Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3G vs HTC Touch HD


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/02/2009 - 01:32

Φίλε μου,

Η προσπάθεια σου να χρησιμοποιήσεις ειρωνικό τρόπο γραφής δείχνει τα παρακάτω: Αρχικά ότι δεν σέβεσαι τον συνομιλητή σου αλλά κυρίως τον εαυτό σου, ενώ παράλληλα δεν έχεις επιχειρήματα να στηρίξεις αυτό που λες. Το σχόλιο σου για την "έλλειψη" γνώσης της Ελληνικής από την δική μου την πλευρά το αφήνω χωρίς σχόλια. Αρκεί κάποιος να διαβάσει την τελευταία σου παράγραφο για να καταλάβει ότι οι απόψεις σου είναι... "ίξης αφίξης..."

Αν δεν θέλεις να κρίνει κάποιος αυτά που λές, τότε μην γράφεις σε forums. Φτίαξε ένα δικό σου blog χωρίς την δυνατότητα προσθήκης απόψεων από τρίτους...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   FIOLITAKISHERMAIL

FIOLITAKISHERMAIL

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/02/2009 - 21:12

Κύριε ΝΕΟ σε παρακαλούμε θερμά. Γνωρίζεις τι σημαίνει η φράση:"Μετά την αναβάθμιση σε 2.2...."? Σημαίνει οτι δεν είχαμε κάνει αναβάθμιση μέχρι πρόσφατα... Σου λέμε ξανά αλλα για τελευταία φορά, οτι τα forums δεν έχουν φτιαχτεί για να κρίνεις την άποψη του κόσμου. Μπορείς να πείς τη δική σου, και αν θέλεις να διαφωνίσεις με κάποια άλλη... Μήπως έχεις τελειώσει τίποτα δικαστικός με ειδικότητα "κριτικός απόψεων" και δεν το ξέρουμε?

#33   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 24/02/2009 - 21:28

That's enough


Όποιος θέλει να συνεισφέρει κάτι επί του θέματος ας μου στείλει pm να το ανοίξω πάλι

#34   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2009 - 17:31

Μιας και το θεμα ειναι vs HTC πηγα και το ειδα χθες στο Πλαισιο...Σιγουρα η ελευθεριοτητα που εχει σε σχεση με τις παγαποντιες (ετσι τις αποκαλω εγω) της apple δεν με αφησαν αδιαφορο ΑΛΛΑ η οθονη του HTC μπορει να ειναι λιγο πιο μεγαλη και να εχει καλυτερη αναλυση αλλα σε θεμα "συρσιματος" το iphone ειναι ασυγκριτως ανωτερο.Καμμια απολυτως σχεση.

#35   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/07/2009 - 17:50

σαφως απλα ο λογος που πολλοι αγοραζουνε τετοιου ειδους κινητα ειναι επειδη τα θελουνε ολα ετοιμα,ενω το iphone θελει λιγο δουλεια...ΑΛΛΑ το κανεις στα μετρα σου οπω ς εσυ επιθυμεις καιμπορει να βρεθεις σε μια παρεα που να υπαρχουνε κι'αλλα αλλα το δικο σου μονο εξωτερικα ειναι ιδιο επειδη το εχεις στησει οπως εσυ θελεις.να παρω 8mpixel καμερα να την κανω τι ?παω και περνω olumpus πιο φτηνη και πιο καλη.

ezgif_com_crop_2.gif


#36   peroxide

peroxide

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/09/2009 - 15:56

Χαχαχαχα "iPhone vs άλλα κινητά vs DS vs PSP"... δηλαδή εδωπέρα μετράμε ποιός την έχει μεγαλύτερη έτσι;;;ΧΑΧΑΧΑ

#37   p.phobos

p.phobos

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2009 - 09:07

Σε όσους μου δείχνουν τι καλό που είναι το καινούργιο τους HTC ή OMNIA ή δεν ξέρω και γω τι άλλο, απλά βγάζω το iphone μου και τους παίζω λίγο ocarina. Εκαί σταματούν να μιλούν...

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. :rolleyes:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες