Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2116   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1013 μηνύματα

Δημοσίευση 01/04/2017 - 17:39

Καλησπέρα παιδιά, έχει δοκιμάσει κάποιος τα skins από Dbrand να μας πει καμία γνώμη?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2117   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 02/04/2017 - 00:05

H silicone εχει αρχισει και ξεφτιζει στη γωνια με ελαχιστη χρηση. Απο την στιγμη που εχω συσκευασια και αποδειξη, μπορω να παω στο Media Markt που το αγορασα (η στο istorm μιας και ειναι επισημος reseller) για αντικατασταση; Aπο αυτα που διαβασα, εχει ενα χρονο εγγυηση η θηκη. Η ζημια δεν εχει δημιουργηθει απο πεσιμο η κακομεταχειριση μιας και ειναι σε τελεια κατασταση.



#2118   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/04/2017 - 01:58

Εκεί που έκανες την αγορά πας. Μη περιμένεις όμως αλλαγή..

 

Όλες έτσι γίνονται.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2119   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 02/04/2017 - 03:38

2729ca4329552c2e5abdb9a3a6f91ad0.jpgb4825556cda7b99dc20439c626cf77f1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Από που την πήρες φιλαράκι? Μου έρχεται μεθαύριο το plus και λέω να την προτιμήσω.


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#2120   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12845 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/04/2017 - 07:41

Από που την πήρες φιλαράκι? Μου έρχεται μεθαύριο το plus και λέω να την προτιμήσω.

Επίσημο site https://www.caudabe.com


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2121   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 02/04/2017 - 11:09

Εκεί που έκανες την αγορά πας. Μη περιμένεις όμως αλλαγή..

 

Όλες έτσι γίνονται.

Κριμα, ειχα την ελπιδα να ισχυει το ιδιο με το εξωτερικο.



#2122   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/04/2017 - 11:33

Καλησπέρα παιδιά, έχει δοκιμάσει κάποιος τα skins από Dbrand να μας πει καμία γνώμη?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Καλησπερα.τα εχω δοκιμασει σε διαφορα τηλεφωνα και ειναι τοπ. ποιοτητα ΑΑ+ αλλα μην περιμενεις προστασια απο τιποτα γερες πτωσεις κτλ.απλα για να το αφηνεις στο τραπεζακι γυμνο ειναι =) 



#2123   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1013 μηνύματα

Δημοσίευση 02/04/2017 - 11:37

Καλησπερα.τα εχω δοκιμασει σε διαφορα τηλεφωνα και ειναι τοπ. ποιοτητα ΑΑ+ αλλα μην περιμενεις προστασια απο τιποτα γερες πτωσεις κτλ.απλα για να το αφηνεις στο τραπεζακι γυμνο ειναι =)


Ναι, δεν με ενδιαφέρει η προστασία από πτώσεις, έτσι και αλλιώς γυμνό το έχω και δεν έχει ούτε μια γρατζουνιά.Απλα για να μην βάζω θήκη πάλι ήθελα να δοκιμάσω τα skins, τουλάχιστον για καλύτερο grip γιατι γλιστράει![emoji5]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

#2124   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/04/2017 - 11:51

Κριμα, ειχα την ελπιδα να ισχυει το ιδιο με το εξωτερικο.

Δε λεω να μην δοκιμάσεις, απλά μη περιμένεις πολλά πράγματα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2125   gRim

gRim

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2017 - 10:13

Καλημέρα!

 

Σε 2-3 μέρες θα έχω το 7 και ψάχνω για μια φτηνή λύση θήκης και τζαμιού. Χρόνια τώρα χρησιμοποιώ κυρίως θήκες της Spigen (κυρίως τις ultra hybrid) και ήμουν ευχαριστημένος από θέμα προστασίας αν και ήταν κάπως μεγάλες σε μέγεθος.

Όπως και να έχει ψάχνω κάποια θήκη παρόμοια με την  Ultra Hybrid 2 https://www.spigen.c...ant=29141697409 και ίσως μία σαν την airskin https://www.spigen.c...ant=19841296577 αν και ξέρω ότι δεν προσφέρει καθόλου προστασία.

 

Υπάρχουν παρόμοιες και φθηνότερες λύσεις από Ελληνικό μαγαζί να παραγγείλω για να κάνω προς το παρών την δουλειά μου και αργότερα που θα έχω χρόνο να ψάξω να παραγγείλω από ίντερνετ; 

Επίσης, από το λίγο που διάβασα στο φόρουμ είδα ότι οι θήκες της spigen δύσκολα συνδυάζονται με 3D Glass. Ισχύει για όλες τις θήκες που παρέχουν έξτρα προστασία γύρω από την οθόνη ή υπάρχουν θήκες παρόμοιες με την ultra hybrid που να μην έχουν τέτοιο θέμα.

 

Τέλος, θέλω να πάρω κάποιο πολύ φτηνό 3D glass εάν υπάρχει κάτω από 10 ευρώ για να δω καταρχήν εάν θα μπορέσω να το εγκαταστήσω μόνος μου μιας και δεν έχω ξαναβάλει 3D και επίσης να δω εάν θα υπάρχει θέμα με την θήκη.

 

Μπορείτε να προτείνεται κάποια θήκη και τζάμι με βάση τα παραπάνω; 



#2126   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 04/04/2017 - 11:11

Καλημέρα!

 

Σε 2-3 μέρες θα έχω το 7 και ψάχνω για μια φτηνή λύση θήκης και τζαμιού. Χρόνια τώρα χρησιμοποιώ κυρίως θήκες της Spigen (κυρίως τις ultra hybrid) και ήμουν ευχαριστημένος από θέμα προστασίας αν και ήταν κάπως μεγάλες σε μέγεθος.

Όπως και να έχει ψάχνω κάποια θήκη παρόμοια με την  Ultra Hybrid 2 https://www.spigen.c...ant=29141697409 και ίσως μία σαν την airskin https://www.spigen.c...ant=19841296577 αν και ξέρω ότι δεν προσφέρει καθόλου προστασία.

 

Υπάρχουν παρόμοιες και φθηνότερες λύσεις από Ελληνικό μαγαζί να παραγγείλω για να κάνω προς το παρών την δουλειά μου και αργότερα που θα έχω χρόνο να ψάξω να παραγγείλω από ίντερνετ; 

Επίσης, από το λίγο που διάβασα στο φόρουμ είδα ότι οι θήκες της spigen δύσκολα συνδυάζονται με 3D Glass. Ισχύει για όλες τις θήκες που παρέχουν έξτρα προστασία γύρω από την οθόνη ή υπάρχουν θήκες παρόμοιες με την ultra hybrid που να μην έχουν τέτοιο θέμα.

 

Τέλος, θέλω να πάρω κάποιο πολύ φτηνό 3D glass εάν υπάρχει κάτω από 10 ευρώ για να δω καταρχήν εάν θα μπορέσω να το εγκαταστήσω μόνος μου μιας και δεν έχω ξαναβάλει 3D και επίσης να δω εάν θα υπάρχει θέμα με την θήκη.

 

Μπορείτε να προτείνεται κάποια θήκη και τζάμι με βάση τα παραπάνω; 

Θηκη caseology wavelength και orzly 3d κανενα προβλημα!! Επισης δεν υπαρχει θεμα με τις μαμα θηκες Apple με τα 3d !!



#2127   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:15

Παιδιά εγω επειδή βαρέθηκα τις θήκες και επειδή το jet black μου κάνει κάτι μικρά σημάδια είπα να του βάλω skin dbrand σε κόκκινο χρωμα :)
Αν έχετε κάποιο tip όσοι το έχετε κάνει είναι ευπρόσδεκτο!
e82a7998a041468ac0dcb20e8f5058d6.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2128   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 05/04/2017 - 20:06

Παιδιά εγω επειδή βαρέθηκα τις θήκες και επειδή το jet black μου κάνει κάτι μικρά σημάδια είπα να του βάλω skin dbrand σε κόκκινο χρωμα :)
Αν έχετε κάποιο tip όσοι το έχετε κάνει είναι ευπρόσδεκτο!
e82a7998a041468ac0dcb20e8f5058d6.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το σκεφτόμουνα και εγώ μόλις το βαρεθώ να πάρω κόκκινο ή άσπρο skin. Νομίζω πλέον πως θα προτιμήσω το άσπρο. Μιας και τόλμησες περιμένω φωτογραφίες από το αποτέλεσμα.  Καλή υπομονή στη τοποθέτηση  :)  Εγώ δεν έχω την απαραίτητη υπομονή ούτε για tempered glass και με φοβίζει λίγο.



#2129   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 05/04/2017 - 20:28

Το έβαλα αλλά αύριο θα βγάλω φωτογραφίες μπαίνει εύκολα εκτός από τις γωνιές θέλει υπομονή και δεν είχα αλλά οκ δε με
Χαλάει αν το κάνετε όλο σωστά θα σας αρέσει 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2130   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 05/04/2017 - 21:05

Το κακο ειναι πως γλυστραει. Εχω μαυρο ματ. Κ μετα απο λιγο καιρο κανει & σημαδια κι αυτο (αναλογα τη χρηση οκ).


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες