Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Apple Watch πολυ ντόρος για το τιποτα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
144 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/03/2016 - 10:52

Σε αυτο εχεις απολυτο δικηο,εχοντας μεγαλες απαιτησεις απο την apple επειδη αυτη ετσι μας συνηθησε ερχετε μετα και η μεγαλη απογοητευση

σιγουρα δεν μπορει να ειναι ολα τα προιοντα της apple τελεια.εχω macbook-ipad-iphone 6s-iphone 6-apple tv(με λες και φανατικο της apple) αλλα το ρολοι χαλαρα και με διαφορα fenix 3.στιγμη δεν το εχω μετανιωσει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2016 - 11:26

Να πω λίγο την - φτωχή - μου γνώμη..

Λέτε πολλοί ότι το αγοράσατε για την γυμναστική, για το τρέξιμο, κτλ..

 

Συγνώμη αλλά το βρίσκετε βολικό να έχετε και το κινητό μαζί και το ρολόι; Γιατί ούτε αυτόνομο gps έχει, ούτε κάτι ιδιαίτερο για να λειτουργήσει αυτόνομα(πέρα από τον αισθητήρα των παλμών)

 

Εαν απλά θέλετε ένα ρολόι για ειδοποιήσεις (κάθε είδους) και για την γυμναστική, υπάρχει άλλη κατηγορία ρολογιών.. Π.χ. εδώ και 8 μήνες είμαι με ένα Vivoactive. Και σου φέρνει ΟΛΕΣ τις ειδοποιήσεις στο ρολόι(ότι notification έρχεται στο κινητό), και έχει δικά του widgets(για καιρό κτλ) + λειτουργεί αυτόνομα για την γυμναστική χωρίς την ανάγκη ύπαρξης του κινητού μαζί..

 

Απλά καταθέτω την γνώμη μου για την λειτουργικότητα του ρολογιού, ειδικά από άτομα που το έχουν αγοράσει για την γυμναστική(tracking) κτλ..

Και εγώ apple fan είμαι με κάθε μοντέλο iphone,mac,imac αλλά μια μικρή αντικειμενικότητα ως προς τις ανάγκες μας (πάντα αναφέρομαι γι'αυτούς που το έχουν για συγκεκριμένο σκοπό όπως την γυμναστική)

 

Κατα τ'αλλα είναι ένα όμορφο ρολόι με απόλυτη και αρμονική συμβατότητα με το iphone και τις εφαρμογές του πλέον. Καλό θα είναι η 2η έκδοση να λειτουργεί τουλάχιστον με αυτόνομο GPS και μεγαλύτερη αυτονομία..



#63   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 17/03/2016 - 11:30

Να πω λίγο την - φτωχή - μου γνώμη..

Λέτε πολλοί ότι το αγοράσατε για την γυμναστική, για το τρέξιμο, κτλ..

 

Συγνώμη αλλά το βρίσκετε βολικό να έχετε και το κινητό μαζί και το ρολόι; Γιατί ούτε αυτόνομο gps έχει, ούτε κάτι ιδιαίτερο για να λειτουργήσει αυτόνομα(πέρα από τον αισθητήρα των παλμών)

 

Εαν απλά θέλετε ένα ρολόι για ειδοποιήσεις (κάθε είδους) και για την γυμναστική, υπάρχει άλλη κατηγορία ρολογιών.. Π.χ. εδώ και 8 μήνες είμαι με ένα Vivoactive. Και σου φέρνει ΟΛΕΣ τις ειδοποιήσεις στο ρολόι(ότι notification έρχεται στο κινητό), και έχει δικά του widgets(για καιρό κτλ) + λειτουργεί αυτόνομα για την γυμναστική χωρίς την ανάγκη ύπαρξης του κινητού μαζί..

 

Απλά καταθέτω την γνώμη μου για την λειτουργικότητα του ρολογιού, ειδικά από άτομα που το έχουν αγοράσει για την γυμναστική(tracking) κτλ..

Και εγώ apple fan είμαι με κάθε μοντέλο iphone,mac,imac αλλά μια μικρή αντικειμενικότητα ως προς τις ανάγκες μας (πάντα αναφέρομαι γι'αυτούς που το έχουν για συγκεκριμένο σκοπό όπως την γυμναστική)

 

Κατα τ'αλλα είναι ένα όμορφο ρολόι με απόλυτη και αρμονική συμβατότητα με το iphone και τις εφαρμογές του πλέον. Καλό θα είναι η 2η έκδοση να λειτουργεί τουλάχιστον με αυτόνομο GPS και μεγαλύτερη αυτονομία..

ΑΠΟ αυτονομια πως παει?



#64   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2016 - 11:43

ΑΠΟ αυτονομια πως παει?

 

Το vivoactive? με 4-5 προπονήσεις(45') / εβδομάδα, βγάζει 1+ εβδομάδα καθημερινής χρήσης(με ειδοποιήσεις,daily tracking, activities,κτλ)



#65   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2016 - 13:56

Ούτε το iphone 2g ήταν τέλειο και ολοκληρωμένο και δείτε που φτάσαμε τώρα, ξεχνάτε όλοι ότι δεν είναι το last smartwach you will ever need αλλά το πρώτο μιας σειράς όπως ακριβώς και το iphone που ως σκοπό έχει να δημιουργήσει ένα οικοσύστημα στο watch os και μετά όλα τα άλλα.

Αν κάποιος πιστεύει ότι δεν είναι γι'αυτόν υπάρχουν άλλα προϊόντα  στην αγορά, αλλά δεν βλέπω τον λόγο να κράζει τους early adopters απλά για να κάνει το κομμάτι του...



#66   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 17/03/2016 - 14:06

καθε φορα που λεγετε κατι αρνητικο για προιον της apple θεωρειται κραξιμο?ελεος



#67   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:13

Κανένα κράξιμο..

Και επειδή τα πράγματα είναι όπως τα είπες, αναμένουμε τα επόμενα watch που θα είναι αρκετά καλύτερα - θυμηθείτε και εποχή ipad 1 με ipad 2..

 

Απλά εγώ κατέθεσα τη γνώμη μου ειδικα για όσους το έχουν για τρέξιμο/γυμναστική..Στην ουσία προσθέτεις συσκευή γιατί πρέπει να έχεις ΚΑΙ κινητό ΚΑΙ το ρολόι..

Εαν θέλεις δηλαδή μόνο ειδοποιήσεις + activities(tracking καθημερινό,τρέξιμο,κτλ) υπάρχουν καλύτερες λύσεις αντικειμενικά..



#68   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:28

Κανένα κράξιμο..

Και επειδή τα πράγματα είναι όπως τα είπες, αναμένουμε τα επόμενα watch που θα είναι αρκετά καλύτερα - θυμηθείτε και εποχή ipad 1 με ipad 2..

 

Απλά εγώ κατέθεσα τη γνώμη μου ειδικα για όσους το έχουν για τρέξιμο/γυμναστική..Στην ουσία προσθέτεις συσκευή γιατί πρέπει να έχεις ΚΑΙ κινητό ΚΑΙ το ρολόι..

Εαν θέλεις δηλαδή μόνο ειδοποιήσεις + activities(tracking καθημερινό,τρέξιμο,κτλ) υπάρχουν καλύτερες λύσεις αντικειμενικά..

Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου, αν το θελεις ΚΑΙ για γυμναστικη δεν ειναι τοσο ευχρηστο καθως πρεπει να κουβαλας και το κινητο μαζι σου.

 

Κατι που τοσο καιρο δεν μπορουσα να το καταλαβω μεχρι που κ εγω αγορασα το fenix 3 αντι του apple watch και ειδα ποσο ευχρηστο ειναι, κατα την γυμναστικη παντα, να εισαι χωρις το κινητο.

 

Η αυτονομια οπως ειπες ειναι παλι στην μια βδομαδα+ και εχει το καλο οτι το φορας και στον υπνο για να καταγραφει και εκει τις κινησεις. Κατι που λογικα με το apple watch δεν γινεται αφου πρεπει να το φορτισεις οπως καταλαβαινω το βραδυ. 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#69   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 557 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:30

Κανένα κράξιμο..

Και επειδή τα πράγματα είναι όπως τα είπες, αναμένουμε τα επόμενα watch που θα είναι αρκετά καλύτερα - θυμηθείτε και εποχή ipad 1 με ipad 2..

 

Απλά εγώ κατέθεσα τη γνώμη μου ειδικα για όσους το έχουν για τρέξιμο/γυμναστική..Στην ουσία προσθέτεις συσκευή γιατί πρέπει να έχεις ΚΑΙ κινητό ΚΑΙ το ρολόι..

Εαν θέλεις δηλαδή μόνο ειδοποιήσεις + activities(tracking καθημερινό,τρέξιμο,κτλ) υπάρχουν καλύτερες λύσεις αντικειμενικά..

 

 

Ποια είναι η καλύτερη λύση σε notifications ΚΑΙ activities? Ειδικά το notifications system της apple με το taptic engine ειναι οτι καλύτερο (και διακριτικότερο) κυκλοφορεί.

 

Αυτές είναι οι εντυπώσεις μου κάτι λιγότερο από ένα χρόνο πριν:


 
 Αρχική Δημοσίευση από takisot
Μερικες πρωτες εντυπωσεις μετα απο λιγες μερες χρησης:

Οπως ολα τα προιοντα της apple, το watch προσφερει σε ενα μεγαλο ποσοστο «απολαυση χρησης».
It’s the little things που λενε και οι αγγλοσαξωνες.
Πχ ήμουν προχθες στο αεροδρομιο και για την επικυρωση του boarding pass απλα ακουμπησα το ρολοι στο τερματικο της Aegean μπροστα στα εκπληκτα ματια της αεροσυνοδου. Η το οτι ξεκλειδωνω το mac κανοντας ενα tap στο watch οταν ειμαι κοντα του μεσω της εφαρμογης Mac ID. Το οτι μπορω να χρησιμοποιησω το watch σαν viewfinder για την camera του iphone, οταν θελω να τραβηξω φωτο εξ αποστασεως. Το οτι μπορω να το χρησιμοποιησω σαν remote control του apple tv ή της μουσικης βιβλιοθηκης του mac. Το οτι μπορω να αναψω και να σβησω τα φωτα του σπιτιου μου οπου και αν ειμαι μεσω του Philips hue app. Οτι μπορω να το χρησιμοποιησω σαν ipod για το γυμναστηριο ή σαν remote control του ipod app του iphone το οποιο εχω κλειδωμενο στο locker, χρησιμοποιώντας το digital crown ως sound volume knob. Οτι αν το τηλεφωνο ειναι μακρια (πχ φορτιζει) ή χωμενο σε μια τσαντα, μπορω να απαντησω σε εισερχομενη κληση μεσω του watch. Οτι μπορω να εχω οδηγιες πλοηγησης μεσω ελαφρων taps οταν περπατω στην πολη χωρις να χρειαζεται να κοιτω το iphone. Οτι με παροτρύνει στο να κινουμαι περισσοτερο δινοντας μου αμεσα στατιστικα υγειας. Οτι παρακολουθω αμεσα την καρδιακη μου δραστηριοτητα . Οτι στο αμεσο (ευχομαι) μελλον θα μπορω να ψωνιζω στο supermarket ή να βαζω βενζινη χωρις να εχω μαζι μου την πιστωτικη παρα μονο το watch. 

Και ολα αυτα χωρις να εχω αναφερει τον μπαναλ τομεα οπου το watch λαμπει:
Στα notifications, οπου αντι να αναβει και τιτιβιζει η οθονη του iphone, το watch σου χτυπα διακριτικα τον καρπο και εσυ με μια ματια βλεπεις αν ειναι κατι σημαντικο ή οχι. Αν ειναι και δεν μπορεις να απαντησεις μονολεκτικα μεσω των περιορισμενων canned responses του watch, μπορεις να μεταφερεις το πχ email αυτοματα στο iphone μεσω του continuity. Για την δουλεια μου, οπου ειναι απαραιτητο το να μπορω να εχω αμεση πληροφορηση πανω σε επειγοντα emails, ειναι παρα πολυ χρησιμο και σιγουρα λιγοτερο ενοχλητικο απο το να τσεκαρω διαρκως το κινητο μηπως εχασα καποιο email, μήνυμα ή κληση. 
Στα θετικα το οτι συνεργαζεται αψογα και απροβληματιστα με το iphone χωρις απωλειες συνδεσης, κρεμασματα, glitches κλπ. Ειδικα οι native εφαρμογες της apple λειτουργουν πολυ καλα.  
Επισης, η διαρκεια της μπαταριας ειναι πολυ υψηλοτερη απο οτι περιμενα.
Η ημερα βγαινει ανετα ακομα και αν το σκαλιζεις συνεχεια. Πχ την πρωτη ημερα μετα την πληρη φορτιση οπου επαιζα συνεχεια μαζι του, πηγα γυμναστηριο μια ωρα χρησιμοποιώντας το ως ipod, heart & fitness tracker, βαζοντας το να μου δινει gps οδηγιες, χρησιμοποιωντας το για κλησεις κλπ, τελειωσα την μερα με 24% μπαταρια. Χθες που δεν το πολυσκαλιζα και ειχα μια normal χρηση με notifications, μουσικη κλπ , στις 11:00 το βραδυ ειχα 50% υπολοιπο μπαταριας.
Και δεν με ενοχλει το να το φορτιζω καθε βραδυ, ισως γιατι εχω συνηθισει απο το smartphone. Οταν δε, θα εχω και το night stand που εχω παραγγειλει για iphone/watch, τα πραγματα θα ειναι ακομα πιο απλα.

Ειναι ολα ροδινα λοιπον; Οχι βεβαια, υπαρχουν τομεις που χρηζουν βελτιωσης.
Πρωτα απο ολα οι 3rd party εφαρμογες οπου καποιες απο αυτες αργουν αρκετα δευτερα μεχρι να τραβηξουν data απο το iphone. Ισως να φταίει το οτι δεν ειναι πραγματικα apps (οπως τα αντιστοιχα watch apps της apple) αλλα extensions εφαρμογων του iphone. Φανταζομαι οταν ανοιξει και αλλο τα api η apple θα δουμε βελτιωση στον τομεα αυτο. Παντως καποιες απο αυτες δουλευουν ικανοποιητικα οπως αυτες που προανεφερα (mac id, Philips hue).
Επισης, το user interface, αν και λειτουργικο και εξυπνο αν το κατανοησεις, χρειαζεται ενα learning curve. Δεν ειναι τοσο απλο σαν το iphone, αλλα σιγουρα οχι τοσο μπερδεψουάρ οπως το android. Πχ. πολυς κοσμος νομιζει πως το folder με τις εφαρμογες ειναι το home screen του watch οπως στο iphone. Δεν ειναι. Αυτο ειναι το watch face που απο εκει εχεις direct access σε καποιες προκαθορισμενες εφαρμογες που χρησιμοποιεις πιο πολυ (οπως πχ καιρος, ημερολογιο, fitness tracker ) και απο εκει και περα οριζεις τα glances που βαζεις τις αλλες εφαρμογες που χρησιμοποιεις πολυ και τις βλεπεις με ενα swipe down.
Για να καταλαβεις ομως πληρως την λογικη του, καλο ειναι να διαβασεις το manual ή να δεις εστω αυτα μικρα video που εφτιαξε η apple. Δεν ειναι παντως πυρηνικη φυσικη, απλα εχει λιγο διαφορετικη λογικη απο του IOS.
Τελος, υπαρχουν καποιες εφαρμογες οπως του iphoto στο watch που πραγματικα δεν καταλαβαινω τον λογο υπαρξης τους. Τι φωτο να δεις σε μια τοσο μικρη οθονη;! 
Μιλωντας για οθονη, εχει πολυ ικανοποιητικη αποδοση με sharp εικονα, εντονα χρωματα και εξαιρετικο μαυρο. Οταν ομως ειναι κοντρα στον ηλιο δυσκολεύεσαι να διαβασεις οπως ειναι λογικο...

Αυτα για την ωρα. Οπως καταλαβαινετε ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το watch το οποιο βρηκα εξαιρετικα polished για first gen προιον. Ισως βεβαια αυτο οφειλεται στο οτι ξεκινησα με χαμηλες προσδοκιες αφου δεν ειχα ποτε την απαιτηση αυτο να υποκαταστησει το iphone μου απλα να παιξει τον ρολο ενος supercharged κομψου ρολογιου χειρος. Αυτο περιμενα, αυτο ελαβα και με το παραπανω...

Η γνώμη μου δεν άλλαξε από τότε. Το Apple Watch δεν βγαίνει από το χέρι μου και μια φορά που το ξέχασα σπίτι είχα "σύνδρομο στέρησης".


Τελευταία επεξεργασία από: takisot, 17/03/2016 - 15:31


#70   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:37

Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου, αν το θελεις ΚΑΙ για γυμναστικη δεν ειναι τοσο ευχρηστο καθως πρεπει να κουβαλας και το κινητο μαζι σου.

Κατι που τοσο καιρο δεν μπορουσα να το καταλαβω μεχρι που κ εγω αγορασα το fenix 3 αντι του apple watch και ειδα ποσο ευχρηστο ειναι, κατα την γυμναστικη παντα, να εισαι χωρις το κινητο.

Η αυτονομια οπως ειπες ειναι παλι στην μια βδομαδα+ και εχει το καλο οτι το φορας και στον υπνο για να καταγραφει και εκει τις κινησεις. Κατι που λογικα με το apple watch δεν γινεται αφου πρεπει να το φορτισεις οπως καταλαβαινω το βραδυ.

γινεται και με το apple watch αυτο σακη.η καταγραφη υπνου κτλ.απλα δεν το φορτιζεις το βραδυ ας πουμε και εχεις ορισει διαφορετικες ωρες φορτισης.
Παντως φιλε πραγματικα μια εβδομαδα με fenix3 δεν μου φαινεται καθολου και δεν ειναι σπαστικο και με το αγχος αν θα βγαλει την μερα η αν το ξεχασες να το φορτισεις την προηγουμενη να μην σου βγαλει την αλλη μιση μερα.και οπως εχω ξαναπει πολλακις ειναι ρολοι οχι ψειρα στον καρπο μου!

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 17/03/2016 - 15:42


#71   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 557 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:39

Κοιτα, μια φορα που ξέχασα να το φορτίσω το βραδυ, το έβαλα να φορτιστεί το πρωί μιση ώρα πριν φύγω για δουλεια. Ουδέν πρόβλημα, η μερα βγήκε άνετα.



#72   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:43

Απλα θελω να πω οτι ειναι λιγο σπαστικο να το φορτιζεις καθε μερα. Η εστω καθε δυο.

 

Εδω αναλογικο ρολοι φοραω κανα βραδυ κ οταν χτυπαει το κινητο μου το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να γυρισω τον καρπο μου να κοιταω το ρολοι! Εχει γινει συνηθεια πλεον! 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#73   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:48

Οκ, μπορει να καταφέρνετε και να το φορτιζετε καθε μερα, οταν κανετε μπανιο/καφε/τσισα το πρωι, αλλα αυτη η αυτονομία της μιας μερας οπως και να το κανουμε ειναι τραγικα μικρη. Θα βελτιωθει στο apple watch 2.


You'll Never Walk Alone


#74   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2016 - 15:58

Παιδιά οτι και να λέμε ειναι άσκοπο.σε μερικούς ειναι απαραίτητο,σε κάποιους άλλους περιττό,και σε κάποιους άλλο ένα gadget. Στην τελευταία κατηγορία ειμαι και εγώ,και μετά απο χρήση σχεδόν μήνα μπορώ να πω οτι δεν το εχω μετανιώσει.το μόνο που εχω να προσθέσω στο πολυ κατατοπιστικό ποστ του Τάκη,ειναι οτι στα μηνύματα μπορώ και απαντάω άψογα μέσω φωνητικής υπαγορεύσεις στα ελληνικά και όχι μόνο απο τα έτοιμα μηνύματα.επισης η μπαταρία ειναι πολυ καλύτερη απο τις προσδοκίες μου βγάζοντας άνετα την ημέρα.εχω το 42αρι.
@vdkour πες μου σε παρακαλώ επειδή κάποια στιγμή με τρώει για το fenix στα μηνύματα πως συμπεριφέρεται;πχ σου έρχεται ένα μυνημα το βλέπεις κανονικά στο ρολόι;μπορείς να απαντήσεις ;φανταστικό ρολόι και αυτο αλλα θεωρώ οτι ειναι για πολυ ψαγμένους με τον αθλητισμό.

#75   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 17/03/2016 - 16:02

Παιδιά οτι και να λέμε ειναι άσκοπο.σε μερικούς ειναι απαραίτητο,σε κάποιους άλλους περιττό,και σε κάποιους άλλο ένα gadget. Στην τελευταία κατηγορία ειμαι και εγώ,και μετά απο χρήση σχεδόν μήνα μπορώ να πω οτι δεν το εχω μετανιώσει.το μόνο που εχω να προσθέσω στο πολυ κατατοπιστικό ποστ του Τάκη,ειναι οτι στα μηνύματα μπορώ και απαντάω άψογα μέσω φωνητικής υπαγορεύσεις στα ελληνικά και όχι μόνο απο τα έτοιμα μηνύματα.επισης η μπαταρία ειναι πολυ καλύτερη απο τις προσδοκίες μου βγάζοντας άνετα την ημέρα.εχω το 42αρι.
@vdkour πες μου σε παρακαλώ επειδή κάποια στιγμή με τρώει για το fenix στα μηνύματα πως συμπεριφέρεται;πχ σου έρχεται ένα μυνημα το βλέπεις κανονικά στο ρολόι;μπορείς να απαντήσεις ;φανταστικό ρολόι και αυτο αλλα θεωρώ οτι ειναι για πολυ ψαγμένους με τον αθλητισμό.

Μπορεις να δεις τα παντα εκτος απο το να απαντησεις στα μηνυματα. Αλλα βλεπεις τα παντα. Μαιλ βαιμπερ φεισμπουκ!

 

Στις κλησεις μπορεις να το αποριψεις η να το σηκωσεις.

 

Κατα τα αλλα αν το θες για γυμναστικη ειναι μονοδρομος.  


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες