Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μεταφρασμένο app στα ελληνικα διαχείρισης πελατολογιου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/12/2011 - 16:03

Καλησπερα.κυκλοφορει ενα application διαχείρισης πελατών προμηθευτών με τιτλο όμως που δεν θυμίζει το σκοπό με το οποίο φτιάχτηκε. Το είχα βρει τυχαία και η τιμη του ήταν 23,99 . Αλλα τώρα που πήρα την απόφαση να τι αγοράσω δεν μπορω να το βρω ..βασικά λογω τίτλου...
Ξερω ότι είναι αοριστα αυτα που γράφω και δεν βοηθούν ιδιαίτερα...αν ξέρει κάποιος η υποθετει κατι ας το γράψει....αν δω τον τιτλο θα το αναγνωρίσω.

Είναι μια δημοφιλής εφαρμογη που μέχρι πρότινος ήταν στα αγγλικα και κάποια εταιρία έκανε release και στα ελληνικα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 30/12/2011 - 16:14

για τσέκαρε το pelatologio νομίζω πως κάνει ότι ζητάς και μόνο με 1,60€ και είναι και ελληνική εφαρμογή

#3   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/12/2011 - 18:56

το έχω ήδη το πελατολόγιο φίλε μου...αλλά άν δεν κάνει καποια updates ώστε να αποκτήσει κάποιες δυνατότητες που χρειάζονται-και που τον έχω ενημερώσει πολλούς μήνες τώρα- δεν θα το χρησιμοποιήσω...

#4   termitis

termitis

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2011 - 19:14

το έχω ήδη το πελατολόγιο φίλε μου...αλλά άν δεν κάνει καποια updates ώστε να αποκτήσει κάποιες δυνατότητες που χρειάζονται-και που τον έχω ενημερώσει πολλούς μήνες τώρα- δεν θα το χρησιμοποιήσω...

Φίλε καλησπέρα,εχω φτιάξει το πελατολόγιο..μπορεις σε παρακαλώ να μου στείλεις στο geoter@roundwalk.com να μου πεις τι πρόβλημα υπάρχει?Ψαχνω να δω μηνυμά σου αλλα δεν το βρίσκω,οπότε θα εκτιμούσα αν μου έστελνες πάλι!Ευχαριστώ και καλές γιορτές!

#5   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/12/2011 - 20:24

Φίλε καλησπέρα,εχω φτιάξει το πελατολόγιο..μπορεις σε παρακαλώ να μου στείλεις στο geoter@roundwalk.com να μου πεις τι πρόβλημα υπάρχει?Ψαχνω να δω μηνυμά σου αλλα δεν το βρίσκω,οπότε θα εκτιμούσα αν μου έστελνες πάλι!Ευχαριστώ και καλές γιορτές!


αγαπητε γιωργο μαλλον ξεχνας ευκολα..επικοινωνουσαμε με μαιλ...δεν θελω να μπω σε αλλες λεπτομερειες...αλλα να σου θυμισω οτι επικοινωνησαμε και μεσω skype...καλες γιορτες νασαι καλα

#6   termitis

termitis

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 00:19

αγαπητε γιωργο μαλλον ξεχνας ευκολα..επικοινωνουσαμε με μαιλ...δεν θελω να μπω σε αλλες λεπτομερειες...αλλα να σου θυμισω οτι επικοινωνησαμε και μεσω skype...καλες γιορτες νασαι καλα

Περασε καιρος και το ξεχασα..εχω πολλα στο μυαλο μου και δεν ειμαι ο τυπος που θυμαται πολλα :-p όπως και να χει,καλες γιορτες και σε σενα..

#7   termitis

termitis

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 00:22

αγαπητε γιωργο μαλλον ξεχνας ευκολα..επικοινωνουσαμε με μαιλ...δεν θελω να μπω σε αλλες λεπτομερειες...αλλα να σου θυμισω οτι επικοινωνησαμε και μεσω skype...καλες γιορτες νασαι καλα

Αν και νομιζω οτι καλυψα τις απαιτήσεις σου φιλε μου!Εχουν γίνει βελτιώσεις απο την πρώτη έκδοση που ειχες δει..

#8   TSOPKAS

TSOPKAS

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 00:30

το έχω ήδη το πελατολόγιο φίλε μου...αλλά άν δεν κάνει καποια updates ώστε να αποκτήσει κάποιες δυνατότητες που χρειάζονται-- δεν θα το χρησιμοποιήσω...


συμφωνω με το παραπανω..
η εφαρμογη θελει λιφτινκ ριζικο !

αν βρεις αυτο που ξαχνεις σε παρακαλω ενημερωσε και εμας τους ενδιαφερομενους..

#9   termitis

termitis

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:27

συμφωνω με το παραπανω..
η εφαρμογη θελει λιφτινκ ριζικο !

αν βρεις αυτο που ξαχνεις σε παρακαλω ενημερωσε και εμας τους ενδιαφερομενους..

Οταν θες κατι καλο είναι να το ζητας και να βοηθας τον developer.τα comments εστω και αρνητικα βοηθουν!,αν δεν απαξιώνουν απλα την εφαρμογη διχως να προσφέρουν συμβουλες κ γνωμες.

#10   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:32

Σαφώς και έγιναν βελτιώσεις απο την πρώτη έκδοση. Αλλα έγιναν οι βελτιώσεις επι των βασικών λειτουργιών του προγράμματος που θα έπρεπε να ήταν στην πρώτη έκδοση...άλλωστε το είχαμε συζητήσει και αυτό..αλλα απέχει πολυ απο την περιγραφή και τα specs που σου είχα δώσει εγω.Ειπαμε να βγει και σε βάθος χρόνου να ενσωματωθούν τα υπόλοιπα .. Το θέμα είναι ο χρόνος που δεν έχεις ώστε να τα ενσωματωσεις ..

Υγ για να μην βγω off topic βρήκα την εφαρμογή.. Είναι το COM2COMGR και κοστίζει 20 ευρώ.. Το μειονέκτημα της είναι ότι απευθύνεται σε iPad και όχι σε iPhone .. Σαν specs την βρίσκω αρκετά καλη..

#11   TSOPKAS

TSOPKAS

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:35

Οταν θες κατι καλο είναι να το ζητας και να βοηθας τον developer.τα comments εστω και αρνητικα βοηθουν!,αν δεν απαξιώνουν απλα την εφαρμογη διχως να προσφέρουν συμβουλες κ γνωμες.


δεκτη η παρατηρηση .
αλλα οταν πουλαμε κατι , που εχει συγκεκριμενη ονομασια ,και τιμη ,
ισως θα ηταν ποιο λογικο να ειχε και ημερες free δοκιμης,
οταν το πληρωνω πριν ακομη το δω , μου δινει και το δικαιομα το να το κρινω εκ των υστερων

δεν απαξιωσα ,
απλος ψαχνω αλλη εφαρμογη, ισως καλυτερη στα δικα μου μετρα και σταθμα .

#12   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:37

Ψιλοofftopic αλλά δοκιμάσατε καθόλου το Bento? Συγχρονίζεται με mac και έχει πάρα πολλά templates πελατολογίου τόσο μέσα στην εφαρμογή όσο και στην online database.

και επιπλέον πας να αγοράσεις την COM2COMGR η οποία δεν έχει ούτε μία κριτική και ούτε ένα σοβαρό screenshot? Αυτό είναι που λέμε γουρούνι στο σακί. Επιπλέον είναι universal.

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 31/12/2011 - 01:39


#13   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:38

Σαφώς και έγιναν βελτιώσεις απο την πρώτη έκδοση. Αλλα έγιναν οι βελτιώσεις επι των βασικών λειτουργιών του προγράμματος που θα έπρεπε να ήταν στην πρώτη έκδοση...άλλωστε το είχαμε συζητήσει και αυτό..αλλα απέχει πολυ απο την περιγραφή και τα specs που σου είχα δώσει εγω.Ειπαμε να βγει και σε βάθος χρόνου να ενσωματωθούν τα υπόλοιπα .. Το θέμα είναι ο χρόνος που δεν έχεις ώστε να τα ενσωματωσεις ..

Υγ για να μην βγω off topic βρήκα την εφαρμογή.. Είναι το COM2COMGR και κοστίζει 20 ευρώ.. Το μειονέκτημα της είναι ότι απευθύνεται σε iPad και όχι σε iPhone .. Σαν specs την βρίσκω αρκετά καλη..



Η εφαρμογη που αναφέρεις υπάρχει και σε iPhone, γιατί δεν μπορείς να την βρεις εσύ; :unsure:

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#14   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:42

OK, μόλις είδα τα screenshots. Υπάρχουν μόνο στην έκδοση για iPad. Οπότε καταλαβαίνω πως είναι απλή μεταφορά αυτή για iPhone και δεν αξίζει. Γι αυτό και δεν δίνουν και screenshots.

#15   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:51

Το com2comgr το βρήκα μέσω του app με τις ελληνικές εφαρμογές και που έχει και screenshots .. Απορώ πως στο AppStore έχει μόνο ένα screenshot. Σορρυ για την λάθος πληροφορία για την χρήση μόνο στο iPad περερμηνευσα το "έχει αναπτυχθεί για iPad" οπότε θεώρησα ότι είναι μόνο για iPad. Δεν παίρνω γουρούνι στο σακί .. Γιαυτο και 2 μήνες το ψάχνω ...απλά επειγομαι διότι απο αρχές του χρόνου θέλω ένα app διαχείρισης Πελατων.στο Greek apps θα δείτε περισσότερα screenshots ..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες