Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 39 ψήφοι

Μετάβαση από iOS σε Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14208 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:34

Ειχα ακουσει (και δει απο πολλους φιλους μου) για htc/samsung που ζεσταινονται και κολλανε σε σημειο service, σπανε για πλακα κλπ.
Το 3g εχει φαει τις σαβουρες τις ζωης του, η πλατη εχει ενα ραγισμα 5cm, εχει πεσει σε νερο και το εσωσα μονος μου(επρεπε να αλλαξω μπαταρια ομως) , και παρολα αυτα η οθονη ειναι κομπλε (εκτος απο λιγη υγρασια που καπως εχει αφησει στιγμα, πρεπει να το δεις απο κουφη γωνια ομως) . Οποτε κατι αναλογο θα ηθελα απο κινητο. Οχι οτι σκεφτομαι να το ξαναβουτηξω πουθενα... Ουτε να το κοπαναω ολη μερα, απλα να μην ειναι ΥΠΕΡευαισθητο

Εχω και εγω ενα 3G.. Κλεινει 4 χρονια κ το δικο μου και ειναι σε πολυ καλη καταστασηνκ εχει τραβηξει αρκετα (οχι βεβαια κ τοσα σαν το δικο σου...)
Τωρα μην περιμενεις απο καμια συσκευη τετοια αντοχη. Δυστυχως σε αυτον τον τομεα κανενα δεν μπορει να ανταποκριθει.
Ουτε το samsung (ισως περισσοτερο βεβαια απο τα αλλα), ουτε το 4αρι με το γυαλι, αλλα ουτε κ το 5αρι με τα αλουμινια...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:34

καλα οχι και κάθε χρονο αλλα δυο το πολυ θα σου βγαλει με το note 2 που εχει 2gb και με custom τα τρια χρονια τα εχεις σιγουρα. απλα αν βαλεις μια οχι επισημη rom ξαλαφρωνεις τρελα την συσκευη για να καταλάβεις το s3 με την δικια του ρom εχει 200 250 ελευθερα ενω με μια custom 450 με 500

#438   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:35

Ειχα ακουσει (και δει απο πολλους φιλους μου) για htc/samsung που ζεσταινονται και κολλανε σε σημειο service, σπανε για πλακα κλπ.
Το 3g εχει φαει τις σαβουρες τις ζωης του, η πλατη εχει ενα ραγισμα 5cm, εχει πεσει σε νερο και το εσωσα μονος μου(επρεπε να αλλαξω μπαταρια ομως) , και παρολα αυτα η οθονη ειναι κομπλε (εκτος απο λιγη υγρασια που καπως εχει αφησει στιγμα, πρεπει να το δεις απο κουφη γωνια ομως) . Οποτε κατι αναλογο θα ηθελα απο κινητο. Οχι οτι σκεφτομαι να το ξαναβουτηξω πουθενα... Ουτε να το κοπαναω ολη μερα, απλα να μην ειναι ΥΠΕΡευαισθητο


Όλα αυτά που αναφέρεις για το 3G είναι το ακριβώς αντίθετο στο 5.. Φοβάσαι να το βγάλεις απο το κουτί..

Για 'μενα, αν θες να κάνεις μια αλλαγή και να γλυτώσεις αρκετά λεφτά, σκέψου το για SG3..

Ανεξάρτητα όμως όποιο και να πάρεις, θα το ευχαριστηθείς.. Οι διαφορές απο το 3G, είναι τεράστιες..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#439   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:37

Ειχα ακουσει (και δει απο πολλους φιλους μου) για htc/samsung που ζεσταινονται και κολλανε σε σημειο service, σπανε για πλακα κλπ.
Το 3g εχει φαει τις σαβουρες τις ζωης του, η πλατη εχει ενα ραγισμα 5cm, εχει πεσει σε νερο και το εσωσα μονος μου(επρεπε να αλλαξω μπαταρια ομως) , και παρολα αυτα η οθονη ειναι κομπλε (εκτος απο λιγη υγρασια που καπως εχει αφησει στιγμα, πρεπει να το δεις απο κουφη γωνια ομως) . Οποτε κατι αναλογο θα ηθελα απο κινητο. Οχι οτι σκεφτομαι να το ξαναβουτηξω πουθενα... Ουτε να το κοπαναω ολη μερα, απλα να μην ειναι ΥΠΕΡευαισθητο

πω ρε φιλε μετα απο αυτά που εγραψες για το κινητο μην το βαλεις στις αγγελιες γιατι ούτε 100euro δεν θα παρεις ηρωας που αντεξε καλα αν ειχες το 4αρι πιστευω η πλατη του που σπαει και ευκολα θα την ειχες αλλαξει κανα δυο φορες χαχαχααχααχχαα

#440   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:38

Εχω το 3g ακομα και αν και ειναι αρχαιο μια χαρα κανω τη δουλεια μου. Ελεγα οτι στανταρ θα παρω το 5αρι τωρα για να το εχω αλλα 5 χρονια, αλλα εχω μπει σε σκεψεις... Κυριως επειδη κυριως η οθονη με ενδιαφερει να βλεπω κανα επεισοδιακι (full hd απο εδω και στο εξης) στο λεωφορειο και να εχω καλη αναλυση στο browsing. Επισης πολυ δουλεια με mail. Επειδη ψιλοβαριεμαι τη διαδικασια αλλαγης των video σε mp4, στο android τρεχουν τα παντα? ή θα μου φαει τη ζωη να τα παιξει? επισης λετε να τα βγαλει περα το s3 για κανα 3αρι χρονια?


Για μενα περιμενε να παρεις τα καινουργια android τηλεφωνα με fullhd αναλυση κτλ. Πιστευω για την χρηση που το θες θα ειναι οτι πρεπει ! Προσεξε μονο να εχει και καλη αυτονομια!

#441   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:38

το σ3 ωγαζει πανω απο 1 χρονο ανετα...πι8ανοτατα 2. Τοσες συσκευες μεχρι τωρα πως αντεχουν με 1gb ram? οταν 8α βγει εφαρμογη για σ4 θα βγει και παραμετροποιημενη για να λειτουργει και στο σ3 που θα χρησημοποιει λιγοτεροι ραμ..το ιδιο apk κατεβαζουμε ολοι? ασφαλως και οχι...το νοτε2 εχει 2gb ram απλα για καλυτερο multitasking. μπορει να δουλεψει τελεια και με ενα. τα νεα κινητα πλεον θα προσφερουν νεες λειτουργιες οχι πλεον χαρακτηριστηκα...δηλαδη θα φτασουμε σε εξαπυρινα?η δυπιρηνα στα 2.5ghz? αντε η οθονη να ανβαθμιστει μεχρι full hd 1080p 1920x1080...στα νουμερα μεγαλη διαφορα αλλα στο ματι πολυ μικρη...ολα αυτα ειναι για να μας φουσκωνουν τα μυαλια...εχθες το βραδυ παρηγειλα το galaxy s3 και πριν κοιμη8ω το ακυρωσα και παρηγγειλα το note2...να ξερω οτι θα μου βγαλει 1 χρονο γτ πλεον δεν με παιρνει να αλλαζω συσκευη καθε 4 μηνες...

#442   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:43

το σ3 ωγαζει πανω απο 1 χρονο ανετα...πι8ανοτατα 2. Τοσες συσκευες μεχρι τωρα πως αντεχουν με 1gb ram? οταν 8α βγει εφαρμογη για σ4 θα βγει και παραμετροποιημενη για να λειτουργει και στο σ3 που θα χρησημοποιει λιγοτεροι ραμ..το ιδιο apk κατεβαζουμε ολοι? ασφαλως και οχι...το νοτε2 εχει 2gb ram απλα για καλυτερο multitasking. μπορει να δουλεψει τελεια και με ενα. τα νεα κινητα πλεον θα προσφερουν νεες λειτουργιες οχι πλεον χαρακτηριστηκα...δηλαδη θα φτασουμε σε εξαπυρινα?η δυπιρηνα στα 2.5ghz? αντε η οθονη να ανβαθμιστει μεχρι full hd 1080p 1920x1080...στα νουμερα μεγαλη διαφορα αλλα στο ματι πολυ μικρη...ολα αυτα ειναι για να μας φουσκωνουν τα μυαλια...εχθες το βραδυ παρηγειλα το galaxy s3 και πριν κοιμη8ω το ακυρωσα και παρηγγειλα το note2...να ξερω οτι θα μου βγαλει 1 χρονο γτ πλεον δεν με παιρνει να αλλαζω συσκευη καθε 4 μηνες...

Κατσε ρε συ απο την μια λες οτι πιθανοτατα να κρατησει κ 2 χρονια σε καποιον το S3 και απ´την αλλη λες οτι παραγγειλες το S3 για να μην αλλαζεις καθε 4 μηνες συσκευη;;;

#443   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:48

το σ3 ωγαζει πανω απο 1 χρονο ανετα...πι8ανοτατα 2. Τοσες συσκευες μεχρι τωρα πως αντεχουν με 1gb ram? οταν 8α βγει εφαρμογη για σ4 θα βγει και παραμετροποιημενη για να λειτουργει και στο σ3 που θα χρησημοποιει λιγοτεροι ραμ..το ιδιο apk κατεβαζουμε ολοι? ασφαλως και οχι...το νοτε2 εχει 2gb ram απλα για καλυτερο multitasking. μπορει να δουλεψει τελεια και με ενα. τα νεα κινητα πλεον θα προσφερουν νεες λειτουργιες οχι πλεον χαρακτηριστηκα...δηλαδη θα φτασουμε σε εξαπυρινα?η δυπιρηνα στα 2.5ghz? αντε η οθονη να ανβαθμιστει μεχρι full hd 1080p 1920x1080...στα νουμερα μεγαλη διαφορα αλλα στο ματι πολυ μικρη...ολα αυτα ειναι για να μας φουσκωνουν τα μυαλια...εχθες το βραδυ παρηγειλα το galaxy s3 και πριν κοιμη8ω το ακυρωσα και παρηγγειλα το note2...να ξερω οτι θα μου βγαλει 1 χρονο γτ πλεον δεν με παιρνει να αλλαζω συσκευη καθε 4 μηνες...

το νότε 2 ειναι η καλυτερη portable συσκευη στην αγορα και δύσκολα ακομα και μετα απο 2 χρονια να θεωρειτε ξεπερασμενη αν η samsung δεν την παρατήσει και την αναβαθμιζει συνεχος θα τρεχει για χρονια τα παντα σφαιρα αν ειχε ios αυτη η συσκευη οι gkatzeταδες θα την λατρευαν

Κατσε ρε συ απο την μια λες οτι πιθανοτατα να κρατησει κ 2 χρονια σε καποιον το S3 και απ´την αλλη λες οτι παραγγειλες το S3 για να μην αλλαζεις καθε 4 μηνες συσκευη;;;

αν μπεις σε forum του s3 θα δεις οτι παρα πολλά παιδιά τα πουλανε για να πανε σε νοτε 2 λογο της μπαταριας και της μνημης κυριως που ειναι λιγα για το λειτουργικο και αυτη την οθονη το νότε 2 ειδικα εχει μια μπαταρια που ακομα και ο πιο καμμενος δεν μπορει να την αδειασει σε μια μερα 3100mah :o

#444   robostav

robostav

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:50

Όλα αυτά που αναφέρεις για το 3G είναι το ακριβώς αντίθετο στο 5.. Φοβάσαι να το βγάλεις απο το κουτί..

Για 'μενα, αν θες να κάνεις μια αλλαγή και να γλυτώσεις αρκετά λεφτά, σκέψου το για SG3..

Ανεξάρτητα όμως όποιο και να πάρεις, θα το ευχαριστηθείς.. Οι διαφορές απο το 3G, είναι τεράστιες..


Γιατι καλε να φοβαμαι να το βγαλω απο το κουτι; Γενικα δεν σκαω με την εξωτερικη εμφανιση αλλα το εσωτερικο του με ενδιαφερει να ειναι καλης κατασκευης (δεν με νοιαζει πχ αν η πλατη ειναι αλουμινιο ή πλαστικο...) και το λογισμικο (ακομα και με custom rom πως τα λετε) μπορει να παιδευτω για λιγο καιρο, αλλα οταν το καταφερω (να εχει τη ram που λεει ο φιλος πιο πανω) να τρεχει απροβληματιστα .

Γενικα για να σας διευκολυνω γιατι ειμαι λιγο γενικολογος, εσεις που εχετε παει απο ios σε android εχετε παρατηρησει προβληματα νε το hardware (πχ ελλειψη μνημης, κολληματα) και ποσην ωρα ασχολειστε με το software επειδη ΠΡΕΠΕΙ και οχι επειδη θελετε...

Επισης στο 5αρι/ 4s υπαρχει καποιος που να το χρησιμοποιει για video και να τα τρεχει με app χωρις να χρειαζεται να τα μετατρεπει και να τα περναει απο το itunes (ειχα κατεβασει πριν πολυυυυ καιρο το vlc με ios 2.2.1 ή 3 και απλα δεν επαιζε τιποτα στο 3g)? παιζουν οκ?





#445   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:51

Κατσε ρε συ απο την μια λες οτι πιθανοτατα να κρατησει κ 2 χρονια σε καποιον το S3 και απ´την αλλη λες οτι παραγγειλες το S3 για να μην αλλαζεις καθε 4 μηνες συσκευη;;;


το νοτε2 παρειγειλα και οχι το σ3 για λογο οθονης κλπ και να μην αναβαθμιστω γρηγορα...αν ο κυριος αντεξε 3χρονια+ με 3g τοτε με σ3 βγαζει αλλα 3....εγω απλα εχω τρελλα με αυτα και το εχω δηλωσει οτι μαχ 9 μηνες εχω κρατησει κινητο και αυτο ηταν το 4...συνιθως αλλαζα καθε 4 μηνο και ξοδευα πολλα λεφτα...

#446   robostav

robostav

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:53

πω ρε φιλε μετα απο αυτά που εγραψες για το κινητο μην το βαλεις στις αγγελιες γιατι ούτε 100euro δεν θα παρεις ηρωας που αντεξε καλα αν ειχες το 4αρι πιστευω η πλατη του που σπαει και ευκολα θα την ειχες αλλαξει κανα δυο φορες χαχαχααχααχχαα


Xaxaxa γι'αυτο δεν ψηνομουνα να το παρω, ημουν σιγουρος οτι καποια μαλακια θα του κανω! Και σιγα μην το δωσω ρε, αν κατι παθει το καινουργιο που θα παρω, μια χαρα ειναι το 3g! Η μαλακια ειναι οτι δεν μπορω να κατεβασω app (χθες εφαγα ακυρο δεν θυμαμαι σε ποια επειδη ηθελε 3.2 και εχω 3.1.3 !!!)

#447   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:54

Επισης στο 5αρι/ 4s υπαρχει καποιος που να το χρησιμοποιει για video και να τα τρεχει με app χωρις να χρειαζεται να τα μετατρεπει και να τα περναει απο το itunes (ειχα κατεβασει πριν πολυυυυ καιρο το vlc με ios 2.2.1 ή 3 και απλα δεν επαιζε τιποτα στο 3g)? παιζουν οκ?


Και σε 4S να πας είναι πολύ καλή επιλογή. Πάλι θα γλυτώσεις κάποια λεφτά.

Εφαρμογές υπάρχουν πολλές στο AppStore. TTPlayer, Ace Player, GPlayer..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#448   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:54

το νοτε2 παρειγειλα και οχι το σ3 για λογο οθονης κλπ και να μην αναβαθμιστω γρηγορα...αν ο κυριος αντεξε 3χρονια+ με 3g τοτε με σ3 βγαζει αλλα 3....εγω απλα εχω τρελλα με αυτα και το εχω δηλωσει οτι μαχ 9 μηνες εχω κρατησει κινητο και αυτο ηταν το 4...συνιθως αλλαζα καθε 4 μηνο και ξοδευα πολλα λεφτα...

Και εγω παλιοτερα καθε 6 μηνες αλλαζα συσκευη.. Καποια μπορει κ πιο συχνα. Μονο με τα iphone κολλησα και ειχα το 3G σχεδον 2 χρονια και αλλα 2+ χρονια τωρα το 4αρι..
Δεν την παλευω αλλο βεβαια εχω βαρεθει μπορω να πω, για αυτο την ψαχνω κ για αλλαγη..
Για το note βεβαια ουτε λογος. Μπορει να ειναι καλυτερη συσκευη για καποιους απο το S3, αλλα απλα δεν μου χρειαζεται.. Εχω το ipad για πολυ μεγαλυτερη οθονη, που για αυτο που ειναι κ αυτα που προσφερει ειναι τελειο, κ η οθονη οτι πρεπει :-)
Απλα δεν περιμενω να το κρατησω το S3 2-3 χρονια, αλλα ουτε θελω στο 6 μηνο να εχω κολληματα κτλ..

#449   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 12:55

για Avi ταινιες εχει απειρες εφαρμογές που τρεχουν κατευθειαν τις ταινιες χωρισ μετατροπη εχει αναφερθεί πολλες φορες στο forum απλα σε 4 ιντσες δεν νομιζω οτι μπορεις να δεις ταινια ειλικρινα δεν νομιζω να το κανεις πανω απο μια δυο φορες

#450   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/10/2012 - 13:00

Γιατι καλε να φοβαμαι να το βγαλω απο το κουτι; Γενικα δεν σκαω με την εξωτερικη εμφανιση αλλα το εσωτερικο του με ενδιαφερει να ειναι καλης κατασκευης (δεν με νοιαζει πχ αν η πλατη ειναι αλουμινιο ή πλαστικο...) και το λογισμικο (ακομα και με custom rom πως τα λετε) μπορει να παιδευτω για λιγο καιρο, αλλα οταν το καταφερω (να εχει τη ram που λεει ο φιλος πιο πανω) να τρεχει απροβληματιστα .

Γενικα για να σας διευκολυνω γιατι ειμαι λιγο γενικολογος, εσεις που εχετε παει απο ios σε android εχετε παρατηρησει προβληματα νε το hardware (πχ ελλειψη μνημης, κολληματα) και ποσην ωρα ασχολειστε με το software επειδη ΠΡΕΠΕΙ και οχι επειδη θελετε...

Επισης στο 5αρι/ 4s υπαρχει καποιος που να το χρησιμοποιει για video και να τα τρεχει με app χωρις να χρειαζεται να τα μετατρεπει και να τα περναει απο το itunes (ειχα κατεβασει πριν πολυυυυ καιρο το vlc με ios 2.2.1 ή 3 και απλα δεν επαιζε τιποτα στο 3g)? παιζουν οκ?



αν δεν ειχες ποτε android λογικο να χρειαστεις καιρο να το μαθεις...οσο για το ποση δουλεια θελει στην αρχη θελει λιγο χρονο να το καθαρισεις απο αχρηστες εφαρμογες επειδη ερχεται γεματο με διαφορα...τωρα εγω ειδικα στο htc desire hd και στο sgs2 αλλαζα ρομ(λογισμικο) εως και κα8ημερινα και ξοδευα 12-16 ωρες...

Και εγω παλιοτερα καθε 6 μηνες αλλαζα συσκευη.. Καποια μπορει κ πιο συχνα. Μονο με τα iphone κολλησα και ειχα το 3G σχεδον 2 χρονια και αλλα 2+ χρονια τωρα το 4αρι..
Δεν την παλευω αλλο βεβαια εχω βαρεθει μπορω να πω, για αυτο την ψαχνω κ για αλλαγη..
Για το note βεβαια ουτε λογος. Μπορει να ειναι καλυτερη συσκευη για καποιους απο το S3, αλλα απλα δεν μου χρειαζεται.. Εχω το ipad για πολυ μεγαλυτερη οθονη, που για αυτο που ειναι κ αυτα που προσφερει ειναι τελειο, κ η οθονη οτι πρεπει :-)
Απλα δεν περιμενω να το κρατησω το S3 2-3 χρονια, αλλα ουτε θελω στο 6 μηνο να εχω κολληματα κτλ..


και εγω με new ipad ειμαι οποτε δεν θα μου λειψει το ios. επισης παω για note2 για μεγαλυτερη ραμ και οθονη ασφαλως. θελω να το ξεζουμισω και το μονο που παρακαλαω ειναι να το αντεξω ενα χρονο....πολυ δυσκολο επειδη με ξερω...δεν εχω κολληματα που εχουν καποια οτι ειναι παντοφλα κλπ κλπ...εξυπηρετει εμενα και τις δικιες μου αναγκες και τον πρωτο λογο εχω μονο εγω....οι περισσοτεροι δεν το παιρνουν λογο κομπλεξ που ειναι μεγαλο...βεβαια μενω με την κοπελα μου οποτε οποτε ποιανει το ipad(ολη την ημερα δλδ) να εχω το νοτε να με οικανοποιει και εμενα...το s3 δεν ξερω...δεν με συγκινει,ενω ειναι κινηταρα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες