Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

3D MOVIES σε iMac?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
107 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 29/08/2012 - 07:11

Τί δικαιώθηκες ρε φίλε; Κατάλαβες τί γράφει ο φίλος από πάνω; Μην αρχίσεις πάλι να κάνεις χαβαλέ λέγοντας τα ίδια που έλεγε πριν τόσο καιρο. Καλή η πλάκα αλλά βαρεθήκα.


Ποια πλάκα; Αν διαβάσεις τα αρχικά ποστ θα δεις οτι ελεγα σε ολο το κοσμο οτι εβλεπα 3D χωρις να ειναι η τηλεοραση μου 3D (αυτο το κακο, κουτσο κ στραβο 3D που αναφερεται παραπάνω) κ ολοι προσπαθουσαν να με βγαλουν τρελό, ότι δηλαδη δεν εβλεπα.
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:16

ενταξει ρε φιλε και εγω οταν ημουνα μικρος επαιρνα ενα περιοδικο με δεινοσαυρους και εβλεπα κατι 3d φωτο με μπλε-κοκκινο... αλλα δεν κανω ετσι!! :P αυτο που βλεπεις ουτε για πλακα δεν το συγκρινουμε με το 3d που υπαρχει τωρα.. καλα κανεις και βλεπεις ετσι αλλα μην παραπληροφορεις τον κοσμο οτι βλεπεις 3d(οπως πλεον το ξερουν και οι πετρες!!) σε απλη τηλεοραση..
και φιλικα στο λεω γτ μπορει να δημιουργησεις προβληματα σε οσους δεν ξερουν και διαβαζουν κατι που δεν ισχυει. προσπαθησε να εισαι πιο ξεκαθαρος σε αυτα που γραφεις αλλη φορα.

Τελευταία επεξεργασία από: stalll, 29/08/2012 - 23:19


#108   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 16/09/2012 - 17:29

Εγω για να δώ 3d μέσω Mac έχω βάλει ένα ps3 στην τηλεόραση , και μέσω ps3server βλέπω κανονικά 3d
Αλλιώς δεν έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες