Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/10/2010 - 16:32

Δεν συμφωνω πολυ μαζι σου αλλα δεν διαφωνω μαζι σου και σε πολλα. Το να αγορασεις κατι που κοστιζει 200 και δεν σε βολεψε και να το πουλησεις ναι οκ. Το να ξοδεψεις ενα μηνιατικο για μια συσκευη που ποτε στη ζωη σου δεν την επιασες στα χερια σου και που ποτε στη ζωη σου δεν φροντισες να μαθεις, μονο και μονο επειδη το ειχε ο διπλανος και επρεπε να το αποκτσεις, και το οτι τι κοιτας μονο το flash και mp χωρισ να δεισ τι ελλειψεισ εχει και τι σ προσφερει σε καθιστα βββββλ@κα. Και μετα βγαινεις να κραξεις το τηλεφωνο, αν εχεις τα ..... Βγες και πες ειμαι βββββλ@κας γιατι αγορασα μια συσκευη που δεν φροντοσα να μαθω τι προσφερει,απλο και αληθινο. Εμεις δεν φταιμε που δεν ανοιγουμε τα στραβα μας και φταιει η συσκευη;χαχαχαχχ οκ

νομιζω οτι το iphone 4 φαινεται στην αρχη βουνο γι αυτο ισως ειναι
τοσο λυπημενος.αν το ψαξει λιγο νομιζω οτι θα αλλαξει θεση γι αυτο.το λεω εγω που εχω αλλαξει ενα προβληματικο
iphone 4 και περιμενα 20 μερες για να μου ερθει το καινουριο.το iphone 4 ειναι ερωτευσιμο τελος.καθε μερα μαζι του μαθαινεις καινουρια πραγματα και ποτε δεν σε αφηνει να το βαρεθεις.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 29/10/2010 - 16:33

( ipod - internet - apps που κανουν δεν ξερω κι εγω τι ... ε αυτο δεν ειναι πως να το πω ... λογικο ...

Ξεχασες το φοβερα καλο GPS που εχει. :D

Και στον αντιποδα μην ξεχνας την (μη) αλλαγη μπαταριας. :(

Μολις μου θυμησες το αφεντικο μου που με βαζει και του αγοραζω οτι iphone
κυκλοφορει και ΔΕΝ εχει δει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ την οθονη του itunes....

Και αυτος δεν εχει αναγκη απο επιδειξη, απλα κανει το κομματι του

#153   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/10/2010 - 16:37

Ξεχασες το φοβερα καλο GPS που εχει. :D

Και στον αντιποδα μην ξεχνας την (μη) αλλαγη μπαταριας. :(

Μολις μου θυμησες το αφεντικο μου που με βαζει και του αγοραζω οτι iphone
κυκλοφορει και ΔΕΝ εχει δει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ την οθονη του itunes....

Και αυτος δεν εχει αναγκη απο επιδειξη, απλα κανει το κομματι του


φιλε σε βλεπω πολυ στενοχωρημενο και πραγματικα δεν καταβαινω τοση ωρα γιατι αφου το iphone 4
εχει για εσενα τοσα αρνητικα γ ι α τ ι το αγορασες?μηπως τελικα για να κανεις και εσυ το κομματι σου μαζι με το αφεντικο σου?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#154   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 29/10/2010 - 16:55

Ρε παιδια...μια ειναι η λυση...ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙ...να ησυχασουμε κ εμεις κ αυτος...αφου δεν ξερει ουτε ο ιδιος γιατι το πηρε τι σκοτωνεστε στις αναλυσεις???

Συμφωνω και γω παιδια μας τα εχει πρηξει ο τυπος... ουστ ρε που ερχεσε εδω και μας κατηγορεις το θεικο μπρικι... εεεερ τηλεφωνο.... ουστ.

Τι να τις κανεις τισ υπερυθρες?Τηλεκοντρολ το περασες?

Ναι, μισοδουλειες θα κανουμε τωρα.

Μεταφορα αρχειων...υπαρχει...και με τον καλυτερο τροπο...mail!Ποιος δεν εχει ιντερνετ ή mail τωρα πλεον...ή μηπως παιζεισ σαν τα 15 χρονα στειλε μ αυτο τον ηχο να σου στειλω την φωτο??

Για το σωματικη του ηλικια δεν ξερω αλλα για την πνευματικη του σιγουρα ετσι οπως τα λες ειναι.

Ηχοι - μνμτα ναι εν μερη αυτο ισως ειναι προβλημα αλλα μονο για οσους δεν εχουν J.B. στη συσκευη τους...

Ακους εκει ο γυφτος θελει να εχει αθικτο iphone....

Αλλαγη μπαταριας δεν υπαρχει προβλημα ειναι τοσο καλη που θα κανεις χρονια να την αλλαξεις... οταν χρειαστει δεν ειναι κ τοσο δυσκολο πια κ εφοσον βρισκεσαι εκτος εγγυησης...

Ασε μωρε τι να ξερει αυτος, που να ξερε οτι ειναι τοσο ευκολη η αλλαγη οπως το να τσιπαρεις Playstation 1 με κλειστα τα ματια!!!!

Ραδιο...Εχεισ μονο μεσω 3G...ισως να ειναι μειον...

Ρε συ το iphone εχει ραδιο απλα στην apple δεν εχουν βρει τροπο να το κανουν να δουλεψει ακομη.

Εξωτερικη μνημη???Αυτο μαλλον για ανεκδοτο το ανεφερες...16GB με 32GB ολα δικα σου δε σ κανουν κ θελεις κ εξωτερικη?!?!!?

Μαλλον θελει να κουβαλει ο γυφτος τις τσοντες μαζι του και δε του φτανει η υπαρχουσα μνημη, τι να πω!!!

Ολα αυτα τα εγραψα γιατι κατα καιρουσ βλεπω τοσους να αγοραζουν το iPhone κ να το κραζουν...πραγματικα σε εσενα κ σε αυτου ταιριαζει η παροιμια "Του δωσανε τον γαϊδαρο και τον κοιταγε στα δοντια"...:P !!!

Συγνωμη μια απορια.... ο γαιδαρος ειναι το iphone?... μα καλα γαιδαρος? Δεν σκεφτοσουν κανα αλλο ζωντανο να το παρομοιασεις?...
Ασε που μου θυμισες το ringtone που εχει βαλει αυτος ο μπαγλαμας και οταν τον παιρνει (τηλεφωνο) η γυναικα του γκαριζει ενα γαιδουρι (κυριολεκτικα)!!!

#155   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 29/10/2010 - 17:01

Συμφωνω και γω παιδια μας τα εχει πρηξει ο τυπος... ουστ ρε που ερχεσε εδω και μας κατηγορεις το θεικο μπρικι... εεεερ τηλεφωνο.... ουστ.


Διαφωνώ στα σχόλια περι bluetooth και μνήμης.
Φυσικά και το χρειαζόμαστε και άσε τους άλλους να λένε και επίσης τί θα πεί δέν σου φτάνει 32gb μνήμη?.. Του φτάνει δέν του φτάνει θέλει να έχει την δυνατότητα να βάλει και άλλο.

Και εγώ θα ήθελα radio , bluetooth , flash και εύκολη πρόσβαση στην μπαταρία και σίγουρα πολλοί άλλοι επίσης.

Αν και θεωρώ τον εαυτό μου υπέρ των προϊόντων της apple ε δέν γίνεται να λες δεν σου χρειάζεται το bluetooth υπάρχει wifi, δέν σου χρειάζεται το flash υπάρχει HTML5.

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 29/10/2010 - 17:02


#156   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 29/10/2010 - 17:13

φιλε σε βλεπω πολυ στενοχωρημενο και πραγματικα δεν καταβαινω τοση ωρα γιατι αφου το iphone 4
εχει για εσενα τοσα αρνητικα γ ι α τ ι το αγορασες?μηπως τελικα για να κανεις και εσυ το κομματι σου μαζι με το αφεντικο σου?

Μου αρεσει το GPS που εχει, οι εφαρμογες, το οτι βλεπω ενα καρο ταινιες στο αεροπλανο (13 ωρες ταξιδι δεν βγαινουν ευκολα)
παιρνω τα εμαιλ μου και γουσταρω πολυ που μπορω να το βριζω μιας και μου χει δωσει το δικαιωμα...

Μου αρεσει το design το οποιο ειναι cool οπως λεμε στην Αμερικη, τωρα για το κομματι μου... χμμ δεν ξερω
αν το κανω τοτε ειναι για τον εαυτο μου διοτι αν δεις τι θηκη εχω βαλει λες και εχω κρυψει για να μην
μου το ματιασουν ειναι.

Α μου αρεσει και το support που εχουν, μιλαμε οτι το 3g που ειχα μου πεθανε και εκανα το εξης...
Παρασκευη εφυγα απο ελλαδα, σαββατο ειμουνα Νεα Υορκη στο apple store τους εδειξα το (πεθαμενο)
τηλεφωνο μου και μου το αλλαξαν ΑΜΕΣΑ χωρις πολλα πολλα, Δευτερα μπηκα στο αεροπλανο και τριτη
ειμουνα στη δουλεια μου, ουτε jetlag δεν προλαβε να με πιασει!!!!

Τετοιο support δεν το βρισκεις πουθενα... σωστα?

Αυτο που δεν μου αρεσει με την apple ομως οτι ειναι Control freak με τα μηχανηματα της και οτι φτιαχνει
γενικως θελει να το επιβαλει και μερικες φορες το καταφερνει κιολας, αυτα ειναι αμερικανιες που μου
σπανε τα νευρα.

Σε βοηθησα καθολου?

#157   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2010 - 17:21

Για το flash μονο ειναι πραγματικα για εμενα προσωπικα παντα τεραστιο θεμα...αλλα εφοσον η apple εβαλε στοχο να παρει ολο το μεριδιο της αγορας απο την adobe με το HTML5 τι μπορουμε να κανουμε για αυτο?Αυτο εγω το θεωρω πραγματικα τεραστιο προβλημα...Τωρα για το ραδιο κ τα υπολοιπα το σχολιασα παραπανω ραδιο εχεις αλλα μονο μεσω 3G δυκτιου που καποιουσ ισως μη τουσ συμφερει...ολα τα υπολοιπα μ κανουν τα ιδια...!Παντως πωσ πηγε καποιος κ ξοδεψε 600++ ευρω(γραφω τοσα τουλαχιστο γιατι μπορει να το πηρε κ απο κανα παιδι απο το ιντερνετ) ή χωρις να εχει γνωση του περι προκειται κ τι σου προσφερει το iPhone ή γνωριζε κ απλα ειπε να το δοκιμασει...κ οχι τπτ αλλο αλλα να το κραζει κιολασ τωρα...!Δεν επαιρνεσ κανα HTC με 250 βρισκεις ενα πολυ καλο με ολα αυτα που θελεις κ με android μεσα...οποτε σκωτονεις το δικο σου αφου σ προκαλει τοσα προβληματα κ με λιγοτερο απο τα μισα χρηματα απο οτι θα το πουλησεις παιρνεις κατι για τη δουλεια που το θελεις...Παντως προσωπικα για εμενα προσωπικα μιλαω παντα ολα αυτα τα μειον που βρισκεται μου θυμιζουν την παρακατω διαφημιση

Σε λιγο θα λετε...να...μα δε μ βραζει αυγο...!!!! :P


Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 29/10/2010 - 17:22


#158   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2010 - 17:52

Καλα δε μαλωνουμε κιολας κουβεντα γινεται ουτε λεφτα βγαζουμε απο το iPhone ουτε λεφτα μας δινει η apple το μονο που εχω να πω κ να τελειωνουμε ειναι οτι Myselff εχεις στα χερια σου αν οχι το καλυτερο κινητο για εσενα τοτε σιγουρα ενα απο τα καλυτερα για τους πολλουσ οποτε φροντισε να το απολαυσεις με τα οσα σου προσφερει γιατι κ να μουρμουριζεις πισω τα λεφτα δεν τα παιρνεις :P !!!Ας προσεχες!!!

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 29/10/2010 - 17:53


#159   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 29/10/2010 - 18:01

Καλα δε μαλωνουμε κιολας κουβεντα γινεται ουτε λεφτα βγαζουμε απο το iPhone ουτε λεφτα μας δινει η apple το μονο που εχω να πω κ να τελειωνουμε ειναι οτι Myselff εχεις στα χερια σου αν οχι το καλυτερο κινητο για εσενα τοτε σιγουρα ενα απο τα καλυτερα για τους πολλουσ οποτε φροντισε να το απολαυσεις με τα οσα σου προσφερει γιατι κ να μουρμουριζεις πισω τα λεφτα δεν τα παιρνεις :P !!!Ας προσεχες!!!

Καρα LOL,ρε συ (και συγνωμη για την οικειοτητα) το βραδύ που πεφτω στο κρεβατι αυτο
εχω και ασχολουμε η ακουω μουσικη, το πρωι αυτο ανοιγω πρωτο-πρωτο να δω τι παιζετε
στο instalous, ολη μερα με αυτο ασχολουμαι, το οτι δεν ειναι πολυ καλο σα τηλεφωνο
δε σημαινει οτι δεν ειναι **ματη συσκευη..

Να ειχε και flash για να ποτιζα κανα σπαρτο στο frontierville τι καλα που θα ηταν!!!!

Φιλικα
Νικος

#160   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 29/10/2010 - 22:57

Ρε φιλαράκι myself δεν παιζεσαι,έχει φτάσει το τοπικ 8 σελίδες κ εσυ απαντάς σχεδόν σε όλα πάντα με χιούμορ που πολλοί μάλιστα δεν το καταλαβαίνουν κ μάχονται μάλλον για τα ποσοστά που τους δίνει η apple να σου αποδείξουν πως δεν είσαι ελέφαντας..χαχαχα..πάντως 1-2 παιδιά κρατάτε το επίπεδο του τοπικ χωρίς να ξεφύγει γτ υπό άλλες περιπτώσεις τα καντήλια θα συνέχιζαν ακόμα κ τώρα..αντε καλα κουραγια

Τελευταία επεξεργασία από: gasoliner, 29/10/2010 - 22:58


#161   madaras

madaras

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 29/10/2010 - 23:00

Το θελω για ενα καρο λογους..και ενας ειναι και να νιωθω ομορφα με αυτη την κινηταρα διπλα μου..αλλα δεν ειναι ο μοναδικος.. ;)

#162   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2010 - 23:53

παιδια πρεπει να δεχομαστε την γνωμη του αλλου και οχι αμεσως να κρινουμε.κανεις πιστευω δεν αντιλεγει πως οποιος εχει το 4 κραταει στα χερια του ενα απο τα καλυτερα spartphone.αυτο δεν σημαινει πως δεν εχει ελλειψεις και πρεπει να το δεχτουμε.
1ον.
συμφωνω πως το bluetooth μπορει πολλοι να το εχουν αντικαταστασει με το mail αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολος ο ντουνιας εχει smartphone για να διαβασει mail στο κινητο.εγω αυτες τις μερες κατεβαινω συνεχεια με ηλεκτρικο στο κεντρο και η πλειοψηφια του κοσμου εχει κινητα απλα(δεν ειναι μουρλοι σαν εμας για να δωσουν 770 ευρω).αν γνωρισω εγω μια γκομενα εκει μεσα και θελει να μου στειλει την γυμνη φωτο της τι θα πω εγω?στειλτη μου με mail η με wifi?αλλο παραδειγμα,ηρθε προχτες ενας φιλος και ακουσε στο κινητο ενα τραγουδι που ειχα και ηθελε να του το στειλω με bluetooth.τελικα του το εστειλα απο το pc που εχει bluetooth.για εμενα προσωπικα κλεινει το θεμα bluetooth και ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του αν ειναι χρησιμο η οχι.μπορει σε 10 χρονια να μην το χρησιμοποιει κανενας αλλα εγω ζω τωρα που ολοι εχουν bluetooth για μεταφορα αρχειων(οσοι δεν εχουν smartphone και ειναι οι περισσοτεροι αυτοι)

2ον.
δεν εχω call filtering.με πειρε καποιος και θελω το τηλεφωνο του κρατημενο στην μνημη.με πηρε και μια γκομενα και θελω να σβησω το τηλεφωνο της?τι κανω?η τα σβυνω ολα η τα κραταω ολα και με χωριζει η γυναικα μου

3ον.
θελω να ακουσω λιγο ραδιο(τι πιο φυσιολογικο.εδω και χρονια υπαρχει ραδιο στα κινητα).εκει που ειμαι δεν εχω σημα 3g ουτε wifi?τι κανω,θα τραγουδαω μονος μου?ειμαι στο χωριο μου στην λαμια και δεν θελω να ακουσω τους σταθμους που εχει περασμενο το app ραδιοφωνο αλλα θελω να ακουσω τον γυφτο blackman,να ακουσω και λιγο κλαρινο,η παραδοση μου ειναι στο κατω κατω.τι κανω?να παω να φερω εναν κλαρινιτζη να μου παιζει και στο αυτι μεσα?

4ον.
θελω να ξερω οταν στειλω sms στην γκομενα οτι το παρελαβε για να μην μου λεει μα και μου.τι κανω?μπορω να στειλω ταχυδρομο να μου το επιβεβαιωσει ο ιδιος οτι παρελαβε το μηνυμα

για αυτο λοιπον σε αλλους μπορει καμποια πραγματα να φαινονται αχρηστα και σε αλλους χρησιμα.και ο πατερας μου με βλεπει με κινητο 770 ευρω και με λεει μ....α που εδωσα τοσα λεφτα για ενα κινητο.ο καθε ενας εχει λοιπον διαφορετικες αναγκες.

οσο για την μουρη που λετε.αν εδω μεσα ειχαμε ολοι λεφτα που να τρεχουν απο τα πατζακια μας δεν θα παιρναμε μια ferrari η lamborgini η buggati?μην πει κανενας οχι γιατι θα πει ψεμα.ποσοι απο εμας θα μπορουσαμε να τα παμε στα ορια τους τα αυτοκινητα αυτα?βαζω και τον εαυτο μου μεσα.σιγουρα πολυ λιγοι.παει να πει λοιπον οτι πηρα την ferrari για μουρη?οχι,την πηρα επειδη με κ....νει και ας μην τη παω με 300 και ας την παω με 180.ετσι ειναι και το iphone.αλλοι το πηρανε επειδη ξερουν τι κανει ,αλλοι επειδη τους αρεσε και σιγουρα καποιοι για μουρη,δεν αντιλεγω

αλλα το χειροτερο ειναι καποιοι απο εδω μεσα που θελουν να το παιξουν μουρη στις γνωσεις λεγοντας πως αν δεν ξερεις να του κανεις jb δεν αξιζει να κατεχεις το κινητο αυτο και εισαι αχρηστος.ο καθε ενας λοιπον που το λεει αυτο δεν θελει να το παιξει μουρη μειωνοντας με εμμεσο τροπο τον αλλον που δεν ξερει?σαν να του λεει εισαι μ.....ας ενω εγω κοιτα ξερω να κανω jb.μπραβο ρε φιλε που ξερεις και πως δουλευει ολο το συστημα του iphone.επιασες τον παπα απο το μουσι.θα σε προτεινουμε στον steve να σε παρει διπλα του να εχουμε και ενα μεσο.θα προτιμουσα αυτοι που ξερουν,να βοηθανε(οπως κανουν οι περισσοτροι) και αλλα μελοι που δεν ξερουν παρα να το παιζουν ιστορια

και μια ερωτηση.τα παιδια που λενε οτι ολες τις ελλειψεις που εχει το iphone δεν ειναι ελλειψεις γιατι ειναι ξεπερασμενα,αν ερθει αυριο ο steve και τα ενεργοποιησει εσεις παιδια δεν θα τα χρησιμοποιησετε στο κινητο σας?

Τελευταία επεξεργασία από: alfaromeo156, 29/10/2010 - 23:55


#163   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:14

παιδια πρεπει να δεχομαστε την γνωμη του αλλου και οχι αμεσως να κρινουμε.κανεις πιστευω δεν αντιλεγει πως οποιος εχει το 4 κραταει στα χερια του ενα απο τα καλυτερα spartphone.αυτο δεν σημαινει πως δεν εχει ελλειψεις και πρεπει να το δεχτουμε.
1ον.
συμφωνω πως το bluetooth μπορει πολλοι να το εχουν αντικαταστασει με το mail αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολος ο ντουνιας εχει smartphone για να διαβασει mail στο κινητο.εγω αυτες τις μερες κατεβαινω συνεχεια με ηλεκτρικο στο κεντρο και η πλειοψηφια του κοσμου εχει κινητα απλα(δεν ειναι μουρλοι σαν εμας για να δωσουν 770 ευρω).αν γνωρισω εγω μια γκομενα εκει μεσα και θελει να μου στειλει την γυμνη φωτο της τι θα πω εγω?στειλτη μου με mail η με wifi?

δεν εχω call filtering.με πειρε καποιος και θελω το τηλεφωνο του κρατημενο στην μνημη.με πηρε και μια γκομενα και θελω να σβησω το τηλεφωνο της?τι κανω?η τα σβυνω ολα η τα κραταω ολα και με χωριζει η γυναικα μου


Χαχαχαχαχα πολλά like κλασσικός Έλληνας :P Πάντως συμφωνώ με αρκετούς απο τους προλαλήσαντες. Αλλά θα διαφωνήσω στο γεγονός ότι κάποιος είναι βλάκας που θα δώσει ένα μηνιάτικο. Καθένας σπαταλάει τα χρήματα του με τον τρόπο που ο ίδιος νομίζει καλύτερα. Και εγώ θα μπορούσα να σκάσω πχ 200 ευρώ για μια φιάλη στον Πλούταρχο (Παράδειγμα δεν έχω τπτ μαζί του) και να το ευχαριστηθώ. Απο την άλλη όμως 200 ευρώ για κάτι εφήμερο θα μπορεί να χαρακτηριστεί απο άλλους ανοησία. Αυτό όμως δεν με καθιστά και βλάκα. Αυτό που κατακρίνω είναι απλά επειδή δεν έχει κάποιος εμπειρία και γνώσεις να του φταίει μετά η λάθος αγορά που έκανε.

#164   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:25

Χαχαχαχαχα πολλά like κλασσικός Έλληνας :P Πάντως συμφωνώ με αρκετούς απο τους προλαλήσαντες. Αλλά θα διαφωνήσω στο γεγονός ότι κάποιος είναι βλάκας που θα δώσει ένα μηνιάτικο. Καθένας σπαταλάει τα χρήματα του με τον τρόπο που ο ίδιος νομίζει καλύτερα. Και εγώ θα μπορούσα να σκάσω πχ 200 ευρώ για μια φιάλη στον Πλούταρχο (Παράδειγμα δεν έχω τπτ μαζί του) και να το ευχαριστηθώ. Απο την άλλη όμως 200 ευρώ για κάτι εφήμερο θα μπορεί να χαρακτηριστεί απο άλλους ανοησία. Αυτό όμως δεν με καθιστά και βλάκα. Αυτό που κατακρίνω είναι απλά επειδή δεν έχει κάποιος εμπειρία και γνώσεις να του φταίει μετά η λάθος αγορά που έκανε.

φιλε μου συμφωνω μαζι σου και μαλιστα εχω παρει και εγω κινητα ακριβα που τελικα δεν τα βολευτικα.το πρωτο που εκανα ηταν να τα πουλησω.απλα αυτο που λεω ειναι πως 1ον δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε πως η συσκευη μας εχει καποιες ελλειψεις και μαλιστα να τα εχει τα χαρακτηριστικα αυτα απλα ο καλος μας steve να τα εχει κλειδωμενα για να του γλειφουμε τα π......α και να μας τα δινει ενα ενα και 2ον οτι πολλοι θελουν να δειξουν πως ειναι τα σαινια του iphone(βαζουν κατω και τον geohot) μειωνοντας τους αλλους που δεν ξερουν πολλα

#165   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:28

ενα παλιο ρητο λεει :τα μεταξωτα βρακια θελουν και μεταξωτους κ..... !!!!σας παρακαλω μην τα ισοπεδονετε ολα!!!!ειπαμε το iphone ειναι για χρηστες με συγκεκριμενες απαιτησεις..!!δεν μπορω να το δοσω στην γιαγια μου γιατι ουτε απαντηση σε κλιση δεν θα μπορει να κανει με slide!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες