Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλημέρα! Αν γνωρίζετε για αγορα σκύλου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/03/2016 - 02:43

Καλησπέρα σε όλους. Είναι κρίμα να υπάρχουν τόσα αδέσποτα στις φιλοζωικές που αξίζουν κάθε χαρά και ένα σπίτι και εσείς συζητάτε για αγορές σκύλων. Συγνώμη αν γίνομαι κακός αλλά λυπάμαι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

χώρια οτι μπορει να βγουν ΠΟΛΥ καλυτερα σαν χαρακτηρες και σαν σκυλοι αυτα που πετανε οι καραγκιοζηδες που τα αγοραζουν και μετα τα βαριουνται ή αποφασιζουν οτι δεν θελουν τελικα ή που τα κανανε δωρο στις γκομενες τους και μετα χωρισανε κτλ κτλ κτλ(αν ξεκινησω θα βαρεθω να γραφω)
Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε.
Οποιος πραγματικα θελει ενα σκυλο ας παει να ριξει μια ματια και στις φιλοζωικες.θα βρει οτι ψαχνει αρκει να θελει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 20/03/2016 - 03:14

χώρια οτι μπορει να βγουν ΠΟΛΥ καλυτερα σαν χαρακτηρες και σαν σκυλοι αυτα που πετανε οι καραγκιοζηδες που τα αγοραζουν και μετα τα βαριουνται ή αποφασιζουν οτι δεν θελουν τελικα ή που τα κανανε δωρο στις γκομενες τους και μετα χωρισανε κτλ κτλ κτλ(αν ξεκινησω θα βαρεθω να γραφω)
Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε.
Οποιος πραγματικα θελει ενα σκυλο ας παει να ριξει μια ματια και στις φιλοζωικες.θα βρει οτι ψαχνει αρκει να θελει.


Ε άλλη χάρη έχει να δώσεις 200-300 και άλλη να πάρεις ένα αδέσποτο.
Πας πχ με το σκύλο να κανεις φιγούρα σε καφέ στη παραλία και σε ρωτάει το γκομενακι τι ράτσα ειναι κτλ,τι θα της πεις; Δεν ξερω ήταν Αδεσποτο;δε λέει να πουμε....

Φιλόζωοι σου λέει μετά και @@.
Για μένα οποίος σκέφτεται για αγορά καλύτερα να πάρει λούτρινο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#18   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 20/03/2016 - 09:12

Καλημέρα ,συμφωνώ απόλυτα με τα παιδιά που λένε για φιλοζωικές ...υπάρχουν τόσα σκυλακια εκεί που αποκλείεται να μην βρεθεί ένα που θα σας αρέσει ...εμένα την κούκλα μου την πήρα από φόρουμ που είναι για σκυλακια ( δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφερθώ στο όνομα γιαυτο αν κάνω λάθος παρακαλώ να αφαιρεθεί , λέγεται ourdogs.gr ) ,στο οποίο φόρουμ απαγορεύονται οι αγοραπωλησίες . Για να μην πολυλογώ "υιοθέτησα ένα mini pincher 1 έτους το οποίο δυστυχώς είχε κακομεταχειρίστει ,δεν λέω ότι ήταν εύκολα στην αρχή αλλά με πολύ αγάπη και υπομονή έχει γίνει η ποιο καλη, γλυκιά σύντροφος που είχα ποτέ και παρ´ολο που ήταν 1 έτους και με άσχημα βιώματα εκπαιδεύτηκε κανονικά..όποτε αν θέλετε ένα σκυλάκι ξανασκέφτητε τις φιλοζωικές και θα πάρετε ένα ζωάκι που η αγάπη που θα σας δώσει θα είναι εξαπλάσια .. Συγνώμη για το μεγάλο ποστ... Σας παραθέτω και φωτό της κουκλίτσας μου 324a4bf9f508197f10c3e32e093e2e8e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#19   paul22

paul22

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/03/2016 - 10:41

Καλημέρα σε όλους,
Το δικό μου το είχε πετάξει κάποιος περσυ το Φεβρουάριο στα σκουπίδια κ ευτυχώς το ακούσαμε να κλαίει και το μαζέψαμε,στην αρχή ήταν τρομαγμένο αλλά τώρα έχει γίνει ένα χαδιαρικο ποντίκι, πραγματικά δεν αξίζει να δώσεις λεφτά για να αγοράσεις, υπάρχουν τόσα αδέσποτα που μας έχουν ανάγκη


Sent from my iPhone using Tapatalk

#20   kostasxan

kostasxan

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/03/2016 - 10:02

Και το δικό μου παρατημένο ενός έτους απο φιλοζωική , το πήρε ο γιος μου και είναι υπέροχος χαρακτήρας . Ψάξτε λίγο υπάρχουν και ράτσες εάν θέλετε . Το δικό μου μαλτεζ γκριφον . 2a702243af5de2e789c41d0f2c567bb0.jpg
ΥΓ ( Πολύ τρομαγμένο στην αρχή αλλά τωρα έχει ενσωματωθεί με την οικογένεια . Το έχουμε 10 μήνες )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: kostasxan, 21/03/2016 - 10:04


#21   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 21/03/2016 - 12:45

Στις φιλοζωικες μπορείτε να βρείτε ότι ράτσα θέλετε ο κόσμος έχει ξεφύγει παρατάει στο δρόμο ότι μπορείτε να φανταστείτε εγώ έχω 4 και ολα τσάμπα έχω ένα κοκονι ένα βελγικό λύκο ένα πιτ μπουλ και ένα ημίαιμο 9addb507bbf0c9f262ad67d4ec806130.jpg7d6d9288ff5137241bbbc83610ebb4f8.jpgf2e1337a4fbe90f0fbf207c3b97d654a.jpg518e14354cfb52c00cb4718b693c7b4a.jpg


Knowledge is Power

Knowledge Is Power





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες