Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

iPhone 6S με 2GB Ram και τεχνολογία ''Force Touch'', όπως στο Apple Watch (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
659 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2015 - 17:23

Έφυγα από το iphone 4 που ήταν αλαγκάριστο και πήγα στο s3 mini με 1gb ram και διπυρηνο και εκεί ξεκίνησαν τα reboot τα τυχαία, η μνήμη να μην φτάνει και πάει λέγοντας. Έχοντας κουραστεί από ένα κινητό που δεν του δόθηκε ποτέ ουτε μια αναβάθμιση έστω να μεταφέρεις τις εφαρμογές από την μικρή μνήμη στην sd πήρα τον βασιλιά εκείνης της εποχής το s4 με τα 2,2 ghz. Όλα πήγαιναν καλά μέχρι που πήρα τα πρώτα updates και η συσκευή τουβλοποιήθηκε. Ανέβαζε απότομα θερμοκρασία τα google services άνοιγαν από μόνο τους και η μπαταρία την ρουφούσε σαν εκδιδόμενη γυναίκα σε σπίτι με κόκκινο φωτάκι. Κουρασμένος από όλα αυτά δοκίμασα την λύση των custom roms από το γνωστό σε όλους xda. Οι πρώτες μέρες κυλούσαν υπέροχα κανένα bug και ΞΑΦΝΙΚΑ το τηλέφωνο ξεκίνησε τα παγώματα και πάει λέγοντας. Ωσπου αφού σιχτήρισα τον ίδιο μου τον εαυτό έχοντας φάει τόσα χρήματα αγόρασα το iphone 6. Μάταια περίμενα το να σε πετάξει στην αρχική σελίδα και να σου κλείσει την εφαρμογή που είχα στο andorid. Όλα έβαιναν υπέροχα και ομαλά σαν το macbook μου.

Δυστυχώς το android όσο όμορφο και εαν είναι με τα skins του απο εταιρία σε εταιρία, είναι κακογραμμένο στην java που από την φύση της κάνει κακοδιαχείρηση της ram κάτι που δεν συμβαίνει με το iphone. Πέρασαν από τα χέρια μου κινητά και κινητά μονοπύρηνα(Iphone 3g,iphone 4), μέχρι διπύρηνα(s3 mini,iphone 6) μέχρι και 4 πύρηνα (i9506 samsung) αυτό που κατάλαβα είναι οτι όλοι κοιτάμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Κοιτάμε να δούμε ποιος έχει τους περισσότερους πυρήνες, ασχέτως εαν δεν συνεργάζονται καλά μεταξύ τους και ξεχνάμε το simply works.

Κάποιο από εσάς εκδηλώσατε ενθουσιασμό για το s6 edge αναρωτιέμαι όταν δοθούν τα μεγάλα updates τι θα κάνετε όταν συσκευή θα αρχίσει να κολλάει προκείμενου να σας πάνε στην αγορά του s7? Θα καταφύγετε στο xda? Μα εκεί οι qualcomm επεξεργαστές αντέχουν τα custom roms αλλά το ίδιο δεν ισχύει για exynos. Εκεί η επιλογή της κατάλληλης rom θα είναι πολύ περιορισμένη καθότι οι exynos δεν αντέχουν μεγάλη παραμετροποίηση.

Θα κλείσω λέγοντας πως η samsung έχει την τάση να appleποιήται. Δεν θα ξεχάσω το ποτέ το video που κοροιδευε την apple για τα τηλέφωνα της δεν αλλάζουν μπαταρία ενώ αυτή είχε προσθέσει αυτή την δυνατότητα και μπορούσες πανεύκολα να την αλλάξεις. Και τώρα τι? Αφαίρεσε αυτή την δυνατότητα που κατηγορούσε και η ίδια την apple, έβγαλε και την sd έβαλε γυαλί και ανακάλυψε τον τροχό . Άντε λοιπόν και εις ανώτερα να καταργήσουν και το bluetooth και να το κάνουν σαν του iphone. Θέλω να πω οτι πολλοι από εμάς(βάζω και τον εαυτό μου μέσα) εντυπωσιαζόμαστε από την κάθε π@π@ρια που βγάζει η κάθε εταιρία και σκοτωνόμαστε να το αγοράσουμε αντί να κάνουμε λίγο υπομονή να μαζέψουμε λίγα χρήματα και να αγοράσουμε μετά από 8,9 μήνες κάτι αξιοπρεπές που θα δουλεύει σωστά και χωρίς κανένα πρόβλημα χωρίς να χρειάζεται να φάμε αυτά τα λεφτά μας σε ψυχοφάρμακα γιατί η συσκευή που βιαστήκαμε να αγοράσουμε κολλάει και έχει bugs. Πόσο τραγικό να βρίζεις το Iphone,να παίρνεις samsung(για εμένα μιλάω) να έχεις αγοράσει ένα κάρο εφαρμογές για το android, να το μετανιώνεις και να αγοράζεις ξανά iphone και να συνειδητοποιείς αργά πλέον οτι έφαγες και πέταξες τόσα λεφτά ενώ με αυτά τα χρήματα, αγόραζες ένα αλαγκάριστο τηλέφωνο.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 28/08/2015 - 17:25


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:04

2 gb ram εχουν απο το 2012 νομιζω απλα με κακη διαχειριση της....
το κακο δεν ειναι να εχεις τα specs...αλλα χαρακτηρα...δηλαδη η καθε συσκευη να εχει τον δικο της χαρακτηρα...κατι που πλεον δεν υπαρχει....
ολα ειναι λεπτα..μπαταριες...οθονες...καμερες...touch id...κλπ κλπ....το πρωτο iPhone...ηταν αλλιως...κατι που δεν υπηρχε...
ακομη και η sammy ειχε δικο της χαρακτηρα...καρτα μνημης...αποσπωμενη μπαταρια...s pen...πλαστικο(μπλιαχ)....
τωρα..εχει γυαλι μπρος πισω...δεν εχει sd ουτε αποσπωμενη μπαταρια...και το χειροτερο;;δεν ειναι iPhone...εξου και η διαφησιμη...ολες οι εταιρειες δεν πανε καλα οχι γιατι τα specs των κινητων δεν ειναι καλα...αλλα γιατι απουσιαζει η δικη τους πινελια και η συσκυεη τους κραυγαζει λιγης προσοχης και i wanna be an iPhone...
αν σταματησουν το κυνηγι αυτο ολοι θα κερδισουμε περισσοτερα και απο την apple που με την υπεροψια της προχωραει αργα και εχοντας πιστη πλεον στο κοινο( βλεπε coca cola δεν θα πιεις pepsi ρε φιλε!!!) αδιαφορει λιγο για τις ατελειες και τα προβληματα βλεπε antennagate,bendgate,scratchgate και οτι αλλο....
παιδια λειπει χαρακτηρας...ολα τα αλλα υπαρχουν....ας επενδυσουν εκει....
και ολα θα αλλαξουν.....



Σύμφωνο απόλυτα ,η αδιαφορία φεύγει όμως μονο με μείωση των πωλήσεων

#303   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:08

ναι οι αλλοι εχουν 2 gb και το iphone ενα αλλα το iphone στο multitasking switch ειναι πιο γρηγορο απο το edge! (ανεβηκε βιντεο πριν λιγες μερες) αλλα να παρουμε edge επιδει εχει 4gb ασχετα αν τρεχει χειροτερα!



Δεν ξέρω τι βίντεο βλέπεις ,υπάρχουν βέβαια και τα βιντεο απο την άλλη όχθη που λένε τα αντίθετα η πραγματικότητα για μένα ειναι μια ,συγκρίνω το δικό μου με φίλο που έχει το edge και σε ολα είμαι πιο αργος ,μα σε ολα,για οθωνη ,Χρωματα φωτό άστο ,να βάλω τα κλάμματα ,οκ το αντίστοιχο καινούριο βγαίνει τώρα αλλά με αυτές τις αλλαγές που φαινεται να κάνουν δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα ,μονο το όνομα θα μείνει του συγχωρεμένου

#304   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:10

βλεπεις παρουσιαση του πρωτου iPhone και απο τις κραυγες χαρας χειροκροτηματος γινοταν πανικος...
και καθε χρονο βλεπεις οτι δεν ακουγεται και τιποτα...αναμενομενα και οχι πρωτο εμφανιζομενες τεχνολογιες...γιαυτο και δεν υπαρχει συγκινηση...
βλεπεις παρουσιαση της sammy για το S6 και το επιχειρημα τους για να σε πεισουν.....ακους να λεει στελεχος γυναικα οτι ΑΟΥΕΡ ΝΤΙΜΠΑΙΣΙΣ ΝΤΑΖ ΝΟΤ ΜΠΕΝΤ!!!!(our devices doesn' bent!!!!)
τα υπολοιπα δικα σας!!!!
 

 
δειτε απο τα 17 λεπτα και μετα εως 19!!!


Μεχρι το 4 ήταν πρωτοπόρα αντε και το 5 μετά κατηφόρα ,η ασύρματη φόρτιση απλα ειναι μαγική για την ιστορία

#305   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:14

Ένα δίκιο το έχεις , απλά δεν καταλαβαίνω. Γιατί πήρες το 6 τότε?
Και αν δεν θεωρείται αναβάθμιση ο διπλασιασμός της ram και η φυγή ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ από τα 8mp της κάμερας,
τότε τι θεωρείται? Το 720p και το νέο design??


Και τότε ήθελα να φύγω αλλά εχω όλη την σειρά της Apple και είπα δεν γαμεις ,είχε και καινούριο design όποτε λέω σε καλό δρόμο ημαστε ,όμως το μετάνοιωσα αμέσως ειδικα με την άθλια μπαταρία που έχει το 6 και το iPad Air 2 ,εχω απαιτήσεις απο την καλύτερη και ακριβότερη εταιρεία

#306   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:15

[quote name="N0thinGsPeciaL" post="1733219" timestamp="1440771647"]http://www.idownload...-200-usd-bribe/
 
μπροστα στα αποκαλυπτηρια των νεων iPhone's και ξεροντας την π.πα που θα πεσει οριστε νεα απ οτην sammy
 
http://www.idownload...-200-usd-bribe/
 
δινει 200 ευρω (100 google play ticket + 100 μετρητα ) σε οποιων δωσει το phone του για να παρει το galaxy note 5 ή το s6 edge +.....[/quote

Απο τρολλ ξέρεις ?

#307   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:20

Δεν ξέρω τι βίντεο βλέπεις ,υπάρχουν βέβαια και τα βιντεο απο την άλλη όχθη που λένε τα αντίθετα η πραγματικότητα για μένα ειναι μια ,συγκρίνω το δικό μου με φίλο που έχει το edge και σε ολα είμαι πιο αργος ,μα σε ολα,για οθωνη ,Χρωματα φωτό άστο ,να βάλω τα κλάμματα ,οκ το αντίστοιχο καινούριο βγαίνει τώρα αλλά με αυτές τις αλλαγές που φαινεται να κάνουν δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα ,μονο το όνομα θα μείνει του συγχωρεμένου

Πάνω που λέω εντάξει δικός μας τώρα μου τα χαλάς .
Ο jobs άφησε πίσω του μεγάλη κληρονομιά φιλοσοφία και όραμα .
Έφυγε από την ζωή τελείωσε .αν ήταν στην ζωή ή οτιδήποτε αλλο ειναι άσχετο και δεν υπάρχει λόγος να αναφερόμαστε σε τέτοια .
Τώρα για την ασύρματη φόρτιση συμφωνώ ειναι φοβερή .τωρα για το edge επειδή το είχα δεν έχει και πολυ χρησιμότητα να το έχεις ανάποδα να βλέπεις τις κλήσεις με χρώματα από την πλευρά που θα ρυθμίσεις .
Όπως επίσης αν έψαχνες θα έβλεπες ότι ενώ έχει 3gb ram έχει πολυ χάλια διαχείριση μνήμης και κλείνει εφαρμογές από μονο του παροχές τις αναβαθμίσεις που δόθηκαν .επισης πολλά υποφέρουν στο τσιπ περιστροφής οθόνης λόγω ταχείας φόρτισης .
Και μια σύνοψη το 6αρι ειναι πιο γρήγορο αν δεις παρά πολλά τεστ διότι η Apple κάνει calibration για real life χρήση optimization και οχι μονο για benchmark tests.και να ξέρεις ότι παίζει ρόλο το ποσο βγάζει στον έναν πυρήνα και θ δεις το 6αει σπέρνει !!
Άστο και εγω σε προηγούμενα έλεγα χειρότερα από εσένα αλλα ειναι λόγω θυμού .γνωριζω την αξία ενός iPhone.ψαξε και θα δεις όλα όσα σου λέω και θα γλυτώσεις και λεφτά .δεν ειναι τυχαίο που όλοι με τα s6-s6 edge θέλουν ανταλλαγή με 6αρια και δίνουν και διαφορά !!αστο σου λεωωωωωω

Τελευταία επεξεργασία από: N0thinGsPeciaL, 28/08/2015 - 18:22


#308   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:32

Δεν ξέρω τι βίντεο βλέπεις ,υπάρχουν βέβαια και τα βιντεο απο την άλλη όχθη που λένε τα αντίθετα η πραγματικότητα για μένα ειναι μια ,συγκρίνω το δικό μου με φίλο που έχει το edge και σε ολα είμαι πιο αργος ,μα σε ολα,για οθωνη ,Χρωματα φωτό άστο ,να βάλω τα κλάμματα ,οκ το αντίστοιχο καινούριο βγαίνει τώρα αλλά με αυτές τις αλλαγές που φαινεται να κάνουν δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα ,μονο το όνομα θα μείνει του συγχωρεμένου

η κακη διαχειρηση μνημης υπαρχει εδω και καιρο και παραπονιουνται ολοι οσοι εχουν s6,edge τωρα παιζει να εισαι ο μονος android user που δεν το εχει παρει χαμπαρι... η δεν μπορεις να το δεις! μπες σε ενα thread με διαχειρηση ram και δες τους ιδιους τους android users να κραζουν δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#309   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:35

Δεν ξέρω τι βίντεο βλέπεις ,υπάρχουν βέβαια και τα βιντεο απο την άλλη όχθη που λένε τα αντίθετα η πραγματικότητα για μένα ειναι μια ,συγκρίνω το δικό μου με φίλο που έχει το edge και σε ολα είμαι πιο αργος ,μα σε ολα,για οθωνη ,Χρωματα φωτό άστο ,να βάλω τα κλάμματα ,οκ το αντίστοιχο καινούριο βγαίνει τώρα αλλά με αυτές τις αλλαγές που φαινεται να κάνουν δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα ,μονο το όνομα θα μείνει του συγχωρεμένου

Κανε υπομονη μεχρι να παρει το edge του φιλου σου τα πρωτα updates και το νεο Android m και θα γινει πιο αργο απο iPhone 4 με iOS 7!

ΥΓ. Τοτε θα ειναι η ευκαιρια σου να τα κανετε τραμπα και να βγαλεις και λεφτα!



#310   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:36

Πάνω που λέω εντάξει δικός μας τώρα μου τα χαλάς .
Ο jobs άφησε πίσω του μεγάλη κληρονομιά φιλοσοφία και όραμα .
Έφυγε από την ζωή τελείωσε .αν ήταν στην ζωή ή οτιδήποτε αλλο ειναι άσχετο και δεν υπάρχει λόγος να αναφερόμαστε σε τέτοια .
Τώρα για την ασύρματη φόρτιση συμφωνώ ειναι φοβερή .τωρα για το edge επειδή το είχα δεν έχει και πολυ χρησιμότητα να το έχεις ανάποδα να βλέπεις τις κλήσεις με χρώματα από την πλευρά που θα ρυθμίσεις .
Όπως επίσης αν έψαχνες θα έβλεπες ότι ενώ έχει 3gb ram έχει πολυ χάλια διαχείριση μνήμης και κλείνει εφαρμογές από μονο του παροχές τις αναβαθμίσεις που δόθηκαν .επισης πολλά υποφέρουν στο τσιπ περιστροφής οθόνης λόγω ταχείας φόρτισης .
Και μια σύνοψη το 6αρι ειναι πιο γρήγορο αν δεις παρά πολλά τεστ διότι η Apple κάνει calibration για real life χρήση optimization και οχι μονο για benchmark tests.και να ξέρεις ότι παίζει ρόλο το ποσο βγάζει στον έναν πυρήνα και θ δεις το 6αει σπέρνει !!
Άστο και εγω σε προηγούμενα έλεγα χειρότερα από εσένα αλλα ειναι λόγω θυμού .γνωριζω την αξία ενός iPhone.ψαξε και θα δεις όλα όσα σου λέω και θα γλυτώσεις και λεφτά .δεν ειναι τυχαίο που όλοι με τα s6-s6 edge θέλουν ανταλλαγή με 6αρια και δίνουν και διαφορά !!αστο σου λεωωωωωω

Ποιο Apple απο μένα δύσκολα ,απο το 3 και μετά πήρα ολα τα μοντέλα ,απο το iPad 2 Kai μετά ολα τα μοντέλα ,Apple TV,Mac mini ( το πούλησα και ησύχασα ,ουτε ενα τραγούδι να μην σε αφήνει να κατεβάσεις ,AirPort Extreme 2 tb ( πεταμένα λεφτά ,άχρηστο εντελώς κλαίω τα 340 ευρουλακια ακόμα ),δεν ανυεχω άλλο να τα χάνω και αυτοί να ειναι τόσο μισερη,όταν βγήκε το 6 πολλοί εδώ μέσα είπαν ,σε ενα χρονο η αναβάθμιση θα ειναι αυτα ραμ κτλ για να πουλήσουν ,οχι ,τέρμα ,κρασρισματα ο φίλος μου δεν έχει ακόμα ,είδωμεν

#311   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 28/08/2015 - 18:38

Φιλε εσυ ξέρεις τι σου λείπει και τι σε γεμίζει .εγω θέλω iPhone!!

#312   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/08/2015 - 21:27

Συμφωνα με πληροφοριες του διαδικτυου διέρευσε ο τιμοκαταλογος για τις νεες συσκευες στην Ολλανδια:

 

iPhone 6S (Space Grey) 16GB/64GB/128GB (€699/€799/€899)
iPhone 6S (Silver) 16GB/64GB/128GB(€699/€799/€899)
iPhone 6S (Gold) 16/64GB/128GB(€699/€799/€899)

iPhone 6S Plus (Space Grey) 16GB/64GB/128GB (€799/€899/€999)
iPhone 6S Plus (Silver) 16GB/64GB/128GB (€799/€899/€999)
iPhone 6S Plus (Gold) 16/64GB/128GB (€799/€899/€999)

 

Δυστυχως βλεπουμε 16αρι αντι για 32αρι που περιμεναμε σαν βασικο μοντελο...


Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 28/08/2015 - 21:28


#313   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2015 - 22:13

Συμφωνα με πληροφοριες του διαδικτυου διέρευσε ο τιμοκαταλογος για τις νεες συσκευες στην Ολλανδια:

 

iPhone 6S (Space Grey) 16GB/64GB/128GB (€699/€799/€899)
iPhone 6S (Silver) 16GB/64GB/128GB(€699/€799/€899)
iPhone 6S (Gold) 16/64GB/128GB(€699/€799/€899)

iPhone 6S Plus (Space Grey) 16GB/64GB/128GB (€799/€899/€999)
iPhone 6S Plus (Silver) 16GB/64GB/128GB (€799/€899/€999)
iPhone 6S Plus (Gold) 16/64GB/128GB (€799/€899/€999)

 

Δυστυχως βλεπουμε 16αρι αντι για 32αρι που περιμεναμε σαν βασικο μοντελο...

Τα 32gb πλέον δεν φτάνουν. Ειδικά τώρα που θα αλλάξει η κάμερα, 12mp 4k video, θα τελειώνουν αμέσως τα gb.Το λιγότερο 64gb.



#314   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 28/08/2015 - 23:07

Ποιο Apple απο μένα δύσκολα ,απο το 3 και μετά πήρα ολα τα μοντέλα ,απο το iPad 2 Kai μετά ολα τα μοντέλα ,Apple TV,Mac mini ( το πούλησα και ησύχασα ,ουτε ενα τραγούδι να μην σε αφήνει να κατεβάσεις ,AirPort Extreme 2 tb ( πεταμένα λεφτά ,άχρηστο εντελώς κλαίω τα 340 ευρουλακια ακόμα ),δεν ανυεχω άλλο να τα χάνω και αυτοί να ειναι τόσο μισερη,όταν βγήκε το 6 πολλοί εδώ μέσα είπαν ,σε ενα χρονο η αναβάθμιση θα ειναι αυτα ραμ κτλ για να πουλήσουν ,οχι ,τέρμα ,κρασρισματα ο φίλος μου δεν έχει ακόμα ,είδωμεν

Φίλε εαν δεν σε γεμίζει το iPhone & iPad η οτιδήποτε άλλο... γιατί τα αγόρασες; και είσαι εδώ κατηγορείς το iPhone κτλπ και δεν παίρνεις το Samsung S6 / S6 Edge η το Note Edge & Note 5 όποιο θες, και άσε εμάς τα "χαζά" να μας τα παίρνει η Apple... 

 

Αλλά μου αρέσει που στο προφίλ φαίνεται να έχεις επιλέξει και το iPhone 6 & iPad Air 2... Δεν ξέρω εάν είσαι όντως κάτοχος ενός από των δύο συσκευών η και των δύο, αλλά εάν και το iPad Air 2 σου φαίνεται να είναι ακόμα "λίγο" μπροστά σε κάποιο οχταπύρινο Samsung Tablet... Τότε χάνουμε την μπάλα.


Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 28/08/2015 - 23:11

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#315   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 29/08/2015 - 02:20

Φίλε εαν δεν σε γεμίζει το iPhone & iPad η οτιδήποτε άλλο... γιατί τα αγόρασες; και είσαι εδώ κατηγορείς το iPhone κτλπ και δεν παίρνεις το Samsung S6 / S6 Edge η το Note Edge & Note 5 όποιο θες, και άσε εμάς τα "χαζά" να μας τα παίρνει η Apple...

Αλλά μου αρέσει που στο προφίλ φαίνεται να έχεις επιλέξει και το iPhone 6 & iPad Air 2... Δεν ξέρω εάν είσαι όντως κάτοχος ενός από των δύο συσκευών η και των δύο, αλλά εάν και το iPad Air 2 σου φαίνεται να είναι ακόμα "λίγο" μπροστά σε κάποιο οχταπύρινο Samsung Tablet... Τότε χάνουμε την μπάλα.

Ποιο ανόητη απάντηση δεν πήρα ,εχω πάρει περισσότερες συσκευές και πολυ πριν απο πολλούς εδώ μέσα ,το οτι εχω παράπονο απο εταιρεία που στηρίζω πάνω απο 7 χρόνια δεν με κανει κακό αντιθέτως μερικοί βάλτε μυαλό μπας και εισακουστεί και στη εταιρεία που τα ακουμπάμε ,όσο για το iPad 2 air ναι έχει πολλά θέματα με πρώτιστο την μπαταρία ,10 ώρες σε αεροπλάνο το iPad 2 (το δεύτερο ) πετούσε το iPad Air 2 4 - 5 ώρες βγάζει και οχι ταινεια απλή πλοήγηση ,ε οχι είμαι κακιομενος ,σιγά ρε φίλε μην κάθομαι να γράφω μη έχοντας αυτα που αναγράφω ,με εντυπωσιάζει η βλακεία σου,σαν τους κομμουνιστές που αν δεν είσαι κουμουνιστης είσαι φασίστας ,έλεος

Τελευταία επεξεργασία από: SLK200GR, 29/08/2015 - 02:28


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες