Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

AppSync for iOS 4.1/4.0/3.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
162 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   silversaxo

silversaxo

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/06/2009 - 23:39

μμμμμμμ τα νευρα μου!!!λοιπον εβαλα το Appsync παω να κανω sync με itunes και κολλαει το iphone και κανει restart τπτ αλλο προσπαθω προσπαθω αλλα τπτ.δεν υπαρχει περιπτωση να αποφυγω το restore?(αυτες τις μερες εχω βαρεθει να κανω restore!!!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mindlord

mindlord

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2009 - 11:16

ακομα τιποτα η μ.....α
να κανω set up as new iphone αποκλειετε και να χασω ολες της επαφες.. αν παιζει κανας τροπος παντως να τις αποθηκευσω καπου αλλου σε κανα προγραματακι π.χ. τοτε ευχαριστως...

#33   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 22/06/2009 - 11:19

Quote

ακομα τιποτα η μ.....α

να κανω set up as new iphone αποκλειετε και να χασω ολες της επαφες.. αν παιζει κανας τροπος παντως να τις αποθηκευσω καπου αλλου σε κανα προγραματακι π.χ. τοτε ευχαριστως...
Κάνε sync πρώτα τις επαφές σου με το outlook κ τις περνας μετά, αφού το έχεις σετάρει σα new!


#34   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 22/06/2009 - 14:49

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.
Θέλω να κάνω restore στην 3.0 αλλά μετά να μην επαναφέρω το backup μου. Όταν μετά το restore/jb/AppSync κάνω sync κάποια παιχνίδια που είναι τερματισμένα κ έχω ξεκλειδώσει κάποιες επιλογές αυτά θα έχουν χαθεί?
Νομίζω ότι η ερώτηση μου έχει να κάνει περισσότερο με τον τρόπο που λειτουργεί το sunc του iTunes, αλλά αν γνωρίζει κάποιος..!

#35   mitsalikis

mitsalikis

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/06/2009 - 15:38

Παίδες θέλω την βοήθεια σας. Εχω iphone με την έκδοση 3.0 και εχω κανει jailbreak με το redsnow. Aπο το cydia εγκατέστησα το appsync αλλά διαβάζοντας της οδηγιες για την εγκατάσταση εφαρμογών μπερδεύτηκα! Τι ακριβώς πρέπει να κάνω; Thanks!

#36   eroll

eroll

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/06/2009 - 20:31

Συγνωμη ρε παιδια αλλα μπευρδευτικα..!!!!! Οταν λεμε οτι πρεπει να κατεβασω τιν AppSync ... απο που ..πος.. και που θα τι εγκαταστησω..? μετα.. πρεπει να κανω και κατι αλλο..?

#37   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 23/06/2009 - 20:35

Quote

Συγνωμη ρε παιδια αλλα μπευρδευτικα..!!!!! Οταν λεμε οτι πρεπει να κατεβασω τιν AppSync ... απο που ..πος.. και που θα τι εγκαταστησω..? μετα.. πρεπει να κανω και κατι αλλο..?


1) Εγκαθιστάς το Cydia source: http://cydia.hackulo.us και μετά ψάχνεις στο Cydia για το AppSync.
2) Εγκαθιστάς το AppSync κάνεις ένα Reboot

#38   eroll

eroll

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/06/2009 - 21:08

Αυτο το καταλαβα ... αλλα που ολα αυτα στο pc..το κατεβαζω..? αφου κατεβη τι..?  Γιατι το Cydia που περναει με το  jailbreak το εψακσα και το appsync δεν το βρισκει...

#39   koumos

koumos

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/06/2009 - 11:48

Υποθετω οτι μετα απλως βαζεις στο itunes οτι θες να περασεις και κανεις sync. Αυτο εχω καταλαβει ως τωρα απο εδω μεσα αλλα ας περιμενουμε να μας πει κανενας πιο παλιος.

#40   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2009 - 11:49

Φίλε 8α πρέπει πρώτα να βάλεις στον Cydia το πιο κάτω source:
http://cydia.hackulo.us και μετά να κάνεις εγκατάσταση το AppSync!

#41   manoshahou

manoshahou

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2009 - 13:59

εμένα μόλις τελειώσει το κατέβασμα του appsync και πάει να κάνει την εγκατάσταση μου πετάει error και λέει "Sub-process/usr/bin/dpkg/returned an error code (2)"

έχει κανείς καμιά ιδέα?

ευχαριστώ

#42   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2009 - 14:40

Αυτό τον καιρό με τις αναβα8μίσεις κτλ για να κατεβάσεις κάτι από τον Cydia πρέπει να τον πετύχεις στις καλές του.....Δοκίμασε 3ανά!

#43   koumos

koumos

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/06/2009 - 18:28

Εγκατεστησα κανονικα AppSync, εκανα drag n drop μια εφαρμογη .ipa στο itunes, εκανα sync, περαστηκε στο iPhone κανονικα, ειδα το εικονιδιο αλλα οταν την ξεκιναω απλα δεν τρεχει και με πεταει στο springboard...
κανω σωστα τη διαδικασια??

#44   eroll

eroll

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2009 - 19:07

Γεια σας παιδια.! Εμενα παλι δεν λεει να κατεβει... Εχτεσ το περιμενα 2 ορεσ να κατεβει και τελικα σπαστικα και το ακυροσα.. Τωρα το εωαλα να κατεβει κσανα εχει ιδει 10 λεπτα αλλα ακομα τιποτα.. Εσας ρε παιδια ποσι ορα εκανε για να κατεβει στον υπολογιστη σας..???????

#45   eroll

eroll

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2009 - 20:29

... Παιδια σε σας ποσι ωρα εκανε να κατεβει.........?????????????????????????????????????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες