Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερωτήσεις για Apple Watch Series 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
305 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2017 - 00:51

Και κάτι ακόμα,επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω,το μόνο που με προβληματίζει είναι επειδή θελω να το χρησιμοποιώ πολύ γυμναστήριο,τρέξιμο κτλ οποτε θα το πλένω αρκετά, το πόσο ανθεκτικο είναι στο τακτικό πλύσιμο γιατί είχα ακούσει ότι κάποιοι είχαν προβλήματα με ξεφλούδισμά στο χρώμα του (για το space grey ενδιαφέρομαι)


Έχω το aw3 Nike edition εδώ και δυο μήνες και το χρησιμοποιώ συνέχεια στο γυμναστήριο, τρέξιμο κλπ ενώ το πλένω είτε στο ντουζ είτε στη βρύση πλένοντας χέρια. Μέχρι τώρα δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα. Τώρα αν μου εμφανίσει τίποτα πιο μετά δεν το ξερω, μέχρι στιγμής όμως όλα άψογα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   aska

aska

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/12/2017 - 09:37

Σε σχέση πάντως με το LTE ένα ερώτημα : έψαξα κ είδαν ότι εάν πχ πάρεις από Αγγλία το cellular μοντέλο τότε όταν κάποια στιγμή κ έσω ανοίξει η συγκεκριμένη υπηρεσία θα λειτουργήσει κανονικά . Γνωρίζει κάποιος για αυτό το θέμα ;

#18   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2017 - 09:48

Ψάχνω στο skroutz για καλύτερη τιμή και είναι 10-15€ απο Κωτσόβολο. Έχει κανείς υπόψιν του

κανένα μαγαζί με χαμηλότερη τιμή?



#19   johntrou7

johntrou7

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2017 - 10:38

Ψάχνω στο skroutz για καλύτερη τιμή και είναι 10-15€ απο Κωτσόβολο. Έχει κανείς υπόψιν του
κανένα μαγαζί με χαμηλότερη τιμή?


Καλημερα.και εγώ ψάχνω καλύτερη τιμή αλλά τίποτα, εδώ και αρκετό καιρό!

#20   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2017 - 13:31

Σε σχέση πάντως με το LTE ένα ερώτημα : έψαξα κ είδαν ότι εάν πχ πάρεις από Αγγλία το cellular μοντέλο τότε όταν κάποια στιγμή κ έσω ανοίξει η συγκεκριμένη υπηρεσία θα λειτουργήσει κανονικά . Γνωρίζει κάποιος για αυτό το θέμα ;

Θεωρητικά αν περιλαμβάνει και δικές μας μπάντες θα πρέπει να παίζει. Τώρα πρακτικά άγνωστο.



#21   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:03

Καλησπερα,δεν αντεξα το πηρα σημερα το απογεμα,τωρα κανω αναβαθμηση σε 4.2 και εχει μεινει πολυ ωρα που γραφει Σε αναμονη για εγκατασταση,τοσο πολυ αργει;
Εχω 64% μπαταρια αν δεν τελειωσει η αναβαθμηση και πεσει η μπαταρ κατω απο 50%να το βαλω να φορτισει η να την ακυρωσω την εγκατασταση λογω οτι θελω να την τελειωσω και μετα να την φορτισω στο 100%
Και κατι αλλο το wifi απο το apple watch πως το ενεργοποιω;

#22   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:06

Η μηπως δεν προχωραει την αναβαθμηση επειδη πρεπει να το βαλω για φορτιση;

#23   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:11

Καλορίζικο , από που το πήρες τελικά ;αν έχει πέσει κάτω από 50% μπορεί να ισχύει ότι και στα iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk

#24   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:15

Από media ευχαριστω πολυ!!
Οπότε τι να κάνω έχω 61% μπαταρία να το βάλω να φορτίσει και να κάνω τηναναβάθμιση η να το ξεφορτίσω να κάνω την φόρτιση πλήρης και να την κάνω μετά την αναβαθμηση;
Για το wifi από το Apple watch γνωρίζεις ;

#25   leandrosml

leandrosml

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@leandrosml73
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:35

Η μηπως δεν προχωραει την αναβαθμηση επειδη πρεπει να το βαλω για φορτιση;

Από ότι λέει η Apple για να αναβαθμιστεί το watch πρέπει να είναι στο φορτιστή του. Εγώ θα τη κάνω απόψε οπότε θα σου πω αύριο. Σε κάποιες περιπτώσεις πάντως οι αναβαθμίσεις του watch παίρνουν αρκετή ώρα οπότε το καλύτερο είναι να τη κάνεις το βραδυ αφήνοντας και αυτο και το τηλ στη φόρτιση.


Sent from my iPad using Tapatalk

#26   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/12/2017 - 21:40

Από ότι λέει η Apple για να αναβαθμιστεί το watch πρέπει να είναι στο φορτιστή του. Εγώ θα τη κάνω απόψε οπότε θα σου πω αύριο. Σε κάποιες περιπτώσεις πάντως οι αναβαθμίσεις του watch παίρνουν αρκετή ώρα οπότε το καλύτερο είναι να τη κάνεις το βραδυ αφήνοντας και αυτο και το τηλ στη φόρτιση.
Sent from my iPad using Tapatalk


Ευχαριστω φιλε μου μαλλον ετσι θα κανω!!
Για το wifi γνωριζεις νομιζα πως το series 3 συνδεεται ανεξαρτητα απο το iphone

#27   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:22

Το βρηκα το wifi πρεπει να ειναι κλειστο το bluetooth στο iphone

#28   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 06/12/2017 - 10:52

Καλημερα, μπορούμε να συγχρονίσουμε λίστες από spotify στο ρολόι ή μόνο από apple music;

#29   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 07/12/2017 - 09:50

Είχα το 1 για 2 χρόνια και ειμουν πολύ ευχαριστημένος. Παρά το ότι ήταν water resistant και όχι water proof όπως το 3 εγώ και μπάνιο στη θάλασσα έκανα και ντουζ και πλύσιμο. Απ´ολα. Κανένα πρόβλημα ποτέ. Ούτε σε λειτουργίες ούτε στο χρωμα ούτε στο τζάμι. Για να γρατζουνιστεί το τζαμι πρέπει να προσπαθήσεις πάρα πολύ. 2 χρόνια και είναι σα καινούριο. Τώρα για ενα μήνα περίπου με το 3 δε το συζητώ. Ακόμα καλύτερο. Πολύ πιο γρήγορο τουλάχιστον 2πλάσια αυτονομία, Φούλ αδιάβροχο και όλα τα έξτρα του 3. gps wifi βαρόμετρο κλπ. Απλά κορυφή. Τα πάντα στο χέρι σου. Παρά τη τσιμπημένη τιμή είναι καταπληκτικό αξεσουάρ και το προτείνω ανεπιφύλακτα.
Sent from my iPad using Tapatalk


Καλημερα,στα 2 χρονια που το εχεις το ρολοι πως ειναι η οθονη του απο γρατζουνιες η αφη;
Το εχεις ζελατινα,πρεπει να το βαλω ή ειναι ο.k και χωρις

#30   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/12/2017 - 09:54

Καλημερα,στα 2 χρονια που το εχεις το ρολοι πως ειναι η οθονη του απο γρατζουνιες η αφη;
Το εχεις ζελατινα,πρεπει να το βαλω ή ειναι ο.k και χωρις

 

Είναι καθαρά υποκειμενικό αυτό . Είναι ανάλογα με τι χρήση κάνει ο καθένας πόσο συχνά το φοράει τι δουλειά κάνει κτλ . Αν θες να είσαι σίγουρος του βάζεις ή ένα τζαμάκι ή ένα καπάκι από πάνω που το καλύπτει ολόκληρο και είσαι ήσυχος .;-)


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες