Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple Watch: Από 1η Ιουνίου αποκλειστικά με νέες, ταχύτερες "native" εφαρμογές στο App store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
49 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:25

αχαχαχαχααχχα μπορεις να το βαλεις λιγακι στην θαλασσα να δω κατι;;φορτιστη μην ξεχνας να παρεις αν φυγεις για κανενα τριημερο...siri??ποια siri??(ειδικα για ελλαδα πεφτει πολυ γελιο.)maps direction??εχει δικο του gps χωρις συνδεσεις απο iphone κτλ..(εχει και εφαρμογες αν μπεις στο connect της garmin γιατι βαριεμαι να τα γραφω)...calls?μια χαρα κλησεις δεχεται απαντας η το κλεινεις απο το ρολοι...μηνηματα;;τα διαβαζει ολα και μειλ και γενικα οτι θες.ημερολογιο;;σαφως και εχει και χτυπαει ενημερωσεις που εχεις βαλει απο το iphone.camera??εχει εφαρμογη που πατας και βγαζει φωτο η βιντεο σε περιπτωση που θελεις να βγαλεις μια selfie ας πουμε.apple pay?(εδω ξαναγελαω με ελλαδα)
ΤΟ ΡΟΛΟΙ(το τονιζω οχι playmobile) το εχω δεν θα μου το παρει ο νονος μου..θα του ζητησω ομως ενα ipad pro 64 :)

Για βάλε το αυτοκίνητό σου ή το μηχανάκι σου κοντά σε προβλήτα με τρικυμία, άστο κανά 3ήμερο, και μιλάμε πάλι για το αν το αυτοκίνητό σου αντέχει.

Δεν είμαι και ηλίθιος. Ξέρω τη ζημιά κάνει το αλάτι. Αλλά ξέρω ότι και με 70€ του βάζω μία θήκη και ξεμπερδεύω!

 

Αλήθεια, υπάρχουν αξεσουάρ στον ανταγωνισμό? Η Google χθες έβγαλε τα Android Wear Mode ανταλλάξιμα λουράκια. 1 χρόνο μετά, και ας μπήκαν πρώτοι στον χώρο των Smartwatches. Για τους υπόλοιπους ανεξάρτητους κατασκευαστές (garmin & ΣΙΑ) δεν έχω να πω κάτι πάνω σε αυτό.

 

Τον φορτιστή θα τον παίρνω. Το ξέρουμε και οι δυο όμως ότι δεν είναι επιχείρημα αυτό. Πήγαινε με το Garmin στη Γαύδο για 2 μήνες και μετά έλα να τα ξαναπούμε. Κρίμα που λείπει η ηλιακή φόρτιση. Κατά τα άλλα είναι Super... άχρηστο. Για μένα. Για την δική μου χρήση...

 

Για το Apple Pay, εδώ οι ελληνικές τράπεζες δεν είναι ικανές για σωστά και ολοκληρωμένα iPhone Apps, οπότε και το ήξερα ότι ακόμα δεν θα το χρησιμοποιήσω. Αλλά έχω και οικονομικές συναλλαγές σε χώρες όπου είναι πιο πιθανό στον επόμενο χρόνο να το υποστηρίξουν.

 

Για την Siri, sorry, αλλά δεν φταίω εγώ αν δεν σε καταλαβαίνει. Δεν κρίνω την γλωσσική σου δεινότητα στα αγγλικά, αλλά τα δικά μου τα πιάνει σε ποσοστό 95%.

Με ότι αυτό συνεπάγεται για εντολές χαρτών, μουσική, κλήσεων, μηνυμάτων, χρονοδιακοπτών και χρονόμετρων, μετατροπών διαφόρων μεγεθών μέτρησης...

Κατά τα άλλα όλη η Ελλάδα τρέχει να πάρει το κωλόχαρτο του proficiency.

 

Να το χαρείς το Fenix σου. Και να το αξιοποιήσεις στο έπακρο, και να σου πω και μπράβο. Μην υποδεικνύεις όμως τι κάνω εγώ με το Apple Watch. Και ούτε που χωλαίνει, γιατί έχουμε αντεπιχειρήματα για ταα μειονεκτήματα του Fenix. Δεν είναι όμως αυτό το θέμα μας.

 

Φιλικά όλα αυτά.


Τελευταία επεξεργασία από: iAthanasios, 27/04/2016 - 11:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:28

Για βάλε το αυτοκίνητό σου ή το μηχανάκι σου κοντά σε προβλήτα με τρικυμία, άστο κανά 3ήμερο, και μιλάμε πάλι για το αν το αυτοκίνητό σου αντέχει.
Δεν είμαι και ηλίθιος. Ξέρω τη ζημιά κάνει το αλάτι. Αλλά ξέρω ότι και με 70€ του βάζω μία θήκη και ξεμπερδεύω?

Αλήθεια, υπάρχουν αξεσουάρ στον ανταγωνισμό? Η Google χθες έβγαλε τα Android Wear Mode ανταλλάξιμα λουράκια. 1 χρόνο μετά, και ας μπήκαν πρώτοι στον χώρο των Smartwatches. Για τους υπόλοιπους ανεξάρτητους κατασκευαστές (garmin & ΣΙΑ) δεν έχω να πω κάτι πάνω σε αυτό.

Τον φορτιστή θα τον παίρνω. Το ξέρουμε και οι δυο όμως ότι δεν είναι επιχείρημα αυτό. Πήγαινε με το Garmin στη Γαύδο για 2 μήνες και μετά έλα να τα ξαναπούμε. Κρίμα που λείπει η ηλιακή φόρτιση. Κατά τα άλλα είναι Super... άχρηστο. Για μένα. Για την δική μου χρήση...

Για το Apple Pay, εδώ οι ελληνικές τράπεζες δεν είναι ικανές για σωστά και ολοκληρωμένα iPhone Apps, οπότε και το ήξερα ότι ακόμα δεν θα το χρησιμοποιήσω. Αλλά έχω και οικονομικές συναλλαγές σε χώρες όπου είναι πιο πιθανό στον επόμενο χρόνο να το υποστηρίξουν.

Για την Siri, sorry, αλλά δεν φταίω εγώ αν δεν σε καταλαβαίνει. Δεν κρίνω την γλωσσική σου δεινότητα στα αγγλικά, αλλά τα δικά μου τα πιάνει σε ποσοστό 95%.
Με ότι αυτό συνεπάγεται για εντολές χαρτών, μουσική, κλήσεων, μηνυμάτων, χρονοδιακοπτών και χρονόμετρων, μετατροπών διαφόρων μεγεθών μέτρησης...
Κατά τα άλλα όλη η Ελλάδα τρέχει να πάρει το κωλόχαρτο του proficiency.

Να το χαρείς το Fenix σου. Και να το αξιοποιήσεις στο έπακρο, και να σου πω και μπράβο. Μην υποδεικνύεις όμως τι κάνω εγώ με το Apple Watch. Και ούτε που χωλαίνει, γιατί έχουμε αντεπιχειρήματα για ταα μειονεκτήματα του Fenix. Δεν είναι όμως αυτό το θέμα μας.

Φιλικά όλα αυτά.

οκ Αθανασιε!θα κοψω εδω την ωραια μας κουβεντα γιατι λεμε ολο τα ιδια και δεν εχει γουστο!

#33   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:33

πολυ σωστη απαντηση.μπραβο σου!(εσυ στην αγγλια εχεις παραπανω προνομοια!)

αυτό είναι αλήθεια. Η Αγγλία βοηθάει αρκετά στην αξιοποίηση περισσότερων δυνατοτήτων. Από και και πέρα ο καθένας προσαρμόζει και τις συνήθειες του λίγο γύρω από τις λειτουργίες. Πχ εγώ το φόρτιζε κάθε πρωί μέχρι να ετοιμαστώ για δουλειά και από και και πέρα το φοράω όλη μετά και νύχτα και η μπαταρία με βγάζει άνετα. Όποτε από άποψη μπαταρίας είμαι καλυμμένος. Έτσι και αλλιώς και κανένα άλλο από τα ρολόγια μου δεν φοράω ούτε στο μπάνιο ούτε στην θάλασσα. Όποτε προσωπικά η αδιάβροχοποίηση δεν με απασχολεί. Το κινητό το έχω πάντα πάνω μου η κοντά μου, όποτε η ανεξαρτητοποίηση από το κινητό δεν με ενδιαφέρει επίσης (δεν είμαι λάτρης του τρεξίματος ούτε στον διάδρομο, ποσό μάλλον στον δρόμο αν και γυμνάζομαι εντατικά και πολλαπλές φορές την βδομάδα). Και φυσικά χαίρομαι να έχω τις ειδοποιήσεις, Apple Pay, Siri, το έχω χρησιμοποιήσει και για την κάμερα μια δυο φορές όταν είχα το κινητό σε τρίποδο πχ. Το έχω χαρεί απίστευτα προσωπικά και δεν μετάνιωσα την αγορά ούτε μια στιγμή. Και φυσικά ήξερα από την αρχή ότι αποτελεί το πρώτο μοντέλο και θα έχει κάποια προβλήματα, κολλήματα κτλ. Ένα γνώση μου όμως το αγοράσα και γιατρό δεν με απογοήτευσε. Είναι ωραίο να σχολιάζουμε και πολλές φορές και εγώ παρασύρομαι και γράφω και προσβλητικά σχόλια αλλά το μετανιώνω μετά κυρίως γιατί δεν ξέρω ποιον έχω απέναντι μου και σε τι κατάσταση βρίσκετε.

#34   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:35

Άσχετα όλα τα παραπάνω με τον τίτλο του θέματος. Να ρωτήσω όταν λέει native εννοεί ότι θα τρέχουν οι εφαρμογές ανεξάρτητα από την ύπαρξη σύνδεσης με iPhone? για παράδειγμα το runtastic θα τρέχει και αυτόνομο; Αν ισχύει κάτι τέτοιο τι το θελουμε το 2;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#35   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:39

Άσχετα όλα τα παραπάνω με τον τίτλο του θέματος. Να ρωτήσω όταν λέει native εννοεί ότι θα τρέχουν οι εφαρμογές ανεξάρτητα από την ύπαρξη σύνδεσης με iPhone? για παράδειγμα το runtastic θα τρέχει και αυτόνομο; Αν ισχύει κάτι τέτοιο τι το θελουμε το 2;


Sent from my iPhone using Tapatalk

ε το δυο θα έχει ένα σωρό βελτιώσεις και προσθήκες θέλω να ελπίζω. Όχι μόνο αυτό.

#36   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:41

αυτό είναι αλήθεια. Η Αγγλία βοηθάει αρκετά στην αξιοποίηση περισσότερων δυνατοτήτων. Από και και πέρα ο καθένας προσαρμόζει και τις συνήθειες του λίγο γύρω από τις λειτουργίες. Πχ εγώ το φόρτιζε κάθε πρωί μέχρι να ετοιμαστώ για δουλειά και από και και πέρα το φοράω όλη μετά και νύχτα και η μπαταρία με βγάζει άνετα. Όποτε από άποψη μπαταρίας είμαι καλυμμένος. Έτσι και αλλιώς και κανένα άλλο από τα ρολόγια μου δεν φοράω ούτε στο μπάνιο ούτε στην θάλασσα. Όποτε προσωπικά η αδιάβροχοποίηση δεν με απασχολεί. Το κινητό το έχω πάντα πάνω μου η κοντά μου, όποτε η ανεξαρτητοποίηση από το κινητό δεν με ενδιαφέρει επίσης (δεν είμαι λάτρης του τρεξίματος ούτε στον διάδρομο, ποσό μάλλον στον δρόμο αν και γυμνάζομαι εντατικά και πολλαπλές φορές την βδομάδα). Και φυσικά χαίρομαι να έχω τις ειδοποιήσεις, Apple Pay, Siri, το έχω χρησιμοποιήσει και για την κάμερα μια δυο φορές όταν είχα το κινητό σε τρίποδο πχ. Το έχω χαρεί απίστευτα προσωπικά και δεν μετάνιωσα την αγορά ούτε μια στιγμή. Και φυσικά ήξερα από την αρχή ότι αποτελεί το πρώτο μοντέλο και θα έχει κάποια προβλήματα, κολλήματα κτλ. Ένα γνώση μου όμως το αγοράσα και γιατρό δεν με απογοήτευσε. Είναι ωραίο να σχολιάζουμε και πολλές φορές και εγώ παρασύρομαι και γράφω και προσβλητικά σχόλια αλλά το μετανιώνω μετά κυρίως γιατί δεν ξέρω ποιον έχω απέναντι μου και σε τι κατάσταση βρίσκετε.

αυτες ειναι κουβεντες και αποψεις σεβαστες!χαιρομαι πραγματικα να μιλαω υπο αυτες τις συνθηκες!τωρα με τον Αθανασιο η αληθεια ειναι οτι υπαρχει ενα παιχνιδι και μια καζουρα οπως ειπα και πιο πανω!χρειαζονται και αυτα να υπαρχουν σε ενα φορουμ!δεν μπορει να συμφωνουμε ολοι με ολα!
Παντως πραγματικα πριν παρω το fenix ολο και περναγα απο μαγαζια και εβλεπα το apple watch αλλα δεν μου καθοταν με τιποτα!ολα μεσα στο σπιτι ειναι apple αλλα αυτο το ρολοι δεν!!(οπως λες και εσυ οτι βολευει τον καθενα και οτι του αρεσει!)

#37   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:47

οκ Αθανασιε!θα κοψω εδω την ωραια μας κουβεντα γιατι λεμε ολο τα ιδια και δεν εχει γουστο!

Ευχαριστώ για την βαφτιστική μου προσφώνηση. Συγγνώμη εκ μέρους μου, αλλά είμαι λίγο φιλόδικος. Στοιχείο έντονο του χαρακτήρα μου.

 

 

Είναι ωραίο να σχολιάζουμε και πολλές φορές και εγώ παρασύρομαι και γράφω και προσβλητικά σχόλια αλλά το μετανιώνω μετά κυρίως γιατί δεν ξέρω ποιον έχω απέναντι μου και σε τι κατάσταση βρίσκετε.

Ο λόγος ύπαρξης ενός φόρουμ, όπου κοινωνικοποιούμαστε βάσει ιδίου σημείου αναφοράς. Οι ποδοσφαιρόφιλοι πάνε στα καφενεία κάθε Τρίτη, Τετάρτη, Σάββατο και Κυριακή.

 

Άσχετα όλα τα παραπάνω με τον τίτλο του θέματος. Να ρωτήσω όταν λέει native εννοεί ότι θα τρέχουν οι εφαρμογές ανεξάρτητα από την ύπαρξη σύνδεσης με iPhone? για παράδειγμα το runtastic θα τρέχει και αυτόνομο; Αν ισχύει κάτι τέτοιο τι το θελουμε το 2;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτό ακριβώς.

Το 2 το θέλουμε, αν δεν μας ικανοποιεί άλλο το 1, επειδή είναι άσχημο, βαρετό, αργό, ανίκανο, ή επειδή χάλασε κτλ.

Η Apple δεν συνηθίζει να κανιβαλίζει τα προηγούμενης γενιάς προϊόντα της.

Προφανώς και δεν θα έχει τις νέες δυνατότητες Hardware, αλλά δεν θα σε "εκβιάσει" να πας στο 2ο μοντέλο.

Το μόνο κακό σε όλη την υπόθεση είναι ότι δεν γνωρίζουμε τον κύκλο αναβάθμισης του ρολογιού.

Θα βγει όντως τώρα τον Σεπτέμβριο, ή λόγω έλλειψης σημαντικού ανταγωνισμού, θα τρολλάρει με επιπλέον πωλήσεις μετά την αναβάθμιση λογισμικού τον Ιούνιο?



#38   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:47

αυτες ειναι κουβεντες και αποψεις σεβαστες!χαιρομαι πραγματικα να μιλαω υπο αυτες τις συνθηκες!τωρα με τον Αθανασιο η αληθεια ειναι οτι υπαρχει ενα παιχνιδι και μια καζουρα οπως ειπα και πιο πανω!χρειαζονται και αυτα να υπαρχουν σε ενα φορουμ!δεν μπορει να συμφωνουμε ολοι με ολα!
Παντως πραγματικα πριν παρω το fenix ολο και περναγα απο μαγαζια και εβλεπα το apple watch αλλα δεν μου καθοταν με τιποτα!ολα μεσα στο σπιτι ειναι apple αλλα αυτο το ρολοι δεν!!(οπως λες και εσυ οτι βολευει τον καθενα και οτι του αρεσει!)

που και που έχει και την γλυκά της και η αντιπαράθεση..:) καλοδεχούμενη όσο παραμένει σε όρια..:)

#39   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:50

προς vdkour

να σε γνώριζα από κοντά, και να μπορούσαμε να ανταλλάζαμε τα ρολόγια μας για καμιά βδομάδα.

Γιατί είμαι και εγώ παλιός στα SportsTracker της κάποτε μεγάλης Nokia.

 

Έτσι για το γούστο της εξέλιξης της συζήτησης και εμπειρίας με το "άλλο".



#40   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:53

. Όμως δεν καταλαβαίνω τον λόγο που θέλεις και προσπαθείς να προσβάλεις ένα προϊόν και σε συνέχεια όλους τους φίλους εδώ στο φόρουμ που έχουν κάνει αυτήν την αγορά. 

συγνωμη ξεχασα οτι αυτο το φορουμ δεν δεχετε κριτικη πανω σε προιον της apple μονο υμνους και  κολακειες



#41   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 27/04/2016 - 11:56

Ευχαριστώ για την βαφτιστική μου προσφώνηση. Συγγνώμη εκ μέρους μου, αλλά είμαι λίγο φιλόδικος. Στοιχείο έντονο του χαρακτήρα μου.


Ο λόγος ύπαρξης ενός φόρουμ, όπου κοινωνικοποιούμαστε βάσει ιδίου σημείου αναφοράς. Οι ποδοσφαιρόφιλοι πάνε στα καφενεία κάθε Τρίτη, Τετάρτη, Σάββατο και Κυριακή.

Αυτό ακριβώς.
Το 2 το θέλουμε, αν δεν μας ικανοποιεί άλλο το 1, επειδή είναι άσχημο, βαρετό, αργό, ανίκανο, ή επειδή χάλασε κτλ.
Η Apple δεν συνηθίζει να κανιβαλίζει τα προηγούμενης γενιάς προϊόντα της.
Προφανώς και δεν θα έχει τις νέες δυνατότητες Hardware, αλλά δεν θα σε "εκβιάσει" να πας στο 2ο μοντέλο.
Το μόνο κακό σε όλη την υπόθεση είναι ότι δεν γνωρίζουμε τον κύκλο αναβάθμισης του ρολογιού.
Θα βγει όντως τώρα τον Σεπτέμβριο, ή λόγω έλλειψης σημαντικού ανταγωνισμού, θα τρολλάρει με επιπλέον πωλήσεις μετά την αναβάθμιση λογισμικού τον Ιούνιο?

Πάντως μία τέτοια αλλαγή θα δώσει σημαντική ώθηση στο ρολογάκι. Τώρα αν είναι να κυκλοφορήσει το καινούριο Σεπτέμβριο και να έρθει στη Ελλαδίτσα μας μετά από 1 χρόνο, τότε το 1 θα έχει πολύ ζωή ακόμη.

Τελευταία επεξεργασία από: tsitadim, 27/04/2016 - 12:01


#42   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 12:56

συγνωμη ξεχασα οτι αυτο το φορουμ δεν δεχετε κριτικη πανω σε προιον της apple μονο υμνους και κολακειες

αυτο κατάλαβες από τα σχόλια μου; ΕΣΥ όμως δεν παρουσιάζεις κριτικές. Το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να προσβάλεις με ωραίο τροπο κάποιους για τις επιλογές τους. Μάθε πως να κανείς κριτική για ν αμήν παρεξήγησε λοιπόν αν η κριτική είναι ο σκοπός σου. Εγώ ξέρω τα μειονεκτήματα του κάθε προϊόντος και τα δέχομαι είτε το αγοράζω είτε όχι, αλλά δεν βγαίνω να λέω ότι μου κατέβει για όποιον έχει αγοράσει κάτι που εμένα δεν μου αρέσει. εσυ το μόνος που κανείς εδώ είναι κριτική χαμηλού επιπέδου χωρίς πρακτικά να βοηθάς και κανέναν.

#43   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 27/04/2016 - 13:16

επιδει το ξαναειπες,πες μου ποιον η ποιους προσεβαλλα για την αγορα τους?αγγλικο συμπερασμα ειναι αυτο?το να κατηγορησει καποιος λ.χ.. το λειτουργικο windows ειναι σαν να προσβαλλεις μερικα δισεκατομμυρια ανθρωπους που το αγορασαν?τι λογικη ειναι αυτη?το να αναφερεις πλεονεκτημα  το siri η το apple pay σε ελληνικο φορουν τουλαχιστον αστειο ειναι  ,το να αναφερεις το apple pay σαν κατι μελλοντικο καλο που υπαρχει ηδη στην συσκευη επισης ειναι αστειο οταν το 99% αλαζει συσκευες ανα χρονο το πολυ 2 χρονια και τελος την κριτικη την κανω οπως την θελω εγω και οχι οπως επιθυμεις εσυ


Τελευταία επεξεργασία από: SLK200GR, 27/04/2016 - 13:20


#44   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 27/04/2016 - 13:26

Παιδες ηρεμια, οποιος δεν αντεχει την καζουρα να μη διαβαζει. Σιγα μη κανουμε και κανα standing ovation σε οσους εχουν apple watch μη τυχον και πεσουν σε καμια καταθλιψη λεγοντας τους πχ οτι κραταει λιγο η μπαταρια... solved

Τελευταία επεξεργασία από: atari4, 27/04/2016 - 13:27

You'll Never Walk Alone


#45   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2016 - 13:31

Παιδες ηρεμια, οποιος δεν αντεχει την καζουρα να μη διαβαζει. Σιγα μη κανουμε και κανα standing ovation σε οσους εχουν apple watch μη τυχον και πεσουν σε καμια καταθλιψη λεγοντας τους πχ οτι κραταει λιγο η μπαταρια... solved

solved λεει...σιγα μην το κλειδωσεις κιολας..[emoji23][emoji23][emoji23][emoji24]

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες