Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

AppSync for iOS 4.1/4.0/3.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
162 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/07/2009 - 00:14

Παιδια εμενα μου δουλευει κανονικα και χωρις restart χωρις τιποτα αλλο απλα το εβαλα και αμεσως εκανα setup τις cr** εφαρμογες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   LiXoR

LiXoR

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2009 - 00:33

Καλησπερα θελω να βαλω το AppSync

αλλα εχω os 3.0.1.

δεν νομιζω vα παιζει
με αυτο που κυκλοφορει (os 3.0 )?

#63   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/08/2009 - 00:37

Καλησπερα θελω να βαλω το AppSync

αλλα εχω os 3.0.1.

δεν νομιζω vα παιζει
με αυτο που κυκλοφορει (os 3.0 )?

Απ'όσο έχω δεί σε διάφορα posts δουλεύει και σε 3.0.1.

#64   LiXoR

LiXoR

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2009 - 00:43

Απ'όσο έχω δεί σε διάφορα posts δουλεύει και σε 3.0.1.


ευχαριστω ;)

#65   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/08/2009 - 02:55

ναι λειτουργει κανωνικα.

ezgif_com_crop_2.gif


#66   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 22/08/2009 - 09:14

εγω πηρα το iphone ετοιμο jailbreaked αλλα πολυ αργο,δλδ οταν το ανοιγω και ειναι να μου εμφανισει το lock screen δειχνει μια μαυριλα για περιπου 1 λεπτο και μετα μου το δειχνει :o και προσεχω οταν παο να βγω απο μια εφαρμογη καθυστερει λιγακι να με βγαλει στο μενου.....................αρε μακακια μου που ειχα δωσει το iphone μου και πηρα το 5800...............και το ξαναπηρα το iphone μετα απο ενα 6μηνο απο ενα γνωστο,αλλα δεν θυμαται πως το εκανε :/ βλεπω μεσα στον cydia οτι εχει βγει mipatch 3.0 αμα εχει περασμενο appsync να το βγαλω και να βαλω το mipatch?θα εχω καποιο προβλημα με της εφαρμογες αργοτερα?παντως μεχρι τωρα της περναω μεσο ssh στο iphone και install μεσω installus.
Οποιος μπορει ας μου ριξει τα φωτα του :P

#67   karolos

karolos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2009 - 15:36

διαβασα τα ποστς αλλα τελικα δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω. Εκανα εγκατασταση το appsynch, απο οτι φαινεται ολα πηγαν καλα, εικονιδιο δεν εχω αλλα οκ. Τωρα εχω μια εφαρμογη στο pc, πως την περναω στο τηλεφωνο απο itunes?Στο itunes δεν βλεπω καμια διαφορα με πριν.

#68   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/08/2009 - 16:04

η συγκεκριμενη εφαρμογη δεν τροποποιει ουτε το itunes ουτε την συσκευη σου απλα επεμβενει στα αρχεια του συστηματος ωστε να "ξεγελασει" το Itunes οτι ειναι αγορασμενη.οπως επησης δεν δημιουργει εικονιδιο και στην επιφανια εργασιας.

Τωρα αν εχεις μια εφαρμογη στον υπολογιστη σου cracked και θελεις να την περασεις στην συσκευη προσεξε να ειναι το αρχειο της εφαρμογης/παιχνιδιου σε μορφη .Ipa αν ειναι σε μορφη .rar κανε extract.μολις την δεις με μορφη .ipa και πατας ανοιγμα--->με Itunes.Αυτο απο μονο του θα αρχισει να την περναει στο itunes και μετα την συγχρονιζεις στο pc σου.

ezgif_com_crop_2.gif


#69   karolos

karolos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/08/2009 - 16:51

η συγκεκριμενη εφαρμογη δεν τροποποιει ουτε το itunes ουτε την συσκευη σου απλα επεμβενει στα αρχεια του συστηματος ωστε να "ξεγελασει" το Itunes οτι ειναι αγορασμενη.οπως επησης δεν δημιουργει εικονιδιο και στην επιφανια εργασιας.

Τωρα αν εχεις μια εφαρμογη στον υπολογιστη σου cracked και θελεις να την περασεις στην συσκευη προσεξε να ειναι το αρχειο της εφαρμογης/παιχνιδιου σε μορφη .Ipa αν ειναι σε μορφη .rar κανε extract.μολις την δεις με μορφη .ipa και πατας ανοιγμα--->με Itunes.Αυτο απο μονο του θα αρχισει να την περναει στο itunes και μετα την συγχρονιζεις στο pc σου.


Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Με drag n drop περναω την εφαρμογη στο ιτθνεσ. Τωρα εχω το αλοπροβλημα ρε γμτ. εχω το igo myway, παει το itunes να το κανει sunc αλλα μοθ λεει οτι δεν εχω αρκετο χωρο. Εχω 2,68 gb free και η εφαρμογη ειναι 1,38! Ξερετε γιατι γινεται αυτο?

#70   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/08/2009 - 16:59

το iphone δεν σου διαθετει ποτε ολο τον χορο γιατι πρεπει να αφησει λιγη μνημη δεσμευμενη για το λειτουργεικο του.

ezgif_com_crop_2.gif


#71   stantonop

stantonop

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2009 - 20:22

εμενα παντως στιν 3.0 το appsync δουλευε.στην 3.0.1 δεν δουλευει.

#72   stantonop

stantonop

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2009 - 09:52

sorry βλακεια μου μια χαρα εκανε το appsync εγκατασταση τωρα.δεν μου το εκανε εγκατασταση επειδη ειχα εγκατεστημενο το Safari DL Plugin.το εσβησα και ολα o.k.

#73   kath

kath

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 02/09/2009 - 09:25

Kαλημέρα!!!!

Αφου ακολούθησα τις οδηγίες σας για το appsync,
δεν ξέρω πως να κατεβάζω εφαρμογές .ipa (και από που)

Κάποια βοήθεια?

Ευχαριστώ!!!

Τελευταία επεξεργασία από: kath, 02/09/2009 - 09:32


#74   erratic

erratic

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/09/2009 - 13:53

Γεια χαρά,

έβαλα και γω το appsync (έχω iPhone 2G με os3) και οκ δούλεψε normal, δηλαδή πέρασα τις σπασμένες εφαρμογές αλλά επειδή δεν μπορούσαν να με πάρουν τηλ όχι συνέχεια μια έπιανε μια όχι σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό και το έκανα uninstall από το cydia

αυτό που δεν κατάλαβα είναι αφού το έκανα uninstall δεν θα έπρεπε να "καταργηθούν" οι εφαρμογές που πέρασα μέσω του appsync? (γιατί οι σπασμένες εφαρμογές που πέρασα συνεχίζουν να δουλεύουν κανονικά)
μήπως δεν γίνεται unistall τόσο άπλα;

ευχαριστώ πολύ

#75   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 03/09/2009 - 14:51

Γεια χαρά,

έβαλα και γω το appsync (έχω iPhone 2G με os3) και οκ δούλεψε normal, δηλαδή πέρασα τις σπασμένες εφαρμογές αλλά επειδή δεν μπορούσαν να με πάρουν τηλ όχι συνέχεια μια έπιανε μια όχι σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό και το έκανα uninstall από το cydia

αυτό που δεν κατάλαβα είναι αφού το έκανα uninstall δεν θα έπρεπε να "καταργηθούν" οι εφαρμογές που πέρασα μέσω του appsync? (γιατί οι σπασμένες εφαρμογές που πέρασα συνεχίζουν να δουλεύουν κανονικά)
μήπως δεν γίνεται unistall τόσο άπλα;

ευχαριστώ πολύ

Το AppSync χρησιμεύει για να μπορέσεις να εγκαταστήσεις/συγχρονίσεις τις "σπασμένες" εφαρμογές με το iTunes. Εφόσον είναι στο κινητό σου μπορούν να παίξουν χωρίς αυτό.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες