Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

LG G2 Benchmark


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2014 - 10:01

Είχα iphone 5, το G2 Αν και πλαστικό η ποιότητα του είναι άψογη, δεν μου έχει κολλήσει ποτέ! Ίντερνετ, WiFi, infrared, οθόνη, κάμερα, ακόμα και το σήμα κινητής τηλεφωνίας είναι καλύτερο (μιλάω σε σημεία που με το iPhone η κλήση επεφτε) Δεν το περίμενα! Το μόνο μεγάλο αρνητικό του (για εμένα) είναι ότι Δουλεύω καθημερινά την ανοιχτή ακρόαση και το μικρόφωνο και το ηχείο του γι αυτή την λειτουργία (που είναι βασική για εμενα) είναι χαμηλότερης απόδοσης από το iPhone 5.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 05/01/2014 - 10:23

Είχα και το S3 και γενικότερα λόγο δουλειάς κάθε μέρα πιάνω πολλά μοντέλα κινητών, πολύ περισσότερα από όσα πιάνεις Εσύ μέσα σε ένα μήνα. αυτό το UI βέβαια δεν το είχα δουλέψει, μόνο στα Nexus είχα συναντήσει κάτι παρόμοιο φίλε γι αυτό και Δημιούργησα αυτό το post.


Αν εχεις τετοια εμπειρια με κινητα οπως λες, ειναι ακυρο το ποστ.. ετσι οπως το εθεσες... τα demo δεν παιρνουν sim card, και δεν παιζει σε ανταλλαγη συσκευων η lg να σου δωσει demo και να παρει την δικη σου κανονικη συσκευη..

#18   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2014 - 10:29

Εγώ δεν είπα ότι είναι demo συσκευή, είπα ότι μου φαίνεται περίεργο να δουλεύει τόσο άψογα αλλά μάλλον η LG έχει κάνει Καλή δουλειά. Τα demo τηλέφωνα (εκ 10 ετης πείρας στα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας) παίρνουν κανονικά κάρτες SIM και δουλεύουν σαν τα κανονικά.

#19   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2014 - 10:42

Καλησπέρα και καλή χρονιά.
Μέσα από ένα πρόγραμμα ανταλλαγής που είχε η LG είμαι κάτοχος ενός G2,το οποίο σκοράρει στις 34000 στο AnTutu Benchmark. Εξ αρχής είχα την υποψία πως από την στιγμή που κάνουν αυτή την ενέργεια το τηλέφωνο που μου έδωσαν δεν είναι ένα κανονικό αλλά μάλλον κάποιο που το έχουν κάνει να δουλεύει άψογα χωρίς κολλήματα κτλ.
Αν έχει κάποιος ένα G2 ας μου γράψει τι σκορ του βγαζει



#20   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2014 - 10:43

.

#21   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 05/01/2014 - 18:25

Εγώ δεν είπα ότι είναι demo συσκευή, είπα ότι μου φαίνεται περίεργο να δουλεύει τόσο άψογα αλλά μάλλον η LG έχει κάνει Καλή δουλειά. Τα demo τηλέφωνα (εκ 10 ετης πείρας στα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας) παίρνουν κανονικά κάρτες SIM και δουλεύουν σαν τα κανονικά.


Γιατι σου φαινεται περιεργο? Ολες οι android flagships ειναι μια χαρα εδω κ πολυ καιρο.. ο sd800 που φοραει πανω η συσκευη σου σπερνει φιλαρακι, φυσιολογικο να βγαζει τετοια νουμερα..

#22   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 05/01/2014 - 18:44

Ο SD800 αποτελεί ενα απο τα κορυφαία chipsets των τελευταίων ετών.

 

Είναι το πρώτο που κάνει απίστευτη διαχείρηση μπαταρίας χωρίς να στερείται επιδόσεων!

 

Μελοντικά ίσως δούμε ακόμα μεγαλύτερα πράγματα απο Chipsets όπως ο SD805.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#23   tomvrs

tomvrs

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/01/2014 - 21:50

Είχα iphone 5, το G2 Αν και πλαστικό η ποιότητα του είναι άψογη, δεν μου έχει κολλήσει ποτέ! Ίντερνετ, WiFi, infrared, οθόνη, κάμερα, ακόμα και το σήμα κινητής τηλεφωνίας είναι καλύτερο (μιλάω σε σημεία που με το iPhone η κλήση επεφτε) Δεν το περίμενα! Το μόνο μεγάλο αρνητικό του (για εμένα) είναι ότι Δουλεύω καθημερινά την ανοιχτή ακρόαση και το μικρόφωνο και το ηχείο του γι αυτή την λειτουργία (που είναι βασική για εμενα) είναι χαμηλότερης απόδοσης από το iPhone 5.

εγω το μονο παράπονο που εχω ειναι στις φωτο όταν τραβάω και το αντικείμενο κουνιέται ελάχιστα μου βγαίνει θαμπη η φωτο!

#24   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 05/01/2014 - 21:52

Έχει ενα πρόβλημα η φωτογραφική με το Focus. ψάξε xda έχει ενα mod που τα σπάει!
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες