Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Profile manager


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Mensana

Mensana

    iPH Addict

  • 652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2012 - 18:59

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά σε όλους.

Έχει κανείς υπόψη του κάποια εφαρμογή ή τέλος πάντων οτιδήποτε άλλο, που θα με βοηθούσε να φτιάξω διάφορα προφίλ στο iphone? Χρησιμοποιούσα 2 χρόνια το my profiles, (κορυφαίο), αλλά προχθές διαπίστωσα ότι δεν υποστηρίζει την 5.0.1 και απλά ο δημιουργός του λέει ότι αν το έχεις αγοράσει μπορείς ακόμα να το χρησιμοποιείς στην έκδοση 4ΧΧ.
Κάτι τέτοια κάνουν, και μετανιώνω που αγοράζω τις εφαρμογές τους. Η άλλη εφαρμογή που έχω αγοράσει είναι το mobile profiles αλλά είναι επιεικώς απαράδεκτο. Καμία σχέση με το my profiles. Αν και έχω ψάξει αρκετά στο cydia με λέξεις κλειδιά (profile manager) δεν βλέπω κάτι εκτός από τα γνωστά. Καμιά ιδέα, κάποιος για βοήθεια;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   saip

saip

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2012 - 23:18

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά σε όλους.

Έχει κανείς υπόψη του κάποια εφαρμογή ή τέλος πάντων οτιδήποτε άλλο, που θα με βοηθούσε να φτιάξω διάφορα προφίλ στο iphone? Χρησιμοποιούσα 2 χρόνια το my profiles, (κορυφαίο), αλλά προχθές διαπίστωσα ότι δεν υποστηρίζει την 5.0.1 και απλά ο δημιουργός του λέει ότι αν το έχεις αγοράσει μπορείς ακόμα να το χρησιμοποιείς στην έκδοση 4ΧΧ.
Κάτι τέτοια κάνουν, και μετανιώνω που αγοράζω τις εφαρμογές τους. Η άλλη εφαρμογή που έχω αγοράσει είναι το mobile profiles αλλά είναι επιεικώς απαράδεκτο. Καμία σχέση με το my profiles. Αν και έχω ψάξει αρκετά στο cydia με λέξεις κλειδιά (profile manager) δεν βλέπω κάτι εκτός από τα γνωστά. Καμιά ιδέα, κάποιος για βοήθεια;


Καλησπέρα καλή χρονιά, χρησιμοποιώ το ischeduler και είμαι ευχαριστημένος

#3   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/01/2012 - 12:51

Είχα το SBSchedule, αλλά και αυτό δεν δουλεύει σωστά στην iOS5.
Τώρα χρησιμοποιώ και εγώ το ischeduler και είναι μια χαρά.

Και τα δυο στερούνται την δυνατότητα αλλαγής profile με βάση την τοποθεσία ή το hotspot που είσαι συνδεδεμένος, κάτι που είχε το My Profiles και μου άρεσε ιδιαίτερα.
Θα συμφωνήσω με τον Mensana, και εγώ είχα αγοράσει το SBSchedule, έστειλα email στον developer και μου απάντησε αερολογίες και ένοιωσα μ@λ@κ@ς που το πλήρωσα. Από αντίδραση και μόνο έβαλα το ischeduler σπασμένο.

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 09/01/2012 - 12:55





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες