Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Περιστροφή σε όλες τις εφαρμογές του iPad/iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   poussias1

poussias1

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2011 - 17:32

καλησπέρα σε όλους ... πολύ συχνά παίζω ένα πολύ ωραίο παιχνίδι στο iPad και στο iPhone το oποίο ονομάζεται Excavator και είναι στην τελευταία έκδοση την 1.9 ... Το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο αλλά έχω ένα πρόβλημα το οποίο είναι το rotate της εφαρμογής από την μια πλευρά της οθόνης στην άλλη και αυτό το πρόβλημα το έχω εντοπίσει και στο iPad αλλά και στο iPhone ( το λέω αυτό για να μην μου λέτε ότι δεν δουλεύει στο iPad το rotate επειδή δεν έχει γυροσκόπιο). Mε ενδιαφέρει περισσότερο να καταφέρω να περιστρέφω την εφαρμογή στο iPad γιατί εκεί την χρησιμοποιώ περισσότερο ... Θέλω να την περιστρέφω επειδή θέλω όταν παίζω να φοράω ακουστικά και στη θέση που είναι πέφτει το χέρι πάνω στο βύσμα και επειδή έχω και την microfiber θήκη της APPLE το κάλυμμα (καπάκι) της οθόνης πέφτει και με ενοχλεί...
αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποιος τρόπος να το διορθώσω αυτό το πρόβλημα (να πω ότι το iPad είναι jailbroken και ότι όταν δοκιμάζω το παιχνίδι φυσικά έχω ενεργοποιημένη την περιστροφή οθόνης)...
ευχαριστώ εκ των προτέρων ! :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   poussias1

poussias1

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 10:49

παιδια δεν εχει κανεις καμια ιδεα ???

#3   motoart

motoart

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2011 - 16:12

Δοκιμασε το SbRotator απο cydia

Τελευταία επεξεργασία από: motoart, 18/12/2011 - 16:12





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες