Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 14: Special Event | 07/09


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
361 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:26

Τόσο παίζουν στο insomnia.


Sent from my iPhone using Tapatalk

μιλησα με 2-3 ατομα μου ειπανε για τρελα παζαρια



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   billviper

billviper

    iPH Contributor

  • 1890 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:43

μιλησα με 2-3 ατομα μου ειπανε για τρελα παζαρια

Δυστυχώς αυτό δε το αποφεύγουμε. Όλη η αγορά έχει γίνει έτσι χρόνια τώρα. Προσωπικά δεν ενδίδω. Μία λογική τιμή (αγοράς ουσιαστικά) και όποιος θέλει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#318   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:43

Κακά τα ψέματα 900 ευρώ σε μεταχειρισμένα είναι πλέον πολλά χρήματα .



#319   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:46

900€ αν κάνεις και δώσεις είναι καλά, χωρίς όμως σιγά μη δώσεις.

#320   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:50

900€ αν κάνεις και δώσεις είναι καλά, χωρίς όμως σιγά μη δώσεις.

Αυτό κάνει ωραίο σουξέ  :lol:



#321   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:57

Για να δουμε εχω να δωσω και το 12pm της κοπελιας.. εχω αγωνα



#322   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 17:59

Αυτό κάνει ωραίο σουξέ :lol:

Τώρα που το βλέπω κιόλας δόσεις με όμικρον

#323   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/09/2022 - 18:53

Για να δουμε εχω να δωσω και το 12pm της κοπελιας.. εχω αγωνα

Οι τιμές τώρα που ανακοινώθηκε / ξεκινάει το ΝΕΟ πέφτουν δραματικά , λόγω μεγαλύτερης προσφοράς, αλλα και από αρκετούς που θέλουν να το σκοτώσουν , για να αγοράσουν άμεσα το καινούργιο....

Αυτό όμως έχει ως αποτέλεσμα να σπρώχνουν τις τιμές ακόμα πιο κάτω....

#324   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 14/09/2022 - 18:57

Τελικά ποιο χρώμα είναι σας αρέσει; το νέο μαύρο ή το purple

#325   bak1983

bak1983

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2022 - 19:18

Καλησπέρα σε όλους. Με ενδιαφέρει να ακούσω τις γνώμες σας για το εξής. Είμαι κάτοχος iPhone 13 Pro Max 256GB. Δεν είχα ποτέ θέμα με το κινητό, όλα του τέλεια. Το μόνο μου θέμα είναι το βάρος του και πόσο με δυσκολεύει στην καθημερινή χρήση. Έχω διαβασει κι άλλα posts εδώ για ενοχλήσεις στους καρπούς κλπ.
Πριν ακόμα κυκλοφορήσει το 14, σκεφτόμουν να πάω σε 13 mini. Bold move, αλλά το έψηνα πολύ, και είδα ότι υπήρχαν και πολύ YouTubers με την ίδια σκέψη. Με την κυκλοφορία του 14 μπήκαν και άλλες παράμετροι στο παιχνίδι, όποτε η ερώτηση μου είναι η εξής. Εσείς τι από τα παρακάτω θα προτιμούσατε/επιλέγατε;

1. Αγορά iPhone 14 ως του ελαφρύτερου φετινού iPhone; Η διαφορά σε κάμερες και οθόνη δε με ενδιαφέρει τόσο.

2. Αγορά iPhone 13 mini, με όλα τα μειονεκτήματα του, γιατί έχει το απόλυτο form factor;

3. Να κάτσω στα αβγά μου με την κινητάρα που έχω ήδη; Ποιος χρειάζεται καρπούς άλλωστε; 😂

Ευχαριστώωωω!

#326   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 14/09/2022 - 19:43

Καλησπέρα σε όλους. Με ενδιαφέρει να ακούσω τις γνώμες σας για το εξής. Είμαι κάτοχος iPhone 13 Pro Max 256GB. Δεν είχα ποτέ θέμα με το κινητό, όλα του τέλεια. Το μόνο μου θέμα είναι το βάρος του και πόσο με δυσκολεύει στην καθημερινή χρήση. Έχω διαβασει κι άλλα posts εδώ για ενοχλήσεις στους καρπούς κλπ.
Πριν ακόμα κυκλοφορήσει το 14, σκεφτόμουν να πάω σε 13 mini. Bold move, αλλά το έψηνα πολύ, και είδα ότι υπήρχαν και πολύ YouTubers με την ίδια σκέψη. Με την κυκλοφορία του 14 μπήκαν και άλλες παράμετροι στο παιχνίδι, όποτε η ερώτηση μου είναι η εξής. Εσείς τι από τα παρακάτω θα προτιμούσατε/επιλέγατε;

1. Αγορά iPhone 14 ως του ελαφρύτερου φετινού iPhone; Η διαφορά σε κάμερες και οθόνη δε με ενδιαφέρει τόσο.

2. Αγορά iPhone 13 mini, με όλα τα μειονεκτήματα του, γιατί έχει το απόλυτο form factor;

3. Να κάτσω στα αβγά μου με την κινητάρα που έχω ήδη; Ποιος χρειάζεται καρπούς άλλωστε; [emoji23]

Ευχαριστώωωω!

αυτό που ρωτάς δυστυχώς είναι υποκειμενικό. Εξαρτάται τις ανάγκες σου. Θέλεις μπαταρία ; Μενεος εκεί που είσαι ή πουλάς αυτό που έχεις και πας στο νέο 14. Σε ενδειαφέρει ΜΟΝΟ το βάρος και δεν σε νοιάζει εάν θα φορτίζεις 2 φορές την ημέρα πας στο mini.
Εγώ προσωπικά θα εμένα στο pro max. Οθόνη μεγάλη μπαταρία ατελείωτη και καταπληκτικές κάμερες.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#327   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 19:56

Καλησπέρα σε όλους. Με ενδιαφέρει να ακούσω τις γνώμες σας για το εξής. Είμαι κάτοχος iPhone 13 Pro Max 256GB. Δεν είχα ποτέ θέμα με το κινητό, όλα του τέλεια. Το μόνο μου θέμα είναι το βάρος του και πόσο με δυσκολεύει στην καθημερινή χρήση. Έχω διαβασει κι άλλα posts εδώ για ενοχλήσεις στους καρπούς κλπ.
Πριν ακόμα κυκλοφορήσει το 14, σκεφτόμουν να πάω σε 13 mini. Bold move, αλλά το έψηνα πολύ, και είδα ότι υπήρχαν και πολύ YouTubers με την ίδια σκέψη. Με την κυκλοφορία του 14 μπήκαν και άλλες παράμετροι στο παιχνίδι, όποτε η ερώτηση μου είναι η εξής. Εσείς τι από τα παρακάτω θα προτιμούσατε/επιλέγατε;

1. Αγορά iPhone 14 ως του ελαφρύτερου φετινού iPhone; Η διαφορά σε κάμερες και οθόνη δε με ενδιαφέρει τόσο.

2. Αγορά iPhone 13 mini, με όλα τα μειονεκτήματα του, γιατί έχει το απόλυτο form factor;

3. Να κάτσω στα αβγά μου με την κινητάρα που έχω ήδη; Ποιος χρειάζεται καρπούς άλλωστε;

Ευχαριστώωωω!

Επειδή ειμαι στην ιδια κατηγορια , θα παω στο μικρο προ.



#328   ElectTheDeaD

ElectTheDeaD

    iPH Member

  • 338 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2022 - 20:04

Καλησπέρα σε όλους. Με ενδιαφέρει να ακούσω τις γνώμες σας για το εξής. Είμαι κάτοχος iPhone 13 Pro Max 256GB. Δεν είχα ποτέ θέμα με το κινητό, όλα του τέλεια. Το μόνο μου θέμα είναι το βάρος του και πόσο με δυσκολεύει στην καθημερινή χρήση. Έχω διαβασει κι άλλα posts εδώ για ενοχλήσεις στους καρπούς κλπ.
Πριν ακόμα κυκλοφορήσει το 14, σκεφτόμουν να πάω σε 13 mini. Bold move, αλλά το έψηνα πολύ, και είδα ότι υπήρχαν και πολύ YouTubers με την ίδια σκέψη. Με την κυκλοφορία του 14 μπήκαν και άλλες παράμετροι στο παιχνίδι, όποτε η ερώτηση μου είναι η εξής. Εσείς τι από τα παρακάτω θα προτιμούσατε/επιλέγατε;

1. Αγορά iPhone 14 ως του ελαφρύτερου φετινού iPhone; Η διαφορά σε κάμερες και οθόνη δε με ενδιαφέρει τόσο.

2. Αγορά iPhone 13 mini, με όλα τα μειονεκτήματα του, γιατί έχει το απόλυτο form factor;

3. Να κάτσω στα αβγά μου με την κινητάρα που έχω ήδη; Ποιος χρειάζεται καρπούς άλλωστε; [emoji23]

Ευχαριστώωωω!


Αν σε ενοχλεί, μπορείς να δοκιμάσεις το 13mini ή το 14 πρώτα και μετά πουλα αυτό που δεν σου κάνει.

#329   bak1983

bak1983

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2022 - 20:04

Επειδή ειμαι στην ιδια κατηγορια , θα παω στο μικρο προ.


Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτή ήταν η πρώτη μου σκέψη και μένα, αλλά οι φετινές τιμές καθιστούν απαγορευτική μια τέτοια κίνηση για μένα. Συν ότι αυτά που θα χάσω με τα μη pro μοντέλα δε μου είναι τόσο σημαντικά. Νομίζω ότι επειδή πέρυσι έκανα το κέφι μου και πήρα το Pro Max, φέτος μπορώ να είμαι πιο συγκρατημένος

#330   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 14/09/2022 - 20:08

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτή ήταν η πρώτη μου σκέψη και μένα, αλλά οι φετινές τιμές καθιστούν απαγορευτική μια τέτοια κίνηση για μένα. Συν ότι αυτά που θα χάσω με τα μη pro μοντέλα δε μου είναι τόσο σημαντικά. Νομίζω ότι επειδή πέρυσι έκανα το κέφι μου και πήρα το Pro Max, φέτος μπορώ να είμαι πιο συγκρατημένος


Φοβάμαι πως θα το μετανιώσεις αν πας σε μικρό. Όσο εύχρηστο και αν είναι θα σου λείψει η κινητάρα που έχεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες