Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

SO TRUE!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
177 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2013 - 18:59

Στο ίδιο πράγμα σκοπεύουν και τα 2 στην άγνοια ...

+1000

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:03

Αυτο δεν ειναι topic ! ειναι παρθεναγωγειο !!  :P



#78   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:11

Παιδιά συγνώμη...

Μιας και το ξεφτυλίσαμε θέλω και εγώ να φέρω κάποια θέματα στη συζήτηση. Μπορεί κάποιος να μου πει ποιός είναι ο Πρόεδρος της Apple?

#79   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:13

Παιδιά συγνώμη...

Μιας και το ξεφτυλίσαμε θέλω και εγώ να φέρω κάποια θέματα στη συζήτηση. Μπορεί κάποιος να μου πει ποιός είναι ο Πρόεδρος της Apple?

obama


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#80   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:14

obama


http://en.m.wikipedi...hur_D._Levinson

Κοιτάξτε και το board από ποιούς αποτελείται και πόσοι είναι ποιας εθνικότητας, καθώς και του έκαναν πριν πανε στην Apple...

#81   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:27

Απο οτι φαινεται το thread ειναι γεματο προσφατως αφαλοκομμενα μυξιαρικα . Για να μαθαινετε λοιπον, και επειδη δεν μου αρεσει να βριζεται την apple σας λεω οτι sτα τελη της δεκαετιας του 90 , δουλευοντας στην ericsson στην στοκχολμη, υλοποιησα με τα χερακια μου ολο το control function για το LI ενος συστηματος της ericsson που προοριζονταν για την ισπανικη Telefonica (η οποια ηθελε μαλιστα και 'ειδικο' functionality οχι γιατι ετσι καβλωσαν οι μετοιχοι της  αλλα γιατι ετσι την υποχρεωνε η ισπανικη κυβερνηση).  Εκτοτε οποτε, ο ισπανος εισαγγελεας, υπακουοντας τον αριστερο η δεξιο η κεντρωο η φασιστα η κομμουνιστη πολιτικο του προισταμενο, επισκεφτει αυτο το ειδικο τμημα της Telefonica και κλεισει το ματι στον υπαλληλο αφηνωντας μια λιστα με ονοματα στο τραπεζι να ξερετε οτι δικος μου κωδικας φροντιζει ωστε το audio για τις 'ενδιαφερουσες' κλησεις να πηγαινει και αλλου !!! 

 

Οριστε !! Μπορειτε να βριζετε εμενα, η την ericsson η την Telefonica !!  Να ξερεται ομως οτι αλλοι τα εχουν κανονισει ετσι και αλλοι ειναι οι πραγματικα υπευθυνοι ... Ξυπνατε ρε !! Ρε δεν ειναι η Apple ο κακος σε αυτη την ιστορια αλλα ουτε και μπορει να κανει κατι αλλο για σας !


Τελευταία επεξεργασία από: ntnskrds, 12/09/2013 - 19:28


#82   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:33

Απο οτι φαινεται το thread ειναι γεματο προσφατως αφαλοκομμενα μυξιαρικα . Για να μαθαινετε λοιπον, και επειδη δεν μου αρεσει να βριζεται την apple σας λεω οτι sτα τελη της δεκαετιας του 90 , δουλευοντας στην ericsson στην στοκχολμη, υλοποιησα με τα χερακια μου ολο το control function για το LI ενος συστηματος της ericsson που προοριζονταν για την ισπανικη Telefonica (η οποια ηθελε μαλιστα και 'ειδικο' functionality οχι γιατι ετσι καβλωσαν οι μετοιχοι της αλλα γιατι ετσι την υποχρεωνε η ισπανικη κυβερνηση). Εκτοτε οποτε, ο ισπανος εισαγγελεας, υπακουοντας τον αριστερο η δεξιο η κεντρωο η φασιστα η κομμουνιστη πολιτικο του προισταμενο, επισκεφτει αυτο το ειδικο τμημα της Telefonica και κλεισει το ματι στον υπαλληλο αφηνωντας μια λιστα με ονοματα στο τραπεζι να ξερετε οτι δικος μου κωδικας φροντιζει ωστε το audio για τις 'ενδιαφερουσες' κλησεις να πηγαινει και αλλου !!!

Οριστε !! Μπορειτε να βριζετε εμενα, η την ericsson η την Telefonica !! Να ξερεται ομως οτι αλλοι τα εχουν κανονισει ετσι και αλλοι ειναι οι πραγματικα υπευθυνοι ... Ξυπνατε ρε !! Ρε δεν ειναι η Apple ο κακος σε αυτη την ιστορια αλλα ουτε και μπορει να κανει κατι αλλο για σας !


Η αχρηστη πληροφορια της ημερας...

You'll Never Walk Alone


#83   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:34

Απο οτι φαινεται το thread ειναι γεματο προσφατως αφαλοκομμενα μυξιαρικα . Για να μαθαινετε λοιπον, και επειδη δεν μου αρεσει να βριζεται την apple σας λεω οτι sτα τελη της δεκαετιας του 90 , δουλευοντας στην ericsson στην στοκχολμη, υλοποιησα με τα χερακια μου ολο το control function για το LI ενος συστηματος της ericsson που προοριζονταν για την ισπανικη Telefonica (η οποια ηθελε μαλιστα και 'ειδικο' functionality οχι γιατι ετσι καβλωσαν οι μετοιχοι της  αλλα γιατι ετσι την υποχρεωνε η ισπανικη κυβερνηση).  Εκτοτε οποτε, ο ισπανος εισαγγελεας, υπακουοντας τον αριστερο η δεξιο η κεντρωο η φασιστα η κομμουνιστη πολιτικο του προισταμενο, επισκεφτει αυτο το ειδικο τμημα της Telefonica και κλεισει το ματι στον υπαλληλο αφηνωντας μια λιστα με ονοματα στο τραπεζι να ξερετε οτι δικος μου κωδικας φροντιζει ωστε το audio για τις 'ενδιαφερουσες' κλησεις να πηγαινει και αλλου !!! 

 

Οριστε !! Μπορειτε να βριζετε εμενα, η την ericsson η την Telefonica !!  Να ξερεται ομως οτι αλλοι τα εχουν κανονισει ετσι και αλλοι ειναι οι πραγματικα υπευθυνοι ... Ξυπνατε ρε !! Ρε δεν ειναι η Apple ο κακος σε αυτη την ιστορια αλλα ουτε και μπορει να κανει κατι αλλο για σας !

Καλά κάνεις και έχεις την άποψή σου αλλά η πρώτη φράση με χαρακτηρισμούς να λείπει. 

Εγώ δεν σε χαρακτήρισα, ούτε κανείς άλλος οπότε να μιλάς όπως πρέπει.

 

Οι χαρακτηρισμοί δείχνουν συναισθηματική φόρτιση να υποστηρίξεις τη θέση σου, δεν ξέρω αν έχεις δόλο ή απλά κόλλημα να υποστηρίζεις την Apple αλλά θα αφήνεις οποιονδήποτε άλλον να εκφράζει την άποψή του ελεύθερα χωρίς να χαρακτηρίζεις. Όπως σεβόμαστε τη θέση σου, έτσι θα τη σέβεσαι κι εσύ.


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 12/09/2013 - 19:35

Αναρτημένη εικόνα


#84   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:36

Η αχρηστη πληροφορια της ημερας...

 

Ισως . Οχι πιο αχρηστη παντως απο το υπολοιπο Thread ... Και εμενα δεν μου αρεσει που πρεπει να τονιζω τα αυτονοητα !



#85   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:39

Καλά κάνεις και έχεις την άποψή σου αλλά η πρώτη φράση με χαρακτηρισμούς να λείπει. 

Εγώ δεν σε χαρακτήρισα, ούτε κανείς άλλος οπότε να μιλάς όπως πρέπει.

 

Οι χαρακτηρισμοί δείχνουν συναισθηματική φόρτιση να υποστηρίξεις τη θέση σου, δεν ξέρω αν έχεις δόλο ή απλά κόλλημα να υποστηρίζεις την Apple αλλά θα αφήνεις οποιονδήποτε άλλον να εκφράζει την άποψή του ελεύθερα χωρίς να χαρακτηρίζεις. Όπως σεβόμαστε τη θέση σου, έτσι θα τη σέβεσαι κι εσύ.

 

 

Απλα θελω να σας υποδειξω μια αληθεια που με εκπληξη μου βλεπω οτι αγνοειται ... Ερωτηση κρισεως : Ποιος ειναι ο κακκος στην ιστορια μου ? Εγω, ο project manager μου, h telefonica, ο εισαγελλεας η ο πολιτικος του προισταμενος ?? Ποιον να βρισουμε ??



#86   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:42

Απλα θελω να σας υποδειξω μια αληθεια που με εκπληξη μου βλεπω οτι αγνοειται ... Ερωτηση κρισεως : Ποιος ειναι ο κακκος στην ιστορια μου ? Εγω, ο project manager μου, h telefonica, ο εισαγελλεας η ο πολιτικος του προισταμενος ?? Ποιον να βρισουμε ??

 

Η Apple


Behind the Scenes...

#87   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:44

Η Apple

lol billy !!!  εδω αν κανουμε γκαλοπ την Apple θα βγαλουνε !!



#88   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:44

Ισως . Οχι πιο αχρηστη παντως απο το υπολοιπο Thread ... Και εμενα δεν μου αρεσει που πρεπει να τονιζω τα αυτονοητα !


Γραψτο μαζεμενο μια φορα το cv σου ρε παιδακι μου, βαρεθηκα να το διαβαζω σε ασχετα topics... ;)

You'll Never Walk Alone


#89   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:45

Απλα θελω να σας υποδειξω μια αληθεια που με εκπληξη μου βλεπω οτι αγνοειται ... Ερωτηση κρισεως : Ποιος ειναι ο κακκος στην ιστορια μου ? Εγω, ο project manager μου, h telefonica, ο εισαγελλεας η ο πολιτικος του προισταμενος ?? Ποιον να βρισουμε ??

Δεν αγνοούμε καμμία αλήθεια, δεν ζω στο μεσαίωνα. 

Δεν μπορώ να πω ποιος φταίει απλά θα σου πω ότι για ανάλογο κώδικα(pattern recognition σε βίντεο δρόμων της Αμερικής-αναγνώριση "ύποπτων-ασυνήθιστων-αράβων")  έφυγα από μεγάλη εταιρία πριν 3 χρόνια, γιατί δεν ήθελα να εμπλακώ σε τέτοιου είδους software παρότι είχα τη γνώση να το κάνω.

Οπότε δεν είμαι κατάλληλος να σου απαντήσω.


Αναρτημένη εικόνα


#90   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/09/2013 - 19:45

Γραψτο μαζεμενο μια φορα το cv σου ρε παιδακι μου, βαρεθηκα να το διαβαζω σε ασχετα topics... ;)

Ατζεντης εισαι ?? θα στο στειλω .. :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες