Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iMame


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
94 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 23/12/2011 - 22:49

εγω παντως προλαβα στο παραπεντε. γιατι μολις το κατεβασα και ξαναμπηκα στο appstore για να διαβασω λεπτομερειες απλα δεν μπορουσα να το βρω...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/12/2011 - 23:51

Μα για να βγει η εφαρμογή δεν παίρνει την έγκριση από την apple? Δηλαδή παίρνει το οκ να βγει και μετά από λίγες μέρες το μετανιώνουν και το σβήνουν? Ποτέ δεν κατάλαβα αυτό...

#63   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 24/12/2011 - 02:05

Εμπειρικά σου λέω ότι γίνεται αυτοματοποιημένος μέχρι ενός σημείου κ μετά το ελέγχει άνθρωπος. Επίσης σήμερα το απόγευμα η Apple έκλεισε για τις γιορτές!!!! Κρίμα πάντως είναι εξαίρετη εφαρμογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#64   gkp

gkp

    iPH User

  • PipPip
  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/12/2011 - 02:10

Εγώ σε τρεις συσκευές που το εβαλα μου οταν πατάω το option η εφαρμογή κλείνει μόνη της.

Και οι 3 έχουν ios4.3.3

#65   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 24/12/2011 - 08:12

Παιδια καλημερα κ χρονια πολλα. Οποίος εχει το αγαπημένο μου παιδικό coin up shinobi ας μπει στον κοπο να μου το στειλει. Οτι εχω κατεβασει δεν παιζει καθοτι μου λεει οτι λειπουν αρχεια...


Sent from my Kompressor iPhone

#66   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 24/12/2011 - 08:25

ΑΚΥΡΟ... Το βρηκα κ παιζει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ... Ειναι ισως ο καλυτερος emulator που εχω δοκιμασει. Το rom παιζει κ με ηχο χωρις κολληματα. Το παιχνιδι με παει 21 χρονια πισω... Που στα 14 με τον παιδικο μου φιλο ξοδευαμε δεκαδραχμα αρκετα για να το μαθουμε μεχρι που με ενα αντε δυο δεκαδραχμα το τερματιζαμε. Καλοκαιρι 1990, Χαλκουτσι Ωρωπου στο τοτε Imola...θεε μου τι ομορφες εποχες ηταν αυτες... Παιδια, ανεμελα που ζουσαμε την καθε στιγμη. Και τωρα τονοι υποχρεωσεων στους ωμους μας. Σορρυ για το οφτοπικ παραληρημα...


Sent from my Kompressor iPhone

#67   Darudakos

Darudakos

    iPH Contributor

  • 1077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/12/2011 - 09:18

Εγώ σε τρεις συσκευές που το εβαλα μου οταν πατάω το option η εφαρμογή κλείνει μόνη της.

Και οι 3 έχουν ios4.3.3


Το ίδιο και εγώ. ipad2 4.3.3

Όποτε βρώ χρόνο θα δοκιμάσω και απο Cydia να δούμε τι γίνεται.

#68   a1dimitri

a1dimitri

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/12/2011 - 12:20

Παιδιά τη βοήθεια σας. Κατέβασα τη εφαρμογή και προσπαθώ να βάλω roms στο φάκελο documents αλλα δεν τα καταφέρνω. Εχω iphone 4 χωρίς jailbrake, κατεβασα την εφαρμογή iexplorer σε Win 7 η οποια στην αρχη μου crashαρε αλλα μετα απο αρκετες φορες επανεκκινησης μου βγαζει το "This iOS device appears to have reached its limit of connecting to 5 app directories for this session. Please reconnect the device or restart iExplorer to access this directory. καμιά ιδέα κανείς?

#69   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/12/2011 - 12:22

Παιδιά τη βοήθεια σας. Κατέβασα τη εφαρμογή και προσπαθώ να βάλω roms στο φάκελο documents αλλα δεν τα καταφέρνω. Εχω iphone 4 χωρίς jailbrake, κατεβασα την εφαρμογή iexplorer σε Win 7 η οποια στην αρχη μου crashαρε αλλα μετα απο αρκετες φορες επανεκκινησης μου βγαζει το "This iOS device appears to have reached its limit of connecting to 5 app directories for this session. Please reconnect the device or restart iExplorer to access this directory. καμιά ιδέα κανείς?



Περίεργο, μόλις πέρασα zips. Έχω Iphone 4s, και windows 7. Έχεις τίποτα άλλο ανοιχτό? itunes κλπ? Κλείστα, άλλαξε θύρα.
Whatsapp doc?

#70   a1dimitri

a1dimitri

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/12/2011 - 12:34

Τα έχω όλα κλειστά.σε αλλη θυρα τα ίδια σε άλλο pc τα ίδια

#71   wrathchild

wrathchild

    iPH Elite Poster

  • 3140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G

Δημοσίευση 24/12/2011 - 13:36

Παιδιά τη βοήθεια σας. Κατέβασα τη εφαρμογή και προσπαθώ να βάλω roms στο φάκελο documents αλλα δεν τα καταφέρνω. Εχω iphone 4 χωρίς jailbrake, κατεβασα την εφαρμογή iexplorer σε Win 7 η οποια στην αρχη μου crashαρε αλλα μετα απο αρκετες φορες επανεκκινησης μου βγαζει το "This iOS device appears to have reached its limit of connecting to 5 app directories for this session. Please reconnect the device or restart iExplorer to access this directory. καμιά ιδέα κανείς?


Φίλε κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με Win 7 Ultimate 64bit κ iphone 4s. Κατά την γνώμη μου δεν κάνουμε κάτι λάθος,η εφαρμογή είναι αρκετά ασταθής.Η λύση είναι απλά να κλείνεις την εφαρμογή χωρίς να πειράζεις το καλώδιο του κινητού και να την ξανατρέχεις,είναι όμως σπαστικό γιατί απαιτεί επανεκκίνηση αρκετά γρήγορα,2-3 φακέλους να ανοίξεις μετά θέλει επανεκκίνηση η εφαρμογή.

Τελευταία επεξεργασία από: wrathchild, 24/12/2011 - 13:41


#72   casabel

casabel

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/12/2011 - 12:32

Έχει δοκιμάσει κανεις roms της SNK? Πέρασα το neogeo.rom αλλά πάλι δε παίζουν...

#73   tomk

tomk

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2011 - 13:40

καλησπερα και χρονια σας πολλα παιδες με υγεια κτλ..
επειδη δεν ειχα ρομς στον η/υ μου εψαξα και βρηκα μια σελιδα για να κατεβασεις οποια θελεις.. την παραθετω για οσους δεν τα εχουν (σαν εμενα δλδ) :P
και αλφαβητικα παρακαλω... μη με ξυπνατε μη με ξυπνατε ονειρο ζω

roms

#74   mais

mais

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Billys Mais

Δημοσίευση 25/12/2011 - 16:19

καλησπερα και χρονια σας πολλα παιδες με υγεια κτλ..
επειδη δεν ειχα ρομς στον η/υ μου εψαξα και βρηκα μια σελιδα για να κατεβασεις οποια θελεις.. την παραθετω για οσους δεν τα εχουν (σαν εμενα δλδ) :P
και αλφαβητικα παρακαλω... μη με ξυπνατε μη με ξυπνατε ονειρο ζω

roms


Δουλεύουν φίλε μου? Γτ το metal slug που προσπάθησα, δεν!

#75   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/12/2011 - 12:58

Παιδιά τα roms για να δουλέψουν πρέπει να είναι συγκεκριμένα και όχι ότι να ναι. Για την ακρίβεια πρέπει να είναι roms για την έκδοση 0.37b5 του MAME αλλιώς δεν θα παίξουν. Όσο για neogeo σίγουρα θα υπάρχει τρόπος να παίξουν. Θα ψάξω λίγο και όταν βρω κάτι θα ποστάρω. Παραθέτω και ένα link που βρήκα στο internet με πολλά roms μαζί που είναι 100% συμβατά με το πρόγραμμα. Αν οι διαχειριστές κρίνουν πως πρέπει να διαγραφεί το link, ας το διαγράψουν αν και δεν παραθέτω κάποιο παράνομο υλικό θέλω να πιστεύω ;)

http://www.megaupload.com/?d=1AW49K8G

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες