Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Find location using the cell number


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   cherouvim21

cherouvim21

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:17

Kalispera paidia!!

eimai kainourgios sto forum!!!mou eipan shmera pws exei kukloforhseis mia efarmogh gia to iPhone pou bazwntas aplws ton arithmo tou allou mesw GPS mporeis na deis se real time to location tou!! yparxei ontws kati tetoio??an nai mporei kapoios na me boithisei??/

Eyxaristw poly

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:21

jnergnqregqetihowrthmrthmiowrho;,ryeilmow;rshkhow;tkry5imjo;kpetyko;jmi;oyFJPmetyi;JOY:oyet;oy;etjyjeinlyjiljnyjlinyt
εσύ κατάλαβες τίποτα απο το παραπάνω που εγραψα?εμεις γιατί να καταλαβουμε τα greeklish όταν μητρικη μας γλώσσα είναι τα ελληνικα?

#3   tripodous

tripodous

    iPH Contributor

  • 1038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:24

Kalispera paidia!!

eimai kainourgios sto forum!!!mou eipan shmera pws exei kukloforhseis mia efarmogh gia to iPhone pou bazwntas aplws ton arithmo tou allou mesw GPS mporeis na deis se real time to location tou!! yparxei ontws kati tetoio??an nai mporei kapoios na me boithisei??/

Eyxaristw poly

Μεγάλε στο φόρουμ απαγορεύονται τα ξένα γράμματα γραφε με ελληνικά γράμματα είναι κανόνας ρίξε μια ματιά στους κανόνες ή γράψε αγγλικά αν θες !! :) φιλικά

#4   cherouvim21

cherouvim21

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:27

Μεγάλε στο φόρουμ απαγορεύονται τα ξένα γράμματα γραφε με ελληνικά γράμματα είναι κανόνας ρίξε μια ματιά στους κανόνες ή γράψε αγγλικά αν θες !! :) φιλικά



αδερφε thanx για την διευκρινηση την ελαβα σοβατα υποψιν για αυτο το ξαναποσταρα!!!οσο για την ειρωνια καποιον δεν κανει κακο να εξαφανιστει....γτ και στα ελληνικα θα μπορουσα να γραψω γφνδρσκξιαγηβοσιδθηγβλκξδσαβφγκξησαδγφκαξσηγδφ βκβαψσγφβκθ;αυςετβγρψφξκαυςεηγεφψβκξαηγδσ και να μην καταλαβει κανεις τπτ...

Ευχαριστω και παλι...

#5   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:40

Δεν γνωρίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο. Ψιλοπαράνομο μου κάνει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#6   cherouvim21

cherouvim21

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:43

και εμενα χοντρο παρανομο μου ακουστηκε αλλα λεω μημπως κανω εγω λαθος...ο τυπος μου ειπε πως μεσω GPS εντοπιζει τον αλλον που ειναι μονο απο το νουμερο του και αν εχει και αυτος iPhone...

#7   tsap

tsap

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:45

μήπως λέει το find my friends?

#8   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:49

θα χαρώ να σου πω οτι όταν ένα φορουμ έχει κανόνες και είμαστε υποχρεωμένοι όλοι μα όλοι να υπακούμε. Οι κανόνες είναι 2 όχι greeklish και όχι κεφαλαία δεν μας περιορίζουν σε κάτι άλλο. Απλά το οτι είχες 5 posts σημαίνει οτι ήξερες τους.
Στην πράξη τώρα είχα ακούσει για τέτοια εφαρμογή αλλά άκουσα οτι είναι fake δεν ξέρω εαν στο cydia υπάρχει κάτι παρόμοιο με αυτό που ψάχνεις, στο appstore κάτι τέτοιο δεν κυκλοφορεί νομίζω

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 11/12/2011 - 02:52


#9   cherouvim21

cherouvim21

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 02:55

δεν ξερω αδερφε αν εννοουσε το app που λες...αλλα απ'οτι ξερω to meet my friends πρεπει να το κανει εγκατασταση και ο αλλος για να μπορεις να τον δεις εσυ. αυτος μου ειπε πως απλως το κανεις εγκαταστασει το app κ σου δειχνει μετα στο map οσους απο τους φιλους σου στην λιστα εχουν iPhone το Location τους! μου φανηκε τρελο αλλα πολυ ενδιαφερον αν υπαρχει!βρισκεις ευκολα αν σου λεει ο αλλος την αληθεια :-))

#10   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 11/12/2011 - 03:12

Το "meet my friends" όντως βρίσκει κόσμο με iphone αρκεί εκείνος να το θέλει. Υπάρχει κ είναι δωρεάν εφαρμογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#11   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/12/2011 - 03:38

δεν ξερω αδερφε αν εννοουσε το app που λες...αλλα απ'οτι ξερω to meet my friends πρεπει να το κανει εγκατασταση και ο αλλος για να μπορεις να τον δεις εσυ. αυτος μου ειπε πως απλως το κανεις εγκαταστασει το app κ σου δειχνει μετα στο map οσους απο τους φιλους σου στην λιστα εχουν iPhone το Location τους! μου φανηκε τρελο αλλα πολυ ενδιαφερον αν υπαρχει!βρισκεις ευκολα αν σου λεει ο αλλος την αληθεια :-))

δεν υπαρχει τετοιο πραγμα φιλε μου το λενε πολλοι απο κατι fake διαφιμησεις στο internet αλλα δεν υπαρχει! το μονο που υπαρχει ειναινα εχετε και οι δυο το find my friends αλλα και παλι πρεπει να τσεκαρει ο αλλος το find me always για να τον βρισκεις παντα!αν τσεκαρει only 1 time η never δεν γινετε

#12   LAKATSA

LAKATSA

    iPH newbie

  • Pip
  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/05/2012 - 07:35

και να επισημανουμε οτι ειναι τερμα παρανομο ενα τετοιο ενδεχομενο.....

#13   deankiss

deankiss

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/05/2012 - 07:44

καλημερα να πω μονο απο οτι ξερω οτι οτ find m phone ειναι καλο αλλα δουλευη μονο σε αυτον που εχει την συσκευη και τους κωδικους στο icloud δηλαδη ειναι χρησιμο για τον ιδιο τον ιδιοκτητη τοισ συσκευης/οσο για το αλο που λεει το παλικαρι υπαρχει αλλα ειναι με χρεωσει SMS και ειναι ακριβω δεν συμφερει γιατι απο την στιγμη που γραφεσε σου στελνει συνεχεια και χρεωνεσε .και ειναι και ψιλο αστοχο οσο αναφορα τισ συντεταγμενες γιατι μετα παμε σε προσοπικα δεδωμενα και το εχουν κανει επειτιδες ετσι .αυτα ξερω για το θεμα . τωρα υπαρχει ενα προγραμμα που το ακριβω πληρωνης το οποιο μπενει σε οπιαδιποτε συσκευη θελεις οριζεις εναν αρηθμω και σου στελνει με σμσ η τα μηνηματα η τις κλεισεις του παγιδευμενου τηλεφονου . το εχουνε οι αρμοδιοι ανθρωποι (ντετεκτιβ) και το αγοραζεις απο εκει εμενα με βοωθεισε για εναν φιλο για την κορη του που την απηλουσαν κατι παληκαρακια και τους τσιμπισαμε

αυτα

#14   LAKATSA

LAKATSA

    iPH newbie

  • Pip
  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/05/2012 - 07:58

εκει παμε σε αλλη κατασταση φιλε μου

#15   amorealex

amorealex

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:amorealex

Δημοσίευση 30/05/2012 - 10:47

Πολλές ταινίες βλέπετε!
:lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες