Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3G vs HTC Touch HD


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   32KOFDATA

32KOFDATA

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2008 - 22:06

[img width=600 height=477]http://img186.images.../7330/vsxs7.jpg[/img]


Tα καλα περιληπτικα:
* Παρα πολυ κοντα στις διαστασεις του iphone - η διαφορες ειναι χιλιοστα.
* Μεγαλυτερη οθονη απο το iphone και μεγαλυτερη αναλυση στα 480 x 800 (3.8").
* Δυο καμερες μια στα 5MP με autofocus για φωτογραφιες και δευτερη για video calls. Οχι flash ομως.
* Καταγραφή βίντεο σε ανάλυση WVGA στα 30 fps.
* Το Touch Flo 3D ανταποκρινεται καλυτερα και γρηγοροτερα απο προηγουμενες εκδοσεις σε αλλα HTC κινητα.
* FM Ραδιοφωνο, στερεοφωνικα ηχεια, 3.5mm headphone jack
* Επεκτασιμοτητα με καρτες microSD, microSDHC, TransFlash, SDIO
* Mini-USB για φορτιση και συγχρονισμο

youTube:
http://www.youtube.c...h?v=Aiw5PsQ50Uc


Αναλυτικός συγκριτικός πίνακας:
http://pdadb.net/ind...1=1330&id2=1469
[img width=219 height=800]http://img377.images...32712506hb8.gif[/img]

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 07/10/2008 - 00:06

γιατι η htc βγαζει συνεχια iphone clones προσπαθοντας να κερδισει το iphone //???

#3   32KOFDATA

32KOFDATA

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2008 - 08:50

Θα ηταν αν μη τι αλλο 'περιεργο' να μην χτυπησουν τον ανταγωνισμο με το ιδιο νομισμα.
Για μενα ολοι τους συμπεριλαμβανομενου και του iphone πατανε στα χναρια του LG Prada.

#4   noob

noob

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/10/2008 - 09:35

Το θέμα είναι ότι όλοι έχουν πάρει λάθος δρόμο. Προσπαθούν να χτυπήσουν το iPhone βάζοντας καλύτερη camera και λοιπά hardware στοιχεία, ενώ θα έπρεπε να εστιάσουν 1ον στο λογισμικό που τρέχει στην συσκευή και 2ον στα προγράμματα-εφαρμογές-games τα οποία διατίθενται για την συσκευή.

#5   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 07/10/2008 - 13:44

και συμφωνοτας με το νοοβ προσθετο και 3ον multitouch οθονη

#6   Tsopanos

Tsopanos

    iPH Honoured Member

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2008 - 13:48

Δυστυχώς δεν έχει παρουσιαστεί ακόμη κινητό άξιο να ανταγωνιστεί το iPhone 3G. Όλα (βλ. Nokia XpressMusic, HTC Diamond, G1) είναι βήματα μετέωρα χωρίς σαφή προσανατολισμό και ημιτελείς λύσεις.

#7   32KOFDATA

32KOFDATA

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2008 - 14:28

Συμφωνω με ολα τα σχολια και πανω απο ολα με το θεμα του UI, αλλα δεν πιστευω πως οι προτασεις τους ειναι ημιτελεις. Αν μη τι αλλο και το iphone ειναι ημιτελες και χωλενει σε διαφορα - ολα εχουν τα μειονεκτηματα τους αλλα απο αυτα που βλεπω πιστευω πως πολυ συντομα θα δουμε σοβαρο ανταγωνισμο και περισσοτερες επιλογες.

#8   FIOLITAKISHERMAIL

FIOLITAKISHERMAIL

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2008 - 22:06

Quote

Δυστυχώς δεν έχει παρουσιαστεί ακόμη κινητό άξιο να ανταγωνιστεί το iPhone 3G. Όλα (βλ. Nokia XpressMusic, HTC Diamond, G1) είναι βήματα μετέωρα χωρίς σαφή προσανατολισμό και ημιτελείς λύσεις.


Παιδιά καλησπέρα σας. Χωρίς να έχω λόγο να πω ψέματα, σας λέω οτι έχουν περάσει απο τα χέρια μου απο 70-80 κινητά διαφορετικά. Άρα δέν είμαι χτεσινός στην τέχνη. Τα περισσότερα απο αυτά ήταν πολυ γνωστής εταιρίας. Αυτή τη στιγμή ανάμεσα σε αυτά που έχω υπάρχει ενα IPHONE στα 16gb και ένα NOKIA N95 στα 8gb. Σας ρωτώ λοιπόν, σκεφτείτε, και δώστε μου μια αλήθινή απάντηση.

Πραγματικά θεωρείτε "ημιτελή λύση" το να μπορεί κάποιος να στείλει η να λάβει ενα αρχείο μέσω bluetooth όπου κι αν βρίσκεται? Είναι κατά τη γνώμη σας μετέωρο βήμα η κατασκευή μίας συσκευής με την οποία να έχεις τη δυνατότητα να διαχειρίζεσαι μια εικόνα (διαγραφή, μετονομασία κλπ) χωρίς η συσκευή σου να κάνει ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ στο άν έχει τραβηχτεί απο αυτήν η αν έχει αποθηκευτεί μέσω pc? Στ'αλήθεια είναι βήμα χωρίς προσανατολισμό το να έχεις μια συσκευή η οποία να σου επιτρέπει να οργανώσεις ολα τα αρχεία σου μέσα σε φακέλους ωστε να μπορείς να τα έχεις όλα τακτοποιημένα χωρίς να ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να πας στο σπίτι και να κάνεις συγχρονισμούς? Για ποιό λογο η μπαταρία ενός κινητού θα πρέπει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να αλλάζεται κατόπιν επισκέψεως σε εξουσιοδοτημένο αντιπροσωπο της κατασκευαστριας εταιρίας? Να πούμε για ήχους κλήσης......? Άστο καλύτερα. Κατα τη γνώμη μου, το iphone είναι μία πολύ όμορφη συσκευή, με φανταστική οθόνη, νέες καινοτομίες, αλλά έχει πολλές παραξενιές. Σε σημείο που ώρες ώρες νιώθω οτι προσαρμόζω τη ζωή μου ανάλογα με τα τσαλίμια της APPLE. Όταν όμως πληρώνεις, θα πρέπει ο κατασκευαστής να σου τα δίνει ΟΛΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ και όχι με το σταγονομετρο.
Είναι σα να έχω αγοράσει ενα αυτοκίνητο το οποίο δεν έχει χειρόφρενο, και μάλιστα όταν πάω να βάλω βενζινη απο τη shell να μην ανοίγει το ρεζερβουάρ καθότι έχει προτιμήσεις.


#9   blashyrkh

blashyrkh

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/12/2008 - 13:41

θα συμφωνησω με τον φιλο FIOLITAKISHERMAIL. Ειμαι πολυ απογοητευμενος απο το αϊ-φον. Ενω εχει τις δυνατοτητες, η απλ το εχει κουτσουρεψει πολυ ασχημα. Αν δεν υπηρχε το community με τα σπασμενα λογισμικα και προγραματα, θα το ειχα πουλησει. Ειναι αστειο να λες οτι ειναι το καλυτερο κινητο στην αγορα γιατι ΔΕΝ ειναι.

#10   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/01/2009 - 21:33

Quote

Quote

Δυστυχώς δεν έχει παρουσιαστεί ακόμη κινητό άξιο να ανταγωνιστεί το iPhone 3G. Όλα (βλ. Nokia XpressMusic, HTC Diamond, G1) είναι βήματα μετέωρα χωρίς σαφή προσανατολισμό και ημιτελείς λύσεις.




Παιδιά καλησπέρα σας. Χωρίς να έχω λόγο να πω ψέματα, σας λέω οτι έχουν περάσει απο τα χέρια μου απο 70-80 κινητά διαφορετικά. Άρα δέν είμαι χτεσινός στην τέχνη. Τα περισσότερα απο αυτά ήταν πολυ γνωστής εταιρίας. Αυτή τη στιγμή ανάμεσα σε αυτά που έχω υπάρχει ενα IPHONE στα 16gb και ένα NOKIA N95 στα 8gb. Σας ρωτώ λοιπόν, σκεφτείτε, και δώστε μου μια αλήθινή απάντηση.



Πραγματικά θεωρείτε "ημιτελή λύση" το να μπορεί κάποιος να στείλει η να λάβει ενα αρχείο μέσω bluetooth όπου κι αν βρίσκεται? Είναι κατά τη γνώμη σας μετέωρο βήμα η κατασκευή μίας συσκευής με την οποία να έχεις τη δυνατότητα να διαχειρίζεσαι μια εικόνα (διαγραφή, μετονομασία κλπ) χωρίς η συσκευή σου να κάνει ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ στο άν έχει τραβηχτεί απο αυτήν η αν έχει αποθηκευτεί μέσω pc? Στ'αλήθεια είναι βήμα χωρίς προσανατολισμό το να έχεις μια συσκευή η οποία να σου επιτρέπει να οργανώσεις ολα τα αρχεία σου μέσα σε φακέλους ωστε να μπορείς να τα έχεις όλα τακτοποιημένα χωρίς να ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να πας στο σπίτι και να κάνεις συγχρονισμούς? Για ποιό λογο η μπαταρία ενός κινητού θα πρέπει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να αλλάζεται κατόπιν επισκέψεως σε εξουσιοδοτημένο αντιπροσωπο της κατασκευαστριας εταιρίας? Να πούμε για ήχους κλήσης......? Άστο καλύτερα. Κατα τη γνώμη μου, το iphone είναι μία πολύ όμορφη συσκευή, με φανταστική οθόνη, νέες καινοτομίες, αλλά έχει πολλές παραξενιές. Σε σημείο που ώρες ώρες νιώθω οτι προσαρμόζω τη ζωή μου ανάλογα με τα τσαλίμια της APPLE. Όταν όμως πληρώνεις, θα πρέπει ο κατασκευαστής να σου τα δίνει ΟΛΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ και όχι με το σταγονομετρο.

Είναι σα να έχω αγοράσει ενα αυτοκίνητο το οποίο δεν έχει χειρόφρενο, και μάλιστα όταν πάω να βάλω βενζινη απο τη shell να μην ανοίγει το ρεζερβουάρ καθότι έχει προτιμήσεις.


Νομίζω φίλε πως δεν το αντιμετωπίζεις το θέμα αντικειμενικά, αλλά το βλέπεις με βάση τις δικές σου ανάγκες. Δηλαδή εγώ σέβομαι απόλυτα την επιθυμία σου να στείλεις αρχεία μέσω BT, αλλά εμένα μου είναι εντελώς άχρηστο. Δεν μπορώ όμως να βασιστώ στις ανάγκες μου και να κρίνω "αντικειμενικά" μια συσκευή. Αυτό το λέω γιατί αναφέρεις ένα ατυχές παράδειγμα ώς πρόβλημα, την αντικατάσταση μπαταρίας. Πόσες φορές άλλαξες κινητό και πόσες φορές μπαταρίες; Αν νομίζεις πως χρειάζεσαι να πας στο σπίτι και να κάνεις συγχρονισμούς για να οργανώσεις τα αρχεία σου, θεωρώ πως δεν το έχεις εξετάσει αρκετά το πράγμα. Σε αυτή την περίπτωση πες μου τι θέλεις να οργανώσεις και θα μπορούσα να σε βοηθήσω...

Φιλικά...

#11   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/01/2009 - 21:42

Σχετικά με το bluetooth η γνώμη μου είναι εξής: Θέλουμε μια τεχνολογία η οποία είναι και γω δεν ξέρω πόσο χρονών παλιά. Τί εννοώ? Ότι πριν το bluetooth είχαμε τις υπέρυθρες σωστά? Θεωρεί κανείς σήμερα κινητό χωρίς υπέρυθρες ως έλλειψη? Δεν νομίζω...τότε όμως που είχε πρωτοβγεί το bluetooth και σιγά σιγά αποχωριζόμασταν τις υπέρυθρες θυμάμαι ότι είχε ξινίσει πολλούς.
Θεωρώ την κίνηση της apple λοιπόν ως το επόμενο βήμα της σταδιακής κατάργησης του bluetooth και της εισαγωγής του e-mail. Θα ξινίσει πολλούς αυτό. Νομίζω ότι πλέον τα μόνα κινητά που δεν υποστήριζουν e-mail είναι τα low-end. Όλα τα smartphone έχουν αποστολή/λήψη e-mail. Aπλά στην Ελλάδα η μετάβαση από το bluetooth στο e-mail είναι ακόμα πιο δύσκολη γιατί το ίντερνετ είναι ακόμα ακριβό. Αλλά άμα ήταν φτηνό τότε νομίζω πως όλοι μας θα είμασταν καλύτερα με το mail.

Δεν είμαι ούτε fanboy oύτε τίποτα. Μάλιστα, θεωρώ ότι το e-mail του iPhone είναι υπερβολικά απλό και δεν επιτρέπει βασικές λειτουργίες. Ευτυχώς που υπάρχει και το jailbreak. Τεσπα, αυτή είναι η άποψη μου στο bluetooth

#12   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 11/01/2009 - 21:54

Quote

Σχετικά με το bluetooth η γνώμη μου είναι εξής: Θέλουμε μια τεχνολογία η οποία είναι και γω δεν ξέρω πόσο χρονών παλιά. Τί εννοώ? Ότι πριν το bluetooth είχαμε τις υπέρυθρες σωστά? Θεωρεί κανείς σήμερα κινητό χωρίς υπέρυθρες ως έλλειψη? Δεν νομίζω...τότε όμως που είχε πρωτοβγεί το bluetooth και σιγά σιγά αποχωριζόμασταν τις υπέρυθρες θυμάμαι ότι είχε ξινίσει πολλούς.

Θεωρώ την κίνηση της apple λοιπόν ως το επόμενο βήμα της σταδιακής κατάργησης του bluetooth και της εισαγωγής του e-mail. Θα ξινίσει πολλούς αυτό. Νομίζω ότι πλέον τα μόνα κινητά που δεν υποστήριζουν e-mail είναι τα low-end. Όλα τα smartphone έχουν αποστολή/λήψη e-mail. Aπλά στην Ελλάδα η μετάβαση από το bluetooth στο e-mail είναι ακόμα πιο δύσκολη γιατί το ίντερνετ είναι ακόμα ακριβό. Αλλά άμα ήταν φτηνό τότε νομίζω πως όλοι μας θα είμασταν καλύτερα με το mail.



Δεν είμαι ούτε fanboy oύτε τίποτα. Μάλιστα, θεωρώ ότι το e-mail του iPhone είναι υπερβολικά απλό και δεν επιτρέπει βασικές λειτουργίες. Ευτυχώς που υπάρχει και το jailbreak. Τεσπα, αυτή είναι η άποψη μου στο bluetooth

συμφωνώ με εσένα αλλά η νοοτροποία της Apple (λογικό αφού έχει και την μεγαλύτερη Library του κόσμου) είναι ότι ότι είναι δικό σου είναι μονάχα δικό σου και δεν μπορείς να το δώσεις σε κανέναν... Έτσι και e mail που έχει δεν μπορείς να στείλεις ένα τραγούδι πχ σε έναν φίλο σου.

#13   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2009 - 00:22

To θέμα με τα τραγούδια είναι άλλο. Εκεί μπαίνει το χρήμα στη μέση. Και λογικό είναι μιας και έχει ολόκληρο iTunes από πίσω η Apple ;)
Πάντως σχετικά με την αποστολή μέσω e-mail δεν είμαι ευχαριστήμενος. Θα'πρεπε να δίνονται περισσότερες δυνατότητες.

Aν και υπάρχουν εφαρμογές που μπορείς να στείλεις αρχεία μεταξύ iPhone που βρίσκονται στο ίδιο δίκτυο. Δεν γνωρίζω αν μπορείς να στείλεις mp3 όμως μιας και δεν το χω δοκιμασει αλλά υποθέτω ότι με λίγο χακάρισμα κάτι θα ήταν εφικτό. Και απορώ που δεν έχει ασχοληθεί κανείς με μεταφορά αρχείων.

Εμένα με έχει σώσει η εφαρμογή iShare από Cydia που ανεβάζει στο sendspace οτιδήποτε από το iPhone και στέλνει το λινκ με email σε όποιον θες. Αλλά αυτό είναι να πας Αθήνα-Λονδίνο μέσω Αμερικής  :P Θέλω κάτι πολύ πιο άμεσο όσον αφορά το e-mail. Κρίμα που δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις να ασχοληθώ με development :/

#14   FIOLITAKISHERMAIL

FIOLITAKISHERMAIL

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2009 - 22:06

Φίλε neo_com_3, ο άνθρωπος απο την πρώτη ημέρα της ύπαρξής του άρχισε να έχει ΑΝΑΓΚΕΣ τις οποίες κάλυψε με το πέρασμα του χρόνου. Η άποψή μου, είναι οτι πλέον στις μέρες μας οι "ανάγκες" μας, δημιουργούνται απο κάποιους οι οποίοι μας αποσπούν χρηματικά ποσά μέσω διαφημίσεων κλπ κλπ.

Συζητώντας λοιπόν μέσα στο πλαίσιο των "αναγκών" και όχι των ΑΝΑΓΚΩΝ μας, είναι απολύτως λογικό κατα τη γνώμη μου, να επιλέγεις ένα προιόν το οποίο να σου προσφέρει όσο περισσότερα γίνεται με όσο το δυνατόν χαμηλή τιμή και οσο γίνεται καλυτερη ποιότητα.

Μπορείς να φανταστείς σε ένα κόσμο, να υπήρχαν ακριβώς τα ίδια αυτοκίνητα, με το ίδιο χρωμα? Δέν θα υπήρχε ποικιλία, ωστε να καλυφθούν οι ανάγκες όλων. Είναι λοιπόν 100% φυσικό κάτι που για μένα έχει σημασία (μου το προσφέρει ένα προιόν), για σένα να είναι περιτό.

Με βάση λοιπόν την παραπάνω σκέψη, είναι φυσικό να αποδέχεσαι, η να απορρίπτεις ένα προιόν για κάποιο άλλο. Κρίνω αντικειμενικά μια συσκευή η οποία ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να στείλει ένα αρχείο με ΒΤ και την ονομάζω ανεπαρκή βάσει αυτών που μου προσφέρει, απο τη στιγμή που κάποια άλλη συσκευή, δίνει απλόχερα τη δυνατότητα αυτή.

Το IPHONE μου θα το κρατήσω γιατί μου αρέσει. Διάβασα όμως στο βιβλιαράκι- οδηγό του ΙPHONE οτι μπαταρία θα πρέπει να αντικαθίσταται μόνο απο εξουσιοδοτημένο τεχνικό επισκευής και αυτό μου κακοφάνηκε. Για μένα σημαίνει οτι θα πρέπει ίσως να μείνω χωρίς συσκευή για κάποιες ώρες, ίσως και μέρες. Σημαίνει ακόμα οτι η συσκευή θα πρέπει να ξεβιδωθεί απο τα χέρια ανθρώπου. Το οποίο για μένα είναι αδιανόητο απο τη στιγμή που όποτε θελήσω μπορώ να σταματήσω σε οποιδήποτε κατάστημα κινητής τηλ, να αγοράσω μια μπαταρία για το Ν95 πχ, και να την αλλάξω μόνος μέσα σε 10" και χωρίς να κάνει κάποιος "βίδες" μια συσκευή για την οποία εχω πληρώσει ενα σεβαστό ποσό. Ίσως να μη χρειαστεί ποτέ να αλλάξω μπαταρία, αυτό όμως το "ΠΡΕΠΕΙ" με το iphone εμένα με χαλάει.

Γενικότερα σαν άνθρωποι ψάχνουμε το τέλειο. Το οποίο όμως δεν υπάρχει. Αξίζει όμως να συνεχίσουμε να το ψάχνουμε διότι μέσω της αναζήτησης, δημιουργούνται τα forums και μπορούμε να συζητάμε και να λέμε απόψεις. Και αυτό ειναι κάτι που μου αρέσει αρκετά... Παρεπιπτόντως αν δέν υπήρχε αυτό το forum θα είχα πουλήσει το μοντελάκι σε 2 μέρες μέσα.

ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙPHONE ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ !!!

Να είσαι καλά.

#15   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 13/01/2009 - 00:44

Quote

To θέμα με τα τραγούδια είναι άλλο. Εκεί μπαίνει το χρήμα στη μέση. Και λογικό είναι μιας και έχει ολόκληρο iTunes από πίσω η Apple ;)

Πάντως σχετικά με την αποστολή μέσω e-mail δεν είμαι ευχαριστήμενος. Θα'πρεπε να δίνονται περισσότερες δυνατότητες.



Aν και υπάρχουν εφαρμογές που μπορείς να στείλεις αρχεία μεταξύ iPhone που βρίσκονται στο ίδιο δίκτυο. Δεν γνωρίζω αν μπορείς να στείλεις mp3 όμως μιας και δεν το χω δοκιμασει αλλά υποθέτω ότι με λίγο χακάρισμα κάτι θα ήταν εφικτό. Και απορώ που δεν έχει ασχοληθεί κανείς με μεταφορά αρχείων.



Εμένα με έχει σώσει η εφαρμογή iShare από Cydia που ανεβάζει στο sendspace οτιδήποτε από το iPhone και στέλνει το λινκ με email σε όποιον θες. Αλλά αυτό είναι να πας Αθήνα-Λονδίνο μέσω Αμερικής  :P Θέλω κάτι πολύ πιο άμεσο όσον αφορά το e-mail. Κρίμα που δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις να ασχοληθώ με development :/

Το Development δεν απετεί γνώσεις ;) Τίποτα δεν απετεί γνώσεις αλλιώς κάνεις δεν θα ασχολούταν με τίποτα αφού κανείς δεν έχει έμφυτες γνώσεις :-\ Το μόνο που θες είναι χρόνος και αφοσίωση...(που στην περίπτωση μου δεν υπάρχει άρα ούτε με C ούτε με HTML βλέπω άσπρη μέρα :P)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες