Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Greek TV Guide


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   DarpaChief

DarpaChief

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/12/2009 - 23:00

Και για να καταλάβουμε δηλαδη αφού την είχες απεγκαταστήσει που στο καλό έμαθες για το update???? μας δουλεύεις ή μου φαίνεται;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 19/12/2009 - 23:29

Το να κάνεις απεγκατάσταση μιας εφαρμογής απο τη συσκευή είναι ένα πράγμα, το να την διαγράφεις εντελώς απο το iTunes Library είναι ένα άλλο. Όπως είπα, είχα κάνει απεγκατάσταση της εφαρμογής. Δε νομίζω να ανέφερα πουθενά ότι την είχα διαγράψει απο το iTunes Library. Είδες εσύ να γράφω πουθενά κάτι τέτοιο; δε νομίζω. Εφόσον η εφαρμογή παραμένει στο iTunes Library (άσχετα απο το αν είναι εγκατεστημένη στη συσκευή), εάν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση τότε θα εμφανιστεί και το ανάλογο μήνυμα στην οθόνη Applications όταν πατάς το Check for Updates. Και δεδομένου ότι τις τελευταίες 15 μέρες έχουμε πήξει στις free εφαρμογές, κάνω Check for Updates καθημερινά.

Οπότε, για να απαντήσω και στο ερώτημα σου: σου φαίνεται.

Απο εκεί και πέρα, όσον αφορά την ουσία του θέματος (δηλαδή την ίδια την εφαρμογή) εξακολουθεί να τιμολογείται 3 ευρώ προσφέροντας μόνο πρόγραμμα ημέρας (το εβδομαδιαίο πρόγραμμα είναι αν δεν κάνω λάθος το Νο1 χαρακτηριστικό που ζητάνε οι χρήστες που αγόρασαν την εφαρμογή απο την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας της), αδυνατόντας να αντιμετωπίσει τα εγγενή της προβλήματα (λανθασμένες καταχωρήσεις σε κατηγορίες, έλλειψη συνοδευτικών πληροφοριών για εκπομπές/ ταινίες).

#33   DarpaChief

DarpaChief

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2009 - 01:21

Πολύ επαγγελματική δουλειά στα themes. Δένουν υπέροχα με τα controls της συσκευής. Για μένα που δεν έχω nova το update είναι τρομερό. Το search δεν το τέσταρα ακόμα. Έχετε κάνει κορυφαία δουλειά!!! Άντε να δούμε και άλλες ισάξιες εφαρμογές.

#34   jimmynet

jimmynet

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/02/2010 - 21:03

Καλησπερα.
Εχω το 3G και χθες προχωρησα σε αναβαθμιση στην 3.1.3 επιτυχως οπως επισης και σε jailbreak της συσκευης πάλι επιτυχως.
Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ενω ολες μου οι εφαρμογες τρεχουν κανονικα οπως και πριν την αναβαθμιση εκτος απο την GREEK TV GUIDE η οποια μετα την αναβαθμηση δεν ανοιγει καθολου (μαυρη οθονη για λιγα δευτερολεπτα και στη συνεχεια με πεταει στο Sprinboard).
Ισως πρεπει να επισημανω οτι ολες μου οι εφαρμογες ειναι αγορασμένες απο το AppStore και το jailbreak το κανω μονο και μονο για να χρησιμοποιησω καποιες εφαρμογες απο το Cydia.
Γνωριζει καποιος αν η συγκεκριμενη εφαρμογη (GREEK TV GUIDE) εχει καποια ασυμβατοτητα με το καινουριο firmware η μπορει να ειναι προβλημα δικο μου.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.

#35   gfilippas

gfilippas

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Twitter:@Charlesfrise
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/02/2010 - 22:52

Καλησπερα.Εδω και δυο μερες στην ενημερωση του προγραμματος μου βγαζει το προγραμμα της επομενης μερας και οχι της τρεχουσας.Το ημερολογιο δειχνει σωστα την ημερομηνια.Καμμια ιδεα η βοηθεια

#36   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 27/02/2010 - 11:10

Σήμερα αφού έκανε ενημέρωση του προγράμματος κανονικά μου έβγαλε το προγραμμα της προηγούμενης μέρας και όχι της σημερινής, οπότε δεν νομίζω πως το προβλημα είναι από μας μάλλον κάτι έχει ο server τους.

#37   jimmynet

jimmynet

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:06

Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι το προγραμμα μου ανοιγει καθε 2-3 ημερες? Σημερα και χθες δεν ανοιγει καθολου προχθες δουλευε κανονικα. Αυτο γινεται εδω και ενα μηνα περιπου, οποτε θελει ανοιγει. Δεν καταλαβαινω μονο σε μενα συμβαινει αυτο ? Δεν το εχει το προβλημα κανενας αλλος ?

#38   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:14

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει απολύτως κανένα πρόβλημα με την εφαρμογή (εκτός από αυτό που έδειχνε λάθος πρόγραμμα αλλά διορθώθηκε).

#39   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:36

Εδώ και αρκετές ημέρες δεν λειτουργεί σωστά η εφαρμογή. Θα εκτιμούσαμε μία απάντηση από την αρμόδια ομάδα του Greek TV Guide για το τι συμβαίνει...
Behind the Scenes...

#40   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 13:56

καλύτερα να τους γράψετε στο twitter @iCocoaWare
ή στο site τους http://www.icocoaware.com/

#41   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2010 - 14:34

δεν ειχα προσεξει καθολου το τοπικ και το ειδα τυχαια σημερα...η τιμη...ακραια..οι δυνατοτητες..μηδαμινες το κατεβασα και εγω αλλα δεν ξοδεψα 3 ευρω...συγνωμη και λυπαμαι που γινεται αυτο στη χωρα μας η οποια θελει υποστηριξη ως προς το app developing... ::)

#42   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 12:14

Πολύ καλό το νέο update που βγήκε σήμερα! Μπράβο παιδιά!

#43   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 13:22

Αναρτημένη εικόνα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες