Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 5 Glitch Effect στο boot και ξανά boot


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:41

τελεια αρα μηλαμε με συγουρια ετσι ; τελεια απλα...!!! κατι ακομη τους λεω οτι το τηλεφωνο κολλαει και οτι ζεστενετε υπερβολικα παρα πολυ ;;

ναι μην αναφέρεις τιποτα για jailbreak εχεις χάσει εξ αρχής :Ρ πες ανεβάζει πολυ θερμοκρασία σε επίπεδα που δεν μπορώ να το πιάσω, κολλάει καμία φορα και θελει 2-3 hard reset για να ανοιξει γενικότερα βάλε σαλτσα οσα πιο πολλά πεις τοσο περισσότερο θα βαρεθούν να τα ψάξουν :Ρ

 

και ανέφερε και αυτο για την wind οτι το έστειλες και μετα απο πολυ καιρο σου το ξανα εστειλαν πισω χωρίς να σου το αλλαξουν γενικότερα δείξε οτι δεν είσαι ευχαριστημένος.


Τελευταία επεξεργασία από: slay3rg1, 21/07/2014 - 01:42


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:45

να εισαι καλα αδερφε μου λυπων θα πω αυτα που ειπες επιπλεων οτι του εχω κανει 11restore απο τοτε που εμφανιστικε το προβλημα και οτι δεν επανεφερα καποιο backup και δεν λυθηκε το προβλημα οπως επισεις δεν του φωραω καποια θηκη για να αυξιθει τοσο πολυ η θερμοκρασια του...επισεις η μπαταρια κατεβενει δραματικα και δεν εχω αυτονομια + αυτα που ειπες τι λες θα τους κανουν ;;


Τελευταία επεξεργασία από: iOS, 21/07/2014 - 01:45


#93   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:46

να εισαι καλα αδερφε μου λυπων θα πω αυτα που ειπες επιπλεων οτι του εχω κανει 11restore απο τοτε που εμφανιστικε το προβλημα και οτι δεν επανεφερα καποιο backup και δεν λυθηκε το προβλημα οπως επισεις δεν του φωραω καποια θηκη για να αυξιθει τοσο πολυ η θερμοκρασια του...επισεις η μπαταρια κατεβενει δραματικα και δεν εχω αυτονομια + αυτα που ειπες τι λες θα τους κανουν ;;

ναι ειναι συνηθισμένα προβλήματα και συνήθως τα εγκρίνουν ετσι δεν ξερω εαν τωρα που δέχονται και τα ελληνικά κινητα αλλαξε κατι αλλα σου λεω εχω κανει 5 αλλαγές iPhone 5S λέγοντας αυτά χωρίς να εχει κανενα πρόβλημα η σησκευή.



#94   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:48

Τελεια αφου μιλαμε για αμεση αντικατασταση τοτε ενταξη και αφου δεν κανει 14-15 ημερες τελεια ακομη ποιο τελεια δηλαδη !!οποτε το στελνω και περνω αλλο ΤΕΛΕΙΑ !!!



#95   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:48

Τελεια αφου μιλαμε για αμεση αντικατασταση τοτε ενταξη και αφου δεν κανει 14-15 ημερες τελεια ακομη ποιο τελεια δηλαδη !!οποτε το στελνω και περνω αλλο ΤΕΛΕΙΑ !!!

Κράτα μας ενήμερους για το έγινε ;)



#96   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 01:50

Αδερφε μου σε ευχαριστώ αποιρα αποιρα αποιρα να εισαι καλα πραγμματικά !!!!



#97   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 08:55

Ασχημα τα νεα εχω χασει την διετη εγγυιση μου μιας και προκεται για επαγγελματικη συσκευη ( Τιμολογιο ) και δεν με καλυπτει....απφφφ η μονη μου ελπιδα ειναι το κραξιμο στην Wind θα παω να δω τι γινεται και απο εκει !!



#98   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/07/2014 - 11:51

Ο νόμος πες τους δεν κάνει διάκριση μεταξύ νομικού και φυσικού προσώπου.

 

Σε καλύπτει η 2ετία.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#99   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 12:24

Λυπων πηγα Wind με ειρονευοταν παλη αυτη δεν μιλησα λεω δεν με νιαζει που πηγε η συσκευη και πως την εστειλες μεσα σε σακουλακια με  φουσκαλιτσες εγω στην εδωσα αψεγαδιαστη και μου την εφερες χτυπιμενη λεει περαστε απο την Δευτερα που θα ειναι η υπευθηνη του καταστηματος και λεω οκ...θα μιλησω και την Δευτερα...τι να πω η Info Quest μου λεει οτι θεωρειτε επαγγελματικη συσκευη και οτι δεν με καλληπτει η 2ετια λεει οτι το λεει και η Apple χαρακτιριστικά επανω στο αρθρο που μου ειπες να τυπωσω !!



#100   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/07/2014 - 12:42

Που το λέει? Το οτι έχεις τιμολόγιο δεν αναιρεί τη 2ετία.

 

Όσο γι' αυτή που μίλησες, απλά δεν έπρεπε να φύγεις απο εκεί και να περιμένεις άλλη μια βδομάδα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#101   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 12:46

Που το λέει? Το οτι έχεις τιμολόγιο δεν αναιρεί τη 2ετία.

 

Όσο γι' αυτή που μίλησες, απλά δεν έπρεπε να φύγεις απο εκεί και να περιμένεις άλλη μια βδομάδα.

χμμμμ λες να την ξανα παρω τηλ στην info quest ? αλλα τι ακριβως να της πω ;;;; για να την πισω οτι ισχυει η δυετια ;;;



#102   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 13:19

Λυπων πειρα τηλ και μου ειπε οτι μπορω να το στειλω και να το στειλουν αυτοι στην Apple για αντικατασταση εφοσων περασει τα τεστ τους τοτε το στελνουν Apple και μετα περνω νεα συσκευη αλλα πρεπει να δεχθει η Apple το τημολογιο...



#103   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/07/2014 - 15:19

Σου ξαναλέω για άλλη μια φορά. Ο νόμος δε κάνει καμία απολύτως διάκριση σε αυτό.

 

Στείλε τη συσκευή με τη νομική ανακοίνωση της Apple εκτυπωμένη.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#104   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/07/2014 - 15:38

οκκκκ το θεμα ειναι οτι εγω πρεπει να πληρωσω το κουριερ να το στειλει και οταν μου το ξανα στειλουν παλη να το πληρωσω τελος παντων ευτυχος που συνεργαζομαι με την ACS και εχω ακρκετα χαμιλότερο κοστος αποστολών !!



#105   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 22/07/2014 - 22:09

Λοιπόν καλησπέρα καταρχήν σε όλο το φόρουμ...
σήμερα με πείρε λίγο παραπάνω ο ύπνος και δεν πρόλαβα τα κούριερ καθόλου... θα πάω από αύριο το πρωί να το στείλω με ACS όπως και να έχει εγώ στην κόλλα Α4 την οποία όπως και να έχει μου είπαν και από την ίδια την Info Quest να στείλω σημείωσα τα παρακάτω θα ήθελα να τα δείτε και να μου πείτε αν είναι πιστευτά όπως επίσης και αν μπορώ να γράψω και κάτι ακόμη επιπλέων...
1) Η Συσκευή μου υπερθερμαίνετε με απλή χρήση ( Wifi , Location Services ) σε σημείο που καθιστά αυτή δύσκολη στην χρήση της και προπαντός ενοχλητική
2) Η Αυτονομία της συσκευής μου είναι άκρος "τραγική" μιας και η μπαταρία της δεν κρατά ούτε μισή ήμερα με αυτή μου την χρήση και την φωτεινότητα της να αγγίζει τα 40%
3) Η Συσκευή μου μπορώ να πω πως "κολλά" αρκετές φορές και αυτό δεν έχει διορθωθεί πάρα τα πολλαπλά restore που της έχω κάνει όπως επίσης και Hardware Reset's...
Εδώ να σημειωθεί το γεγονός πως η συσκευή μου δεν έχει πέσει ουδεμιά φόρα κάτω στο έδαφος και είναι άκρος προσεγμένη...
Να σημειωθεί επιπρόσθετος πως είναι Ίδη μια συσκευή αντικατάστασης έχω περάσει από τα "χέρια" της Wind πάρα πολλές φορές χωρείς να εξυπηρετηθώ...μπορώ να πω πως έχω ταλαιπωρηθεί με την όλοι ιστορία και δεν άντεξα άλλο μόλις έμαθα ότι πλέον δέχεστε και συσκευές Ελληνικές είπα να την εμπιστευθώ για άλλη μια φόρα στα "δικά σας χέρια" μιας και είστε ότι ποιο κοντινό σε Apple Store πιστεύω θα με εξυπηρετήσετε αντικαθιστώντας την συσκευή μου αυτή με μια άλλη...να σημειωθεί πως έχω Ίδη επικοινωνήσει μαζί σας τηλεφωνικός και μου αναφέρατε πως η συσκευή μου μιας και είναι κομμένη σε τιμολόγιο δεν μπορεί να προχωρήσει σε αντικατάσταση μιας και το δεύτερο έτος της εγγυήσεις απευθύνεται μόνο σε άτομα λιανικής αγοράς και όχι επαγγελματικά πρόσωπα εδώ θα ήθελα να αναφερθώ πως ο νόμος δεν κάνει διάκριση μεταξύ νομικού και φυσικού προσώπου..
Συνεπώς νομικά θα πρέπει να προχωρήσετε στην αντικατάσταση αυτής...
Παρακάτω σας παραθέτω τα στοιχειά αποστολής της συσκευής καθώς και τα στοιχειά επικοινωνίας μου ευχαριστώ πολύ..

Αυτό έγραψα χειρόγραφα επίσης πείτε μου αν είναι καλή ιδέα να κάνω Jailbreak την συσκευή μου και επαναφέρω backup από Jailbreak αυτώστε να την κάνω ολίγον της "laggy" ;; πείτε μου γενικά αν περίληψη κάτι ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σας και αναμένω της απαντήσεις σας !!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες