Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συμβουλή για αγορά iMac


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
98 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 26/11/2011 - 00:40

Χαχαχαχαχα!!!! Απλά είμαι έτοιμος να δώσω τον tower που έχω τώρα και αφού με έχετε ψήσει να πάρω imac, είπα να πάρω το μεγάλο διαμάντι αντι να πάρω το μικρό!! Θα μου φάει όλη τη θέα από το γραφείο, αλλά μόνο και μόνο που δεν θα πιάνει πολύ χώρο πάνω στο γραφείο, μου αρκεί!!

27άρη σού'ρχομαι!!! Αλλά πριν το πάρω, μάλλον θα πάω πάλι από το istorm να του ρίξω καμιά ματιά!!!

ριξ´ του καμία ματιά αλλα ριξ´ το και στην σακουλα και φύγε εγω πάντως θα κάνω υπομονή μέχρι το επόμενων μοντέλο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nikostsitsos

nikostsitsos

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikostsitsoulis

Δημοσίευση 26/11/2011 - 00:48

Κωνσταντίνος .. Κι εγω ειμαι νέος στον Mac .. Και περασα το ιδιο διλειμμα περυσι τετοιον καιρο για MacBook pro .. Και τελικα αποφάσισα να το παρω με 12 άτοκες plaisio .. :)


ενα μηνα και κατι εγω! δεν ξαναγυριζω ποτε σε παραθυρα! εβαλα το parallels desktop και τρεχω και τα linux ταυτοχρονα οταν θελω και χρειαζομαι!

#48   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 26/11/2011 - 00:54

παιδια με 6 θα είναι καλα να το πάρω και αν είναι να πάρω 27 αλλα λέτε να υπάρχουν προβλήματα στα ματιά τόσο μεγάλη οθόνη αλλα τώρα που βλέπω και το γραφείο έχω ένα απο πάνω που έχω εκτύπωτη και ps3 και ίσα ίσα μπαίνει 25 ιντσες

#49   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2011 - 16:53

εχω εναν imac 27 και ειναι ενα κοσμημα πραγματικα πανω στο γραφειο μου. Η καλυτερη αγορα που εχω κανει μεχρι τον επομενο imac

#50   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/11/2011 - 17:09

Αυτό λέω και γω.. Σε λίγο θα είναι και στο δικό μου γραφείο πάνω!!

#51   thanostsimo

thanostsimo

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:thanostsimo

Δημοσίευση 26/11/2011 - 17:12

Εγω φίλε τσίμπησα πριν μια εβδομάδα το 21.5 mid 2011 με τα 1270.Σου προτείνω να το πάρεις και εσυ :)

#52   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:03

Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση και βοήθεια μαζί.

Όπως ξέρετε πήρα τη μεγάλη απόφαση να πάρω τον 27άρη και σκέφτομαι τώρα από ποιο μαγαζί να το πάρω. Εδώ είναι που θέλω τη βοήθεια σας.

Τα χαρακτηριστικά του καταστήματος, θέλω να είναι τα εξής: Αξιοπιστία καταστήματος, Άμεση παράδοση και πληρωμή ΟΧΙ με πιστωτική, αλλά με δόσεις σε τραπεζικό λογαριασμό κάθε μήνα (και αν γίνεται 24 άτοκες,ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο αυτό).

Γνωρίζει κανείς κατάστημα με τα παραπάνω χαρακτηριστικά?

#53   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:06

μονο κανας κοτσωβολος για δοσεις
τωρα για αμεση παραδοση δεν ειμαι και σιγουρος

#54   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:10

Ναι, αλλά ο Κωτσόβολος, θέλει και πιστωτική. Εγώ δε θέλω να μπλέξω με πιστωτικές κλπ.

#55   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:11

Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση και βοήθεια μαζί.

Όπως ξέρετε πήρα τη μεγάλη απόφαση να πάρω τον 27άρη και σκέφτομαι τώρα από ποιο μαγαζί να το πάρω. Εδώ είναι που θέλω τη βοήθεια σας.

Τα χαρακτηριστικά του καταστήματος, θέλω να είναι τα εξής: Αξιοπιστία καταστήματος, Άμεση παράδοση και πληρωμή ΟΧΙ με πιστωτική, αλλά με δόσεις σε τραπεζικό λογαριασμό κάθε μήνα (και αν γίνεται 24 άτοκες,ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο αυτό).

Γνωρίζει κανείς κατάστημα με τα παραπάνω χαρακτηριστικά?


Φίλος μου πήρε από MULTIRAMA Ρόδου στη τιμή μετρητοίς και λίγο ποιο φτηνά με 15 άτοκες δόσεις αλλά με πιστωτική τώρα με δόσεις μέσω τραπέζης μπορείς να ρωτήσεις στις μεγάλες αλυσίδες λογικά όλοι θα το κάνουν.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#56   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:13

Ναι, αλλά ο Κωτσόβολος, θέλει και πιστωτική. Εγώ δε θέλω να μπλέξω με πιστωτικές κλπ.


Αργύρη μπορείς να πας και να την ακυρώσεις μόλις την παραλάβεις την πιστωτική.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#57   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:14

Ναι, αλλά μετά μπλέκεις ρε φίλε. Στον πατέρα μου θυμάμαι πριν από 2 χρόνια, ανοίξανε χωρίς να το ξέρει εκείνος μια νέα κάρτα και του ήρθε και χρέος από το πάγιο. Εννοείται πως πήγε και τους έχεσε και δεν πλήρωσε τίποτα!

#58   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:16

Ναι, αλλά ο Κωτσόβολος, θέλει και πιστωτική. Εγώ δε θέλω να μπλέξω με πιστωτικές κλπ.

περιεργο ο κοτσωβολος στην περιοχη μου κανει δοσεις και μεσω τραπεζης
τι να πω ισως ειναι πολιτικες καταστηματων...

#59   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:18

Ωπ... Μισό, δεν είπα ότι πήγα σε κατάστημα. Απλά όλοι όσοι ρώτησα μου είπαν ότι έχει 24 άτοκες δόσεις σε όλα τα προϊόντα, αλλά με πιστωτική. Λες να παίζει και χωρίς πιστωτική? Αν είναι έτσι, αύριο έχω φύγει για imac. Είναι 45 δευτερόλεπτα από τη δουλειά μου!

#60   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2011 - 23:31

οταν εψαχνα να παρω το air μου ειχα ρωτησει και εκει (για την ακριβεια εψαχνα ατοκες με χρηση πιστωτικης)
και στο καταστημα στο ρεντη μου ειπαν οτι κανουν και μεσω τραπεζης απλα θελει τα κλασικα ταυτοτητα φορολογικη δηλωση (ισως και αλλα χαρτια αναλογα την δουλεια σου)
και σε 1,2 εργασιμες εφοσον εγκριθει το δανειο σου απο την τραπεζα παιρνεις το μηχανημα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες