Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iΠρογνωστικά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
66 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   tolisgrig

tolisgrig

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2011 - 20:00

Gazoliner ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.. αυτό θέλουμε και εμείς να βοηθήσουμε κόσμο τώρα στην οικονομική κρίση..
update και έκδοση για ipad θα βγάλουμε όσο πιο σύντομα μπορούμε.. το δουλεύουμε..

Alvo δυστυχώς δεν έχουν μείνει διαθέσιμα promo..
Αν υπάρξουν ξανά διαθέσιμα θα σας ενημερώσουμε..

Μην ξεχνάτε όσοι έχετε την εφαρμογή να μας πείτε τη γνώμη σας στο itunes..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   salinas

salinas

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2011 - 20:17

Η αλήθεια είναι οτι από την αρχή θέλαμε να συμπεριλαμβάνεται αυτό στην εφαρμογή, αλλά με τον τρόπο που δημοσιεύει ο οπαπ το κουπόνι ηλεκτρονικά, είναι δύσκολο να μεταφερθεί στην εφαρμογή. Ψάχνουμε λύση γι' αυτό το θέμα και σίγουρα θα ενσωματωθεί σε μελλοντική αναβάθμιση της εφαρμογής :)



Θα ηταν καλο να κάνει και πρόβλεψη για τα παιχνιδια, βασει αποδοσης σε στατιστικο επίπεδο.

#48   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 04/11/2011 - 20:33

Για το iPhone ποτε να περιμενουμε update?

#49   neo307gr

neo307gr

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2011 - 20:35

Καλησπέρα και από έμένα,

Υπάρχει αναλυτικός οδηγός στο blog μας, το link υπάρχει και μέσα στην εφαρμογή :)
Εν συντομία, ανοίγεις τα προγνωστικά της μέρας που σε ενδιαφέρει από το αρχικό μενού, βλέπεις τα στατιστικά ποσοστά των αγώνων που σε ενδιαφέρουν και επιλέγεις εσύ ότι σου φαίνεται πιο "σίγουρο" 8)



Πολύ ωραία εφαρμογή και την αγόρασα για ενίσχυση.. Μερικές παρατηρήσεις:
α. Τα Κριτήρια 1-6 να τα μετονομάστε.. Δε μπορεί να θυμάται ο καθένας τι είναι.
β. Ίσως πρέπει να βγαίνει κάποιος μέσος όρος από όλες τα κριτήρια
γ. Ίσως πρέπει να αλλάξει ο τρόπος παρουσίασης.. Δεν είναι λειτουργικό με το ζουμ..

Καλή προσπάθεια και καλή συνέχεια!

#50 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 04/11/2011 - 22:06

Για το iPhone ποτε να περιμενουμε update?


Τις προσεχείς ημέρες(επειδή δεν εξαρτάται αποκλειστικά απο εμάς σου δίνω ένα διάστημα max 5 μέρες)

Πολύ ωραία εφαρμογή και την αγόρασα για ενίσχυση.. Μερικές παρατηρήσεις:
α. Τα Κριτήρια 1-6 να τα μετονομάστε.. Δε μπορεί να θυμάται ο καθένας τι είναι.
β. Ίσως πρέπει να βγαίνει κάποιος μέσος όρος από όλες τα κριτήρια
γ. Ίσως πρέπει να αλλάξει ο τρόπος παρουσίασης.. Δεν είναι λειτουργικό με το ζουμ..

Καλή προσπάθεια και καλή συνέχεια!


Για το α, και το γ, δουλεύουμε πάνω σε update ;)

Το β χαλάει το νόημα τις εφαρμογής(το οποίο είναι ο χρήστης να βγάζει τις δικές του προβλέψεις βασισμένος στη στατιστική και όχι στη...θεία φώτηση :P) καθώς επίσης δεν θα είναι αρκετά αξιόπιστος ένας ΜΟ αφού κάθε κριτήριο απευθύνεται σε διαφορετικούς αγώνες. Δουλεύουμε πάνω σε μία lite version η οποία θα βγάζει έναν γενικό μέσο όρο, με διαφορετικό τρόπο όμως :)

πειτε με χαζο - ανιδεο , οτι δηποτε , ομως δεν μπορω να καταλαβω με τπτ , πως λειτουργει !! το Αγορασα κι δεν καταλαβαινω κριτηρια 1-2-3-4-5 , γιατι απλα δεν κανει μια σουμα κι να προτεινει ενα σημειο με ποσοστα ?


Ελπίζω να σε κάλυψε η παραπάνω απάντηση μου, τώρα για το πρόβλημα σου θα σου πρότεινα να χρησιμοποιείς το 5ο κριτήριο που είναι και το γενικότερο αλλά για μη "ψαγμένους" παίχτες του στοιχήματος ο ενδεικτικός τρόπος σκέψης, όπως αναφέρεται και στον οδηγό είναι ο εξής:

1)Ελέγχουμε τα κριτήρια 1-2 που αναφέρονται στην συμπεριφορά της γηπεδούχου.
2)Ελέγχουμε τα κριτήρια 3-4 που αναφέρονται στην συμπεριφορά της φιλοξενούμενης.

Στο σημείο αυτό ξέρουμε πάνω-κάτω τις συμπεριφορές των ομάδων. Π.χ αν μια ομάδα στην έδρα της έχει ποσοστό Χ ή 2 μεγάλο σημαίνει ότι δεν τα πάει καλά, ενώ αν παράλληλα η φιλοξενούμενη έχει και αυτή μεγάλα ποσοστά Χ ή 2 σημαίνει οτι τα πάει καλά εκτος έδρας, άρα καταλήγουμε αμέσως στο Χ2.
Από εκεί και πέρα τσεκάρουμε και τα κριτήρια 5-6 που δίνουν τη γενικότερη εικόνα και καταλήγουμε στην πρόβλεψή μας. Έτσι δουλεύουν οι tipsters, οι "γκουρού" και γενικά όσοι ασχολούνται με στοιχηματικές προβλέψεις. Κάνενας πάντως δεν βλέπει αποτελέσματα στον ύπνο του! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Stevenote, 04/11/2011 - 22:10


#51   timos26

timos26

    iPH Enthousiast

  • 462 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2011 - 14:44

Παιδια οντως η εφαρμογη ειναι πολυ καλη αλλα οντας κατοχος iPhone δυσκολευομαι παρα πολυ να την χρησιμοποιησω με το ζουμ σε σημειο να
μην την δουλευω πλεον.Αν ειναι δυνατον καποιο σουλουπωμα θα την κανει λειτουργικοτατη.Κατα τ'αλλα ειναι κομπλε

#52   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 06/11/2011 - 15:01

Παιδια οντως η εφαρμογη ειναι πολυ καλη αλλα οντας κατοχος iPhone δυσκολευομαι παρα πολυ να την χρησιμοποιησω με το ζουμ σε σημειο να
μην την δουλευω πλεον.Αν ειναι δυνατον καποιο σουλουπωμα θα την κανει λειτουργικοτατη.Κατα τ'αλλα ειναι κομπλε

Συμφωνώ μαζί σου κι επειδή θέλω κι εγώ να την χρησιμοποιώ νομίζω πρέπει να φτιαχτεί,
Σαν εφαρμογή πάντως στοιχήματος για να βοηθάει τους παίκτες είναι φοβερή, μπράβο παιδιά :rolleyes:

#53 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 06/11/2011 - 15:24

Δουλεύουμε πάνω στο κομμάτι της παρουσίασης ;)
Σας ευχαριστούμε για τις παρατηρήσεις σας!

#54   varaderos

varaderos

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/11/2011 - 15:51

Τη κατέβασα και εγώ την εφαρμογή (και είναι η πρώτη εφαρμογή που πληρώνω για να κατεβάσω, εδώ και 14 μήνες που έχω το iPhone 4 :blush: ), αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και πως βγάζεις σημεία.
Δεν θα ήταν πιο εύκολο να δίνατε εσείς οι ίδιοι, τα προγνωστικά σας; (ελπίζω να μην είναι μπούρδες αυτά που ρωτάω :rolleyes: )
Διάβασα (σχεδόν) όλα αυτά που γράφηκαν στο τόπικ, αλλά και πάλι δε μπόρεσα να καταλάβω... :blink:
Αν θέλει κάποιος μπορεί να μου εξηγήσει τι και πως... :)

#55 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 07/11/2011 - 22:52

Τη κατέβασα και εγώ την εφαρμογή (και είναι η πρώτη εφαρμογή που πληρώνω για να κατεβάσω, εδώ και 14 μήνες που έχω το iPhone 4 :blush: ), αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και πως βγάζεις σημεία.
Δεν θα ήταν πιο εύκολο να δίνατε εσείς οι ίδιοι, τα προγνωστικά σας; (ελπίζω να μην είναι μπούρδες αυτά που ρωτάω :
Διάβασα (σχεδόν) όλα αυτά που γράφηκαν στο τόπικ, αλλά και πάλι δε μπόρεσα να καταλάβω...
Αν θέλει κάποιος μπορεί να μου εξηγήσει τι και πως...


Διάβασες τον οδηγό της εφαρμογής;
Όπως έγραψα και παραπάνω, το νόημα της εφαρμογής είναι να βγάζει ο χρήστης τα προγνωστικά του, λαμβάνοντας υπ' όψην τα στατιστικά στοιχεία της εφαρμογής αλλά και διάφορους άλλους αστάθμητους παράγοντες που δεν μπορεί να προβλέψει η εφαρμογή όπως απουσίες παιχτών, τραυματισμοί και άλλα ;)

#56   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:46

φιλε μου σου ειμαι υποχρεως!!!!!!!!!! μολις κερδισα 245,43 με την εφαρμογη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επαιξα οσα ελεγε ακριβως στις προβλεψεις!!!!!!!!!!!!
ξεχασα να πω οτι ηταν με την lite εκδοση... την Δευτερα βαζω λεφτα στην χρεωστικη και την αγοραζω χαλαρα!

Τελευταία επεξεργασία από: zarzonis, 19/11/2011 - 16:49


#57 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 19/11/2011 - 17:20

φιλε μου σου ειμαι υποχρεως!!!!!!!!!! μολις κερδισα 245,43 με την εφαρμογη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επαιξα οσα ελεγε ακριβως στις προβλεψεις!!!!!!!!!!!!
ξεχασα να πω οτι ηταν με την lite εκδοση... την Δευτερα βαζω λεφτα στην χρεωστικη και την αγοραζω χαλαρα!


Σε καλή μεριά τα 245 φίλε 8)
Χαιρόμαστε πάρα πολύ που βοηθάει η εφαρμογή μας! :)

#58   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 19/11/2011 - 17:36

Σε καλή μεριά τα 245 φίλε 8)
Χαιρόμαστε πάρα πολύ που βοηθάει η εφαρμογή μας! :)

εβγαλα το χαρατσι μια χαρα βασικα 300 ειναι αλλα τα 55 ευρω δεν ειναι τιποτα... :P

#59   tolisgrig

tolisgrig

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/11/2011 - 17:47

Ακόμα μία αλλαγή θα γίνει στις εφαρμογές iΠρογνωστικά και iΠρογνωστικά HD από τους αγώνες της Τρίτης 22/11.
Επειδή εσείς το ζητήσατε θα προστεθεί κάτω από τα κριτήρια ο μέσος όρος των κριτηρίων.
Σύντομα θα μπορεί η εφαρμογή και να προτείνει αγώνες στον χρήστη ακόμα και για τους πιο 'lite' παίχτες του στοιχήματος.

#60   speedtouch

speedtouch

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2011 - 09:23

Η εφαρμογη απο εχθες δεν λειτουργει σωστα. Συγκεκριμενα στο iphone 4 εμφανιζονται οι αγωνες σε υπερβολικα μεγαλη μεγεθυνση και δεν μπορεις ουτε να κανεις zoom out για να τους δεις. Ασε που εαν κανεις δεξια ή αριστερα touch σε μεταφερει στις επομενες ημερες που το προβλημα ειναι οτι δεν μπορουμε να δουμε καν τους αγωνες της τρεχουσας ημερας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες