Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1201   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1777 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:07

για το ποσο αχρηστη ειναι......σε διορθωσα λιγο φιλε

το ποσο αχρηστη?δηλ τι παραπανω ειδες εσυ στην γνησια?Ειλικρινα το ρωταω και χωρις δοση ειρωνειας!Εγω οσο και αν της επιασα και τις ειδα καμια διαφορα....Και τελεια εφαρμογη εχει η απομιμηση οπως η γνησια και το ιδιο υλικο σε αισθηση τουλαχιστον γτ δεν ειμαι και ειδικος...


XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1202   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:09

Το οποίο discount code δεν το δέχεται...

Ωραια νεα, αλλα μονο ενα +5% δινει λογω black friday.

Απο αύριο λογικά θα εφαρμόζεται.

 

Έτσι και αλλιώς υπάρχει το 9to5toys με -30%. Οι τύποι είναι σε μόνιμη έκπτωση.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 20/11/2016 - 21:12

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1203   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:14

Αααααα οκ...Απλα για μενα ειναι τοσο καλη που δεν αξιζει να δωσει καποιος 35 ευρω παραπανω να παρει την γνησια..Ειλικρινα δεν την περιμενα τοσο καλη γι αυτο το εγραψα!

Φανταζομαι μιλάς για τη σιλικόνη και όχι τη δερμάτινη ε;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1204   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1777 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:15

Φανταζομαι μιλάς για τη σιλικόνη και όχι τη δερμάτινη ε;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι ναι σιλικονη!Για δερματινη λογικο ειναι να μην ειναι δερμα οπως η γνησια....

Αλλα η σιλικονη απιστευτα καλη!Εμεινα!


XS Max 256 Gb Space Gray

#1205   ntemek

ntemek

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:16

Φίλε θήκη που να κρατά για πάντα δεν υπάρχει. Έχω δοκιμάσει και τις γνήσιες και των 3 €. Σαν την αίσθηση που έχει γυμνό δεν υπάρχει. Χαίρεσαι να το κρατάς. Βέβαια με ρίσκο το ξέρω. Τώρα με το νέο 7 plus έχω ένα πουγκί neoprene και ένα δερμάτινο. Σκέφτομαι να δοκιμάσω και την liquid armor. Με τίποτα όμως ξανά γνήσια δερμάτινη γιατί η προηγούμενη μετά από έξι μήνες άρχισε να μυρίζει και έχασε την αρχικά "τέλεια υφή της".


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1206   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:17

Την ξερουμε την θηκη, την εχει παρει το μισο φορουμ και εχουν γραφει και πολλα σχολια στο παρελθον.

για το ποσο αχρηστη ειναι......σε διορθωσα λιγο φιλε

#1207   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:19

το ποσο αχρηστη?δηλ τι παραπανω ειδες εσυ στην γνησια?Ειλικρινα το ρωταω και χωρις δοση ειρωνειας!Εγω οσο και αν της επιασα και τις ειδα καμια διαφορα....Και τελεια εφαρμογη εχει η απομιμηση οπως η γνησια και το ιδιο υλικο σε αισθηση τουλαχιστον γτ δεν ειμαι και ειδικος...

βασικα εκτος απο να σκοτωνεις κουνουπια τιγρης και αλλα διαφορα ζωηφια δεν κανει για κατι αλλο.

#1208   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:20

Φίλε θήκη που να κρατά για πάντα δεν υπάρχει. Έχω δοκιμάσει και τις γνήσιες και των 3 €. Σαν την αίσθηση που έχει γυμνό δεν υπάρχει. Χαίρεσαι να το κρατάς. Βέβαια με ρίσκο το ξέρω. Τώρα με το νέο 7 plus έχω ένα πουγκί neoprene και ένα δερμάτινο. Σκέφτομαι να δοκιμάσω και την liquid armor. Με τίποτα όμως ξανά γνήσια δερμάτινη γιατί η προηγούμενη μετά από έξι μήνες άρχισε να μυρίζει και έχασε την αρχικά "τέλεια υφή της".


Sent from my iPhone using Tapatalk


Εγώ είμαι με την liquid armor από την πρώτη ημέρα και είναι απλά τελεια! Κομψή, πολύ καλή προστασία και χωρίς να δίνει πολύ έξτρα όγκο είναι από τις καλύτερες επιλογές μου.
Περιμένω να μου έρθει κι ένα σετ από tempered glass για τους δυο φακούς των καμερών και θα είναι κομπλέ!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Karanir, 20/11/2016 - 21:22


#1209   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1777 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:20

βασικα εκτος απο να σκοτωνεις κουνουπια τιγρης και αλλα διαφορα ζωηφια δεν κανει για κατι αλλο.

Παιδικη απαντηση....Μιλαω με επιχειρηματα και μου μιλας σαν παιδακι!

Υ.Γ. Μιλαω για την σιλικονη οπως λεει ο φιλος και την πηρα απο alli


XS Max 256 Gb Space Gray

#1210   ntemek

ntemek

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:23

Εγώ είμαι με την liquid armor από την πρώτη ημέρα και είναι απλά τελεια! Κομψή, πολύ καλή προστασία και χωρίς να δίνει πολύ έξτρα όγκο είναι από τις καλύτερες επιλογές μου.
Περιμένω να μου έρθει κι ένα σετ από tempered glass για τους δυο φακούς των καμερών και θα είναι κομπλέ!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk


Θα την δοκιμάσω και θα επανέλθω με κριτικές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1211   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:29

Θα την δοκιμάσω και θα επανέλθω με κριτικές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτή η θήκη όμως κρύβει όλη την πλάτη του κινητού έτσι δεν είναι ?Δεν ξέρω εγώ που κοίταζα για θήκες δεν μου αρέσει καμία που να κρύβει την πλάτη θέλω και κοιτάζω να είναι διάφανη αλλά να μην κάνεις ''νερά'' δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις και να είναι τέλεια ποιοτητα .Παράγγειλα μερικές περιμένω να δω όταν έρθουν.

 

Επίσης κοίταζα και για bumper δεν βρήκα κανένα αξιόλογο όμως αν έχει βάλει κανένας κάποιο που να είναι καλό και να μην χαλάει την αισθητική ας μου πει .Της Rhino που κοίταξα το χαλάει σε ομορφιά αλλά είναι φοβερό σε κατασκευή .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1212   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:35

Παιδικη απαντηση....Μιλαω με επιχειρηματα και μου μιλας σαν παιδακι!
Υ.Γ. Μιλαω για την σιλικονη οπως λεει ο φιλος και την πηρα απο alli

ρε φιλε πλακα κανεις ε;θες να σου απαντησω και σοβαρα...iphone αγορασες.παντα εχω γνησιες και 1-2 που μου εχουν φερει και τις βαζω διπλα απλα βαζω τα γελια.ειδικα το κοψιμο που εχει στο κουμπι της σιγασης εχει πολυ πλακα....για να μην πω για τα κουμπια της εντασης που πρεπει να εισαι αρσιβαριστας για να τα πατησεις να αυξησεις ενταση και να μειωσεις....
Νταξει σε καλυψα; η θες να παω κιαλλα;

Edit:στο θεμα ποιοτητα απλα κλαις απο τα γελια...απο αχιρο κανονικα

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 20/11/2016 - 21:36


#1213   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1777 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:37

ρε φιλε πλακα κανεις ε;θες να σου απαντησω και σοβαρα...iphone αγορασες.παντα εχω γνησιες και 1-2 που μου εχουν φερει και τις βαζω διπλα απλα βαζω τα γελια.ειδικα το κοψιμο που εχει στο κουμπι της σιγασης εχει πολυ πλακα....για να μην πω για τα κουμπια της εντασης που πρεπει να εισαι αρσιβαριστας για να τα πατησεις να αυξησεις ενταση και να μειωσεις....
Νταξει σε καλυψα; η θες να παω κιαλλα;

Δεν ξερω αν πραγματικα εχεις δει την απομιμηση ή ποια απομιμηση ειδες γτ δν ειναι ολες ιδιες αλλα εμενα ειναι ολοιδια και σε προκαλω να βρεθουμε να τις βαλουμε διπλα διπλα με μια γνησια και μετα μου λες...Γτ οσα λες για τα κουμπια και τα κοψιματα δεν υπαρχουν σε μενα....

Και αλλη φορα οταν σου μιλανε ομορφα να μιλας το ιδιο και χωρις ειρωνιες...


XS Max 256 Gb Space Gray

#1214   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:39

Δεν ξερω αν πραγματικα εχεις δει την απομιμηση ή ποια απομιμηση ειδες γτ δν ειναι ολες ιδιες αλλα εμενα ειναι ολοιδια και σε προκαλω να βρεθουμε να τις βαλουμε διπλα διπλα με μια γνησια και μετα μου λες...Γτ οσα λες για τα κουμπια και τα κοψιματα δεν υπαρχουν σε μενα....
Και αλλη φορα οταν σου μιλανε ομορφα να μιλας το ιδιο και χωρις ειρωνιες...

φιλε μεγεια σου η θηκη να την χαρεις.αντε καλη συνεχεια.

#1215   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:17

Αυτή η θήκη όμως κρύβει όλη την πλάτη του κινητού έτσι δεν είναι ?Δεν ξέρω εγώ που κοίταζα για θήκες δεν μου αρέσει καμία που να κρύβει την πλάτη θέλω και κοιτάζω να είναι διάφανη αλλά να μην κάνεις ''νερά'' δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις και να είναι τέλεια ποιοτητα .Παράγγειλα μερικές περιμένω να δω όταν έρθουν.

Επίσης κοίταζα και για bumper δεν βρήκα κανένα αξιόλογο όμως αν έχει βάλει κανένας κάποιο που να είναι καλό και να μην χαλάει την αισθητική ας μου πει .Της Rhino που κοίταξα το χαλάει σε ομορφιά αλλά είναι φοβερό σε κατασκευή .

Ναι κρυβει όλη την πλάτη αλλά προσωπικά δεν έχω πρόβλημα. Ουσιαστικά μόνο το μήλο που δεν φαίνεται καταλαβαίνεις μιας και είναι και τα δυό (θήκη και συσκευή) μαύρο ματ. Η συγκεκριμένη θήκη αυτό που με εντυπωσιάζει είναι τα κοψίματα πίσω στην διπλή κάμερα. Φοβερά καλή δουλειά !!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Karanir, 20/11/2016 - 22:17


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες