Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iBlueNova Released on Cydia Store!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
457 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 973 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2010 - 20:46

μου εχουν στειλει πανω απο 5-6 φορες mp3 και χωρις να πειραξω το path ενω η αποστολη γινετε οκ καθως και η ληψη δεν υπαρχουν πουθενα στο τηλεφωνο




μηπως τα τραγουδια που σου στελνουν ειναι γραμμενα στα ελληνικα ?

πες στον φιλο σου να τα διορθωσει σε greeklish και να στα στειλει .....μετα θα υπαρχουν κανονικα !

εμ βιαζομασταν να το εχουμε...αυτα ειναι τα αποτελεσματα...αν και επαναλαμβανω σε 3.0 δουλευει ακομα καλυτερα και δεχετε και στελνει παντα με ολα τα συμβατα τηλεφωνα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:03

Καλησπέρα!Κατέβασα το ibluenova για το iPhone 3gs.Το πρόγραμμα δουλεύει κανονικά.Τώρα,το μόνο πρόβλημα που έχω είναι το εξής:Γιατί όταν βγαίνω από το πρόγραμμα, δε μπορούν άλλες συσκευές να με εντοπίσουν; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

#108   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:05

Καλησπέρα!Κατέβασα το ibluenova για το iPhone 3gs.Το πρόγραμμα δουλεύει κανονικά.Τώρα,το μόνο πρόβλημα που έχω είναι το εξής:Γιατί όταν βγαίνω από το πρόγραμμα, δε μπορούν άλλες συσκευές να με εντοπίσουν; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

πατα visible

#109   infomarine

infomarine

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:14

Ρε παιδια μηπως μπορει κανεις να βοηθησει με ακριβης οδηγιες πως το κατεβαζουμε.
Sorry αλλα δεν το εχω ξανακανει.

#110   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 973 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:19

Καλησπέρα!Κατέβασα το ibluenova για το iPhone 3gs.Το πρόγραμμα δουλεύει κανονικά.Τώρα,το μόνο πρόβλημα που έχω είναι το εξής:Γιατί όταν βγαίνω από το πρόγραμμα, δε μπορούν άλλες συσκευές να με εντοπίσουν; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!


ετσι ειναι φιλε μου...


Ρε παιδια μηπως μπορει κανεις να βοηθησει με ακριβης οδηγιες πως το κατεβαζουμε.
Sorry αλλα δεν το εχω ξανακανει.



μπες στο cydia στην καρτελα search γραψε ibluenova πατα πανω του μολις το βρει και πατα τερμα δεξια απανω στην γωνια που λεει purchase και εγκατεστησε το....

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 16/02/2010 - 21:20


#111   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:39

εμενα παιδια παντως σε 3GS μια χαρα στελνει και λαμβανει τα παντα.το εχω δοκιμασει με πολλα κινητα και με υπολογιστες.μηπως κανετε λαθος σε κατι?

#112   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1654 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2010 - 21:48

Παιδιά σε άλλο iphone που δεν έχει ibluenova δεν μπορώ να στείλω?

#113   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/02/2010 - 22:19

Παιδιά σε άλλο iphone που δεν έχει ibluenova δεν μπορώ να στείλω?


οχι δυστυχως

#114   jim788e

jim788e

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/02/2010 - 22:37

Συγγνωμη παιδες ξεχαστηκα τελειως με τα greeklish. Απλα το ibluetooth ειναι μονο για το firmware 2.0+ οχι για το 3 και δεν το σκεφτομαι καθολου για downgrade σε εκδοση 2 καθως οι περισσοτερες εφαρμογες που εχω και μου ειναι απαραιτητες ειναι συμβατες μονο με 3.1.2 :/


Βασικά κάνεις λάθος. Υπάρχει σε γνωστό repo μια πατσαρισμενη έκδοση του ibluetooth που παίζει άνετα σε 3.1.2 απλά υποστηρίζει μόνο 2G και 3G. στο λέω επιβεβαιωμένα γιατί ασχολούμαι με iphone σχεδόν καθημερινά! :rolleyes:

#115   lefkas

lefkas

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 23:00

Μισό λεπτό, δηλαδή επιβεβαιώνεις ότι το .deb είναι "cracked" έκδοση? Γιατί εγώ νομίζω ότι απλά είναι η trial.... :rolleyes:

Παιδες εχθες το απογευμα ανεβηκε στο sydia και εχθες το βραδυ περιπου 22+30 κυκλοφορισε crak απο ex'''''''ze απο γαλοφονω χακερ...εβαλα το deb_file
sto path που γραφη και αμεσως μου εκανε aktivite....an κοιταξετε στο ex...ze εχει ολες τις οδηγειες πως να το περασετε.... :D

#116   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 16/02/2010 - 23:43

αν και με χαλάει λίγο που δεν περνάει τραγούδια και video στο ipod είναι πολύ καλή εφαρμογή και επιτέλους μας δίνει αλλη μια λύση επικοινωνίας . Δεν νομίζω οτι αξίζει να μπεί cracked . Εγω την αγόρασα ,όσο για 1 icence δεν ξέρω . Εγω την έβαλα και στα 2iphone που έχω με 1 αγορά . Απλα και τα 2 cydia είνααι συνδεδεμένα με το ίδιο account

#117   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 00:21

Βασικά κάνεις λάθος. Υπάρχει σε γνωστό repo μια πατσαρισμενη έκδοση του ibluetooth που παίζει άνετα σε 3.1.2 απλά υποστηρίζει μόνο 2G και 3G. στο λέω επιβεβαιωμένα γιατί ασχολούμαι με iphone σχεδόν καθημερινά! :rolleyes:


Είσαι σίγουρος? Αν ναι, που μπορούμε να βρούμε αυτό το repo ?

#118   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 02:13

θα χουμε update ε??

#119   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/02/2010 - 02:20

θα χουμε update ε??


Eστί λέει... Αλλα δεν έχει κλείσει ούτε 48 ώρες και ανυπομονείς για το update!!!! :o :o

Guys, i can't reply to all tweets. I'll try to fix as many bugs i can with the newer release.

#120   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 02:31

Eστί λέει... Αλλα δεν έχει κλείσει ούτε 48 ώρες και ανυπομονείς για το update!!!! :o :o

Guys, i can't reply to all tweets. I'll try to fix as many bugs i can with the newer release.

τωρα που το αγορασα ναι θελω αναβαθμιση...(προσωπικα ξερεις τι θα κανα καθε φορα θα αφηνα και λιγα bugs ωστε και να μου το χακαρουν θα ειναι ηταν προηγουμενη εκδοση μηπως ετσι επραξε και ο Medevil?...)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες