Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 5 ψήφοι

Κυκλοφορησε το Springtomize για iOS5!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
257 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nikosmdtps

nikosmdtps

    iPH Contributor

  • 1191 μηνύματα
  • Twitter:@nikosmdtps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 01/02/2012 - 02:03

.......αγόρασε το φίλε μου........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/02/2012 - 13:18

.......αγόρασε το φίλε μου........

Εχεις δικιο, εχουν αναφερθει πολλα προβληματα με τις cracked εκδοσεις. Και σε μενα αγορασμενο απο την πρωτη μερα -περα απο ενα προβλημα με καποιο update και την ελληνικη γλωσσα που λυθηκε σε 1-2 μερες- κανενα προβλημα, ουτε κολλημα ουτε εχω δει καποια τρελη διαφορα με την μπαταρια. Και η τιμη δεν ειναι τιποτα αν σκεφτεις ποσες επιλογες εχει και τι μπορει να αντικαταστησει..

#123   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 01/02/2012 - 13:39

Καλημερα παιδες, οποτε το zephyr το βγαζουμε απο την μαυρη λιστα για την καταναλωση μπαταριας :-))

Το springtomize2 θα εχει συντομα αναβαθμιση εγραψε ο τυπος στο twitter του !!! Εγω τα βαλα κ τα δυο χθες παλι κ μεχρι σημερα δεν ειδα τρελη καταναλωση μπαταριας!
Και σε 7 ωρες το βραδυ που κοιμομουνα επεσε 3% , οποτε δεν ειναι ασχημα πιστευω !!

Φιλε niav για τα 5 εικονιδια πρεπει να ενεργοποιησεις απο το springtomize 2 κ το διακοπτακι νομιζω custom number ειναι !!

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 01/02/2012 - 13:42

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#124   loudaki

loudaki

    iPH Member

  • 251 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 01/02/2012 - 15:12

Έχει δοκιμάσει κανείς το springtomize σε 3gs με iOS 5?
Με ενδιαφέρει να μην επιβαρύνει πολύ το κινητό, μην αγοράσω το πρόγραμμα άδικα και δεν μου κάνει μετά

#125   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2012 - 23:23

Βγήκε Νεο update στο cydia για πλήρη υποστήριξη iPhone 4s και iPad 2+ έξτρα

#126   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 03/02/2012 - 23:25

Καλημερα παιδες, οποτε το zephyr το βγαζουμε απο την μαυρη λιστα για την καταναλωση μπαταριας :-))

Το springtomize2 θα εχει συντομα αναβαθμιση εγραψε ο τυπος στο twitter του !!! Εγω τα βαλα κ τα δυο χθες παλι κ μεχρι σημερα δεν ειδα τρελη καταναλωση μπαταριας!
Και σε 7 ωρες το βραδυ που κοιμομουνα επεσε 3% , οποτε δεν ειναι ασχημα πιστευω !!

Φιλε niav για τα 5 εικονιδια πρεπει να ενεργοποιησεις απο το springtomize 2 κ το διακοπτακι νομιζω custom number ειναι !!



να ρωτησω ... με Gridlock το Springtomize 2 θα εχει θεματακι ή θα παιζει μια χαρα ?

#127   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2012 - 23:58

να ρωτησω ... με Gridlock το Springtomize 2 θα εχει θεματακι ή θα παιζει μια χαρα ?

Mια χαρά παίζει

#128   Six4Two

Six4Two

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 04/02/2012 - 05:46

Έω πάθει τη πλάκα μου με τη συγκεκριμένη εφαρμογή!!!!

Είναι πραγματικά απίστευτο το τί μπορεί να κάνει...!! Κι ακόμα είμαι σίγουρος πως ακόμα να ανακαλύψω το 100% των δυνατοτήτων της εφαρμογής!!!

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!

#129   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 04/02/2012 - 09:40

Καλημερα , το update εκτος απο ipad υποστηριξη εχει κ αλλα 2 dock style coverflow, αλλα ειναι πολυ μπερδεμα γιατι εχει κ μια μπαρα να το ρυθμισεις :P
Αυτο που ανακαλυωα εγω χθες ειναι οτι μπορεις να αλλαξεις γραματοσειρες κατω απο τα εικονιδια, χωρις προσθηκη bytafont η κατι αλλο !!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#130   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 13:59

Έω πάθει τη πλάκα μου με τη συγκεκριμένη εφαρμογή!!!!

Είναι πραγματικά απίστευτο το τί μπορεί να κάνει...!! Κι ακόμα είμαι σίγουρος πως ακόμα να ανακαλύψω το 100% των δυνατοτήτων της εφαρμογής!!!

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!

Όντως είναι απίστευτο tweak ,όλα μαζί νοικοκυρεμενα .....κάνει την δουλεια πολλών tweak και δεν καταναλώνει κιόλας .

Aλλο ένα κορυφαίο που έχει προστεθεί στην εφαρμογη είναι το mobile substrate addons .


Μust tweak :)

#131   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2012 - 14:07

Όντως είναι απίστευτο tweak ,όλα μαζί νοικοκυρεμενα .....κάνει την δουλεια πολλών tweak και δεν καταναλώνει κιόλας .

Aλλο ένα κορυφαίο που έχει προστεθεί στην εφαρμογη είναι το mobile substrate addons .


Μust tweak :)

Και οχι μονο must αλλα ο developer δειχνει να ενδιαφερεται αρκετα με συνεχεις αναβαθμισεις με διορθωσεις και προσθηκες. Αξιζουν και με το παραπανω τα 2 ευρω που κοστιζει..
Πλεον διορθωθηκαν και τα προβληματακια με το εφε coverflow (συν αρκετες προσθηκες σχετικα με αυτο), εγινε απολυτα συμβατο με τα ipad 2 και iphone 4S και επιπλεον επιλογη για διαφανες notification center (μπορει να αντικαταστησει και το blurriedNCbackground πλεον) και καποιες αλλες μικροδιορθωσεις σε διαφορες επιλογες της εφαρμογης.

#132   dimigoul

dimigoul

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 17:58

Το κατέβασα και εγώ αλλα κάτι δεν παει καλα σε μένα. Όταν είναι ενεργοποιημένο το tweak μου απενεργοποιεί το τηλέφωνο! Χάνεται το εικονίδιο των κλήσεων και των επαφών. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο? τζάμπα το αγορασα δηλ? :(

#133   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/02/2012 - 10:55

Το κατέβασα και εγώ αλλα κάτι δεν παει καλα σε μένα. Όταν είναι ενεργοποιημένο το tweak μου απενεργοποιεί το τηλέφωνο! Χάνεται το εικονίδιο των κλήσεων και των επαφών. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο? τζάμπα το αγορασα δηλ? :(

Πας στις ρυθμίσεις του springtomize - δυνατότητες- Τηλεφωνία-Επαφές και τα ενεργοποιείς.

#134   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 05/02/2012 - 11:47

βγήκε update..είδατε καμιά διαφορά..?το θέμα πάντως με τα πλαγιαστά εικονίδια στο springboard όταν ενεργοποιείς το CoverFlow στο dock δεν λύθηκε :mad:

#135   dimigoul

dimigoul

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/02/2012 - 16:04

Πας στις ρυθμίσεις του springtomize - δυνατότητες- Τηλεφωνία-Επαφές και τα ενεργοποιείς.

Σωστός! Ευχαριστώ πολύ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες