Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Είναι επίσημο: Η Apple ανακοίνωσε το event για τις 4 Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
653 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   Drambuie

Drambuie

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2011 - 09:51

Θεωρώ κι εγώ ότι 2 συσκευές τις έχουμε σίγουρες. Επίσης, έχω την εντύπωση ότι θα ξεκινήσουν κανονικά την παρουσίαση του 4S μπλα μπλα μπλα μπλα κι εκεί που θα νομίζουν όλοι ότι αυτό ήταν, θα σκάσει μύτη και το iPhone5. Θέλω να πιστεύω ότι η Apple θα εκμεταλλευτεί την αίγλη (που κακά τα ψέμματα ακόμα έχει) του iPhone και θα το βοηθήσει ώστε να παραμείνει ανταγωνιστικό.
Παρουσιάζοντας μια μέτρια συσκευή, ναι μεν θα πουλήσει πολύ αυτούς τους "δυνατούς" μήνες λόγω brand, αλλά παράλληλα θα αρχίσει να παίρνει όλο και μεγαλύτερο μερίδιο το Android. Και άμα φύγουν οι πελάτες, δύσκολα τους ξαναφέρνεις πίσω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2011 - 09:52

Αναρτημένη εικόνα

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#438   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:06

iPhone 5 64GB? Πάνω απο 800€!! :D

#439   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:09

iPhone 5 64GB? Πάνω απο 800€!! :D


για περιμενετε λιγο γιατι και το 9to5mac μονο για 4s μιλαει...

#440   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:32

Πάντως με τις φωτο που εχετε βαλει παιζει πολυ το σεναριο των δυο συσκευων. Σε λιγες μερες θα μαθουμε... ::)

#441   Drambuie

Drambuie

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:39

Αυτό το "brushed aluminum" πρέπει να είναι απίστευτα μ@μ@το!

#442   phaethon

phaethon

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:52

Aν παει σε 4s με οχι πολλες αλλαγες τοτε την βλεπω δυσκολη απεναντι στον ανταγωνισμο ειδικα εν'οψη εορτων.Σε 12 μερες βγαιει το nexus prime&αλλα μεσα στις αρχες του 12.θα πρεπει να παει σε μια καλη αλλαγη.Ελπιζω σε 5αρι με νεο σχεδιασμο&νεα χαρακτηριστικα

#443   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:54

Το επικρατέστερο είναι το παρακάτω βίντεο να είναι το νέο iPhone 5 που θα βγει.
Και σε τρεις εκδόσεις 16,32 και 64 GB.;-)

To 4άρι σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να φύγει αλλά θα συνεχίσει να πουλάει και αυτό όπως και το 4S που θα βγει απλά το 4άρι θα είναι το σημερινό 3gs και θα βγαίνει σε 8gb , το 4S θα είναι κάτι σαν το MacAir και το 5άρι θα είναι σαν το MacBook Pro.





                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#444   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:57

Το επικρατέστερο είναι το παρακάτω βίντεο να είναι το νέο iPhone 5 που θα βγει.
Και σε τρεις εκδόσεις 16,32 και 64 GB.;-)

To 4άρι σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να φύγει αλλά θα συνεχίσει να πουλάει και αυτό όπως και το 4S που θα βγει απλά το 4άρι θα είναι το σημερινό 3gs και θα βγαίνει σε 8gb , το 4S θα είναι κάτι σαν το MacAir και το 5άρι θα είναι σαν το MacBook Pro.






Αυτα ολα ειναι δικες σου υποθεσεις να φανταστω ε?

#445   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2011 - 10:59

Αν είχα φίλε μου αποδείξεις δεν θα ήμουν εδώ θα ήμουν στα ξένα μέσα να τις πουλήσω να βγάλω λεφτά .

Υποθέσεις κάνω με όλα αυτά που βλέπω και παρακολουθώντας 15 ώρες την ημέρα όλα τα ξένα μέσα ενημέρωσης.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#446   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/09/2011 - 11:32

Παίδες υπομονή 4 μερουλες ακόμα θέλω fast forward button ανυπομονω!!

#447   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2011 - 11:41

Αν είχα φίλε μου αποδείξεις δεν θα ήμουν εδώ θα ήμουν στα ξένα μέσα να τις πουλήσω να βγάλω λεφτά .

Υποθέσεις κάνω με όλα αυτά που βλέπω και παρακολουθώντας 15 ώρες την ημέρα όλα τα ξένα μέσα ενημέρωσης.


και εγω τα ιδια θελω να πιστευω με εσενα. απλα επειδη και εγω διαβαζω και ψαχνω οπως εσυ... οι προσφατες φημες λενε για 4s μονο. μακαρι να ειναι λαθος και να βγει και το 5αρι

#448   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 30/09/2011 - 11:49

Εγώ πάντως πιστεύω οτι είμαστε κοντά στην πραγματικότητα με το video που είδαμε :rolleyes:

#449   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 30/09/2011 - 11:50

Ωραιο αυτο που ειδα στο βιντεο, αν ειδα καλα εχει τον tear drop σχεδιασμο. Φυσικα κανει λογο για 4' οθονη που θα ηθελα πολυ να εχει. Ευχαριστω για το βιντεο, αναπτερωθηκαν οι ελπιδες μου! Τα υπολοιπα την Τριτη!

#450   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 30/09/2011 - 11:59

Το επικρατέστερο είναι το παρακάτω βίντεο να είναι το νέο iPhone 5 που θα βγει.
Και σε τρεις εκδόσεις 16,32 και 64 GB.;-)

To 4άρι σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να φύγει αλλά θα συνεχίσει να πουλάει και αυτό όπως και το 4S που θα βγει απλά το 4άρι θα είναι το σημερινό 3gs και θα βγαίνει σε 8gb , το 4S θα είναι κάτι σαν το MacAir και το 5άρι θα είναι σαν το MacBook Pro.







Πάντως αν είναι όπως μας τα λέει ο φίλος γερμανο-ιάπωνας κ αν ειναι ιδιο με το mockup του τοτε μιλαμε για ενα πολυ ομορφο κινητο. Μου αρεσει που εχει πιο πλατια οθονη, ειναι λεπτοτερο κ ειναι κ μικροτερο. Θα δουμε σε λιγες μερες ομως τι κρυβει η apple 8)

Κάτι ασχετο αλλα παντα ειχα την απορια... Πως μπορει να γεμισει καποιος 64gb ή κ 32gb χωρου στο κινητο??? Απορω πραγματικά καθως το 4αρι μου ειναι 16αρι κ μετα βιας το φτανω στα 10gb. To εχω μπουκωσει σε εφαρμογες, βιντεο, φωτογραφιες κλπ κλπ κ παρολαυτα δεν γεμιζει!!! Νομίζω, ότι ειναι δευτερευουσης σημασια η χωρητικοτητα. Τη μπαταρια να φτιαξουν επιτελους! Αυτο ειναι το σημαντικοτερο γιατι το κινητο με λιγη χρηση -ιδιως του σηματος 3g- αδειαζει κ καθε βραδυ θελει φορτιση.

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 30/09/2011 - 12:03


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες