Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iPetrol - Πρατήρια Καυσίμων - Φθηνότερα Καύσιμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/06/2011 - 06:15

αν δν ηθελε να δωσει προμο θα μπορουσε να κανει μια εκδοση Lite free και να περιλαμβανει μονο μια πολη κ μια κατηγορια βενζινης ας πουμε 100 οκτανιων,να δουν οι χρηστες κ το interface , αν δουλευει καλα και αν ηταν αυτο που περιμεναν και αξιζε τα λεφτα της να την αγοραζανε

Πολύ καλή ιδέα για την επόμενη εφαρμογή!! Μπράβο φίλε μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/06/2011 - 06:20

Σωστο κ αυτο.
Και ακομα καλυτερο για να δοκιμαστει απο ολους τους ενδιαφερομενους.
Το promo για μενα ειναι αλλη υποθεση.
Οταν διαφημιζεσαι ΔΩΡΕΑΝ στην μεγαλυτερη ελληνικη κοινότητα των προιοντων της Apple,το να δωσεις 3-5 promo σαν μια ελαχιστη κινηση ανταποδοτικοτητας (και συμφερουσα κατα τη γνωμη μου για τον ιδιο τον develeper) ειναι "αυτονοητο".

Οι πρώτοι 50 που πόσταραν σ' αυτό το topic θα πάρουν promo μιας εφαρμογής μας, έτσι κι αλλιώς, γιατί τελικά η κουβέντα που γίνεται μέσα από το forum είναι ενδιαφέρουσα και οι προτάσεις που παρουσιάζονται χρήσιμες. Για παράδειγμα,
η πρόταση του maserrr για έκδοση lite. Ομολογώ ότι δεν το είχα σκεφθεί....

Τελευταία επεξεργασία από: Helios, 09/06/2011 - 06:22


#48   MariosArv

MariosArv

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/06/2011 - 06:25

η εφαρμογη εχει καποια σχεση με την εφαρμογη fuelprices που κυκλοφορησε παλιοτερα????
γιατι αν ειναι ηταν πολυ καλη εφαρμογη κ εκανε καλη δουλεια οσο θυμαμαι...
πρεπει να ειμαι μεσα στους 50 πρωτους.....
one promo please B) 8) :excl

Τελευταία επεξεργασία από: MariosArv, 09/06/2011 - 06:28


#49   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 09/06/2011 - 07:09

Πάντα σε μια αγορά πάς καλή την πίστη . 1.59 δεν θα έιναι πολλά ,αρκεί να γίνεται η δουλειά . Οσο αφορά τα promo , είναι καθαρά απλα θέμα διαφήμισης και αρχικής αξιολόγησης . Αμα δεν είναι καλή η εφαρμογή ,ο κόσμος θα το δείξει και ας του έχει χαρίσει promo . Η lite έκδοση είναι το ποιό σωστό .Καλή επιτυχία με την εφαρμογή .

#50   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/06/2011 - 07:30

Πάντα σε μια αγορά πάς καλή την πίστη . 1.59 δεν θα έιναι πολλά ,αρκεί να γίνεται η δουλειά . Οσο αφορά τα promo , είναι καθαρά απλα θέμα διαφήμισης και αρχικής αξιολόγησης . Αμα δεν είναι καλή η εφαρμογή ,ο κόσμος θα το δείξει και ας του έχει χαρίσει promo . Η lite έκδοση είναι το ποιό σωστό .Καλή επιτυχία με την εφαρμογή .

Ευχαριστώ φιλέ μου. Από τα πιο συνετά posts που είδα. Η αποψή σου μου άρεσε και έρχομαι να προσθέσω ότι οι Greek Developers κάνουν καλή δουλειά, αλλά μπορούν να κάνουν και καλύτερη αν έχουν τη συνδρομή των χρηστών τόσο σε οικονομικό, αλλά πολύ περισσότερο σε επίπεδο κριτικών και προτάσεων. Βοηθήστε τους να γίνουν καλύτεροι και θα έχουμε όλοι μας καλύτερες εφαρμογές στα smartphones.

Και πάλι σ' ευχαριστώ

#51   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/06/2011 - 07:59

Φαίνετε ενδιαφέρον εφαρμογή! Ας μας πουν εντυπώσεις όσοι την πήραν ...
Καλή επιτυχία στους developers! :)

#52   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 09/06/2011 - 08:27

Πιστεύω να είναι αρκετά χρήσιμη, απλά δεν έχω διαπιστώσει ακόμα τις διαφορές από τις υπόλοιπες παρόμοιες εφαρμογές.
Κάποιος φίλος που την έχει εγκαταστήσει ήδη ας μας πει εντυπώσεις.

#53   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2011 - 09:07

Οντως φαινεται ενδιαφερουσα εφαρμογη,και σιγουρα πολυ χρησιμη εκει που εχει φτασει η κωλοβενζινη.Σιγουρα η lite free εκδωση θα βοηθησει αρκετα στο να την αγορασει καποιος.

#54   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/06/2011 - 10:17

Οντως φαινεται ενδιαφερουσα εφαρμογη,και σιγουρα πολυ χρησιμη εκει που εχει φτασει η κωλοβενζινη.Σιγουρα η lite free εκδωση θα βοηθησει αρκετα στο να την αγορασει καποιος.

Σχετικά με την Lite έκδοση σας υπόσχομαι ότι για την επόμενη εφαρμογή που θα βγει σε 10 ημέρες θα υπάρχει έκδοση Lite!! γιατί το βρίσκω λογικότατο!!!

#55   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2011 - 14:45

Σχετικά με την Lite έκδοση σας υπόσχομαι ότι για την επόμενη εφαρμογή που θα βγει σε 10 ημέρες θα υπάρχει έκδοση Lite!! γιατί το βρίσκω λογικότατο!!!

Πολύ καλό αυτό φίλε μου, πολύ χαίρομαι να βλέπω Έλληνες developers να ακούν τα παράπονα του κόσμου…..για αυτό μου αρέσει πάντα να υποστηρίζω τους Έλληνες developer και αγοράζω τις εφαρμογές τους όταν το αξίζουν!

#56   Tom 3g

Tom 3g

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:BobberRider

Δημοσίευση 09/06/2011 - 15:10

Παιδια εγω την αγορασα κανονικα, και εχω να πω τα εξης, ειναι μια πολυ καλοδουλεμενη εφαρμογη βολευει απιστευτα γιατι οι περισσοτερες του ειδους εαν οχι ολες εστιαζουν στα Αθηναϊκα βενζιναδικα και για επαρχια δεν βρισκεις τιποτα!!
Ισως θελει λιγη δουλιτσα παραπανω στα γραφικα κλπ. αλλα οκ δεν ειναι και εκει το θεμα, την δουλεια του την κανει οπως και'ναχει. Ειμαι σιγουρος οτι σε καποια απο τα επομενα update θα ανεβεί κατα πολυ!!
Μπραβο για μια πολυ καλη προσπαθεια απο Ελληνα!!!

#57   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/06/2011 - 21:29

Παιδια εγω την αγορασα κανονικα, και εχω να πω τα εξης, ειναι μια πολυ καλοδουλεμενη εφαρμογη βολευει απιστευτα γιατι οι περισσοτερες του ειδους εαν οχι ολες εστιαζουν στα Αθηναϊκα βενζιναδικα και για επαρχια δεν βρισκεις τιποτα!!
Ισως θελει λιγη δουλιτσα παραπανω στα γραφικα κλπ. αλλα οκ δεν ειναι και εκει το θεμα, την δουλεια του την κανει οπως και'ναχει. Ειμαι σιγουρος οτι σε καποια απο τα επομενα update θα ανεβεί κατα πολυ!!
Μπραβο για μια πολυ καλη προσπαθεια απο Ελληνα!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση για τον δημιουργό να δέχεται καλές κριτικές για το δημιούργημά του. Ισοδυναμεί με ΟΛΑ τα λεφτά του κόσμου.
Και πάλι ευχαριστώ.

#58   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 10/06/2011 - 06:59

Η αποστολή των promo στα παιδιά που έγραψαν σ' αυτό το topic, έγινε μέσω προσωπικών μηνυμάτων.
Για άλλη μια φορά τους ευχαριστώ όλους πολύ.

#59   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 10/06/2011 - 12:55

επιβεβαιωνω το προμο αλλα ειναι για αλλη εφαρμογη κ τον ευχαριστω πολυ αλλα το εδωσα σε αλλον ...ευχομαι να παει καλα η εφαρμογη σου κ φιλικα παντα κανε κ μια Lite εκδοση σε αλλες εκδοσεις η εφαρμογες για να μπορεις να προωθεις τις εφαρμογες καλυτερα..απλως τη γνωμη μου λεω..γτ κ προμο να δινεις θα εχουν αποψη μονο οσοι πηραν το προμο..ενω με τη Lite θαχουν ολοι οσοι ενδιαφερονται να την αγορασουν..ευχομαι να τη δω στα top apps

edit:τη ροδο δε την εχει στην εφαρμογη που <κερασες> :) αν την εχεις στα υποψην σε επομενα update η αν χρειαστεις καμια βοηθεια η πληροφορια στειλε μου κ οσο μπορω,αν μπορω θα βοηθησω να τη προσθεσεις

Τελευταία επεξεργασία από: maserrr, 10/06/2011 - 13:02


#60   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 741 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 10/06/2011 - 16:51

Και εγω πηρα το προμο.. Αλλα για αλλη εφαρμογη.
Μενω ηρακλειο Αλλα δεν μου δειχνει τπτ.. Ουτε νοσοκομεια ουτε φαρμακεια... :(


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες