Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Apple Watch Series 6: Πρώτες εντυπώσεις/πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1521 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#916   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 15/12/2020 - 17:47

Έφτασα Λοιπόν στο Unboxing ,πρώτη εντύπωση της συσκευασίας εντυπωσιακή ,βέβαια σπάσ λίγο το κεφάλι σου ,δεύτερη εντύπωση λέω δεν είναι δυνατόν να είναι αυτη η μύξα, μου στείλαν λάθος, μου φάνηκε απίστευτα μικρό παίρνω τη συσκευασία τσεκάρω είναι το 44 παίρνω το μέτρο και αρχίζω να μετράω ,έφαγα τουλάχιστον 10 λεπτά για να το μετρήσω λέω δεν είναι δυνατόν τελικά είναι το μεγάλο. Αναρωτιέμαι πόσο ήταν το μικρό, υπόψιν ότι ο καρπός μου είναι μικρός. Σαν εμφάνιση τοχα δει σε διάφορους φίλους μου αλλά δεν το επεξεργαστικα,γενικότερα δεν είναι το στυλ που μου άρεσει ,μου φαινόταν και λίγο παιδικό μία που έχω αδυναμία στα πιο σπορ ρολόγια.Εκτιμησα την ομορφιά του gear βάζω και μια φωτο, νομιζω θα συμφωνήσετε.Τωρα,αφού επιστρέφω στο οικοσύστημα της apple θα πρέπει να το συνηθίσω ( δύσκολο βέβαια γιατί είμαι κακομαθημένος) εύχομαι στις μετρήσεις-ειδοποιήσεις να με αποζημιώσει γιατί εκεί δεν τα πήγαινε και πολύ καλά το gear.

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#917   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 15/12/2020 - 18:43

Υπεροχο !!!! Με 'γεια !!!

Ευχαριστώ πολύ ! :D



#918   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 19:05

Έφτασα Λοιπόν στο Unboxing ,πρώτη εντύπωση της συσκευασίας εντυπωσιακή ,βέβαια σπάσ λίγο το κεφάλι σου ,δεύτερη εντύπωση λέω δεν είναι δυνατόν να είναι αυτη η μύξα, μου στείλαν λάθος, μου φάνηκε απίστευτα μικρό παίρνω τη συσκευασία τσεκάρω είναι το 44 παίρνω το μέτρο και αρχίζω να μετράω ,έφαγα τουλάχιστον 10 λεπτά για να το μετρήσω λέω δεν είναι δυνατόν τελικά είναι το μεγάλο. Αναρωτιέμαι πόσο ήταν το μικρό, υπόψιν ότι ο καρπός μου είναι μικρός. Σαν εμφάνιση τοχα δει σε διάφορους φίλους μου αλλά δεν το επεξεργαστικα,γενικότερα δεν είναι το στυλ που μου άρεσει ,μου φαινόταν και λίγο παιδικό μία που έχω αδυναμία στα πιο σπορ ρολόγια.Εκτιμησα την ομορφιά του gear βάζω και μια φωτο, νομιζω θα συμφωνήσετε.Τωρα,αφού επιστρέφω στο οικοσύστημα της apple θα πρέπει να το συνηθίσω ( δύσκολο βέβαια γιατί είμαι κακομαθημένος) εύχομαι στις μετρήσεις-ειδοποιήσεις να με αποζημιώσει γιατί εκεί δεν τα πήγαινε και πολύ καλά το gear.


Κάτι δεν μου κάθεται καλά...

#919   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 15/12/2020 - 19:42

Κάτι δεν μου κάθεται καλά...

Πες μου,ότι και να ειναι

#920   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 19:51

Πες μου,ότι και να ειναι

Δεν έχω ξαναδεί series 4,5 ή 6 με τέτοιο αυτοκόλλητο στην οθόνη. Νόμιζα όλα είναι χωρίς αυτοκόλλητο και μέσα στο sleeve.

Η συσκευασία κατά τ άλλα είναι «κανονική» ;

#921   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 15/12/2020 - 19:54

Ναι όλα κανονικά φαίνονται, το 6 ειναι

#922   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 15/12/2020 - 19:54

Να ψάξω κατι?

#923   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 20:00

Ναι όλα κανονικά φαίνονται, το 6 ειναι


Να ψάξω κατι?

Τι να σου πω ;

Πιθανώς κάνω λάθος, αλλά το αυτοκόλλητο και το «Apple inc» δεν το είχα ξαναδεί σε συσκευασία ρολογιού γι αυτό το ανέφερα.

Μπορεί να ναι κάτι καινούριο.

Αν το ρολόι είναι οκ ξέχασε ότι είπα και μεγειά.

#924   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 15/12/2020 - 20:04

Τι να σου πω ;

Πιθανώς κάνω λάθος, αλλά το αυτοκόλλητο και το «Apple inc» δεν το είχα ξαναδεί σε συσκευασία ρολογιού γι αυτό το ανέφερα.

Μπορεί να ναι κάτι καινούριο.

Αν το ρολόι είναι οκ ξέχασε ότι είπα και μεγειά.

 

Ισχύει. Τα s4 και s5 που είχα πάρει δεν είχαν αυτοκόλλητο στην οθόνη, το s6 όμως έχει.



#925   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 20:06

Ισχύει. Τα s4 και s5 που είχα πάρει δεν είχαν αυτοκόλλητο στην οθόνη, το s6 όμως έχει.

Α οκ.

6 δεν έχω αλλά σε όσα unboxing έχω δει αυτοκόλλητο δεν υπήρχε.

Νόμιζα είχαν μόνο το sleeve.

#926   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 15/12/2020 - 20:24

Α οκ.

6 δεν έχω αλλά σε όσα unboxing έχω δει αυτοκόλλητο δεν υπήρχε.

Νόμιζα είχαν μόνο το sleeve.

https://youtu.be/4wr0hcMfGWw?t=74



#927   STERGIOS16

STERGIOS16

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 20:58

Σε aw6 από amazon.de δεν υπήρχε αυτοκόλλητο.

Ίσως είναι κάποια lots;



#928   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2020 - 21:04

Ναι, ή έχει γίνει κάποια αλλαγή από κάποια εβδομάδα παραγωγής και μετά, ή υπάρχει άλλη συσκευασία ανάλογα με τη χώρα προορισμού ή παίζει κάτι με refurbished ή οτιδήποτε.

Πάντως τα περισσότερα που έχω δει είναι χωρίς αυτοκόλλητο.

#929   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 15/12/2020 - 23:17

Και το δικό μου που πήρα από Κωτσόβολο είχε αυτοκόλλητο κανονικά...

Δε νομίζω να μου πούλαγαν refurbished ως καινούργιο...



#930   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/12/2020 - 05:02

Έφτασα Λοιπόν στο Unboxing ,πρώτη εντύπωση της συσκευασίας εντυπωσιακή ,βέβαια σπάσ λίγο το κεφάλι σου ,δεύτερη εντύπωση λέω δεν είναι δυνατόν να είναι αυτη η μύξα, μου στείλαν λάθος, μου φάνηκε απίστευτα μικρό παίρνω τη συσκευασία τσεκάρω είναι το 44 παίρνω το μέτρο και αρχίζω να μετράω ,έφαγα τουλάχιστον 10 λεπτά για να το μετρήσω λέω δεν είναι δυνατόν τελικά είναι το μεγάλο. Αναρωτιέμαι πόσο ήταν το μικρό, υπόψιν ότι ο καρπός μου είναι μικρός. Σαν εμφάνιση τοχα δει σε διάφορους φίλους μου αλλά δεν το επεξεργαστικα,γενικότερα δεν είναι το στυλ που μου άρεσει ,μου φαινόταν και λίγο παιδικό μία που έχω αδυναμία στα πιο σπορ ρολόγια.Εκτιμησα την ομορφιά του gear βάζω και μια φωτο, νομιζω θα συμφωνήσετε.Τωρα,αφού επιστρέφω στο οικοσύστημα της apple θα πρέπει να το συνηθίσω ( δύσκολο βέβαια γιατί είμαι κακομαθημένος) εύχομαι στις μετρήσεις-ειδοποιήσεις να με αποζημιώσει γιατί εκεί δεν τα πήγαινε και πολύ καλά το gear.

Θα δεις μεγάλη διαφορά το ένα gear είναι τεράστιο με πολλές ενδείξεις αλλά φαίνεται το ψεύτικο του πράγματος.
Το άλλο μικρότερο κομψότερο (ειδικά με ένα ποιοτικό πανάκριβο λουράκι τύπου nomad) γίνεται κόσμημα.
Οι πληροφορίες που παίρνεις άπαιχτες για τα πάντα στη υγεία πραγματικά δεν υπάρχει άλλο ρολόι που συγκεντρώνει τόσα πράγματα.
Και τέλος γίνεται ένας καλός σύντροφος στη καθημερινότητα σου με την κάθε συνδοιαστική πληροφορία που μπορεί να σου δώσει.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: petervgr, 16/12/2020 - 05:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες