Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 1 ψήφοι

I phone 6 λύγισε


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
69 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2015 - 11:21

Πάντως και εμένα μια ελαφριά κλίση την εχει πάρει βέβαια το βάζω κωλοτσεπη οκ δεν λέω αλλα και τι έπρεπε να λυγίζει ......

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 30/04/2015 - 11:27

Δεν θα σχολιάσω για το αν μπήκε σε τσέπη και αν ασκήθηκε πίεση. Απλά θα κάνω ένα quote και όποιος καταλαβε, κατάλαβε.
 

 

Επίσης δεν λέει πουθενα αν μπορείς να κάνεις μπανιο με το τηλέφωνο . Θα τους μαλώσω !!! ;)



#63   sakattack77

sakattack77

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2015 - 23:42

Pano αν και γέλασα με το σχόλιο σου αν διαβάσεις το manual θα δεις οτι το λέει ρητά για καθε επαφή με υγρά.
Παρολαυτα όντως καλο

#64   nikosfr4

nikosfr4

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/07/2015 - 00:09

καλησπερα παιδια! εχω και εγω iphone 6 και σημερα το ειχα στην μπροστα τσεπη του τζιν μπαινω στο αμαξι και οταν το εβγαλα ειχε λυγίσει και ραγίσει η οθόνη. οχι κανα τρελο σπάσιμο μια γραμμη σαν τριχούλα. το παω istrorm μου λενε 350 για αντικατασταση. αν δεν ειχε κατι σημαδακια στο αλουμίνιο ισως το έκαναν τζαμπα μου λεει.. καμία ιδέα?



#65   PanosK0

PanosK0

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/07/2015 - 00:58

πηγαινε τ κ αλλου



#66   chaostar

chaostar

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/07/2015 - 16:48

Σημερα ετσι οπως καθομουνα ηρεμα και ωραια παρατηρησα οτι το κινητο ετσι οπως το ειχα αφησει πανω στο τραπεζι δεν εφαπεται με τη επιφανεια και δειχνει καπως στραβο.

Το παιρνω αμεσως το βγαζω απο την θηκη και βλεπω οτι εχει οτι ειναι λυγισμενο στο σημειο που ειναι τα κουπια της ενατσης του ηχου.

Ουσιαστικα εχει δημιουργηθει μια μικρη τσακιση και ετσι οπως το βλεπω και φοβαμαι μην μου πεταχτει η σπασει οθονη.

Το πως μπορει να εγινει πραγματικα δεν εχω ιδεα και δεν ξερω αν εγινε και προσφατα για μεσα στην θηκη που το εχω δεν φαινεται καθολου χρειαζεται μεγαλη παρατηρητηκοτητα για να το δει καποιος.

Θα ηθελα αν υπαρχει καποια συμβουλη απο ατομα που ειχαν βρεθει σε παρομοια κατασταση για το πως να κινηθω και τι επιλογες εχω.



#67   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2016 - 12:04

Επαναφερω το θεμα. Και μενα λυγισε λιγο μαλλον απο πτωση ακομα και με τη θηκη. Μικρο το λυγισμα και με τη θηκη ουτε που φαινεται. Ξερει κανεις το κοστος να παρω αλλο; Σκεφτομαι ή να το δωσω και να παρω αλλο ή να μεταπηδησω στο επομενο iphone αφου λειτουργικα προβληματα δεν αντιμετωπιζω.


Υγ δεν θα σκασω ενα κινητο ειναι και το iphone μπροστα στην υγεια και σαντουιτς να γινει μου ειναι αδιαφορο.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 11/12/2016 - 12:09


#68   matman

matman

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 11/12/2016 - 15:48

Επαναφερω το θεμα. Και μενα λυγισε λιγο μαλλον απο πτωση ακομα και με τη θηκη. Μικρο το λυγισμα και με τη θηκη ουτε που φαινεται. Ξερει κανεις το κοστος να παρω αλλο; Σκεφτομαι ή να το δωσω και να παρω αλλο ή να μεταπηδησω στο επομενο iphone αφου λειτουργικα προβληματα δεν αντιμετωπιζω.


Υγ δεν θα σκασω ενα κινητο ειναι και το iphone μπροστα στην υγεια και σαντουιτς να γινει μου ειναι αδιαφορο.


An ειναι τοσο λιγο δν θα σου δημιουργησει καποιο προβλημα βασιλη. Αν απλα ξενερωσες και θες να το δωσεις θα παρεις πιο καινουργιο μοντελο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#69   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2016 - 18:11

Για αλλη μια φιρα θα σε ακουσω. Θα παω για το επομενο.
Οπως ελεγε και ο Μανθος Φουστανος η ζωη ειναι μικρη φερε και μια φιλη σου μαζι.

#70   matman

matman

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 11/12/2016 - 21:34

Για αλλη μια φιρα θα σε ακουσω. Θα παω για το επομενο.
Οπως ελεγε και ο Μανθος Φουστανος η ζωη ειναι μικρη φερε και μια φιλη σου μαζι.

Xaxaxax


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες