Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

AthenaCard - Πότε επιτέλους για iOS;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 26/03/2023 - 21:40

Η εφαρμογή σε αφήνει να περάσεις μέσα διάφορα στοιχεία (όνομα, αριθμό μέλους, κωδικό barcode κτλ). Χρειάζεται λίγη εξοικείωση το app αλλά μετά περνάνε oι κάρτες γρήγορα και με ευκολία. Κάποιες σκανάρονται με το barcode στα scanner των επιχειρήσεων, άλλες που έχω αναγράφουν τον αριμό μέλους / συμβολαίου οπότε δεν ψάχνω κάρτες στο κανονικό μου πορτοφόλι, ούτε τις κουβαλάω. 

 

 

δλδ και να τις περάσεις με αυτήν την εφαρμογή, δεν έχει κάποια χρησιμότατα στο πορτοφόλι, σωστά;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   MarkosMonk

MarkosMonk

    iPH Member

  • 249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/03/2023 - 09:33

Η εφαρμογή σε αφήνει να περάσεις μέσα διάφορα στοιχεία (όνομα, αριθμό μέλους, κωδικό barcode κτλ). Χρειάζεται λίγη εξοικείωση το app αλλά μετά περνάνε oι κάρτες γρήγορα και με ευκολία. Κάποιες σκανάρονται με το barcode στα scanner των επιχειρήσεων, άλλες που έχω αναγράφουν τον αριμό μέλους / συμβολαίου οπότε δεν ψάχνω κάρτες στο κανονικό μου πορτοφόλι, ούτε τις κουβαλάω. 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Δεν ήξερα ό,τι υπάρχει κατι τέτοιο. Όντως, θέλει λίγο τον χρόνο του. 



#18   costasf

costasf

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/03/2024 - 14:10

Τώρα που θεωρητικά άνοιξε το NFC στην ΕΕ θα δούμε την athena card στο iphone άραγε;



#19   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/03/2024 - 17:06

Πλέον είναι στην ευχέρεια των Devs να κάνουν την εν/ποίηση.

 

Τα APIs έχουν δοθεί με την 17.4. Έτσι και αλλιώς το μόνο που έκανε η έκδοση ήταν να "ξεκλειδώσει" τις όποιες επιλογές.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2), Bing (1)