Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Cydia App] Αντικλεπτικό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
68 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sakis29

sakis29

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:13

Παιδιά ψάχνω για ένα καλο αντικλεπτικο tweak ή app για iPhone...! :) βρίσκομαι σε 5.0.1 και είναι 4.! Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά;;

Best Answer:
added by Moderator

iGotYa ή iCaughtU Pro

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 12/02/2012 - 16:55
Answer added


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iKostis

iKostis

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:16

Το καλύτερο αντικλεπτικό είναι η πρόληψη! Κοινώς αμα το χάσεις οτι και να του χεις βάλει πάνω άντε βρες το....

#3   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:17

iGotYa ή iCaughtU Pro

Τελευταία επεξεργασία από: nikoz87, 12/02/2012 - 13:19


#4   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:35

iGotYa ή iCaughtU Pro


Κόστος και συμβατότητα με iOS 5.0.1. ξέρουμε;

#5   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:39

Κόστος και συμβατότητα με iOS 5.0.1. ξέρουμε;



Για το iGotYa σε iPhone 4S iOS 5.0.1 λειτουργεί μια χαρά και κοστίζει γύρω στα 7$

#6   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:53

iCaughtU το έβαλα, όχι το pro. αλλά δεν δουλεύει...

#7   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/02/2012 - 13:59

iCaughtU το έβαλα, όχι το pro. αλλά δεν δουλεύει...


Οπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, δεν θα κερδίσεις τίποτα με όλα αυτά τα προγράμματα γιατι αν στο κλέψουν στο κλέψανε και θα του τραβήξουν ένα restore και τέλειωσες. Και φωτό να βγάλει του ατόμου που το πήρε και να στη στείλει και περιοχή να σου δείξει (στην καλύτερη) δεν κερδίζεις τίποτα, τί θα κανεις θα βαράς πόρτες να δεις ποιος το έχει και που?

Προσεχέ το σαν τα μάτια σου και τίποτα άλλο.
Whatsapp doc?

#8   tripodous

tripodous

    iPH Contributor

  • 1038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2012 - 16:09

Findmyphone cydia ,με ένα μήνυμα στο κινητο σ που στέλνεις σου στέλνει τις συντεταγμένες που βρίσκεται εκείνη τη στιγμή ,χωρίς να είναι σε wifi αρκεί να έχεις ανοιχτό το gps

#9   SCORPHIE29

SCORPHIE29

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2012 - 20:06

εχω πληροσει το igotya και στα 2 μου 4αρα στην 5.0.1
αλλα λειτουργησε για μονο 3 φοτο στο καθενα!!
ξερει κανεις κατι?

#10   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:36

Οπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, δεν θα κερδίσεις τίποτα με όλα αυτά τα προγράμματα γιατι αν στο κλέψουν στο κλέψανε και θα του τραβήξουν ένα restore και τέλειωσες. Και φωτό να βγάλει του ατόμου που το πήρε και να στη στείλει και περιοχή να σου δείξει (στην καλύτερη) δεν κερδίζεις τίποτα, τί θα κανεις θα βαράς πόρτες να δεις ποιος το έχει και που?

Προσεχέ το σαν τα μάτια σου και τίποτα άλλο.

Μια ερώτηση γιατί ο πατέρας μου με ρώτησε κάτι απλό και έμεινα μ@λακας με αυτό που μου είπε...
Υποτίθεται οτι το tweak θα δουλέψει με ίντερνετ αλλά αν πριν προσπαθήσει να το σβήσει ή οτιδήποτε άλλο βγάλει υην sim τι γίνεται;;Πάει και αυτό και τα 4 ευρώ του tweak να φανταστώ....

#11   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:37

Μια ερώτηση γιατί ο πατέρας μου με ρώτησε κάτι απλό και έμεινα μ@λακας με αυτό που μου είπε...
Υποτίθεται οτι το tweak θα δουλέψει με ίντερνετ αλλά αν πριν προσπαθήσει να το σβήσει ή οτιδήποτε άλλο βγάλει υην sim τι γίνεται;;Πάει και αυτό και τα 4 ευρώ του tweak να φανταστώ....


Κοίτα θεωρητικά ΔΕΝ πρόκειται να το βρεις το κινητό. Και συντεταγμένες να σου δώσει στο χάρτη και τέτοια, και τη φάτσα κάποιου να σου στείλει με εμαιλ, τι θα κάνεις θα βαράς πόρτες στην περιοχή?

Δε σε σώζει.
Whatsapp doc?

#12   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:40

Υπήρχε παλιά ένα πρόγραμμα το οποίο έστελνε αυτόματα μήνυμα σε προεπιλεγμένους από εσένα αριθμούς με το τηλέφωνο της νέας SIM card που μπήκε στη συσκευή. Βέβαια όπως είπαν και οι φίλοι παραπάνω μετά το restore καληνύχτα. Προσοχή μεγάλη θέλει.

#13   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:40

Και να μην το βρεις το θεμα ειναι να κανει οσα σου λεει μια εφαρμογη!Αλλα υπαρχουν τοσες προυποθεσεις που ειναι δυσκολο να κανει ακομα και οσα σου λεει!
Πρεπει να μην προλαβει καποιος να το κλεισει και να βγαλει τη σιμ...Πρεπει να ειναι το κινητο σε ιντερνετ και αλλα τετοια κολπα...Οποτε δεν τις βρισκω και πολυ χρησιμες αυτες τις εφαρμογες!
XS Max 256 Gb Space Gray

#14   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:43

Κοίτα θεωρητικά ΔΕΝ πρόκειται να το βρεις το κινητό. Και συντεταγμένες να σου δώσει στο χάρτη και τέτοια, και τη φάτσα κάποιου να σου στείλει με εμαιλ, τι θα κάνεις θα βαράς πόρτες στην περιοχή?

Δε σε σώζει.

Άστο αυτό απλά σε ένα άλλο τόπικ προσπαθούσαν να βρουν αδυναμίες του tweak αυτού και τελικά το μόνο που είχε βρεθεί σαν αδυναμία ήταν νομίζω πως μπορούσες να σβήσεις το κινητό αν πας να κάνεις κλήση ή κατι τέτοιο και το restore.Αν βγαλει την σιμ ,δλδ το πιο απλό ,επίσης το έχασες....Τελικά πρέπει να αμολήσω τον μπαμπά να μαζέψει κανα iphone :P

Τελευταία επεξεργασία από: giorgarasGRE, 16/02/2012 - 11:44


#15   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 16/02/2012 - 11:47

Άστο αυτό απλά σε ένα άλλο τόπικ προσπαθούσαν να βρουν αδυναμίες του tweak αυτού και τελικά το μόνο που είχε βρεθεί σαν αδυναμία ήταν νομίζω πως μπορούσες να σβήσεις το κινητό αν πας να κάνεις κλήση ή κατι τέτοιο και το restore.Αν βγαλει την σιμ ,δλδ το πιο απλό ,επίσης το έχασες....Τελικά πρέπει να αμολήσω τον μπαμπά να μαζέψει κανα iphone :P


Αστα σου λέω, είναι να μη σου τύχει. Αμα σου τύχει, να το ΒΡΑΣΩ το να μην μπορεί να το χρησιμοποιήσει κάποιος (λεμε τώρα, γιατί 99.9 τοις εκατό θα βρουν τρόπο και θα το κανουν restore Και όλα τα σχετικά).

Τι να το κάνω , μη μου λέτε για "ηθική ικανοποίηση" και τα σχετικά.

Θα το κλαίω και λειτουργικό και μή λειτουργικό να είναι στα χέρια τους, δεν θα αλλάξει το γεγονός οτι εγω δε θα το έχω στα δικά μου.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες