Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#106   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 11/03/2012 - 01:18

Εε ναι.! Αν μπορέσω θα μαζεψω αυτα τα 350 400€ μέχρι το καλοκαίρι και αν μπορέσω να πάρω το MacBook pro με δόσεις θα το πάρω (θέλω να το πάρω!!)


Και θα έχω και το iPad 2 και MacBook Pro.!

Απορω που θα τα βρεις αυτα τα λεφτα...Αν τα βρεις και σου μεινει τιποτα δωσε και σε μενα!! :P :P
XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 11/03/2012 - 01:22

Απορω που θα τα βρεις αυτα τα λεφτα...Αν τα βρεις και σου μεινει τιποτα δωσε και σε μενα!! :P :P

Μπορει να δουλέψω το Πάσχα αλλα τώρα που το σκέφτομαι έχω να πάω και 3 ημερη στα Γιάννενα.! Οταν ήταν να πάρω το iPad 2 δεν είχα παει Ξάνθη Αλεξανδρούπολη με το σχολείο αλλα είχα παει Αθήνα που ήταν η πιο @@@@@ (τέλεια) εκδρομή αλλα η φετινή θα είναι η τελευταία με το σχολείο μου .! Μετα πάω Λύκειο .!

#108   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2012 - 22:51

Τιμές στην Ελλάδα μάθαμε;

Το παρήγγειλα από εξωτερικό αλλά αργεί να έρθει οπότε λέω να ακυρώσω την παραγγελία και να το πάρω από εδώ μόλις έρθει..

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 13/03/2012 - 22:51


#109   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/03/2012 - 22:52

Εγω δεν ξέρω αν θα το δώσω γιατι μη το ζητάνε 370€ 360€ εκει τι λέτε να την κάνω την κινηση..? και να το πάρω.?

#110   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2012 - 22:56

Εγω δεν ξέρω αν θα το δώσω γιατι μη το ζητάνε 370€ 360€ εκει τι λέτε να την κάνω την κινηση..? και να το πάρω.?


Γιατί βγαίνεις offtopic τωρα;

#111   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/03/2012 - 22:58

Τι βγαίνω.? Off topic.? γιατι.? Οτιτλος λέει θα αγοράσετε το νέο iPad και θελω μια άποψη σας .! Δηλαδη άλλοι λένε και αλλα πράγματα .!

#112   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 13/03/2012 - 22:59

οχι...αν ακολουθουμε τη πολιτικη της apple και τη ραγδαια εξελιξη της τεχνολογιας τοτε η θα δουλευουμε μονο για τα gadget η θα παμε φυλακη :) εγω προσωπικα που εχω το Ipad 2 θα μεινω εκει κ θα περιμενω το iphone 5 και τους νεους imac ....αυτη τη στιγμη εχω 4αρι κ windows...οποτε πιστευω καθε δυο χρονια αντε 3 αξιζει μια αναβαθμιση να βλεπω κ καμια ουσιαστικη διαφορα..τωρα απο το 4 να παω στο 4s η απο το ipad 2 να παω στο new ipad πιστευω δεν αξιζει...κ αν προβω στην αγορα του imac εννοειται πως θαναι η επομενη αγορσ τετοιου μηχανηματος μετα απο 5 χρονια κ οχι 2-3..αυτα τα ολιγα :)

#113   leymar

leymar

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:04

καλο το ipad αλλα περιμενω την νεα macbook air σειρα και ελπιζ να υπαρχει 15'' ιντσες εκδοση
θα γουσταρωωωωωω... ναι ναι ναι σου λεω!

#114   hackgeo

hackgeo

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:hackgeo19

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:05

Παιδια πιστευεται θα μπορουσε το νεο ipad να αντικαταστηση ενα laptop?

#115   leymar

leymar

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:10

Παιδια πιστευεται θα μπορουσε το νεο ipad να αντικαταστηση ενα laptop?

πιστευω ναι. αν οχι παντου για το ευρυ καταναλωτικο ναι σιγουρα ναι

#116   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:13

Και τηλεόραση και ραδιόφωνο και σινεμά και πολά θα μπορούσε εξαρτάται το τι κάνεις με τον υπολογιστή σου.

#117   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:15

Παιδια πιστευεται θα μπορουσε το νεο ipad να αντικαταστηση ενα laptop?

Δεν το νομίζω :) δεν ξέρω στο μέλλον τι μπορει να συμβεί αλλα μέχρι τωρα το iPad δεν έχει αντικαταστήσει το laptop <_< βέβαια κατα καιρούς έχω διαβάσει παιδια που γραφουν ότι απο την ώρα που πήραν iPad δεν ξανα δούλεψαν σε laptop!! Δεν ξέρω ,εγω παντως κάποια πράγματα για να τα κάνω χρειάζομαι το laptop μου -_-

#118   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:19

Δεν το νομίζω :) δεν ξέρω στο μέλλον τι μπορει να συμβεί αλλα μέχρι τωρα το iPad δεν έχει αντικαταστήσει το laptop <_< βέβαια κατα καιρούς έχω διαβάσει παιδια που γραφουν ότι απο την ώρα που πήραν iPad δεν ξανα δούλεψαν σε laptop!! Δεν ξέρω ,εγω παντως κάποια πράγματα για να τα κάνω χρειάζομαι το laptop μου -_-

συμφωνο ενα tablet δεν μπορει να αντικαταστισει το Laptop γιατι το σκεφτικα και εγω να το παρω σαν Laptop αλλα οχι.!!! Δεν μπορει.!

#119   subcode

subcode

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:subcode

Δημοσίευση 13/03/2012 - 23:45

Θα το αγοράσω μόνο και μόνο για την Retina οθόνη.

Όταν κοιτάς δεκάδες φορές τη μέρα την οθόνη του 4/4s με την απίστευτη πυκνότητα των pixels και σε κάποια στιγμή αράζεις και παίρνεις το iPad στο χέρι για το συνηθισμένο καθημερινό browsing.... απλά ξενερώνεις με την pixelίλα.

Θυμάστε τη μετάβαση από το iphone 2G/3G/3GS σε 4? Λέγαμε.... μα κάλά πώς κάποτε μου άρεσε αυτή η οθόνη; :lol:

Φυσικά όμως ο κύριος λόγος που θα μου επιτρέψει να το πάρω είναι η πώληση (το σκότωμα δηλαδή...η καλύτερα μακελειό) του παλιού μου iPad 2 3G 64GB.

Επίσης θέλω να πώ σε κάποιους που βλέπουν το iPad με περίεργο μάτι (όπως και γώ παλιότερα) ότι μην κάνουν το λάθος να σκεφτούν ότι είναι ένα μεγάλο iPod/iPhone. Οι εφαρμογές του είναι εντελώς optimized για το μέγεθος της οθόνης του και είναι soooo much more fun αυτό. Μην μπερδεύουμε το iPad με το οικοσύστημα του Android που όντως εκεί πολλά tablets σου δίνουν την εμπειρία χρήσης ενός μεγάλου κινητού Android.

Και ένα ενδιαφέρον αρθράκι --> http://gizmodo.com/5...-about-the-ipad

#120   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/03/2012 - 14:40

Εγω παιδες αν θα το αγορασω θα ειναι μονο και μονο για ρετινα .Σε ερωτηση φιλου αν μπορει να αντικαταστασει το λατοπ η απαντηση ειναι φυσικα και οχι.Συγκριση με netbook ισως αλλα και παλι το ipad εχει το itunes..Ωστοσο θα περιμενω το new ipad να δοκιμαστει και μετα να προβω σε αγορα γιατι η αππλε μερικες φορες τα αρνητικα δε τα τονιζει αλλα υπερτονιζει τα θετικα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες