Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ακόμα ένα iphone 4 UNLOCK(?) κάνει την εμφάνιση του!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   crazylucifer

crazylucifer

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2011 - 12:46

Ευχαριστω πολυ φιλε,αντε με το καλο και ξεκλειδωτο το φωνι σου

σε ευχαριστω πολυ...αντε και τωρα με την σιμ που λενε,θα ξαναβρεθει το γελιο σε πολλους...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 17/03/2011 - 12:51

σε ευχαριστω πολυ...αντε και τωρα με την σιμ που λενε,θα ξαναβρεθει το γελιο σε πολλους...


Αν και δεν ειναι μια μονιμη λυση αυτο με την τουρμπο σιμ διοτι σε καθε κλεισιμο του τηλεφωνου σε καθε χασιμο του σηματος να κανεις την διαδικασια ξεκλειδωματος παλι απο την αρχη,νομιζω ειναι ενα ξεκινημα για καποιους που θελουν να δουλεψουν το μηλοφωνο εστω και κατω απο αυτες τις συνθηκες.Σε αναμονη λοιπον για περαιτερω νεα απο αυτους που θα το δοκιμασουν

#48   manosreth

manosreth

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2011 - 12:57

Μπορείς σε παρακαλώ να στείλεις ένα link με τον πωλητή η με την sim που αγόρασες έτσι ώστε να την αγοράσω και εγώ! Ευχαριστώ προκαταβολικά!


http://search.eim.eb...=&eb=Αναζήτηση#

οριστε το link απο δω το πειρα ομως πριν 2 μερες εγραφε οτι ειχαν απομινει 8τεμ...τωρα δεν λεει κατι...λογικα ομως θα ξαναεχει!
εγω δεν εχω παραλαβει ακομα και μην παρω κανενα στον λεμο μου!αν ειναι να ναι μουφα απλα ας τα χασει ενας και οχι ολοι!
αναγκαστικα ομως διοτι βαρεθηκα να περιμενω και τοχα κλειδωσει απο αγνια μου οποτε.........

#49   manosreth

manosreth

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2011 - 13:05

Αν και δεν ειναι μια μονιμη λυση αυτο με την τουρμπο σιμ διοτι σε καθε κλεισιμο του τηλεφωνου σε καθε χασιμο του σηματος να κανεις την διαδικασια ξεκλειδωματος παλι απο την αρχη,νομιζω ειναι ενα ξεκινημα για καποιους που θελουν να δουλεψουν το μηλοφωνο εστω και κατω απο αυτες τις συνθηκες.Σε αναμονη λοιπον για περαιτερω νεα απο αυτους που θα το δοκιμασουν


δεν ξερω αν ειναι ετσι που το λες οτι αν χασεις σημα η κλεισει το τηλ πρεπει να κανεις πατεντες...ομως ακομα και ετσι να ναι και αν πραγματικα δουλεβει σωστα νομιζω οτι θα γινει δουλεια!
σιγουρα το καλητερο ειναι να ερθει αυτο το γ@#$^%#$% το unlock το μονιμο να τελειωνουμε....αλλα,αλλα......
τιποτα συμφωνω με την αγωρα απο ελλαδα που να μην υπαρχει θεμα ομως δεν πετας ενα iphone ετσι απλα!

#50   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 17/03/2011 - 13:33

δεν ξερω αν ειναι ετσι που το λες οτι αν χασεις σημα η κλεισει το τηλ πρεπει να κανεις πατεντες...ομως ακομα και ετσι να ναι και αν πραγματικα δουλεβει σωστα νομιζω οτι θα γινει δουλεια!
σιγουρα το καλητερο ειναι να ερθει αυτο το γ@#$^%#$% το unlock το μονιμο να τελειωνουμε....αλλα,αλλα......
τιποτα συμφωνω με την αγωρα απο ελλαδα που να μην υπαρχει θεμα ομως δεν πετας ενα iphone ετσι απλα!


Για τα παιδια που θελουν τωρα να παρουν το 4αρι σιγουρα η καλυτερη και η πιο σιγουρη λυση ειναι να το παρουν απο ελλαδα για να εχουν το κεφαλι τους ησυχο,τελικα δεν αξιζει να γλυτωσεις 100-200 ευρω παιρνοντας το απο το εξωτερικο κλειδωμενο και περιμενοντας σαν μανα εξ ουρανου ενα ξεκλειδωμα.........
Αντε μανααααααααααα ποτε θα ρθειςςςςςςςςςςςςςςς

#51   manosreth

manosreth

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2011 - 15:32

Για τα παιδια που θελουν τωρα να παρουν το 4αρι σιγουρα η καλυτερη και η πιο σιγουρη λυση ειναι να το παρουν απο ελλαδα για να εχουν το κεφαλι τους ησυχο,τελικα δεν αξιζει να γλυτωσεις 100-200 ευρω παιρνοντας το απο το εξωτερικο κλειδωμενο και περιμενοντας σαν μανα εξ ουρανου ενα ξεκλειδωμα.........
Αντε μανααααααααααα ποτε θα ρθειςςςςςςςςςςςςςςς

σωστος 100%

#52   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:31

Εδω ειναι το επισημο!!!

#53   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:32

Αν και φαίνεται σαν ονειρο για εμένα, μακάρι να πραγματοποιηθει που δεν το νομίζω! sorry κιόλας αλλα γιατι μονο εμένα φαίνεται ψιλόfake? :blush:

Κι εγω αυτης της αποψης ειμαι...

#54   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:42

Κι εγω αυτης της αποψης ειμαι...


fake δεν το βλεπω να ειναι με προβληματακια σιγουρα θα ειναι οπως οι περισσοτερες σιμ σαν και αυτες,εν αναμονη να το παρει το παλικαρι να το δοκιμασει και να μας πει εντυπωσεις

#55   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:45

Συγνωμη αμα παω στην Τ-Mobile στην Γερμανια με 58€ που εχει με τα μεταφορικα δεν μπορουν να το ξεκλειδώσουν επισημα;;;

#56   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:54

Παρακαλω πολυ τα παιδια που κατεχουν το αθλημα ας ριξουν μια ματια στο παρακατω σαιτ σαν unlock το βλεπω..........http://www.ultrasn0w.sitew.fr/#Ultrasn0w_1_3_.D

#57   DarthGRE

DarthGRE

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 18/03/2011 - 16:02

Παρακαλω πολυ τα παιδια που κατεχουν το αθλημα ας ριξουν μια ματια στο παρακατω σαιτ σαν unlock το βλεπω..........http://www.ultrasn0w.sitew.fr/#Ultrasn0w_1_3_.D

Μετεφρασμενο ειναι???Πρεπει να συγκεντρωθω για να βγαλω ακρη..

#58   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 18/03/2011 - 16:04

Μετεφρασμενο ειναι???Πρεπει να συγκεντρωθω για να βγαλω ακρη..


Στα αγγλικα ειναι παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι ακομα beta version τωρα ή unlock ειναι ή jailbreak για την 4.3

#59   DarthGRE

DarthGRE

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 18/03/2011 - 16:11

Στα αγγλικα ειναι παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι ακομα beta version τωρα ή unlock ειναι ή jailbreak για την 4.3

Oντως πρεπει να εβγαλε το beta ο τυπος.

Καν'το topic αδερφε!

#60   fallen

fallen

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fallen19741

Δημοσίευση 18/03/2011 - 16:14

Oντως πρεπει να εβγαλε το beta ο τυπος.

Καν'το topic αδερφε!


Ας το ριξουν καμια ματια και κανας μοντ να μας πει την γνωμη του παντως κατι παει να γινει απο οτι βλεπω :blush:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες