Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

Το JailbreakMe.com επιστρέφει...?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#661   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/06/2011 - 23:48

Μπα, κατα 99% ΔΕΝ θα βγεί σήμερα. :/

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#662   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:04

αυριο το πρωι παλι :P

#663   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:08

Κι εγω δεν το βλεπω να βγαινει σημερα παιδες, by the way ειδατε τη συνεντευξη του p0sixninja ? καλα αυτος ειναι και πολυ φευγα ο τυπος!!! Ειπε και οτι το jb θα ρθει απο τον comex το πολυ σε μια εβδομαδα...

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 28/06/2011 - 00:08

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#664   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:13

Κι εγω δεν το βλεπω να βγαινει σημερα παιδες, by the way ειδατε τη συνεντευξη του p0sixninja ? καλα αυτος ειναι και πολυ φευγα ο τυπος!!! Ειπε και οτι το jb θα ρθει απο τον comex το πολυ σε μια εβδομαδα...


Δεν εννοούσε το JailbreakMe 3.0 άλλά το jailbreak tool που αναπτύσσουν με την chronic dev team. Μόνο που δεν λέγεται Greenpois0n..

#665   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:20

Δεν εννοούσε το JailbreakMe 3.0 άλλά το jailbreak tool που αναπτύσσουν με την chronic dev team. Μόνο που δεν λέγεται Greenpois0n..

Μα δεν ειπα εγω τιποτα για greenp0ison, επισης τον ρωτησαν επερχομενο jailbraik του ipad 2 και εχιπε οτι θα το βγαλει ο comex και οχι αυτος! Και φυσικα μιλουσε γαι to jailbraikme.30
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#666   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:28

θυματε κανενας ποιο ηταν το μεγαλυτερο διαστημα αναμονης jb, την τελευταια φορα που αργησε τοσο? εκδοση ios και μεγαλυτερο διαστημα αναμονης?

#667   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:34

νομιζω στο iOs 4 3-4 μηνες, δεν κοβω το κεφαλι μου.

#668   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 00:36

θυματε κανενας ποιο ηταν το μεγαλυτερο διαστημα αναμονης jb, την τελευταια φορα που αργησε τοσο? εκδοση ios και μεγαλυτερο διαστημα αναμονης?

το 3.1.3 jb οπου ηταν tethered σε εβγαζε να κανεις restore και επρεπε να ξανατρεξεις το blackra1n. Ηταν ενα μαρτυριο για τους χρηστες 3gs μεχρι που μετα απο αρκετους μηνες βγηκε το spirit απο comex και εγιναν ολα untethered...το greenpoison εκανε μηνες να εμφανιστει και αυτο...ειχαν βγαλει ολοι ρολογακια και μετρουσαν μετα τους γειωναν και ξανα ρολογια σε site και το ιδιο και το ιδιο μεχρι που εμφανιστηκε ο geohot....

#669   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:16

το 3.1.3 jb οπου ηταν tethered σε εβγαζε να κανεις restore και επρεπε να ξανατρεξεις το blackra1n. Ηταν ενα μαρτυριο για τους χρηστες 3gs μεχρι που μετα απο αρκετους μηνες βγηκε το spirit απο comex και εγιναν ολα untethered...το greenpoison εκανε μηνες να εμφανιστει και αυτο...ειχαν βγαλει ολοι ρολογακια και μετρουσαν μετα τους γειωναν και ξανα ρολογια σε site και το ιδιο και το ιδιο μεχρι που εμφανιστηκε ο geohot....


τα θυμασαι σχεδον ολα.! μαλιστα...δηλαδη εχει ξαναπαιχτει το σκηνικο.! απλα τοτε δεν ημουν στον κοσμο ακομα των iphones, και ημουν περιεργος να μαθω.! αφου εχει ξαναγινει παντως, ελπιζουμε.! το θεμα ειναι να μην σταματησουν να βγαινουν παιδια οπως ο geohot, comex, saurik, και λοιπα, γιατι τον ηπιαμε.! :)

#670   Dante897

Dante897

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:17

comex
I really appreciate the thanks.
αλλαξε και την εικονα του σε μια που γραφει thx @comex
:S :S :S :S :S

Τελευταία επεξεργασία από: Dante897, 28/06/2011 - 01:18


#671   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:19

το 3.1.3 jb οπου ηταν tethered σε εβγαζε να κανεις restore και επρεπε να ξανατρεξεις το blackra1n. Ηταν ενα μαρτυριο για τους χρηστες 3gs μεχρι που μετα απο αρκετους μηνες βγηκε το spirit απο comex και εγιναν ολα untethered...το greenpoison εκανε μηνες να εμφανιστει και αυτο...ειχαν βγαλει ολοι ρολογακια και μετρουσαν μετα τους γειωναν και ξανα ρολογια σε site και το ιδιο και το ιδιο μεχρι που εμφανιστηκε ο geohot....


αν θυμαμαι καλα, αγορασα το πρωτο μου iphone, μετα απο χρονια κοληματος με συσκευες wm.! συμπτωματικα θυμαμαι οτι τοτε ειχε πρωτοβγει το jb για την 3.1.3, οπου και ειχα. που να ηξερα οτι οι χρηστες περιμεναν τοσον καιρο για το jb. μαλλον επαιξα μεγαλη κολοφαρδια.!

#672   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:20

comex
I really appreciate the thanks.
αλλαξε και την εικονα του σε μια που γραφει thx @comex
:S :S :S :S :S


Αυτό τι σημαίνει? που κολαει με το jb?

Τελευταία επεξεργασία από: ababapanos, 28/06/2011 - 01:21


#673   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:25

Μα δεν ειπα εγω τιποτα για greenp0ison, επισης τον ρωτησαν επερχομενο jailbraik του ipad 2 και εχιπε οτι θα το βγαλει ο comex και οχι αυτος! Και φυσικα μιλουσε γαι to jailbraikme.30


Σύμφωνα με εδώ και γενικά άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω δεν μιλούσε για το JailbreakMe 3.0 αλλά για αυτό το εργαλείο που θα βγάλουν με την chronic dev team! Κάτι σαν μετεξέλιξη του Greenpois0n που δεν θα λέγεται έτσι βέβαια! Με έβαλε και beta tester!

#674   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:32

Σύμφωνα με εδώ και γενικά άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω δεν μιλούσε για το JailbreakMe 3.0 αλλά για αυτό το εργαλείο που θα βγάλουν με την chronic dev team! Κάτι σαν μετεξέλιξη του Greenpois0n που δεν θα λέγεται έτσι βέβαια! Με έβαλε και beta tester!

αφου εισαι beta tester γιατι δεν μας λες κατι πιο συγκεκριμενο...ποτε βγαινει?
και για την chronic dev team ειναι αυτοι που εκαναν μηνες να δωσουν το απιστευτο jb και ηρθε ο Γιωργακης και τους εξαφανισε μεσα σε μια νυχτα?(φοβουμενοι δε μην ξοδεψουν το expoit τους δεχτηκαν και καλα να χρησιμοποιησουν το expoit του limera1n).
Ασε και αυτοι δεν ειναι και τοσο καθαροι τους γνωριζουμε ηδη
Δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου ισα ισα μου εισαι πολυ συμπαθης..απλα προσπαθω να δω τα πραγματα ως εχουν

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 28/06/2011 - 01:36


#675   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2011 - 01:34

αφου εισαι beta tester γιατι δεν μας λες κατι πιο συγκεκριμενο...ποτε βγαινει?


Συγκεκριμένα δεν μπορώ να αποκαλύψω πολλά. Να φανταστείς δεν μου έχουν πει ακόμα το όνομα. Απλά είπαν να κοιτάξω στην Wikipedia το όνομα "Stan Smith" και θα βρω το όνομα. Ούτε έχω κάτι χειροπιαστό για να σας αναφέρω τώρα.
Όσο για το ETA, όπως ανέφερε και ο p0sixninja "Sunday will be Funday"

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 28/06/2011 - 01:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες