Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
108 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:28

Αυτόν τον καταπληκτικό superstar παρουσιαστή γιατί τον αφήνετε ασχολίαστο !!
Είδα όλη την παρουσίαση μόνο και μόνο για χάρη του!! Μέχρι και ποτακι έβαλα για να τον απολαύσω!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:31

Αυτόν τον καταπληκτικό superstar παρουσιαστή γιατί τον αφήνετε ασχολίαστο !!
Είδα όλη την παρουσίαση μόνο και μόνο για χάρη του!! Μέχρι και ποτακι έβαλα για να τον απολαύσω!!

αυτον ειχαν και στο s4 και το gear το πρωτο, παντος ο κοσμος κατο φενοταν να βαριεται που ζει.... και καπια στιγμη εκανε και ενα σχολειο χιουμοριστικο για κατι παιδια και κανεις δεν γελασε


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#63   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:33

Εμένα πάντως με διασκέδασε!! Καιρό είχα να δω τέτοια παρωδία !!



#64   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:33

η σαμμυ θελει να κανει ναυαρχιδα το note kai αυτο φενετε! λαθος για μενα αλλα αυτη ξερει

και η lg οκ εβγαλε μια καλη συσκευη android αυτο δεν σημαινει οτι εγινε και μαμαω εταιρεια, πρεπει να αποδειξει συνεχως οτι προσπαθει για να κερδισει αυτους που ειναι ξενερωμενοι μαζι της, οπως εγω πχ σε wp δεν μπορω να ξαναπαω μετα ποα την τρελη ξενερα που εφαγα, πρεπει η ms να μου δειξει οτι αλαξε πορεια που μεχρι στιγμης ακομα δεν το κανει!

 

θα δουμε ομως, κ εγω πιστευω το νεο iphone θα εχει μεγαλυτερη οθονη, πιστευω σε 2 μοντελα μιας και δν ειμαι φαν του μεγαλου τηλεφωνου, πολλα ακουγονται θα δουμε!

Εγώ δεν πιστεύω τίποτα και δεν περιμένω τίποτα, γιατί έτσι απογοητεύεσαι λιγότερο :P

 

Τα θυμάμαι από όταν περίμενα το 5 με τόσα ωραία concepts και μας έδωσαν το τότε τηλεκοντρόλ! :P


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#65   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:36

Γαμπρός του CEO είναι σίγουρα!!

#66   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:36

Εγω δεν πιστεύω τίποτα και δεν περιμένω τίποτα , γιατι ετσι αποαγοητεύεσαι λιγοτερο :P

 

Τα θυμαμαι απο όταν περίμενα το 5 με τόσα ωραία concepts και μας έδωσαν το τότε τηλεκοντρόλ! :P

δεν ειναι τηλεκοντρολ χαχαχ 16¨9 αναλογια εχει :)  αλλα τηλεκοντρολ θελει ο κοσμος και εγω μαζι σου!!!!!   :D η σπαθι το εχω δει σε μια φωοτο


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#67   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:42

Το ότι τι S3/S4 είχε παρά πολύ καλα χαρακτηριστικά το ξέραμε, το ότι θα ερχόταν το S5 που θα ήταν απλά μια μικτή βελτίωση δεν το περίμενα. Πέρα απο το adaptive screen και τα βελτιωμένα χαρακτηριστικά της κάμερας δεν εχει τπτ! Επίσης ο παρουσιαστής χρησιμοποιούσε συνέχεια το "first time on smartphone" τραγικό! Θέμα design ειναι ένα ξεχυλωμενο S2 , δυστυχώς το μεγάλωσαν κι άλλο, η μετάβαση απο τις 4,99-5,1 το θεωρώ άχρηστο δεν φαίνεται ουσιώδες διάφορα στην οθονη τζάμπα μεγάλωσε για μένα, και δεν καταλαβαίνω γιατι τα μεγαλώνουν έτσι! Το ότι το έβγαλε σε χρώματα και ειδικά σε χρυσό απλά γελάω, όπως και με το fingerprint που ειναι στο home button ! Της αντιγραφής γίνεται! Ο αισθητήρας καρφιακων πλάνων ειναι λίγο τραγικό επίσης! Κοινώς δεν είχε να παρουσιάσει καμία καινοτομία, όπως πιστεύω θα γίνεται απο εδώ και πέρα με τα κινητά, γιατι τα έβαλαν ΟΛΑ! Όσο για το MiMo που το εκθειάζαν τι είδαμε τον περασμένο Οκτώβριο στα iPad! Τέλος νομίζω το touchwizz το έκαναν λίγο δύσχρηστο! Πάντως σαν χαρακτηριστικά ειναι πολύ καλό γενικά αλλα λόγο μεγέθους για εμένα ειναι απαγορευμένο!

#68   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:45

Το ότι τι S3/S4 είχε παρά πολύ καλα χαρακτηριστικά το ξέραμε, το ότι θα ερχόταν το S5 που θα ήταν απλά μια μικτή βελτίωση δεν το περίμενα. Πέρα απο το adaptive screen και τα βελτιωμένα χαρακτηριστικά της κάμερας δεν εχει τπτ! Επίσης ο παρουσιαστής χρησιμοποιούσε συνέχεια το "first time on smartphone" τραγικό! Θέμα design ειναι ένα ξεχυλωμενο S2 , δυστυχώς το μεγάλωσαν κι άλλο, η μετάβαση απο τις 4,99-5,1 το θεωρώ άχρηστο δεν φαίνεται ουσιώδες διάφορα στην οθονη τζάμπα μεγάλωσε για μένα, και δεν καταλαβαίνω γιατι τα μεγαλώνουν έτσι! Το ότι το έβγαλε σε χρώματα και ειδικά σε χρυσό απλά γελάω, όπως και με το fingerprint που ειναι στο home button ! Της αντιγραφής γίνεται! Ο αισθητήρας καρφιακων πλάνων ειναι λίγο τραγικό επίσης! Κοινώς δεν είχε να παρουσιάσει καμία καινοτομία, όπως πιστεύω θα γίνεται απο εδώ και πέρα με τα κινητά, γιατι τα έβαλαν ΟΛΑ! Όσο για το MiMo που το εκθειάζαν τι είδαμε τον περασμένο Οκτώβριο στα iPad! Τέλος νομίζω το touchwizz το έκαναν λίγο δύσχρηστο! Πάντως σαν χαρακτηριστικά ειναι πολύ καλό γενικά αλλα λόγο μεγέθους για εμένα ειναι απαγορευμένο!

υπαρχουν πολλα ακομα να γινουν, η αππλε δουλευει σε ηλικη φόρτιση και σε φόρτιση με επαγωγη ενεργειας, με λιγα λογια θα φορτιζει το κινητο μονο του αναλογα τις συνθηκες! αυτα θα ηθελα να τα δω απο την μηλια μιας και ειναι η μονη εταιρεια που μπορει να τα κανει


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#69   Ivanovic

Ivanovic

    iPH Addict

  • 710 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:55

Η Sammy έχει καταλάβει εδώ και καιρό το ρόλο της. Δε πάει να χτυπήσει την Apple. Θεωρεί τον εαυτό της βασιλιά του Android κι αυτό κυνηγάει κάθε φορά. Το design παραμένει galaxy S ώστε να μείνει στον καταναλωτή το brand name Galaxy S. Το ιδιο κάνει και η Apple με τη σειρά iPhone. Απ το 1 έως το 3Gs είχαμε ίδιο design κι απ το 4 έως το 5s πάλι τα ίδια. Δοκιμασμένη λύση και πουλάει. Γιατί να λοξοδρομησει η Sammy λοιπόν;



#70   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 25/02/2014 - 13:58

υπαρχουν πολλα ακομα να γινουν, η αππλε δουλευει σε ηλικη φωρτηση και σε φωρτηση με επαγωγη ενεργειας, με λιγα λογια θα φωστιζει το κινητο μονο του αναλογα τις συνθηκες! αυτα θα ηθελα να τα δω απο την μηλιας μιας και ειναι η μονη εταιρεια που μπορει να τα κανει

Εννοείται ότι υπάρχουν τεχνολογίες που δεν έχουν μπει ακόμα σε smartphone ενώ θα μπορούσαν, αλλα κάτι τέτοια νομίζω θα τα βάλει σε πολύ βάθος χρόνου, επαναπαύονται στις πωλήσεις τους και βγάζουν ήδη βελτιώσεις! Έχουν φτάσει να βγάζουν κινητά που έχουν τεράστιες οθόνες για να παρακολουθείς ταινίες (λες και θα κάτσω πάνω απο 5 ίντσες οθονη για να δω ταινίες, θα πρωτιμουσα την 40αρα της τηλεόρασης μου ή έστω την 16αρα του laptop μου!) έχουν επίσης φτάσει τα χαρακτηριστικά επεξεργαστών καλύτερα και απο PC! Που χρειάζονται οι 8πύρινοι χρόνισμένοι στα 2,5+ ghz ? ελεος δεν κάνει τρελό multitasking ο μέσος χρήστης! Καλύτερα να κοιτάξουν για αρχή να βελτιώσουν τις μπαταρίες ώστε να σου βγάζει με άνεση 1,5 και βέβαια τα λογισμικα τους! Και τέλος ελπίζω το νέο iPhone να εχει καμία ουσιώδης αλλαγή και να μην ξεχυλωσει να φτάσει 4,3 βαριά 4,5! Πάντως τρελές αλλαγές δεν περιμένω!

#71   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/02/2014 - 14:03

Εννοείται ότι υπάρχουν τεχνολογίες που δεν έχουν μπει ακόμα σε smartphone ενώ θα μπορούσαν, αλλα κάτι τέτοια νομίζω θα τα βάλει σε πολύ βάθος χρόνου, επαναπαύονται στις πωλήσεις τους και βγάζουν ήδη βελτιώσεις! Έχουν φτάσει να βγάζουν κινητά που έχουν τεράστιες οθόνες για να παρακολουθείς ταινίες (λες και θα κάτσω πάνω απο 5 ίντσες οθονη για να δω ταινίες, θα πρωτιμουσα την 40αρα της τηλεόρασης μου ή έστω την 16αρα του laptop μου!) έχουν επίσης φτάσει τα χαρακτηριστικά επεξεργαστών καλύτερα και απο PC! Που χρειάζονται οι 8πύρινοι χρόνισμένοι στα 2,5+ ghz ? ελεος δεν κάνει τρελό multitasking ο μέσος χρήστης! Καλύτερα να κοιτάξουν για αρχή να βελτιώσουν τις μπαταρίες ώστε να σου βγάζει με άνεση 1,5 και βέβαια τα λογισμικα τους! Και τέλος ελπίζω το νέο iPhone να εχει καμία ουσιώδης αλλαγή και να μην ξεχυλωσει να φτάσει 4,3 βαριά 4,5! Πάντως τρελές αλλαγές δεν περιμένω!

συμφωνω σε οτι λες, ταινεια σε τηλεφωνο δεν θα εβλεπα ποτε... πηρα sammy smart tv 40" kai να την εχω να καθετε? χαχαχ  οι πυρηνες οι πολλοι δεν δουλευουν στα smartphone, ουτε σε pc δεν θες τοσους πυρηνες, ισα ισα που ειναι καλυτερο να εχεις λιγους και πιο δυνατους! αλλα ο κοσμος δεν τα ξερει αυτα, θαμπονετε απο τα νουμερα. το νεο iphone θα δουμε, κ εγω πιστευω σε κατι νεο, λογικα οθονη απο ζαφηρι (καλο γιατι δεν θα γρατζουνιετε ευκολα) τα υπολοιπα μακαρι να μεινουν κρυφα και να μας κανουν εκπληξη


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#72   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 25/02/2014 - 14:12

Αυτόν τον καταπληκτικό superstar παρουσιαστή γιατί τον αφήνετε ασχολίαστο !!
Είδα όλη την παρουσίαση μόνο και μόνο για χάρη του!! Μέχρι και ποτακι έβαλα για να τον απολαύσω!!

Με ιντριγκαρεις τωρα ... Θα κατσω να την δω μονο για αυτον ...



#73   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/02/2014 - 14:34

Με ιντριγκαρεις τωρα ... Θα κατσω να την δω μονο για αυτον ...

Σηκώνει παρέα Μπαφους και μπύρες για πολύ γέλιο..μόνο έτσι!!αλλιως είναι ψυχικολογικος βιασμός !
Ασε που δεν τον κόβω για κορεατη (μαυριδερος μου φάνηκε )
Διασταύρωση με φιλλίπινες μεριά

Τελευταία επεξεργασία από: tzigis, 25/02/2014 - 14:39


#74   jimaras17

jimaras17

    iPH Addict

  • 737 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:jimaras17

Δημοσίευση 25/02/2014 - 20:28

Σηκώνει παρέα Μπαφους και μπύρες για πολύ γέλιο..μόνο έτσι!!αλλιως είναι ψυχικολογικος βιασμός !<br />Ασε που δεν τον κόβω για κορεατη (μαυριδερος μου φάνηκε )<br />Διασταύρωση με φιλλίπινες μεριά

<br /><br />Την παρουσίαση την εχει στο YouTube; <br />Που μπορω να την δω όλη;

#75   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/02/2014 - 22:10

<br /><br />Την παρουσίαση την εχει στο YouTube; <br />Που μπορω να την δω όλη;

Eδώ είσαι



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες