Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 12 Pro/Pro Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2521 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1516   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 24/12/2020 - 20:45

Μου φαίνεται πως θα περιμένουμε το 12s [emoji34][emoji34][emoji34]

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1517   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 24/12/2020 - 22:00

Μην το αγοράζεις. Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται τώρα από κάποιους. Αν δεν σας αρέσει κάτι, ΜΗΝ το αγοράζεται. Δεν υπογράψατε καμία σύμβαση που να λέει πως σας υποχρεώνει η Apple ή η κάθε Apple πως θα πρέπει να αγοράζετε κάθε χρόνο τα προϊόντα της.

Δεν σας άρεσε αυτό που έβγαλε; Αγοράστε Samsung ή Huawei ή οποία έχει βγάλει 120hz, 100 megapixel κάμερες, 3λιτρο κινητήρα και 600 άλογα.

Η εταιρία κοστολογεί τα προϊόντα της τόσο. Οποίος θέλει τα ζυγίζει και αν θεωρεί ότι αξίζει το αγοράζει. Αν εσυ τώρα πιστεύεις πως δεν αξίζει να δωσεις 1200€, τότε μην το πάρεις.
Η εταιρία δεν ήταν εντάξει με τους πελάτες της και τους πούλησε προβληματικά τηλέφωνα; Άλλαξε εταιρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ειμαι υπέρ της apppe εδώ και 10 χρονια και έχω όλο το οικοσύστημα Apple μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι λέω να στο πω να το καταλάβεις η Apple φέτος έχει αστοχία υλικού και όχι software και πράσινα άλογα και αυτή η αστοχια υλικού αφορά χιλιάδες συσκευές που υπάρχουν στην αγορά και στα ράφια των καταστημάτων .Δυστυχως η Apple έχει καταφέρει το απίστευτο ακόμα και ο εργαζόμενος του 500αρικου να βάζει 48 δοσεις λες και παίρνει αυτοκίνητο για να πάρει ένα iphone .,είναι καλο να ακούγονται και τα καλα αλλά και τα κακά της εταιριας για να μην τη πατήσει κανένας .Τα forum αυτό το σκοπό έχουν .Εδω και καιρο είχα παραγγείλει 12 pro σήμερα θα το επαιρνα .Εκατσα χθες όλο το βραδυ διάβασα τα post σε ελληνικα και ξένα forum είδα ατελείωτα βιντεάκια στο YouTube και σήμερα το πρωί την ακύρωσα .Συμπερασμα παιδια υπάρχουν θέματα με την οθονη αν δεν ακουστεί το θέμα η Apple θα το κάνει γεργαρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: ilzals, 24/12/2020 - 22:00


#1518   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 24/12/2020 - 22:03

ειμαι υπέρ της apppe εδώ και 10 χρονια και έχω όλο το οικοσύστημα Apple μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι λέω να στο πω να το καταλάβεις η Apple φέτος έχει αστοχία υλικού και όχι software και πράσινα άλογα και αυτή η αστοχια υλικού αφορά χιλιάδες συσκευές που υπάρχουν στην αγορά και στα ράφια των καταστημάτων .Δυστυχως η Apple έχει καταφέρει το απίστευτο ακόμα και ο εργαζόμενος του 500αρικου να βάζει 48 δοσεις λες και παίρνει αυτοκίνητο για να πάρει ένα iphone .,είναι καλο να ακούγονται και τα καλα αλλά και τα κακά της εταιριας για να μην τη πατήσει κανένας .Τα forum αυτό το σκοπό έχουν .Εδω και καιρο είχα παραγγείλει 12 pro σήμερα θα το επαιρνα .Εκατσα χθες όλο το βραδυ διάβασα τα post σε ελληνικα και ξένα forum είδα ατελείωτα βιντεάκια στο YouTube και σήμερα το πρωί την ακύρωσα .Συμπερασμα ,παιδια υπάρχουν θέματα με την οθονη αν δεν ακουστεί το θέμα η Apple θα το κάνει γαργάρα .Επισης μην είστε προκατειλημενοι δημοκρατία υπάρχει και ο καθένας μπορεί να λέει την άποψη του .


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk

#1519   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 24/12/2020 - 22:05

ειμαι υπέρ της apppe εδώ και 10 χρονια και έχω όλο το οικοσύστημα Apple μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι λέω να στο πω να το καταλάβεις η Apple φέτος έχει αστοχία υλικού και όχι software και πράσινα άλογα και αυτή η αστοχια υλικού αφορά χιλιάδες συσκευές που υπάρχουν στην αγορά και στα ράφια των καταστημάτων .Δυστυχως η Apple έχει καταφέρει το απίστευτο ακόμα και ο εργαζόμενος του 500αρικου να βάζει 48 δοσεις λες και παίρνει αυτοκίνητο για να πάρει ένα iphone .,είναι καλο να ακούγονται και τα καλα αλλά και τα κακά της εταιριας για να μην τη πατήσει κανένας .Τα forum αυτό το σκοπό έχουν .Εδω και καιρο είχα παραγγείλει 12 pro και ένα mini για τη γυναίκα μου ,σήμερα θα τα επαιρνα .Εκατσα χθες όλο το βραδυ διάβασα τα post σε ελληνικα και ξένα forum είδα ατελείωτα βιντεάκια στο YouTube μίλησα με ανθρωπους μέσα από το χώρο(δεν θέλω να επεκταθώ )και σήμερα το πρωί την ακύρωσα .Συμπερασμα, παιδια υπάρχουν θέματα με βασικο την οθονη αν δεν ακουστεί το θέμα η Apple θα το κάνει γαργάρα


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk

#1520   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2020 - 04:33

Επειδή διαβάζω τις διάφορες απόψεις σχετικά με το iPhone, μου έχει δημιουργηθεί μια απορία.
Σας υποχρεώνει κανείς να αγοράσετε κάποιο απο την σειρά 12 ή από οποιαδήποτε σειρά ;

 

Κι επειδή το νήμα λέγεται iPhone 12 Pro/Pro Max-Εντυπώσεις,  θα το πω όσο πιο απλά γίνεται :

αν και το 12 pro max μου έχει τα περισσότερα “features”, αν δεν ήμουν μέλος εδώ, δεν θα ήξερα καν ότι υπάρχουν και δεν επηρεάζουν στο ελάχιστο τη χρήση και τη λειτουργικότητα του κινητού μου, το οποίο καθημερινά το λιώνω στην χρήση επειδή είμαι εξαρτημένος απ´ αυτό. 
 

Σταματήστε να κάνετε την τρίχα, τριχιά.



#1521   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/12/2020 - 14:25

Με όλο το σεβασμό, ας με διορθώσουν οι mods, αλλά εδώ μέσα όπως έχει κάποιος την ελευθερία του λόγου να εκφράσει την ευχαρίστηση του για τη συσκευή που μόλις αγόρασε, έτσι έχει και κάποιος άλλος να εκφράσει τη δυσαρέσκεια του και τους λόγους για τους οποίους δεν την επέλεξε ή την επέλεξε και χαλάστηκε για τα οποία defections μπορεί να φέρει. Δε καταλαβαίνω γιατί σώνει και ντε πρέπει να υπερισχύει η άποψη «σας υποχρέωσε κανένας να το πάρετε....;;» όταν κάτι δεν είναι αρεστό ή δεν καλύπτει τις ανάγκες κάποιου χρήστη. Το νήμα λέγεται «πρώτες εντυπώσεις» και «όχι πρώτες θετικές εντυπώσεις». Όπως κάποιο μέλος είναι διατεθημένο να υποστηρίξει την επιλογή του που το αγόρασε (και μπράβο του και μεγεια του), σεβαστή πρέπει να γίνεται και η άποψη του απέναντι που δεν το πήρε. Δεν είναι θέμα υποχρέωσης κανενός. Ανταλλαγή απόψεων κάνουμε. [emoji41]

Κατά τα αλλά, Καλά Χριστούγεννα με υγεία προπαντώς!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1522   AlexandrosQV

AlexandrosQV

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2020 - 14:32

Για την ιστορία... Σε μία προηγούμενη δημοσίευση μου, αναφέρθηκα σε μία λήψη βίντεο που έκανα. Τελικά όμως δεν ήταν πρόβλημα του μήλου. Τώρα όσον αφορά τα «features »... Λίγο που προσπάθησα δεν κατάφερα να βρω κάποιο από δαύτα (12 pro max) και πλέον δεν έχω την διάθεση να το ψειρίσω όπως έκανα στα πρώτα... θυμάμαι χαρακτηριστικά το 3GS που το είχα αλλάξει 3 φορές (με άλλα σφραγισμένα εννοείται) στην τότε Cosmote στην Κηφισίας επειδή υπήρχε τότε το γνωστό «πρόβλημα» με τη διάχυση του φωτος από το σημείο που ενώνονταν η οθόνη με το σασί. Στην ουσία δεν υπήρχε πρόβλημα στη χρήση αλλά έτσι για το κέφι μου, ήθελα το τέλειο. Ε και τελικά το βρήκα. Και τι καταλάβω όμως; Που θέλω να καταλήξω; Εφόσον δεν παρατηρώ κάτι να δουλεύει λάθος, τελείωσε το θέμα... απλά το λιώνω σε λήψη φωτογραφιών και βίντεο... και πραγματικά το άτιμο... είναι το κάτι άλλο!

υ.γ Όσοι πήρατε από τα πρώτα και παρατηρείτε γκρι πράσινα μπλε στα μενού, φωτορυθμικά στις μπάρες στα βίντεο που λέτε, δεν κοιμάται μήπως μπορείτε να τα αλλάξετε ρε παιδιά;

Καλά Χριστούγεννα με υγεία!

Τελευταία επεξεργασία από: AlexandrosQV, 25/12/2020 - 14:33


#1523   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 25/12/2020 - 14:35

Καλα Χριστουγεννα και Καλες Γιορτες με υγεια σε όλους.

Εγω εχω να παραθεσω οτι οι συσκευες ειναι για να περναμε καλα!! Σιγουρα στα λεφτα που δινουμε εχουμε αρκετες απαιτησεις.

Εμενα αυτο που μου την δινει παρα πολυ ( κυριως παλιοτερα , που επαιρνα και ανδροιδες ) να μη παιρνει updates μετα απο 2 χρονια.

Ευτυχως η apple και η op το τηρουνε και ειμαι ικανοποιημενος!! Βεβαια δεν ειναι μονος λογος που εχω επιλεξει apple τοσα χρονια!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1524   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1584 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/12/2020 - 14:55

Με όλο το σεβασμό, ας με διορθώσουν οι mods, αλλά εδώ μέσα όπως έχει κάποιος την ελευθερία του λόγου να εκφράσει την ευχαρίστηση του για τη συσκευή που μόλις αγόρασε, έτσι έχει και κάποιος άλλος να εκφράσει τη δυσαρέσκεια του και τους λόγους για τους οποίους δεν την επέλεξε ή την επέλεξε και χαλάστηκε για τα οποία defections μπορεί να φέρει. Δε καταλαβαίνω γιατί σώνει και ντε πρέπει να υπερισχύει η άποψη «σας υποχρέωσε κανένας να το πάρετε....;;» όταν κάτι δεν είναι αρεστό ή δεν καλύπτει τις ανάγκες κάποιου χρήστη. Το νήμα λέγεται «πρώτες εντυπώσεις» και «όχι πρώτες θετικές εντυπώσεις». Όπως κάποιο μέλος είναι διατεθημένο να υποστηρίξει την επιλογή του που το αγόρασε (και μπράβο του και μεγεια του), σεβαστή πρέπει να γίνεται και η άποψη του απέναντι που δεν το πήρε. Δεν είναι θέμα υποχρέωσης κανενός. Ανταλλαγή απόψεων κάνουμε. [emoji41]

Κατά τα αλλά, Καλά Χριστούγεννα με υγεία προπαντώς!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Φίλε μου, κάπως το χεις χάσει το παιχνίδι. Όλα ξεκινήσανε όταν μέλος σχολίασε πως πληρώνεις συσκευή που έχει 1200€ και ούτε τα 120hz δεν έβαλαν φέτος, και με αυτόν τον τρόπο ξεκίνησε η πικρία. Άλλο το να σχολιάζεις την οποία ζημιά βγήκε, και άλλο το να λέμε για ποιο λόγο δεν έβαλε αυτό το feature φέτος.
Κοινώς σχολιάζουμε πως είναι εταιρία και κάνει ότι θέλει. Αν δεν αρέσει σε κάποιον, δεν τον υποχρεώνει κανείς να το αγοράσει.

Να μη μπερδεύουμε και να τα μαγειρεύουμε όπως θελουμε έτσι;

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

#1525   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 25/12/2020 - 15:10

Φίλε μου, κάπως το χεις χάσει το παιχνίδι. Όλα ξεκινήσανε όταν μέλος σχολίασε πως πληρώνεις συσκευή που έχει 1200€ και ούτε τα 120hz δεν έβαλαν φέτος, και με αυτόν τον τρόπο ξεκίνησε η πικρία. Άλλο το να σχολιάζεις την οποία ζημιά βγήκε, και άλλο το να λέμε για ποιο λόγο δεν έβαλε αυτό το feature φέτος.
Κοινώς σχολιάζουμε πως είναι εταιρία και κάνει ότι θέλει. Αν δεν αρέσει σε κάποιον, δεν τον υποχρεώνει κανείς να το αγοράσει.

Να μη μπερδεύουμε και να τα μαγειρεύουμε όπως θελουμε έτσι;

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

χρονια πολλά ανταλλαγή απόψεων κάνουμε .Στα features Δυστυχως υστερεί πολύ δεν μπορείς να βλεπεις κινητό των 200e με καλύτερη φωτο το βραδυ ούτε το 2020 να βγάζει μικρή μπαταρία Η Apple λογισμικό πουλάει και κακή υποστήριξη με τα update και εγώ ειμαι ένας από αυτούς και αυτό τα αγοράζω .Αν δεν πούλαγε λογισμικό θα ήταν ένα βήμα πριν το λουκέτο οπως ήταν πριν βγάλει τα iphone .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1526   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 25/12/2020 - 15:15

χρονια πολλά ανταλλαγή απόψεων κάνουμε .Στα features Δυστυχως υστερεί πολύ δεν μπορείς να βλεπεις κινητό των 200e με καλύτερη φωτο το βραδυ ούτε το 2020 να βγάζει μικρή μπαταρία Η Apple λογισμικό πουλάει και κακή υποστήριξη με τα update και εγώ ειμαι ένας από αυτούς και αυτό τα αγοράζω .Αν δεν πούλαγε λογισμικό θα ήταν ένα βήμα πριν το λουκέτο οπως ήταν πριν βγάλει τα iphone .


Sent from my iPhone using Tapatalk


Εταιρεια με 2,5 τρις περιπου κεφαλοποιηση πιστεψε με δεν παει για λουκετο... και δεν ειναι μονο το λογισμικο που πουλαει...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1527   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/12/2020 - 15:22

Φίλε μου, κάπως το χεις χάσει το παιχνίδι. Όλα ξεκινήσανε όταν μέλος σχολίασε πως πληρώνεις συσκευή που έχει 1200€ και ούτε τα 120hz δεν έβαλαν φέτος, και με αυτόν τον τρόπο ξεκίνησε η πικρία. Άλλο το να σχολιάζεις την οποία ζημιά βγήκε, και άλλο το να λέμε για ποιο λόγο δεν έβαλε αυτό το feature φέτος.
Κοινώς σχολιάζουμε πως είναι εταιρία και κάνει ότι θέλει. Αν δεν αρέσει σε κάποιον, δεν τον υποχρεώνει κανείς να το αγοράσει.

Να μη μπερδεύουμε και να τα μαγειρεύουμε όπως θελουμε έτσι;

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

Μην ανησυχείς και δε το έχω χάσει καθόλου το παιχνίδι και δεν μαγειρεύει κάνεις τίποτα. Ο άλλος μπορεί να έχει απαιτηση από την Apple στο κινητό να προσθέσει υποδοχή για κάψουλες espresso ώστε να του φτιάχνει καφέ. Αυτό δεν σημαίνει πως η απάντηση που πρέπει να πάρει να είναι του τύπου «Φιλαράκι άμα δε σ αρέσει τραβά πάρε Samsung ή δε ξέρω κι εγώ τι....». Το ότι δεν υποχρεώνει κάποιος να πάρει κάτι είναι αυτονόητο δε χρειάζεται από κανέναν οποιαδήποτε είδους υπόδειξη. Και ποιος είμαι εγώ στην τελική που θα κρίνω τον απέναντι που θέλει σε μια συσκευή που θα πληρώσει 1200€ να έχει 120hz;; (μιας και το έθεσες ως παράδειγμα).

Ας μην υποβαθμίζουμε την άποψη και τη νοημοσύνη του άλλου επειδή δε συμφωνούμε μαζί του, έτσι;;



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 25/12/2020 - 15:26


#1528   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/12/2020 - 15:23

Με όλο το σεβασμό, ας με διορθώσουν οι mods, αλλά εδώ μέσα όπως έχει κάποιος την ελευθερία του λόγου να εκφράσει την ευχαρίστηση του για τη συσκευή που μόλις αγόρασε, έτσι έχει και κάποιος άλλος να εκφράσει τη δυσαρέσκεια του και τους λόγους για τους οποίους δεν την επέλεξε ή την επέλεξε και χαλάστηκε για τα οποία defections μπορεί να φέρει. Δε καταλαβαίνω γιατί σώνει και ντε πρέπει να υπερισχύει η άποψη «σας υποχρέωσε κανένας να το πάρετε....;;» όταν κάτι δεν είναι αρεστό ή δεν καλύπτει τις ανάγκες κάποιου χρήστη. Το νήμα λέγεται «πρώτες εντυπώσεις» και «όχι πρώτες θετικές εντυπώσεις». Όπως κάποιο μέλος είναι διατεθημένο να υποστηρίξει την επιλογή του που το αγόρασε (και μπράβο του και μεγεια του), σεβαστή πρέπει να γίνεται και η άποψη του απέναντι που δεν το πήρε. Δεν είναι θέμα υποχρέωσης κανενός. Ανταλλαγή απόψεων κάνουμε. [emoji41]

Κατά τα αλλά, Καλά Χριστούγεννα με υγεία προπαντώς!!

Ο,τι βγάζει και λέει η Apple είναι το σωστό.

 

Εσύ, εγώ, εμείς δε ξέρουμε.

 

Και δεν αναφέρομαι στο τι θες να είχε ή να φέρει η συσκευή σαν πρόσθετο χαρακτηριστικό, όπως τα 120Hz που περιμέναμε φέτος και πάει για του χρόνου.

 

Αυτό είναι μια άλλη, διαφορετική κουβέντα.

 

Αναφέρομαι στα γνωστά προβλήματα "Features" που ακόμα περιμένουμε μια επίσημη απάντηση ή και Fix 1,5 μήνα μετά.

 

Απόψεις τύπου "μη το πάρεις κτλ", γελάω και προσπερνάω.

 

Όπως κανένας δεν έχεις δικαίωμα να κάνει κουμάντο στη τσέπη του άλλου πως διαθέτει τα λεφτά του υπο άλλες συνθήκες, έτσι και εδώ δεν έχει κανείς δικαίωμα να κάνει υποδείξεις και να κρίνει ανθρώπους, επειδή τόλμησαν να μιλήσουν για κάτι που τους τα κάνει πλανήτες.

 

Πληρώνω(ουμε) κάτι και έχω την απαίτητη να λειτουργεί όπως πρέπει.

 

Δε νομίζω να είχαν/έχουν βγάλει ανακοίνωση ή ακόμα και στο Event που να λένε, "α ναι, θα έχετε ξεθωριασμένα γκρί" ή "α ναι η κάμερα που τη διαφημίζαμε ως η γ@μιστερότερη όλων φέτος που θα τραβάει και Macro με το μεγαλύτερο σένσορα, τελικά δε θα το κάνει και έχει θέμα με το Focal Length".

 

Ναι το 12 Pro Max είναι ΤΗΛΕΦΩΝΑΡΑ. Το PB είναι χρωματάρα. Ναι το γουστάρουμε.

 

Αυτό όμως δεν αλλάζει το γεγονός πως κρίνουμε και αξιολογούμε (σαν υγιείς σκεπτόμενοι και όχι κολλημένοι άνθρωποι).

 

Μπορώ να δεχθώ όλους αυτούς που δε θέλουν να ασχοληθούν για να μη χαλάσουν τη διάθεση και ψυχική τους υγεία, τις υποδείξεις όμως για εμάς τους "περίεργους" ντε δε θα τις δεχθώ.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1529   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/12/2020 - 15:27

χρονια πολλά ανταλλαγή απόψεων κάνουμε .Στα features Δυστυχως υστερεί πολύ δεν μπορείς να βλεπεις κινητό των 200e με καλύτερη φωτο το βραδυ ούτε το 2020 να βγάζει μικρή μπαταρία Η Apple λογισμικό πουλάει και κακή υποστήριξη με τα update και εγώ ειμαι ένας από αυτούς και αυτό τα αγοράζω .Αν δεν πούλαγε λογισμικό θα ήταν ένα βήμα πριν το λουκέτο οπως ήταν πριν βγάλει τα iphone .

Είπαμε υπάρχουν θέματα φέτος, αλλά μη που πηγαίνεις στο άλλο άκρο περι τηλ των 200€.

 

Η Apple πουλάει ΚΑΙ λογισμικό.

 

 

Αν δεν πούλαγε λογισμικό θα ήταν ένα βήμα πριν το λουκέτο οπως ήταν πριν βγάλει τα iphone .

735.gif
 


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 25/12/2020 - 15:32

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1530   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 25/12/2020 - 16:35

Πήρα πρώτη φορά το iPhone 4 και κάπως έτσι μπηκα και έγω στο χώρο της Apple με iPad -imac MacBook Pro-Apple tv -Apple Watch κτλ.Τα θετικά από ολα αυτά τα χρονια ;όμορφα προϊόντα σταθερό λογισμικό καλη υποστήριξη με αρκετά χρονια updates .Αυτο δεν σημαινει ότι δεν έχω το δικαίωμα να πω την άποψη μου .Αν καποιος διαβάσει ολα τα post στο συγκεκριμένο νήμα ,στο τέλος θα πει κάτσε ρε φιλε, εδώ υπάρχει θέμα, κάτσε να περιμενω .Aυτο έκανα εγώ εδώ αλλά και σε αλλά forum ,οπως όταν στο λένε και άτομα που είναι σε τεχνική υποστήριξη ΜΑΓΑΖΙΩΝ ότι του έχουν ταράξει στα τηλεφωνα ,υπάρχει ένα θέμα .Εχω το κάθε δικαίωμα να λέω την αποψη μου χωρίς να σημαίνει ότι συμφωνεί ο καθένας .Τωρα οι κουβέντες του στυλ αν σου αρέσει τραβα άλλου ,αυτά είναι λόγια στη λαχαναγορά του ρεντη και των λιμενεργατών του περματος(ότι έχω κάτι με τους ανθρώπους )Επισης όταν είσαι πελάτης 10 χρονια από την apple και όχι περαστικος έχεις απαιτήσεις όχι να τον κοροϊδεύεις .Όταν δίνω τόσα χρήματα έχω απαιτήσεις και η μεγαλύτερη είναι το να δουλεύει σωστα .Επισης ένας φιλος είπε πως να χρεοκοπήσεις η Apple τόσα λεφτά έχει κες και είναι μέτοχος .Η Apple πριν να βγαλει τα iphone ήταν για λουκέτο και πολύ πίσω σαν εταιρία αυτό το ξέρουν και οι πέτρες ,αν δεν είχε κάνει κίνηση με τα iPad και iPhone δεν θα ήταν εδώ που είναι .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: ilzals, 25/12/2020 - 16:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες