Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3G 8GB vs iPhone 3GS 16GB από Vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2010 - 14:30

Ενδιαφέρουσα άποψη εάν και το maemo μαθαίνει από το os και το adroied .. Και εαν δεν σε πειράζει το μέγεθος που εμένα προσωπικά με ενοχλεί.. Και είμαστε και off topic!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/01/2010 - 15:30

Τελικά μετά από ψάξιμο το μόνο που βρίσκω ειναι το 3GS 16GB αλλά σε λευκό χρώμα!

Κρίμα και ήθελα το μαύρο. Τώρα θα μου πείτε όλοι σιγά το πρόβλημα, απλά το λευκό κάπως μου κάνει περίεργο!!!


Αποκλείεται.. Ψάξε παντού.. Ψάξε σε όλα τα καταστήματα vodafone της περιοχής σου (αν το θες ΜΟΝΟ από voda) αλλιώς ψάξε και στο e-shop.gr , στα καταστήματα Γερμανός, οτεshops, cosmote shops... Δεν μπορεί κάπου θα έχει.. Και εγώ όταν το πήρα μετά από πολύ ψάξιμο το βρήκα το μαύτο 16.

#18   online79

online79

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2010 - 23:15

Πληροφοριακά για όποιον άλλο ενδιαφέρεται:
Όπως μου είπαν από Vodafone από 29/1 θα είναι και πάλι διαθέσιμο στα καταστηματα το 3gs 16GB Black. Μάλλον θα είναι διαθέσιμο και την ίδια ημερομηνία, από ότι μου είπαν, και από το site της vodafone.

Για να δούμε λοιπόν...

#19   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/01/2010 - 13:30

γεια σας και απο μενα , χωρις να ειμαι γνωστης εχς ακουσει οιτ τα τελευταια μοντελα 3gs εχουν αλλη βερσιον στο λειτουργικο τους που δε επιτρεπει καθολου jailbreak.ετσι δεν ειναι?Απλωσ μια σκεψη

#20   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2010 - 13:41

Επιτρέπει το jailbreak κανονικά .. Η διάφορα είναι πως κλεινωντας το iPhone χρειάζεται σύνδεση και να ξανατρεξεις το blackrain χωρίς restore μόνο το blackra1n. Και χωρίς να χάσεις τα δεδομένα σου..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 27/01/2010 - 13:43


#21   billtsa4

billtsa4

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/02/2010 - 14:18

Επιτρέπει το jailbreak κανονικά .. Η διάφορα είναι πως κλεινωντας το iPhone χρειάζεται σύνδεση και να ξανατρεξεις το blackrain χωρίς restore μόνο το blackra1n. Και χωρίς να χάσεις τα δεδομένα σου..

θα κυκλοφοραμε με το pc στην τσεπη

#22   imposter

imposter

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2010 - 15:09

εγω φιλε μου σου προτεινω 3GS με κλειστα τα ματια.. και αυτο γιατι
ειχα 3g το εδωσα και πηρα 3gs και δεν μπορεις να καταλαβεις για ποσο μεγαλη διαφορα σε θεμα ταχυτητας.
το οτι μπορει ΚΑΠΟΙΑ στιγμη να σου κλεισει ... ειναι ενα θεματακι.. αλλα δεν το θεωρω σημαντικο
για τα παραπανω που σου δινει το 3gs.τωρα αν για σενα ειναι τοσο μεγαλη διαφορα τα 100 ευρω..
υπομονη να τα μαζεψεις * ΑΞΙΖΕΙ * και με το παραπανω.

φιλικα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες