Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S vs Galaxy Nexus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
41 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iPhone 4S vs Galaxy Nexus.

Ποιο θα διαλέγατε?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   EddieX

EddieX

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:NINJA-S2K

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:46

Όσο για το βιντεακι να ξέρεις πως απο πάντα όμως, τον 1ο θέλουν να χτυπήσουν, αυτός τους ενοχλεί
Μου θυμίζει κάτι σχετικά με ομάδες αυτο και θα το παραφράσω:
Υπάρχουν 2 τηλέφωνα το iPhone και το " όχι iPhone"....


 Στάλθηκε απο το μήλο μου 


1ο ηταν οτι ειχε βγει το iphone 4. Τοτε ναι και για μενα ηταν το καλυτερο κινητο. Τωρα πια δεν ειναι. Υπαρχουν πολυ καλυτερα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:48

το παιδί έκανε την σωστή επιλογή για να πιάσουν τόπο τα λεφτά του....τέλος πάντων ο καθένας υποστηρίζει το κινητό που κρατάει στα χέρια του αυτό είναι στάνταρ..

#33   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:50

:lol: Οκ, με επεισες. Αφου ειναι και πιο γρηγορο στο Wifi αλλα ΚΑΙ στην μπαταρια τελος. Θα ξαναπαρω παλι 4s.

Και να σε ρωτησω φιλε μου, τι κινητο εχεις ειπαμε?


με γεια σου τοτε και δεν χρειαζετε να το επιδικνυεις..αν εισαι καλα με τον γαλαξια απολαυσε τον..!αλλη θελουν να απολαυσουν το iphone..ειναι θεμα γουστου..δεν μπορει να το αλλαξει κανεις αυτο!!οπως και να εχει ολα τ κινητα εχουν τα χουσουρια τους..το θεμα ειναι πιο γουσταρεις??αυτο να παρεις!αν βαρεθεις ε παρε και το αλλο..ετσι ειναι τα gadgets πανε και ερχονται..και οποιο σε εντυπωσιαζει περισσοτερο με αυτο θα μεινεις ;)

#34   EddieX

EddieX

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:NINJA-S2K

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:54

Σε αυτο θα παω πασσο. Τα λογια, to iphone ειναι αιωνες μπροστα, και σαν το iphone Κανενα κτλ κλτ ειναι που δεν μου κανουν. Και γι αυτο θα ρωταω ξανα και ξανα, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ANDROID? Κ οι απαντησεις ειναι γρηγοροτερο Wifi? Καλυτερη μπαταρια? Και πιο ανθεκτικο στο πεσιμο? Δηλαδη Ελεος! Ουτε κατα διανυα. Ειπαμε, ειναι λογικο το 99% του φορουμ να απαντησει iPhone, εγω απλα ρωταω γιατι? Και τις απαντησεις τις ειδα: Κινεζοτηλεφωνο, Μαγικο, Δινει λεφτα, Παει πιο γρηγορα το αμαξι μου κτλ. :lol:

#35   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:54

με γεια σου τοτε και δεν χρειαζετε να το επιδικνυεις..αν εισαι καλα με τον γαλαξια απολαυσε τον..!αλλη θελουν να απολαυσουν το iphone..ειναι θεμα γουστου..δεν μπορει να το αλλαξει κανεις αυτο!!οπως και να εχει ολα τ κινητα εχουν τα χουσουρια τους..το θεμα ειναι πιο γουσταρεις??αυτο να παρεις!αν βαρεθεις ε παρε και το αλλο..ετσι ειναι τα gadgets πανε και ερχονται..και οποιο σε εντυπωσιαζει περισσοτερο με αυτο θα μεινεις ;)



αμ μπράβο! ;)
εμένα με ευχαριστεί το 4σ μου ότι και να λένε !
και περιμένω το jailbreak με ανυπομονησία (και ξέρω ότι θα περιμένω πολύ αλλά δεν με πειράζει)...

#36   EddieX

EddieX

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:NINJA-S2K

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:55

το παιδί έκανε την σωστή επιλογή για να πιάσουν τόπο τα λεφτά του....τέλος πάντων ο καθένας υποστηρίζει το κινητό που κρατάει στα χέρια του αυτό είναι στάνταρ..


Καλα εκανε το παιδι και αγορασε 4S αφου εχει και τα λεφτα. Απο εκει και περα εγω ειχα και τα 2. Σημερα το εδωσα το iphone και το S2 το εχω τωρα. Αυτα που ειπες απλα δεν ισχυουν και απλα το λεω γιατι δημιουργειτε λαθος εντυπωσεις χωρις ΚΑΝ να ξερετε!

#37   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2011 - 16:59

Σε αυτο θα παω πασσο. Τα λογια, to iphone ειναι αιωνες μπροστα, και σαν το iphone Κανενα κτλ κλτ ειναι που δεν μου κανουν. Και γι αυτο θα ρωταω ξανα και ξανα, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ANDROID? Κ οι απαντησεις ειναι γρηγοροτερο Wifi? Καλυτερη μπαταρια? Και πιο ανθεκτικο στο πεσιμο? Δηλαδη Ελεος! Ουτε κατα διανυα. Ειπαμε, ειναι λογικο το 99% του φορουμ να απαντησει iPhone, εγω απλα ρωταω γιατι? Και τις απαντησεις τις ειδα: Κινεζοτηλεφωνο, Μαγικο, Δινει λεφτα, Παει πιο γρηγορα το αμαξι μου κτλ. :lol:

σου είπα είχα και σ2 γνώμη του είναι του καθένα εγώ πάντως δεν το γούσταρα και το πούλησα διότι δεν μου έκανε λειτουργικά και γενικότερα....
πήρα 4σ είμαι υπερκαλυμμένος από τα πάντα και επετε και συνέχεια...!! 8)

#38   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2011 - 17:02

τέλος πάντων ήμαστε εντελώς οφ τοπικ....έως εδώ τέλος... :excl:
και άκου τι σου λέω αργά η γρήγορα θα ξανά έχεις 4αρι η 4σ η 5αρι όταν με το καλό...!

#39   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 23/12/2011 - 17:04

τέλος πάντων ήμαστε εντελώς οφ τοπικ....έως εδώ τέλος... :excl:
και άκου τι σου λέω αργά η γρήγορα θα ξανά έχεις 4αρι η 4σ η 5αρι όταν με το καλό...!


αυτο μπορω να το πω και γω με απολυτη σιγουρια :P
+1 απο μενα :lol:

#40   stefplak

stefplak

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 17:16

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ANDROID


Την δουλεια μου καλυτερα....

#41   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 23/12/2011 - 17:39

εγω παντως μετα απο 3 μηνες συμβιωσης και με το s2 και το iphone 4 σημερα πουλησα το 4 και προς το παρον θα μεινω μακρια απο iphone μεχρι η apple να μου δωσει κατι πραγματικα καινουργιο και οχι πασαλειμματα οπως το 4s...θελω να πιστευω πως τα επομενα κινητα μου θα ειναι το s3 και το iphone 5...

#42   EddieX

EddieX

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:NINJA-S2K

Δημοσίευση 23/12/2011 - 17:50

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ANDROID


Την δουλεια μου καλυτερα....


Ετσι απαντατε και δειχνετε πραγματικα ακριβως αυτο που λεω ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες