Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Zagg invisibleSHIELD Full Cover.. είναι το καλύτερο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Zagg invisibleSHIELD Full Cover.. είναι το καλύτερο;

Zagg invisibleSHIELD Full Cover.. είναι το καλύτερο;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#106   Socratis10

Socratis10

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/09/2010 - 17:58

Να παρω την bodyguard και ενα καλυμμα απο πισω?Ποιο ομως?Η να παρω την rebel που δεινει και protector?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/09/2010 - 13:10

H rebel είναι φοβερή, σου έχει και protector για το το dock connector και σε ορισμένα μοντέλα έχει και για το jack connector των ακουστικών. Αν σκεφτεί κανείς ότι σε αυτά τα 2 σημεία βρίσκονται οι αισθητήρες της apple για υγρασία, δεν θεωρώ ότι μπορεί να έχει κανείς καλύτερη προστασία στο κινητό του, ειδικά από το ελληνικό σερβισ που 9 φορές στις 10 σου λένε ότι πήρε υγρασία και στο βγάζουν εκτός εγγύησης

#108   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/09/2010 - 13:18

Γεια σας παιδια..Παρελαβα εχθες και την δικη μου zagg full body το οποιο μπορω να πω οτι ειναι περιττο, μπρος και πισω ειναι καλα νομιζω..Το θεμα μου ειναι οτι εκανα πατατα με την μπροστινη ζελατινα και σχεδον την αχρηστεψα, υπαρχει περιπτωσει να περασει εγγυηση και να κανω αλλαγη?Ευχαριστω πολυ..Το πισω μερος ειναι τελειο σχεδον λες και δεν υπαρχει..
Once You Go Mac You Never Go Back

#109   SPB

SPB

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/09/2010 - 13:22

Αν και είναι καθαρά θέμα γούστου και πως θέλει ο καθένας να έχει την συσκευή του πιστεύω ότι η μόνη προστασία που προσφέρει το ZAGG είναι από τις γρατζουνιές. Δεν αντιλέγω ότι φαίνεται το τηλέφωνο και δεν κρύβεται μέσα σε θήκες αλλά το είχε η γυναίκα μου και μετά από 6 μήνες το αυτοκόλητο είχε γίνει μια πατσαβούρα. Κιτρίνισε, οι γωνίες είχαν ξεκολήσει, χώρια του ότι από την αρχή η αίσθηση που έχει το touch της οθόνης δεν είναι καλό. Το τηλέφωνο σαφώς δεν είχε γρατζουνίες αλλά τι γίνεται σε περίπτωση πτώσης?

Προσωπικά και στο 3GS που είχα και στο 4 χρησιμοποιώ την SGP Steinheil antifingerprint μεμβράνη για την οθόνη (κορυφαία για την οθόνη, δεν υπάρχει περίπτωση να δείτε λιπαρότητα η δαχτυλιά στην οθόνη) και μια Marware θήκη σιλικόνης. Στο 4 πήρα επίσης μια SGP Steinheil crystal clear μεμβράνη για το πίσω μέρος της συσκευής αν και αυτό ούτως ή άλλως καλύπτεται από την θήκη σιλικόνης.

Τελευταία επεξεργασία από: SPB, 09/09/2010 - 13:30


#110   Socratis10

Socratis10

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 16:51

H rebel είναι φοβερή, σου έχει και protector για το το dock connector και σε ορισμένα μοντέλα έχει και για το jack connector των ακουστικών. Αν σκεφτεί κανείς ότι σε αυτά τα 2 σημεία βρίσκονται οι αισθητήρες της apple για υγρασία, δεν θεωρώ ότι μπορεί να έχει κανείς καλύτερη προστασία στο κινητό του, ειδικά από το ελληνικό σερβισ που 9 φορές στις 10 σου λένε ότι πήρε υγρασία και στο βγάζουν εκτός εγγύησης

Της ρεμπελ το προτεκτορ ομως κανει δουλεια?Ειναι καλυτερη απο την zagg?Γιατι να δινω 25 για θηκη και αλλα 25 για προτεκτορ ,αφηστε το

#111   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 17:08

εγω την εχω εδω και μια βδομαδα περιπου και μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος αν και πισω μου εχει μια φουσκαλα βαρβατη απο δικη μου βλακεια αλλα ενταξει οταν την αλλαξω θα μπει τζιτζι!!! οσο αναφορα την αισθηση ενταξει σιγουρα δεν ειναι οπως χωρις την ζελατινα αλλα δεν με ενοχλει καθολου.η ανταποκριση της οθονης ειναι ιδια ακριβως οποτε...


Γεια σας παιδια..Παρελαβα εχθες και την δικη μου zagg full body το οποιο μπορω να πω οτι ειναι περιττο, μπρος και πισω ειναι καλα νομιζω..Το θεμα μου ειναι οτι εκανα πατατα με την μπροστινη ζελατινα και σχεδον την αχρηστεψα, υπαρχει περιπτωσει να περασει εγγυηση και να κανω αλλαγη?Ευχαριστω πολυ..Το πισω μερος ειναι τελειο σχεδον λες και δεν υπαρχει..


εγω την πηρα απο το egalaxy και αναφερει οτι υπαρχει εγγυηση εφορου ζωης και χρεωνεσαι μονο τα μεταφορικα για να την στειλεις στο καταστημα και να σου στειλουν την καινουργια πισω..επειδη παρηγγειλα ακομη μια για το 4 για εναν ξαδερφο μου οποιος και αυτος απο λαθος αχρηστεψε την μπροστινη τους εστειλα ενα email 5-6 μερες τωρα για να ρωτησω αν χρειαζεται καποιο διαστημα να περασει γιανα μπορω να την στειλω αλλα δυστυχως δεν εχουν απαντησει ακομη.
Αν την πηρες απο το καταστημα της zagg νομιζω θελει 60 μερες να περασουν.

#112   Artist

Artist

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 18:05

Όχι φίλος, κάνεις λάθος με τις μέρες. Σου δίνει την δυνατότητα να παραγγείλεις την καινούργια, σου την χρεώνει κανονικά και έχεις 30 μέρες περιθώριο να στείλεις πίσω συστημένα την παλιά ώστε να σου επιστραφούν τα χρήματα στην κάρτα.

#113   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 18:33

αν εννοεις για το site της zagg δεν το εψαξα να πω την αληθεια εγω αλλα μου το ειπαν γιἀυτο είπα νομιζω, οποτε ισως κανω λαθος. Παντως το egalaxy μου απαντησε και μου ειπε οτι κανονικα πρεπει να περασουν 60 μερες απο τη μερα αγορας για να προβουν σε αντικατασταση.

#114   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 09/09/2010 - 22:08

Ρε παιδιά εγώ μόλις εβαλα τη zagg δεν έχει καθόλου φούσκες αλλά μάλλον τη λέρωσα στην πλευρα της
κολλας σε κάποια σημεία με δαχτυλιες κ φαίνεται, ιδιαιτερα οταν η οθονη ειναι σβηστη,Καμία λύση;;;

#115   chrispe

chrispe

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:chrispel

Δημοσίευση 09/09/2010 - 23:27

οσοι εχετε παραγγείλει απο το επισημο σαιτ ποσο καιρος περασε μεχρι να σας ερθει;

#116   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 10/09/2010 - 00:06

Απο πού μπορώ να την αγοράσω παιδιά?

#117   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2010 - 00:39

Απο πού μπορώ να την αγοράσω παιδιά?


Σιγουρα απο το egalaxy.gr.Σε μια μερα μου την εστειλαν απο Αθηνα -Θεσσαλονικη. Πρεπει να υπαρχει κι αλλο καταστημα ηλεκτρονικο αλλα δεν ξερω συγκεκριμενα να σου πω.

#118   Altair77

Altair77

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Altair77

Δημοσίευση 10/09/2010 - 07:48

Εκανα Την παραγγελία :P

Τελευταία επεξεργασία από: Altair77, 10/09/2010 - 07:51


#119   Artist

Artist

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2010 - 17:56

οσοι εχετε παραγγείλει απο το επισημο σαιτ ποσο καιρος περασε μεχρι να σας ερθει;


περίπου 7-10 εργάσιμες χωρίς απροόπτου.

#120   Altair77

Altair77

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Altair77

Δημοσίευση 11/09/2010 - 14:17

την πηρα και την εβαλα αλλα εχει καπιες μικρες φουσκαλιτσες ετσι επρεπε να ειναι? θα φιγουν με τον χρονο?τορα την αφινω να στεγνωσει :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες