Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:36

λοιπον διαβασα σχεδον ολο το τοπικ και εχω να πω πως αυτη η χωρα αν συνεχίσει να εχει ανθρώπους με τέτοια μυαλά αντί να προοδεύει θα πηγαίνει προς το χειροτερο...και ολα αυτα για ενα κ@λοτηλεφωνο...ειρωνιες μπινελίκια και επίπεδο νεαντερταλ....καθεστε και μαλωνετε για μαμακιες και μετα αν σας πουν και
τιποτα παρεξηγιέστε κιολας...ο αλλος εκανε μερικες ερωτησεις και ειπε την γνωμη του και πεσανε και τον φαγανε....ρε είστε σοβαροί???? καλα μας κανουν τοτε και οι 300 που μας εχουν κανει τον αποτετοιο μας σαν τον κ@λο της τζουλιας....και τωρα μην μου πει κανενας οτι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο γιατι αν κοιταξετε
το δασος και οχι το δεντρο θα καταλάβετε...θα μπορουσα να πω κ αλλα δεν θα το γλιτωσω το ban...

αυτο απο εμενα...και μια συμβουλη...αλαξτε μυαλα κάποιοι....

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 30/10/2010 - 00:37


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:37

δεν πεσαμε να φαμε κανενα φιλε..εγω προσοπικα οπως καποιοι λενε την γνωμη τους ετσι και εγω λεω την δικη μου !!!

#168   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:43

φιλε μου και εμενα ο πατερας μου ενα motorola εχει και αυτο τον δυσκολευει.αυτο δεν σημαινει ομως οτι το iphone ειναι μονο για εμας που eχουμε μεταξωτους κ...ς.μια κοπελιτσα απαγορευεται να το παρει η καποιος που δεν ξερει τι μπορει να κανει με ενα iphone?αν το τηλεφωνο απευθυνοταν μονο σε αυτους που ξερουν να το χειριστουν τοτε δεν θα πουλaγε ουτε 20% απο αυτα που πουλαει τωρα.και δεν προσεξες τι ειπα στην αρχη"κραταμε στα χερια μας ενα απο τα καλυτερα smartphone". βεβαια συμφωνω οτι πρεπει καποιος να κατσει να διαβασει και να μαθει για αυτο το τηλεφωνο αλλα δεν μπορουμε εμεις να βγαζουμε κατευθειαν αχρηστο καποιον που δεν ξερει.αν πραγματικα αγαπαμε το iphone και θα παραδεχτουμε τις ελλειψεις που εχει και θα βοηθησουμε καποιον που δεν ξερει να μαθει και οχι να τον κρινουμε.εγω προσωπικα εχω πεισει 2 ατομα να παρουν iphone 4(χωρις να εχουν καν ιδεα για αυτη την συσκευη) και τους εκανα κανονικα σεμιναρια για το jb και για το τι προσφερει καθως και το τι κερδιζουν με ενα iphone σε σχεση με αλλα κινητα.

#169   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:48

συμφωνο μαζι σου με ενα μεγαλο ΑΛΛΑ διπλα..με ενα αλλα που λεει οτι δεν κρινεις κατι αρνητικα οταν δεν το ξερεις..και εγω παροτρινω πολλους να το παρουν γιατι για μενα το κινητο ειναι top αλλα απο κει και περα δεν μου αρεσει να βγενουν να λενε οτι το κινητο σε εισαγωγικα γιατι δεν ειναι κινητο δεν αξιζει η οτι ειναι χειροτερο απο 3210 και κατι τετοια..με πιασαν τα γελια ειλικρινα γιαυτο και το γραψα αυτο...αμα δεν ξερεις τι κρατας στα χερια σου καλυτερα ρωτα προτα και μετα πες τα περεταιρο..γνωμη μου!!

#170   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:54

συμφωνο μαζι σου με ενα μεγαλο ΑΛΛΑ διπλα..με ενα αλλα που λεει οτι δεν κρινεις κατι αρνητικα οταν δεν το ξερεις..και εγω παροτρινω πολλους να το παρουν γιατι για μενα το κινητο ειναι top αλλα απο κει και περα δεν μου αρεσει να βγενουν να λενε οτι το κινητο σε εισαγωγικα γιατι δεν ειναι κινητο δεν αξιζει η οτι ειναι χειροτερο απο 3210 και κατι τετοια..με πιασαν τα γελια ειλικρινα γιαυτο και το γραψα αυτο...αμα δεν ξερεις τι κρατας στα χερια σου καλυτερα ρωτα προτα και μετα πες τα περεταιρο..γνωμη μου!!

σε αυτο συμφωνω οτι δεν πρεπει να κρινεις αν δεν ξερεις απλα το σωστο θα ηταν απο καποια μελοι εδω μεσα που πεσαν να τον φανε να του πουν γιατι τα λες αυτα?δοκιμασες να κανεις το ενα,δοκιμασες να κανεις το αλλο?το να λενε αντε ρε πουλατο γιατι δεν αξιζεις για iphone και εισαι β...ς που το πειρες το θεωρεις εσυ προσωπικα φιλε μου οτι ειναι σωστη αντιμετωπιση?να τον κανεις τον αλλον να αγαπησει το κινητο αυτο οπως το αγαπαμε ολοι μας εδω μεσα.και επειδη το αγαπαμε για αυτο λεμε και για τις αδυναμιες της συσκευης.φιλικα παντα

#171   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 00:57

αν ενοεις αυτες τις περιπτωσεις δηλαδη αυτους που του πανε εισαι β.... και τετοια ειναι λαθος σιγουρα!!σιγουρα πρεπει να παραδεχομαστε τα λαθη του μηλοτηλεφωνου αλλα απο κει και περα σιζητηση κανουμε...χωρις να εχουμε να χωρισουμε κατι και να τσακωνομασται.!!!ο καθενας πρεπει να λεει την γνωμη του και να γινετε σεβαστη ...!!

#172   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 01:06

σιγουρα.εγω σε αυτο αναφερομαι.διαβασα posts που τον ελεγαν β...α και χαζο.απο εκει και περα ειναι δικο του θεμα αν θα την αγαπησει η αν θα συνεχισει να αγνοει τις δυνατοτητες της συσκευης.

#173   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 30/10/2010 - 01:52

Ρε σεις ! ! ! ! !

Αμαν. Κουράστικα να διαβάζω :blink:

Δεν βαρεθήκατε να γράφετε τα ίδια και τα ίδια. Το ενδεχόμενο ο Myself να έκανε μια ερώτηση εγκυκλοπεδικού τύπου τη σκεφτήκατε.

Chill out! Είμαι καραfun του iPhone. Πολλές φορές στη παρέα με έχουν κοροηδέψει λέγοντας μου να τους στείλω ένα τραγούδι με bt αλλά όταν έρχεται η ώρα κάποιος να μπει στο internet ¨ή να παίξει κανά παιχνίδι το iPhone μου παίρνει.
Το ξέρουμε πως πάντα και παντου θα υπάρχουν αυτοί που θα χώσουν τα λεφτά τους για λόγους "μόδας" αλλά μην ξεχνάτε πως είμαστε Ελληνάρες και ψώνια του κερατά :lol: :lol:

Από 3 ερωτήσεις το έχετε συνουσιάσει το thread (είδατε admin η καθαρεύουσα τι κάνει??? )

Αντε πέστε για ύπνο γιατί αύριο έχει και το derby ΠΑΟ-Ολυμπιακός και πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το ΟΑΚΑ.

Πανάθα, βάλε τα δυνατά σου. Γαυράκια το νου σας...

Καλό βράδυ ! ! !

#174   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 02:16

το προβλημα εδω μεσα ειναι οτι απο τη τστιγμη που κανποιος ειχε καποιες αποριες το θρεντ μετατραπικς
σε μανουρα λες και σας βρισαν τη θεια
και η πλακα ειναι οτι απο τους 10 που θιχτηκαν για το τηλεφωνο οι μισοι δεν εδωσαν πιστικο λογο γιατι προτιμισαν το συγκεκριμενο τηλεφωνο

#175   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 30/10/2010 - 07:30

παιδια πρεπει να δεχομαστε την γνωμη του αλλου και οχι αμεσως να κρινουμε.κανεις πιστευω δεν αντιλεγει πως οποιος εχει το 4 κραταει στα χερια του ενα απο τα καλυτερα spartphone.αυτο δεν σημαινει πως δεν εχει ελλειψεις και πρεπει να το δεχτουμε.
1ον.
.
.
.
.
αλλα το χειροτερο ειναι καποιοι απο εδω μεσα που θελουν να το παιξουν μουρη στις γνωσεις λεγοντας πως αν δεν ξερεις να του κανεις jb δεν αξιζει να κατεχεις το κινητο αυτο και εισαι αχρηστος.ο καθε ενας λοιπον που το λεει αυτο δεν θελει να το παιξει μουρη μειωνοντας με εμμεσο τροπο τον αλλον που δεν ξερει?σαν να του λεει εισαι μ.....ας ενω εγω κοιτα ξερω να κανω jb.μπραβο ρε φιλε που ξερεις και πως δουλευει ολο το συστημα του iphone.επιασες τον παπα απο το μουσι.θα σε προτεινουμε στον steve να σε παρει διπλα του να εχουμε και ενα μεσο.θα προτιμουσα αυτοι που ξερουν,να βοηθανε(οπως κανουν οι περισσοτροι) και αλλα μελοι που δεν ξερουν παρα να το παιζουν ιστορια

και μια ερωτηση.τα παιδια που λενε οτι ολες τις ελλειψεις που εχει το iphone δεν ειναι ελλειψεις γιατι ειναι ξεπερασμενα,αν ερθει αυριο ο steve και τα ενεργοποιησει εσεις παιδια δεν θα τα χρησιμοποιησετε στο κινητο σας?

Απλα απολαυστικο κειμενο (εκτος απο αληθινο)
Με εκανε και χαμογελαγα!!!!

Οσον αφορα για την γυμνη γκομενα... γιατι νομιζεις οτι εχω το Νοκια μου? Την τεχνολογια την εχω αλλα καμμια
δεν μου στελνει τιποτα, να δεις που οταν το παρατησω τοτε θα εμφανιστουν και θα τις κοιταω σα χανος!!!

#176   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 30/10/2010 - 07:36

λοιπον διαβασα σχεδον ολο το τοπικ και εχω να πω πως αυτη η χωρα αν συνεχίσει να εχει ανθρώπους με τέτοια μυαλά αντί να προοδεύει θα πηγαίνει προς το χειροτερο...και ολα αυτα για ενα κ@λοτηλεφωνο...ειρωνιες μπινελίκια και επίπεδο νεαντερταλ....καθεστε και μαλωνετε για μαμακιες και μετα αν σας πουν και
τιποτα παρεξηγιέστε κιολας...ο αλλος εκανε μερικες ερωτησεις και ειπε την γνωμη του και πεσανε και τον φαγανε....ρε είστε σοβαροί???? καλα μας κανουν τοτε και οι 300 που μας εχουν κανει τον αποτετοιο μας σαν τον κ@λο της τζουλιας....και τωρα μην μου πει κανενας οτι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο γιατι αν κοιταξετε
το δασος και οχι το δεντρο θα καταλάβετε...θα μπορουσα να πω κ αλλα δεν θα το γλιτωσω το ban...

αυτο απο εμενα...και μια συμβουλη...αλαξτε μυαλα κάποιοι....

Απλα συμφωνω, αλλα δυστηχως μυαλα ΔΕΝ θα αλλαξουμε και θα συνεχισει ο κολος μας να ποναει!!!!

#177   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 30/10/2010 - 07:41

το προβλημα εδω μεσα ειναι οτι απο τη τστιγμη που κανποιος ειχε καποιες αποριες το θρεντ μετατραπικς
σε μανουρα λες και σας βρισαν τη θεια
και η πλακα ειναι οτι απο τους 10 που θιχτηκαν για το τηλεφωνο οι μισοι δεν εδωσαν πιστικο λογο γιατι προτιμισαν το συγκεκριμενο τηλεφωνο

Και οι περισοτεροι απο δαυτους γραψαν για το ποσο βλακας ειμαι (συμφωνω μαζι τους εδω αλλα για αλλους λογους!!) και
μετα την καναν με γοργα πηδηματακια...!!!

#178   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 30/10/2010 - 07:53

Πάντως άλλο λίγο να φτάσει το thread τις 10 σελίδες μπορούμε να το πάμε .Κρίμα είναι τόσος κόπος να πάει χαμένος ..

Είπαμε όλα κάλα και όλα δεκτά . Και το iphone έχει ελλείψεις, και υπάρχουν και άλλα πολλά τηλέφωνα που έχουν τα ίδια αν όχι καλύτερα χαρακτηριστικά με το iphone . Η ουσία έιναι μια . Οτι κάνει το iphone , το κάνει με στυλ και αξιοπιστία .Αυτό έχει αποτυπωθεί στον κόσμο ,πάνω σε αυτό γίνεται ντόρος και γι αυτο και η κουτσή Μαρία ζητάει iphone . Δεν το έχει δεί δεν το ξέρει αλλά έχει ακούσει τα καλύτερα .

#179   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 30/10/2010 - 07:55

1) Παιδια ειδα τυχαια τα views & τα replies και επαθα
αιδίο-πλακα..... ημαστε πορωμενοι τελικα με την μια
η την αλλη πλευρα, δεν εξηγειται αλλιως αυτη η συμμετοχή!!!

2) Να σας πω κατι που μου συνεβει χτες το βραδι? Λιγο πριν
κοιμηθω χτυπαει το τηλεφωνο και ηταν απο το γραφειο μας στο
εξωτερικο και επρεπε να μπω (με RDP) δω ενα μυνημα που τους
εβγαλε, που να σηκώνομαι και να τρεχω στο γραφειο να ανοιγω
πισια κτλπ οποτε βγαζω το ιφονι και σε 10 λεπτα μεσα λυθηκε
το προβλημα και αυτοι πηγανε χαμογελαστοι στα γραφεια τους
και γω γυρισα και κοιμηθηκα... αχχ τι ωραία που ειναι η ζωη
με ενα iphone!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Myselff, 30/10/2010 - 07:56


#180   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 30/10/2010 - 10:26

ΨΨΨ!!! Τη γίνεται στον κόσμο!! Αναρτημένη εικόνα


ps: Παρεμπιπτόντως φτάσαμε στην 10η σελίδα! Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 30/10/2010 - 10:28

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες