Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iBlueNova Released on Cydia Store!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
457 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   frostman

frostman

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2010 - 05:30

τωρα που το αγορασα ναι θελω αναβαθμιση...(προσωπικα ξερεις τι θα κανα καθε φορα θα αφηνα και λιγα bugs ωστε και να μου το χακαρουν θα ειναι ηταν προηγουμενη εκδοση μηπως ετσι επραξε και ο Medevil?...)


Αυτο το κανει τοσα χρονια η Apple γιατι να μην το κανει και ο Medevil...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/02/2010 - 07:10

μηπως τα τραγουδια που σου στελνουν ειναι γραμμενα στα ελληνικα ?

πες στον φιλο σου να τα διορθωσει σε greeklish και να στα στειλει .....μετα θα υπαρχουν κανονικα !

εμ βιαζομασταν να το εχουμε...αυτα ειναι τα αποτελεσματα...αν και επαναλαμβανω σε 3.0 δουλευει ακομα καλυτερα και δεχετε και στελνει παντα με ολα τα συμβατα τηλεφωνα.


δυστηχως και ομως ολες τις φορες τα mp3 που μου εστειλαν ηταν στα αγγλικα γραμμενα,μιλαω παντα για αγγλικα τραγουδια και οχι ελληνικα τα οποια περιεχουν ελληνικους χαρακτηρες.αλλωστε γιατι να εχουν εχουν μετανομασι ενα τραγουδι της lady gaga στα ελληνικα,δεν ειναι λιγο κουφο?

#123   georgebest

georgebest

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 08:26

/var/root/Media/Cydia/Autoinstall

reboot and then respring


Το cydia δεν το βρίσκω. Πηγαίνω μέσω winscp μπαίνω στο κινητό /var/root/media αλλά είναι κενός ο φάκελος δεν υπάρχει το cydia. Γιατί ?????

#124   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/02/2010 - 09:14

Τελικα μετα το προβλημα που ειχα χτες δοκιμασα με πολλα κινητα και ολα ενταξει και παιρνει και στελνει κανονικα.Εγω μαλλον θα το αγορασω παντως μονο και μονο για ευχαριστω στον παλικαρο τον τεραστιο Medevil !

Τελευταία επεξεργασία από: nikoss123, 17/02/2010 - 09:17


#125   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/02/2010 - 10:20

πατα visible

το πάτισα αλλα και παλη τπτ. όταν το ανοίγω πάλη το πρόγραμμα το visible το εχει disable...Μήπως φτέει το οτι είναι beta ???

Τελευταία επεξεργασία από: M4DnesS, 17/02/2010 - 10:22


#126   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/02/2010 - 10:54

το πάτισα αλλα και παλη τπτ. όταν το ανοίγω πάλη το πρόγραμμα το visible το εχει disable...Μήπως φτέει το οτι είναι beta ???



Μα και εμενα τοιδιο κανει.Υπαρχει καποιος που ενω εχει κλειστο το προγραμμα ειναι visible ?Γιατι μου φενεται παραξενο θα τρελαθω θα πηδηχτω απο το παραθυρο !

#127   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/02/2010 - 10:56

υπάρχουν Bugs πολλά στην εφαρμογή,ξέρει πολύ καλά τι κάνει o δημιουργός της...αν έβγαζε την τέλεια εφαρμογή θα γινόταν crack και τέλος.

#128   donasp

donasp

    iPH Enthousiast

  • 592 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:donasp

Δημοσίευση 17/02/2010 - 11:10

Παιδιά πως μπορούμε με το προγραμματάκι αυτό να στείλουμε επαφές σε άλλο τηλέφωνο? Υπάρχει τρόπος?

Ευχαριστώ

#129   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/02/2010 - 11:10

Το cydia δεν το βρίσκω. Πηγαίνω μέσω winscp μπαίνω στο κινητό /var/root/media αλλά είναι κενός ο φάκελος δεν υπάρχει το cydia. Γιατί ?????

Αν δεν τα βρίσκεις φτιαχτά!
Cydia και μέσα Autoinstall

#130   infomarine

infomarine

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 11:35

ετσι ειναι φιλε μου...





μπες στο cydia στην καρτελα search γραψε ibluenova πατα πανω του μολις το βρει και πατα τερμα δεξια απανω στην γωνια που λεει purchase και εγκατεστησε το....


Υποθετω πως για να βαλεις cydia, το iphone πρεπει να ειναι jailbreak/unlocked.
Εγω εχω SW:3.1.3 οποτε... >:(

#131   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/02/2010 - 12:29

ετσι ετσι

#132   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/02/2010 - 13:08

υπάρχουν Bugs πολλά στην εφαρμογή,ξέρει πολύ καλά τι κάνει o δημιουργός της...αν έβγαζε την τέλεια εφαρμογή θα γινόταν crack και τέλος.

Μέσα στα settings έχει μια επιλογή που λέει Re-enable on close αλλα και πάλη τπτ. δηλαδή ετσι θα το έχουμε? δεν θα τα φτιάξει αυτά τα λάθη ??
Λυγο άκυρο μου φαίνεται να το αφύση έτση...

#133   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/02/2010 - 13:31

Μέσα στα settings έχει μια επιλογή που λέει Re-enable on close αλλα και πάλη τπτ. δηλαδή ετσι θα το έχουμε? δεν θα τα φτιάξει αυτά τα λάθη ??
Λυγο άκυρο μου φαίνεται να το αφύση έτση...

δεν θα μείνη έτσι ίδη περιμένουμε το επόμενο update..

#134   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 17/02/2010 - 14:00

Το δοκίμασα και εγώ με το W800i του αδελφού μου (το οποίο είναι το παλίο δικό μου κινητό), και δουλεύει μια χαρά. Επιτέλους, πέρασα στο iPhone την θεική φωτό που είχα τραβήξει πριν χρόνια, μια παραμονή 28ης Οκτωβρίου: γυρίζω απο του supermarket τίγκα στις σακούλες, και βλέπω σε ένα μπαλκόνι την ελληνική σημαία κρεμασμένη... ανάποδα (με τον σταυρό κάτω). Αμέσως οι σακούλες κάτω και κλικ! η σκηνή πέρασε στην ιστορία. Ο τύπος την άφησε έτσι για καμιά βδομάδα πρωτού τη μαζέψει... Στο θέμα τώρα, όπως είπα η μεταφορά απο και προς το iBlueNova δούλεψε μια χαρά με το συγκεκριμένο κινητό (τουλάχιστον με φωτογραφίες), θα το δοκιμάσω όμως και με άλλες συσκευές να δω τι παίζει, αν και δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα...

#135   lefkas

lefkas

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2010 - 15:06

Το δοκίμασα και εγώ με το W800i του αδελφού μου (το οποίο είναι το παλίο δικό μου κινητό), και δουλεύει μια χαρά. Επιτέλους, πέρασα στο iPhone την θεική φωτό που είχα τραβήξει πριν χρόνια, μια παραμονή 28ης Οκτωβρίου: γυρίζω απο του supermarket τίγκα στις σακούλες, και βλέπω σε ένα μπαλκόνι την ελληνική σημαία κρεμασμένη... ανάποδα (με τον σταυρό κάτω). Αμέσως οι σακούλες κάτω και κλικ! η σκηνή πέρασε στην ιστορία. Ο τύπος την άφησε έτσι για καμιά βδομάδα πρωτού τη μαζέψει... Στο θέμα τώρα, όπως είπα η μεταφορά απο και προς το iBlueNova δούλεψε μια χαρά με το συγκεκριμένο κινητό (τουλάχιστον με φωτογραφίες), θα το δοκιμάσω όμως και με άλλες συσκευές να δω τι παίζει, αν και δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα...


εχει ανεβει crak στο ρεπο exllize vip apo ton "wanderer" :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες