Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

σε πιο δίκτυο ανήκει το κινητό!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2011 - 11:02

Το phone finder μήπως χρεώνει sms?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/12/2011 - 11:04

Υπάρχει και τρόπος με απλό sms

#18   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 18/12/2011 - 11:18

παιδιά θα το πω 1τον γτ μπορώ να πω την γνώμη μου και δεύτερων εδω που έχουμε φτάσει και η εφαρμογή συνεχίζει το χαβα της απλα ψάχνει για κορόιδα.η εφαρμογή double check απο Ελληνα ειναι απαράδεκτη.εχει φτιαχτεί οχι απο Ελληνα αλλα απο Ελληαναραααα. πανάκριβη ακομη και για 100 επαφες π.χ.μην του δώσετε δεκάρα. προτιμώ να παρω εναν εναν τηλ να δω αν μου τρωει καρτα παρα να δωσω καροιδηστικα λεφτα σε κάποιον που κάθεται στον καναπε και οπως ειπαμε στο android ειναι ΤΖΑΜΠΑ.αυτα απο μενα....και μην ακουσω λαλακιες το παιδι εκανε κοπο και διαφορά τετεια.γτ και εμεις κανουμε κοπο να βγαλουμε λεφτα ΤΊΜΙΑ δεν πέφτουν απο τον ουρανο.οσοι βρήκαν το σχόλιο μου χυδαίο να γράψουν τα παράπονα τους σε ενα cd.και να περάσουν το αρχιδι τους απο την τριπα στην μεση.(ΜΠΡΑΦ)

#19   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2011 - 11:37

παιδιά θα το πω 1τον γτ μπορώ να πω την γνώμη μου και δεύτερων εδω που έχουμε φτάσει και η εφαρμογή συνεχίζει το χαβα της απλα ψάχνει για κορόιδα.η εφαρμογή double check απο Ελληνα ειναι απαράδεκτη.εχει φτιαχτεί οχι απο Ελληνα αλλα απο Ελληαναραααα. πανάκριβη ακομη και για 100 επαφες π.χ.μην του δώσετε δεκάρα. προτιμώ να παρω εναν εναν τηλ να δω αν μου τρωει καρτα παρα να δωσω καροιδηστικα λεφτα σε κάποιον που κάθεται στον καναπε και οπως ειπαμε στο android ειναι ΤΖΑΜΠΑ.αυτα απο μενα....και μην ακουσω λαλακιες το παιδι εκανε κοπο και διαφορά τετεια.γτ και εμεις κανουμε κοπο να βγαλουμε λεφτα ΤΊΜΙΑ δεν πέφτουν απο τον ουρανο.οσοι βρήκαν το σχόλιο μου χυδαίο να γράψουν τα παράπονα τους σε ενα cd.και να περάσουν το αρχιδι τους απο την τριπα στην μεση.(ΜΠΡΑΦ)


χεχεχε... Ρε φίλε προσπαθώ να κάνω αυτο που λες στο τέλος του ποστ σου αλλά δεν γίνεται... Μέχρι και σε DFU το έβαλα! :P
Το ποστ όμως είναι χυδαίο!

#20   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2011 - 22:58

Η εφαρμογή που έχει στο android η Vodafone είναι τσάμπα, όπως και ο έλεγχος! Πολύ καλή. Απλά θες μια καρτούλα vodafone και κάνεις τον έλεγχό σου.

#21   sculper

sculper

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2011 - 21:31

δανείζεσαι ενός φίλου!
αυτό δεν είναι το πρόβλημα!
το θέμα είναι να υπάρξει για iphone!

Η εφαρμογή που έχει στο android η Vodafone είναι τσάμπα, όπως και ο έλεγχος! Πολύ καλή. Απλά θες μια καρτούλα vodafone και κάνεις τον έλεγχό σου.



#22   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 01:00

Εφαρμογή για κατανάλωση data έχει και η Wind και παίζει άψογα σε Android. Από εδώ μπορείτε να δείτε και την περιγραφή του σχετικού app

#23   sculper

sculper

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2011 - 20:36

τελικά θα το αναλάβει κάποιος?

Χρόνια πολλά σε όλους!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες