Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

free aps iphone 3gs


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   teo1

teo1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 20:52

Καλησπέρα παιδιά , είμαι νέος κάτοχος iphone 3gs ,θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνω για να βάλω μια εφαρμογή που έχουν όλοι και κατεβάζουν free apps σπασμένα κάτι τέτοιο. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε γιατι δεν ξέρω πολλά απο iphone σήμερα το πείρα :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 11/01/2012 - 20:57

Άλλο δωρεάν, άλλο το παράνομο.
Οι συζητήσεις που αφορούν την δεύτερη κατηγορία απαγορεύονται. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 11/01/2012 - 20:57

καταρχήν καλησπέρα
καλό είναι να μην ξεκινήσεις πειράματα χωρίς να έχεις ιδέα του τι κρατάς στα χέρια σου. αφιέρωσε 2-3 ημέρες διαβάζοντας το φόρουμ άρθρο-άρθρο για να ξεκινήσεις να καταλαβαίνεις την φιλοσοφία της συσκευής και μετά να είσαι σίγουρος πως όλοι θα τρέξουμε να σε βοηθήσουμε. επιγραμματικά ακόμα και αν σου πω τι πρέπει να κάνεις (jailbrake, cydia, appsync, installous, .ipa) μάλλον δεν θα καταλάβεις τίποτα και πιο πολύ θα σε προβληματίσουμε (αυτή τη στιγμή) και ίσως απογοητευθείς παρά θα σου κάνουμε καλό. φιλικά.....

Υ.Γ. καλώς ήλθες στον iΚόσμο μας

#4   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/01/2012 - 20:59

Καλως ήρθες... Εγώ τα έμαθα όλα όταν έψαξα στο youtube αυτό=> How to download paid apps for free in iphone. Από τότε συνέχισα να μαθαίνω να μαθαίνω εως ότου έφτασα σε ένα αρκετά καλό βάθμο. Σου προτείνω να κάνεις το ίδιο

#5   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:02

Καλησπέρα παιδιά , είμαι νέος κάτοχος iphone 3gs ,θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνω για να βάλω μια εφαρμογή που έχουν όλοι και κατεβάζουν free apps σπασμένα κάτι τέτοιο. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε γιατι δεν ξέρω πολλά απο iphone σήμερα το πείρα :P

θα σου προτεινα να βαλεις απο το AppStore το Appbzr. AppZappPush και τετοιου τυπου, τα οποια μια φορα τη μερα σε ειδοποιουν για προσφορές και εφαρμογες που γινονται για λιγο χρονο δωρεαν.
Whatsapp doc?

#6   asorti

asorti

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:08

καταρχήν καλησπέρα
καλό είναι να μην ξεκινήσεις πειράματα χωρίς να έχεις ιδέα του τι κρατάς στα χέρια σου. αφιέρωσε 2-3 ημέρες διαβάζοντας το φόρουμ άρθρο-άρθρο για να ξεκινήσεις να καταλαβαίνεις την φιλοσοφία της συσκευής και μετά να είσαι σίγουρος πως όλοι θα τρέξουμε να σε βοηθήσουμε. επιγραμματικά ακόμα και αν σου πω τι πρέπει να κάνεις (jailbrake, cydia, appsync, installous, .ipa) μάλλον δεν θα καταλάβεις τίποτα και πιο πολύ θα σε προβληματίσουμε (αυτή τη στιγμή) και ίσως απογοητευθείς παρά θα σου κάνουμε καλό. φιλικά.....

Υ.Γ. καλώς ήλθες στον iΚόσμο μας

ο bluehorizon71 σου τα είπε όπως ακριβώς έχουν τα πράγματα, δεξιά κάτω έχει ένα συν όταν θέλεις να ευχαρίστησης κάποιον το πατάς. Σου τα λέω γιατί είσαι νέος και μπορεί να μην το ξέρεις

#7   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:10

Καλησπέρα παιδιά , είμαι νέος κάτοχος iphone 3gs ,θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνω για να βάλω μια εφαρμογή που έχουν όλοι και κατεβάζουν free apps σπασμένα κάτι τέτοιο. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε γιατι δεν ξέρω πολλά απο iphone σήμερα το πείρα :P

διαβασε και τον οδηγο για νεους χρηστες, ειναι πολυ χρησιμος
http://www.iphonehel...-3g-user-guide/
Whatsapp doc?

#8   teo1

teo1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:12

Καλός σας βρήκα παιδιά :) ολοι μου λενε για το jailbrake οτι απο εκει δεν πληρώνεις τίποτα , εντάξει δεν ειμαι τόσο άσχετος απλα νεος με το iphone , έχω τελειώσει πληροφορική και εχω και μια ιδέα με τα κινητά αν μου δώσετε και εναν αναλυτικό οδηγό θα τα καταφέρω

Τελευταία επεξεργασία από: teo1, 11/01/2012 - 21:14


#9   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:15

παιδιά ολοι μου λενε για το jailbrake οτι απο εκει δεν πληρώνεις τίποτα , εντάξει δεν ειμαι τόσο άσχετος απλα νεος με το iphone , έχω τελειώσει πληροφορική και εχω και μια ιδέα με τα κινητά αν μου δώσετε και εναν αναλυτικό οδηγό θα τα καταφέρω

αφου ξερεις πληροφορικη θα ξερεις και search :lol: (αστειευομαι....) υπαρχουν ολοι οι οδηγοι στο jailbreak section του φορουμ.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 11/01/2012 - 21:16

Whatsapp doc?

#10   teo1

teo1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:22

αφου ξερεις πληροφορικη θα ξερεις και search :lol: (αστειευομαι....) υπαρχουν ολοι οι οδηγοι στο jailbreak section του φορουμ.


Το έχω κάνει ήδη αυτό εχω βρει όμως πολλά θέματα πάνω σε αυτό και εχω μπερδευτεί . Πάει συμφωνά με την εκδοσή του iphone ? Εχω παει εδω http://jailbreak-me.info/ Εχω βάλει της πληροφορίες για της συσκευής εχω κατεβάσει τα αρχεία και μετά ? εκεί τα χάνω λίγο. Αμα το ψαξω παρα πανω θα το βρω απλα μην κάνω κανένα λάθος και κάνω ζημιά για αυτο ρωτώ εσάς που το έχετε κάνει να με κατατοπίσετε. Εχω την εκδοση 5.0(9Α334)και firmare μοντεμ 05.16.05

#11   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:31

Το έχω κάνει ήδη αυτό εχω βρει όμως πολλά θέματα πάνω σε αυτό και εχω μπερδευτεί . Πάει συμφωνά με την εκδοσή του iphone ? Εχω παει εδω http://jailbreak-me.info/ Εχω βάλει της πληροφορίες για της συσκευής εχω κατεβάσει τα αρχεία και μετά ? εκεί τα χάνω λίγο. Αμα το ψαξω παρα πανω θα το βρω απλα μην κάνω κανένα λάθος και κάνω ζημιά για αυτο ρωτώ εσάς που το έχετε κάνει να με κατατοπίσετε. Εχω την εκδοση 5.0(9Α334)και firmare μοντεμ 05.16.05

ειναι ελληνικο το κινητο? αν ναι, δες τον οδηγο εδω.

http://www.iphonehel...231#entry791231

Για να αναβαθμισεις σε 5.0.1, αν ειναι ελληνικο κανεις restore/setup as new μεσω ιτουνς, αν δεν ειναι ελληνικο θα σου δωσω αλλο οδηγο.

Επισης θες το redsn0w 0.9.10b3 οχι β1

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 11/01/2012 - 21:32

Whatsapp doc?

#12   dsquared

dsquared

    iPH Enthousiast

  • 495 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:32

Ε τότε αναβάθμισε την συσκευή σου στην 5.0.1 και προχωρα

#13   teo1

teo1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:41

ειναι ελληνικο το κινητο? αν ναι, δες τον οδηγο εδω.

http://www.iphonehel...231#entry791231

Για να αναβαθμισεις σε 5.0.1, αν ειναι ελληνικο κανεις restore/setup as new μεσω ιτουνς, αν δεν ειναι ελληνικο θα σου δωσω αλλο οδηγο.

Επισης θες το redsn0w 0.9.10b3 οχι β1


Ναι ελληνικο ειναι. Με λίγα λογία κάνω αναβάθμιση και ακολουθώ τον οδηγό σού με το redsn0w 0.9.10b3 ?

Τελευταία επεξεργασία από: teo1, 11/01/2012 - 21:41


#14   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/01/2012 - 21:50

Ναι ελληνικο ειναι. Με λίγα λογία κάνω αναβάθμιση και ακολουθώ τον οδηγό σού με το redsn0w 0.9.10b3 ?

ναι ναι! Αν θελεις τιποτα αλλο ρωτας!
Whatsapp doc?

#15   teo1

teo1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2012 - 22:02

ναι ναι! Αν θελεις τιποτα αλλο ρωτας!


Σευχαριστω πάρα πολύ να με καλά αν έχεις και κάτι που να σε πηγαίνει βήμα βήμα θα είναι ακόμα καλύτερά ;)

Τελευταία επεξεργασία από: teo1, 11/01/2012 - 22:02


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες