Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iBlueNova Released on Cydia Store!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
457 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 16/02/2010 - 18:46

private/var/mobile/media/downloads

εκτος και αν αλλαξες εσυ το path



μου εχουν στειλει πανω απο 5-6 φορες mp3 και χωρις να πειραξω το path ενω η αποστολη γινετε οκ καθως και η ληψη δεν υπαρχουν πουθενα στο τηλεφωνο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:15

exw iphone 1st-gen stin ekdosh 3.1.2
ektos tou oti den douleuei swsta, diladi oute mou stelnoun oute stelnw (den vriskei syskeues oute me vriskoun)
den douleuei kai to bluetooth tou kinitou kai den mporw na xrisimopoiisw pleon bluetooth handsfree!! kserei kaneis ti paizei ?

#93   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:18

exw iphone 1st-gen stin ekdosh 3.1.2
ektos tou oti den douleuei swsta, diladi oute mou stelnoun oute stelnw (den vriskei syskeues oute me vriskoun)
den douleuei kai to bluetooth tou kinitou kai den mporw na xrisimopoiisw pleon bluetooth handsfree!! kserei kaneis ti paizei ?


Στο 2g υπάρχει πρόβλημα και προσπαθεί να το λύσει!
Forgot to say: an updated will be released before the end of the week (to resolve the 2g issue).

#94   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:19

exw iphone 1st-gen stin ekdosh 3.1.2
ektos tou oti den douleuei swsta, diladi oute mou stelnoun oute stelnw (den vriskei syskeues oute me vriskoun)
den douleuei kai to bluetooth tou kinitou kai den mporw na xrisimopoiisw pleon bluetooth handsfree!! kserei kaneis ti paizei ?



η στσκευη σου δεν υποστηριζεται απο το iBlueNova.διαβασε το αρχικο topic και θα το δεις.

#95   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:23

thanks paides gia tin grigori sas apantisi, to diavasa sto arxiko topic alla elpiza pws 9a yparxei mia elpida kai gia mas tous "palious" me to 1st gen :/ anamenoume opote to update gia 1st gen..

#96   NoM

NoM

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:23

Σε iPhone 2G δοκιμασε την προηγουμενη εκδοση του iBluenova, το iBluetooth, το iBluenova ειναι μονο για τις νεες συσκευες οι οποιες δεν ηταν συμβατες με το iBluetooth.. :)

#97   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:24

Σε iPhone 2G δοκιμασε την προηγουμενη εκδοση του iBluenova, το iBluetooth, το iBluenova ειναι μονο για τις νεες συσκευες οι οποιες δεν ηταν συμβατες με το iBluetooth.. :)


to ibluetooth file mou einai dystyxws mono gia firmware 2.0 kai hdh eimai stin 3.1.2 opote den skeftomai na kanw downgrade :/

#98   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:26

to ibluetooth file mou einai dystyxws mono gia firmware 2.0 kai hdh eimai stin 3.1.2 opote den skeftomai na kanw downgrade :/

greek?ελα αδεφρε μου μην μας ζοριζεις κανε το στα ελληνικα το ποστ σου

#99   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:29

greek?ελα αδεφρε μου μην μας ζοριζεις κανε το στα ελληνικα το ποστ σου


Συγγνωμη παιδες ξεχαστηκα τελειως με τα greeklish. Απλα το ibluetooth ειναι μονο για το firmware 2.0+ οχι για το 3 και δεν το σκεφτομαι καθολου για downgrade σε εκδοση 2 καθως οι περισσοτερες εφαρμογες που εχω και μου ειναι απαραιτητες ειναι συμβατες μονο με 3.1.2 :/

#100   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:31

Μια χαρά δουλεύει παιδιά τέλειο. Μια ερώτηση. Γιατί όταν αντιγράφω ένα βίντεο κ το βάζω μέσα στο yourtube δεν μου το βγάζει στα downloads ώστε αν πάω στο YouTube app να το βλέπω από εκεί

#101   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:40

Θέλω να ζητήσω ειλικρινά συγγνώμη στον .Username. που δεν είδα το post του σχετικά με τη μετάφραση του iBlueNova καθώς την άρχισα και εγώ.

Το έχω συνήθειο βλέπετε να μεταφράζω εφαρμογές του Cydia και δεν περίμενα ότι θα το επιχειρούσε κάποιος άλλος.

Το αρχείο το κατεβάζετε εδώ: Download Me!, και το τοποθετείτε στο /Applications/iBlueNova.app χειροκίνητα. Αφού επιλέξετε ως γλώσσα μενού τα Ελληνικά, το πρόγραμμα θα εμφανίζεται και αυτό στα Ελληνικά.

Το πακέτο/μετάφραση θα είναι διαθέσιμο και από το repo του HellasProject.com


Γιατι ζητας συγγνωμη!; Copyright την εκανα την μεταφραση και ειναι δικη μου;
Οποτε μου μενει μονο το Crack !... ;-)

#102   NoM

NoM

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 19:42

Ενας φιλος μου εδωσε το 2G του για να του κανω JB και να του περασω εφαρμογες οπως το 3GS μου, και το iBluetooth που του ειχα δοκιμασει σε εκδοση 3.1.2 δουλευε κανονικα, αυτος ηταν και ο λογος που το προτεινα.. μπορεις να δοκιμασεις και αλλες εφαρμογες sharing αλλα απο οσο εχω διαβασει περιοριζονται μονο σε ανταλλαγη αρχειων απο iphone σε iphone.. Δυσκολευουν δυστυχως τα πραγματα οσο παλιωνουν οι συσκευες.. Τα ιδια θα τραβαμε και οταν με το καλο βγει και το 4G και ποιος ξερει ισως και το 4GS!


Γιατι ζητας συγγνωμη!; Copyright την εκανα την μεταφραση και ειναι δικη μου;
Οποτε μου μενει μονο το Crack !... ;-)

Για το crack λενε οτι αν εχεις το .deb αρχειο και ληξει η εφαρμογη, το κανεις παλι εγκατασταση και το εχεις για αλλες 15 μερες! Δεν το εχω δοκιμασει ακομα βεβαια αλλα ετσι δικαιολογουσαν καποιοι την καθυστερηση του crack για την εφαρμογη..

Υπαρχουν πολλοι που το εχουν "κρακαρει" αλλα σεβονται τη δουλεια του MeDevil και δεν μας δινουν το κρακ ακομα ετσι ωστε να αγορασουμε την εφαρμογη και να μην παει τσαμπα ο κοπος του ολον αυτο τον καιρο!

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 16/02/2010 - 20:02


#103   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/02/2010 - 20:14

Εμενα σε 3g δεν δεχεται αρχεια με τιποτα με 2 νοκια που δοκιμασα αλλα στελνει κανονικα :(

#104   NoM

NoM

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 20:18

μπορει να παιζει ρολο αυτο που λενε οτι πρεπει τα αρχεια που περνεις να ειναι σε greeklish και οχι σε ελληνικα, τσεκαρετο μπορει αυτο να ειναι το προβλημμα.. :)

#105   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/02/2010 - 20:28

Οχι το τσεκαρα αυτο μου λεει σφαλμα συνδεσης μπορει να φταιει κατι στα νοκια.Θα δοκιμασω και με αλλο και βλεπω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες