Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1075 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:08

ρε μεγαλε ημαρτον στο payroll τους εισαι? δηλαδη εσυ δεν βρισκεις τιποτα το κακο που σου πουλανε την ιδια συσκευη??? ανοιχτε λιγο τα ματια σας...


τα ανοιξαμε φιλε. τα ανοιξαμε.! λιγο αργα αλλα το καναμε.! αυτη ειναι η αντιμετωπιση της εταιρειας κολοσσου. απεναντι στους καταναλωτες της.!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   GeroStef

GeroStef

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:08

Την αυτονομία της μπαταρίας που από 300 ώρες στο Standby έπεσε στις 200 ώρες το πρόσεξε κανείς; :unsure:

#63   vassilios1974

vassilios1974

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:09

Παιδιά,πρέπει να ηρεμήσουμε λίγο!Άν και απο πριν γνωστά,δεν ειναι και λιγα τα νεα χαρακτηριστικά!Θα δείτε ότι το 4s θα πουλησει τρελά.Μη σου πώ οτι θα ξεπεράσει το 4!

Συμφωνώ απολύτως ! Δεν μπορώ να καταλάβω τι έπιασε μερικούς και άρχισαν τις κατακραυγές !!! Λες και τους χαλάει που θα είναι στην επικαιρότητα σχεδιαστικά άλλον έναν χρόνο ! Αλλά αν άλλαζαν εντελώς το σχέδιο θα έλεγαν ότι προδίδονται όσοι σκάσανε χρήματα για το 4αρι και τώρα είναι παρωχημένο ! Ρε...Ανοίξτε τα μάτια σας και χαρήτε...

#64   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:09

iOS 5.. Αυτο θα είναι όλα τα λεφτά..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#65   tiniakos

tiniakos

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:10

Τι sar να έχει άραγε?

#66   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:10

Θελω να δω ποσο θα κανει το 64αρι στην Ελλαδα.Με την προοπτικη οτι οι τιμες θα ειναι οσο στο 4αρι δηλαδη θα εχει 900 ευρω?

#67   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:11

Αν το παρουσίαζε τον Μάιο όπως κάθε χρόνο ίσως και να μην μας κακοφαινοταν.. αλλά τώρα επειδή περιμέναμε τόσο πολύ καιρό και ο ανταγωνισμός προχώρησε υπερβολικά μας ξενερώνει.. Εγώ προσωπικά ξενέρωσα πολύ.. Δεν λέω.. θα το πάρω το iPhone 4s αλλά μόνο και μόνο επειδή έχω επιδότηση .. πούλησα και το 4αρι οπότε θα μου βγεί δωρεάν ουσιαστικά η αγορά του.

#68   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:11

Το ξαναεγραψα και σε αλλο θεμα το γραφω εδω. Πολυ απογοητευση επεσε. Δεν πειραζει οποιος θελει πουλαει το 4αρι του και με λιγα περισσοτερα λεφτα ή τα ιδια αγοραζει ενα 17πυρηνο για να λεει οτι την εχει μεγαλυτερη. Δεν βγηκε 5αρι τι να κανουμε αλλα δεν βλεπετε οτι η αππλ αυτο που κανει ειναι να φερει νεους πελατες και να τους δεσει με αυτην. Το 4αρι 8gb ακομα και το 3γσ συνεχιζουν με τιμες πολυ προσιτες για μηλοτηλεφωνο. Καποιοι λοιπον με ανδροειδες τηλ και 17πυρηνο θα πανε σε ενα φτωχο πλυν τιμιο 4αρι 8gb και θα τα χωνουν στην αππλ, μπορει αν γλυκαθουν ξερεται και να τα χωσουν se ipad2. Μερικοι εδω μεσα λενε ευκολα οτι εκανε μαλακια η αππλ η εταιρια με το καυλτερο μαρκετινγκ αυτη τη στιγμη στην αμερικη.....ελεος. Λοιπον αν ειναι μερικοι να καιγονται ποτε θα εμφανιστει το iphone5και να χτυπιουνται για το απογοητευτικο 4s ας παν σε κανενα galaxy s. Υπαρχει και κοσμος που εκανε αμαν να αποκτησει ενα iphone και τωρα θα μπορει αν το κανει και πιο οικονομικα

Ταυτόχρονα όμως ξενερώνει και τους ήδη πιστούς χρήστες. Δεν ξέρω τι ακριβώς την συμφέρει αλλά εγώ προς το παρόν θα μείνω με το 4αρι που είναι πολύ οκ για μένα. Ας μην ξεχνάμε ότι 4αρι το έχουμε ήδη ένα+ χρόνο στα χέρια μας και θεωρείται από τα καλύτερα της αγοράς.

#69   soupatoras

soupatoras

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:11

τα ανοιξαμε φιλε. τα ανοιξαμε.! λιγο αργα αλλα το καναμε.! αυτη ειναι η αντιμετωπιση της εταιρειας κολοσσου. απεναντι στους καταναλωτες της.!


Φιλε μου δεν θελω να ειαμι ισοπεδωτικος 4αρι εχω 3αρι ειχα ιμακ εχω και γουσταρω αλλα το σημερινο ηταν ξενερα... και δεν ειναι μονο στην ελλαδα εχουν αρχισει ολα τα fora και sites του εξωτερικου και κραζουν.... απλως δεν μπορω να καταλαβω καποιους που τα βλεπουν ολα τελεια... με το ζορι?

#70   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:11

Δε μπερδεύω τίποτα απλά είμαι απο αυτούς που οταν έκανα JB έβλεπα πολλές φορές το μηχάνημα να λυγίζει με πολλά tweaks και θα ήθελα να εχω λίγη RAM παραπάνω να παίζω. Τόσα φράγκα δίνω...άλλο αν η apple δε γουστάρει...



Χωρις παρεξηγηση αλλα πρωτον το iphone δεν στο πλασαρει η apple για να κανεις jailbreak, δευτερον και εγω εχω απειρα tweeks αλλα μια χαρα τα παει και δεν νομιζω να ειπε κανεις οτι του λυγισε σε ταχυτητα. Τελος παντων οπως το βλεπει ο καθενας.

#71   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:11

Θελω να δω ποσο θα κανει το 64αρι στην Ελλαδα.Με την προοπτικη οτι οι τιμες θα ειναι οσο στο 4αρι δηλαδη θα εχει 900 ευρω?


Για το 64GB υπολόγισε 750 περίπου.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#72   arisgamatos

arisgamatos

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Twitter:@arisyo13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:arisyo13

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:12

Πολλοι κοιτατε δυνατο hardware και πορονεστε.. και εμενα ο προηγουμενος υπολογιστης ειχε διπυρηνο στα 2.1 και σερνοταν σχετικα στα windows ενω στα linux πεταγε. Ετσι και το iOS με το android. Αναλογιστειτε την τωρινη ταχυτητα του iPhone 4 που πραγματικα ειναι απαιχτη σε συγκριση με τον επεξεργαστη του 4s που ειναι διπλασιος. Τι αλλο θελετε; μια καμερα 8MP που πιστευω θα ειναι καλυτερη και απο αυτη του N8 η ακομα και τα γραφικα που θα ειναι 7x πιο καλα απο αυτα του 4. παιδια μην ειμαστε απληστοι. το κινητο θα ειναι πολυ πιο μπροστα απο οποιοδηποτε android.

#73   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:12

Παιδια έχουμε πλέον ένα πολυ δυνατό iPhone σε όλους τους τομείς πέραν της οθόνης αλλα μην ξεχνάτε πως υπάρχει το iPad για περρισοτερα όσο για το iPhone 4s πιστεύω πως θα παει καλα και ίσως βοηθήσει στην αύξηση πωλήσεων του iPad

#74   cbol

cbol

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:12

ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ. Πέρα από την camera όλα τα υπόλοιπα για το μέσο χρήστη ειναι αδιάφορα.

Το ευχάριστο ήταν το IOS 5 τελικά.

#75   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:13

Την αυτονομία της μπαταρίας που από 300 ώρες στο Standby έπεσε στις 200 ώρες το πρόσεξε κανείς; :unsure:


και wifi 9 ωρες απο 10 που ηταν. Να δεις γελια αμα εχει μικροτερη αυτονομια απο το 4αρι... :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες