Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Torchy app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 14:44

Φίλε developer καταλαβαίνω οτι η αρνητική κριτική δεν είναι και ότι καλύτερο για την εφαρμογή σου αλλά απο την στιγμη που αποφασίζεις να κάνεις ένα ποστ στο forum με ένα τεράστιο δυνητικό αγοραστικό κοινό, για να διαφημιστείς δωρεάν, πρέπει να δεχτείς και την αρνητική κριτική αλλιώς πολύ απλά δεν το κάνεις ποστ(δεν μπορούμε να λέμε μόνο καλά λόγια)!Δηλαδή τι να κάνουμε?Κάποιοι δεν την θεωρούν app που να αξίζει τα λεφτά της..


Δεν έχω πρόβλημα με την κριτική, το θέμα είναι πως οι περισσότεροι ορείονται με την τιμή και την λειτουργικότητα της εφαρμογής. Πες απλά δεν μου αρέσει λόγω τιμής.
Είναι τόσο απλό...

Τελευταία επεξεργασία από: jolinaras, 29/09/2010 - 14:45


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   bacadef

bacadef

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 14:45

Το θέμα είναι πως οι περισσότεροι ορείονται με την τιμή και την εφαρμογή. Πες απλά δεν μου αρέσει γιατί δεν μου αρέσει η τιμή.
Είναι τόσο απλό...

Σε αυτό δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου

#18   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/09/2010 - 14:49

ωραια ολα αυτα που λετε. αλλα μπορει να μου εξηγησει καποιος πως γινεται μια αντιστοιχη εφαρμογη, το torch for iphone 4, που κανει ακριβως το ιδιο πραγμα, την υποστηριζετε τοσο και να μην υποστηριξετε εναν ελληνα developer; ακριβως το ιδιο πραγμα κανει και ειναι εδω και παρα πολυ καιρο τοπ. το ιδιο κοστιζει, 0,79 ευρω.

#19   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:07

ωραια ολα αυτα που λετε. αλλα μπορει να μου εξηγησει καποιος πως γινεται μια αντιστοιχη εφαρμογη, το torch for iphone 4, που κανει ακριβως το ιδιο πραγμα, την υποστηριζετε τοσο και να μην υποστηριξετε εναν ελληνα developer; ακριβως το ιδιο πραγμα κανει και ειναι εδω και παρα πολυ καιρο τοπ. το ιδιο κοστιζει, 0,79 ευρω.


Και τι σε κάνει να πιστεύεις οτι την "υποστηρίζουν", δλδ την αγόρασαν άτομα από το forum?

#20   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:19

Και τι σε κάνει να πιστεύεις οτι την "υποστηρίζουν", δλδ την αγόρασαν άτομα από το forum?

γενικο φιλε μου το "υποστηριζουν", μη τρελαθουμε! απο την στιγμη που ειναι τοσο καιρο τοπ στο ελληνικο appstore, ποιος την κατεβαζει;; δε μιλησα μονο για μελη του φορουμ (που σιγουρα την εχουν κατεβασει πολλοι κ απο εδω) αλλα και γενικοτερα.

#21   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:27

Και στο topic τι πρέπει να γράφουμε δηλαδή;
Αν μας αρέσει λέμε πόσο τέλεια είναι η εφαρμογή και αν δεν μας αρέσει απλά δεν αγοράζουμε και δεν μιλάμε; Ωραία λογική...


πολύ απλά ότι είναι ακριβή για αυτό που κάνει και δεν συμφέρει να την πάρεις.. και όχι να κράζετε τους developer

αν δεν θέλει κριτική ας μην το πόσταρε..τι μην μιλάτε ρε φιλαράκι. όταν το πλασάρει κ το διαφημίζει εδω μέσα, η κριτική δεν μπορεί να αποφευχθεί...κ για τα νευρα σ ξυδακι


άλλο κριτική και άλλο να κράζεις για την τιμή. επειδή όλοι μας γυφτίζουμε, σαν Έλληνες τα θέλουμε όλα τζάμπα. όταν ανακοινώνεις ένα προιόν μπορείς να τους πεις ότι είναι ακριβή όχι να προσβάλλεις και την νοημοσύνη του κράζοντας. έτσι δείχνεις πόσο στενόμυαλος είσαι και ότι δεν έχεις ιδέα τι χρειάζεται να κάνεις ένα app έστω και απλό. αυτά και το κλείνω εδώ.

αλλά με αυτά τα μυαλά μερικοί που δεν σέβονται δεν πάμε μπροστά.

#22   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:28

Έχω δει εφαρμογή από Έλληνα developer η οποία ήταν καταπληκτική και όμως πάτωσε, γιατί όλοι εσείς στα φόρουμ μόνο να κατακρίνεται ξέρετε... Συγκεκριμένα ήταν ένα πολύ καλό παιχνίδι σαν το Trism. Δεν το είδα να είναι ούτε στο top 25.


Την zuper δεν λες;

Ωραία η δουλειά και αρκετά μπορώ να πω χρήσιμη η εφαρμογή, αλλά η τιμή είναι απαγορευτική. Με 0,79€ παίρνω ένα 2rd παιχνίδι ή το angry birds.

Τελευταία επεξεργασία από: god21, 29/09/2010 - 15:29


#23   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:32

γενικο φιλε μου το "υποστηριζουν", μη τρελαθουμε! απο την στιγμη που ειναι τοσο καιρο τοπ στο ελληνικο appstore, ποιος την κατεβαζει;; δε μιλησα μονο για μελη του φορουμ (που σιγουρα την εχουν κατεβασει πολλοι κ απο εδω) αλλα και γενικοτερα.


όσοι λοιπόν ήταν να αγοράσουν torch εφαρμογή..αγόρασαν..δε θα πάρουν και 2η ! Αν τώρα κάποιος θέλει σώνει και καλά να αγοράσει τέτοια εφαρμογή και ειναι πρώτη φορά, σαφώς να προτιμήσει του Έλληνα developer.

#24   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:41

1 Ευρώ δεν είναι τίποτα . Ούτε ο άλλος μπορεί να γίνει πλούσιος από αυτό.Το έχω ξαναπεί αλλά το ξαναλέω. Αγοράζουμε τις Ελληνικές εφαρμογές γιατί ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ δεν είναι φίλος μας, αλλά είναι στην κοινότητα μας και θα μπορούσε να είναι και φίλος μας. Ακόμα κ παλιός συμμαθητής μας.Μην κόβετε φτερά δεν είναι ωραίο στην αρχή όλοι θα ασχοληθούμε με το απλό.Το επόμενο κανείς δεν μπορεί να το ξέρει. (Άποψή μου)

#25   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/09/2010 - 16:44

όσοι λοιπόν ήταν να αγοράσουν torch εφαρμογή..αγόρασαν..δε θα πάρουν και 2η ! Αν τώρα κάποιος θέλει σώνει και καλά να αγοράσει τέτοια εφαρμογή και ειναι πρώτη φορά, σαφώς να προτιμήσει του Έλληνα developer.

αυτο δεν ειναι λογικη απαντηση οσοι πηραν την torch εφαρμογη δε θα παρουν δευτερη. απο την στιγμη που καποιοι επελεξαν την συγκεκριμενη εφαρμογη και πληρωσαν για αυτη τη στιγμη που υπηρχαν και αλλες free, ποιος ο λογος να μην επιλεξει καποιος αλλος την εφαρμογη του ελληνα developer;
συμφωνω οτι δεν ειναι κατι το πρωτοτυπο, δεν εχει κατι που να τις ξεχωριζει απο τις αλλες του ειδους, αλλα μου αρεσει να βλεπω προσπαθειες των ελληνων developers και γενικοτερα ελληνικες εφαρμογες, καποιες ειναι πολυ καλες και χρησιμες.
επισης +1 moviemaker συμφωνω μαζι σου.

#26   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 18:33

Την zuper δεν λες;

Ωραία η δουλειά και αρκετά μπορώ να πω χρήσιμη η εφαρμογή, αλλά η τιμή είναι απαγορευτική. Με 0,79€ παίρνω ένα 2rd παιχνίδι ή το angry birds.


Ναι αυτή λέω, είναι πάρα πολύ καλή εφαρμογή. Εγώ παίζω αρκετά συχνά και αυτή και το Trism...

#27   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2010 - 12:16

Promo codes για το Torchy....

M3TWFYYKPP7W
KKN3XEWW94AT
MLYM4JTJ69YA
PKEK9FN9EL6M
WX63LKYHNA4K


Αυτά για αρχή, πιο μετά θα έχει περισσότερα.

Θα ήταν πολύ χρήσιμο, αν έλεγε ο καθένας ποιον κωδικό έχει χρησιμοποιήσει...

Ευχαριστώ...

#28   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2010 - 12:31

Ευχαριστούμε :)

WX63LKYHNA4K

#29   netzi

netzi

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2010 - 13:06

M3TWFYYKPP7W ευχαριστω :)

#30   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 30/09/2010 - 17:40

KKN3XEWW94AT. ευχαριστω. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες