Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple Watch: Διαθέσιμα μοντέλα και τιμές πώλησης στην Ελλάδα (+ αξεσουάρ)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 16/02/2016 - 00:31

Μην νομίζετε ότι είμαστε όλη μέρα πάνω από ένα ρολόι να βγάζουμε τα μάτια μας. Μια χαρά κρατάει η μπαταρία για μία ολόκληρη μέρα.

  • Βέβαια αν κάνεις 100 κλήσεις των 2 λεπτών κάθε κλήση, πιο πιθανό είναι να χρειάζεται το χέρι σου ξεκούραση παρά φόρτιση το ρολόι.
  • Επίσης, αν είναι να είσαι 3 ώρες στο γυμναστήριο και να ακούς μουσική μέσω ρολογιού και μόνο, ίσως να θέλει φόρτιση στην επιστροφή σπίτι.
  • Αν πάλι έρχεται κάθε λεπτό μία ειδοποίηση από Social και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, τότε μάλλον θες έναν ψυχίατρο (γενικά μιλώντας).
Η χρήση του είναι ξεκάθαρα περιορισμένη για 5-15 sec το πολύ την κάθε φορά. Αν χρειάζεσαι παραπάνω για οτιδήποτε, καλό είναι να το κάνεις μέσω κινητού.

Από μεριά μου ισχύουν λοιπόν.
  • Fitness Tracker - Check
  • Έλεγχος ακρόασης μουσικής και γενικότερα Audio (και ίσως και Video) - Check
  • Notifications - Super Check. Ειδικά τώρα που μπορώ να τα βάλω όλα στο αθόρυβο.
  • Siri για ημερολόγιο, κλήσεις, μηνύματα, υπομνήσεις, σημειώσεις και διάφορες ιντερνετικές πληροφορίες - Check. Αν και περιμένω τα ελληνικά να το χαρώ λίγο περισσότερο.
  • Χρήση ρολογιού - Check. Συνήθιζα να βγάζω το αναλογικό ρολόι που είχα όταν έφτανα σπίτι. Τώρα κοντεύω να μείνω άτριχος στον καρπό.
  • Φορτίζει με τον καλύτερο και πιο εύκολο τρόπο, απλά ακουμπώντας το στο κομοδίνο - Check
  • Φορτίζει μέσα σε 20 λεπτα (όσο χρειαζόμαστε για ένα μπάνιο) κατά 40-50% - Check
Από το να έπαιρνα 2-3 συσκευές για να κάνω όλα αυτά, έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα και πήρα την μία που συνεργάζεται άψογα με το iPhone. Μονόδρομος. Είναι και όμορφο για Smartwatch.

Η ερώτηση τώρα:
Το χρειάζομαι?
Όχι.
Ούτε το αναλογικό ρολόι χρειάζομαι από τη στιγμή που έχω κινητό, και παντού στους χώρους μου βρίσκονται ρολόγια. Και δεν θα αναφερθώ καθόλου στην υπερεκτιμημένη και υποκειμενική αξία των "ελβετικών" ρολογιών.
Ούτε το Smartphone το χρειάζομαι, αφού μπορώ να τα κάνω με ένα Nokia 1100 και ένα Laptop. Απλά θα χάνω χρόνο να το βγάζω από την τσάντα (για τα Smart πράματα).
Ούτε το αυτοκίνητο το χρειάζομαι, αφού έχω πόδια. Απλά θα αργώ να πάω στον προορισμό μου.

...και μπορώ να συνεχίσω για πολύ να δείνω παραδείγματα...

Οπότε όταν σας λέμε, ότι η μπαταρία κρατάει ΦΟΥΛ την ημέρα, να μας ακούτε.
Και φυσικά αν μας λέτε ότι δεν βρίσκετε λόγο να το αποκτήσετε, σεβαστό και από την πλευρά μας.
Αλλά μη ¨κρεμασταρώνετε" δήθεν την μπαταρία γιατί νιώθετε ότι είναι πολλά τα 450€.
Όλα τα παραπάνω, χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ.
πολυ ωραία η απάντηση σου..:)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/02/2016 - 00:31

Μην νομίζετε ότι είμαστε όλη μέρα πάνω από ένα ρολόι να βγάζουμε τα μάτια μας. Μια χαρά κρατάει η μπαταρία για μία ολόκληρη μέρα.

  • Βέβαια αν κάνεις 100 κλήσεις των 2 λεπτών κάθε κλήση, πιο πιθανό είναι να χρειάζεται το χέρι σου ξεκούραση παρά φόρτιση το ρολόι.
  • Επίσης, αν είναι να είσαι 3 ώρες στο γυμναστήριο και να ακούς μουσική μέσω ρολογιού και μόνο, ίσως να θέλει φόρτιση στην επιστροφή σπίτι.
  • Αν πάλι έρχεται κάθε λεπτό μία ειδοποίηση από Social και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, τότε μάλλον θες έναν ψυχίατρο (γενικά μιλώντας).
Η χρήση του είναι ξεκάθαρα περιορισμένη για 5-15 sec το πολύ την κάθε φορά. Αν χρειάζεσαι παραπάνω για οτιδήποτε, καλό είναι να το κάνεις μέσω κινητού.

Από μεριά μου ισχύουν λοιπόν.
  • Fitness Tracker - Check
  • Έλεγχος ακρόασης μουσικής και γενικότερα Audio (και ίσως και Video) - Check
  • Notifications - Super Check. Ειδικά τώρα που μπορώ να τα βάλω όλα στο αθόρυβο.
  • Siri για ημερολόγιο, κλήσεις, μηνύματα, υπομνήσεις, σημειώσεις και διάφορες ιντερνετικές πληροφορίες - Check. Αν και περιμένω τα ελληνικά να το χαρώ λίγο περισσότερο.
  • Χρήση ρολογιού - Check. Συνήθιζα να βγάζω το αναλογικό ρολόι που είχα όταν έφτανα σπίτι. Τώρα κοντεύω να μείνω άτριχος στον καρπό.
  • Φορτίζει με τον καλύτερο και πιο εύκολο τρόπο, απλά ακουμπώντας το στο κομοδίνο - Check
  • Φορτίζει μέσα σε 20 λεπτα (όσο χρειαζόμαστε για ένα μπάνιο) κατά 40-50% - Check
Από το να έπαιρνα 2-3 συσκευές για να κάνω όλα αυτά, έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα και πήρα την μία που συνεργάζεται άψογα με το iPhone. Μονόδρομος. Είναι και όμορφο για Smartwatch.

Η ερώτηση τώρα:
Το χρειάζομαι?
Όχι.
Ούτε το αναλογικό ρολόι χρειάζομαι από τη στιγμή που έχω κινητό, και παντού στους χώρους μου βρίσκονται ρολόγια. Και δεν θα αναφερθώ καθόλου στην υπερεκτιμημένη και υποκειμενική αξία των "ελβετικών" ρολογιών.
Ούτε το Smartphone το χρειάζομαι, αφού μπορώ να τα κάνω με ένα Nokia 1100 και ένα Laptop. Απλά θα χάνω χρόνο να το βγάζω από την τσάντα (για τα Smart πράματα).
Ούτε το αυτοκίνητο το χρειάζομαι, αφού έχω πόδια. Απλά θα αργώ να πάω στον προορισμό μου.

...και μπορώ να συνεχίσω για πολύ να δείνω παραδείγματα...

Οπότε όταν σας λέμε, ότι η μπαταρία κρατάει ΦΟΥΛ την ημέρα, να μας ακούτε.
Και φυσικά αν μας λέτε ότι δεν βρίσκετε λόγο να το αποκτήσετε, σεβαστό και από την πλευρά μας.
Αλλά μη ¨κρεμασταρώνετε" δήθεν την μπαταρία γιατί νιώθετε ότι είναι πολλά τα 450€.
Όλα τα παραπάνω, χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ.
απλα ολα αυτα οπως τα γραφεις και πολυ καλυτερα ειναι αυτο που γραφω πιο πανω.οσο για λεφτα που λες ειναι πιο ακριβο το fenix οποτε δεν ειναι λογος.
Να μην παρεξηγηθω ουτε εγω.

#33   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2016 - 06:34

ΝΑΙ.....ΑΜΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ! [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
Το έχεις και μιλάς απο εμπειρία;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι το έχει ο αδερφός μου το space gray με το μαύρο λουράκι το 42αρι. Άμα το κοιτάω μόνο κρατάει μέχρι 1,5 ημέρες!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: spetreli64, 16/02/2016 - 06:39


#34   toxotis70

toxotis70

    iPH Contributor

  • 972 μηνύματα

Δημοσίευση 16/02/2016 - 10:01

εμενα κραταει ανετα  1.5 μερα ... μονο με πολυ βαρια χρηση κραταει 1 μερα φουλ.

42αρι μαυρο, sports model.



#35   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 16/02/2016 - 12:36

απλα ολα αυτα οπως τα γραφεις και πολυ καλυτερα ειναι αυτο που γραφω πιο πανω.οσο για λεφτα που λες ειναι πιο ακριβο το fenix οποτε δεν ειναι λογος.
Να μην παρεξηγηθω ουτε εγω.

Συμφωνούμε λοιπόν. Και δεν ήταν άμεσο μήνυμα προς εσένα, αλλά γενικούρα για την αυτονομία.

 

Κοίταξα λίγο και τα χαρκτηριστικά και τις ιδιαιτερότητες του Fenix 3 και μπορώ να πω ότι αν ήμουν Outdoor SportsFreak, θα το προτιμούσα. Εντυπωσιακό το πακέτο και σε λογική τιμή για αυτά που προσφέρει.

 

Αλλά...

Προυποθέτει 3 στα 4 ΣΚ να είσαι σε θάλασσα, βουνό, αέρα (με παραπέντε), πάνω στο ποδήλατο ή στα πέδιλα του χιονιού. Εμένα λοιπόν μου είναι άχρηστα όλα αυτά προς το παρόν (το τονίζω αυτό).

 
Ενώ στην πλευρά μας,

το AW μου προσφέρει την δυνατότητα της γρήγορης εισαγωγής στοιχείων 3-5 φορές την ημέρα μέσω των εφαρμογών http://dayoneapp.com/ και http://ibearmoney.co...o/overview.html

Δύο εφαρμογές που δουλεύουν στο Apple Watch χωρίς καθυστερήσεις.

 

Επιπλέον με την Siri έχουμε γίνει καλοί "φίλοι". Όταν μάθει ελληνικά θα τη ζητήσω σε "γάμο".

 

Το Camera Shutter bluetooth Button των 10-20€ (από eBay) πετιέται στον κάδο, μιας και έχει και live προεπισκόπηση της φωτογραφιζόμενης σκηνής στο AW.

 

 

Πιο πιθανό λοιπόν είναι να χρησιμοποιήσω όλες τις παραπάνω λειτουργίες παρά τα καλούδια του Fenix 3 που προορίζεται για Υπεραθλητές.

Δεν μπορώ να τα συγκρίνω αυτά τα δυο για τις ανάγκες που έχουν δημιουργηθεί αυτή την περίοδο στην καθημερινότητά μου.

 

Αλλά να είσαι καλά που κατάφερες έστω να μπω στην σελίδα της Garmin και να ελέγξω το προϊόν πιο εξωνυχιστικά.



#36   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 16/02/2016 - 14:27

Μην νομίζετε ότι είμαστε όλη μέρα πάνω από ένα ρολόι να βγάζουμε τα μάτια μας. Μια χαρά κρατάει η μπαταρία για μία ολόκληρη μέρα.

 

  • Βέβαια αν κάνεις 100 κλήσεις των 2 λεπτών κάθε κλήση, πιο πιθανό είναι να χρειάζεται το χέρι σου ξεκούραση παρά φόρτιση το ρολόι.
  • Επίσης, αν είναι να είσαι 3 ώρες στο γυμναστήριο και να ακούς μουσική μέσω ρολογιού και μόνο, ίσως να θέλει φόρτιση στην επιστροφή σπίτι.
  • Αν πάλι έρχεται κάθε λεπτό μία ειδοποίηση από Social και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, τότε μάλλον θες έναν ψυχίατρο (γενικά μιλώντας).

Η χρήση του είναι ξεκάθαρα περιορισμένη για 5-15 sec το πολύ την κάθε φορά. Αν χρειάζεσαι παραπάνω για οτιδήποτε, καλό είναι να το κάνεις μέσω κινητού.

 

Από μεριά μου ισχύουν λοιπόν.

  1. Fitness Tracker - Check
  2. Έλεγχος ακρόασης μουσικής και γενικότερα Audio (και ίσως και Video) - Check
  3. Notifications - Super Check. Ειδικά τώρα που μπορώ να τα βάλω όλα στο αθόρυβο.
  4. Siri για ημερολόγιο, κλήσεις, μηνύματα, υπομνήσεις, σημειώσεις και διάφορες ιντερνετικές πληροφορίες - Check. Αν και περιμένω τα ελληνικά να το χαρώ λίγο περισσότερο.
  5. Χρήση ρολογιού - Check. Συνήθιζα να βγάζω το αναλογικό ρολόι που είχα όταν έφτανα σπίτι. Τώρα κοντεύω να μείνω άτριχος στον καρπό.
  6. Φορτίζει με τον καλύτερο και πιο εύκολο τρόπο, απλά ακουμπώντας το στο κομοδίνο - Check
  7. Φορτίζει μέσα σε 20 λεπτα (όσο χρειαζόμαστε για ένα μπάνιο) κατά 40-50% - Check

Από το να έπαιρνα 2-3 συσκευές για να κάνω όλα αυτά, έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα και πήρα την μία που συνεργάζεται άψογα με το iPhone. Μονόδρομος. Είναι και όμορφο για Smartwatch.

 

Η ερώτηση τώρα:

Το χρειάζομαι?

Όχι.

Ούτε το αναλογικό ρολόι χρειάζομαι από τη στιγμή που έχω κινητό, και παντού στους χώρους μου βρίσκονται ρολόγια. Και δεν θα αναφερθώ καθόλου στην υπερεκτιμημένη και υποκειμενική αξία των "ελβετικών" ρολογιών.

Ούτε το Smartphone το χρειάζομαι, αφού μπορώ να τα κάνω με ένα Nokia 1100 και ένα Laptop. Απλά θα χάνω χρόνο να το βγάζω από την τσάντα (για τα Smart πράματα).

Ούτε το αυτοκίνητο το χρειάζομαι, αφού έχω πόδια. Απλά θα αργώ να πάω στον προορισμό μου.

 

...και μπορώ να συνεχίσω για πολύ να δείνω παραδείγματα...

 

Οπότε όταν σας λέμε, ότι η μπαταρία κρατάει ΦΟΥΛ την ημέρα, να μας ακούτε.

Και φυσικά αν μας λέτε ότι δεν βρίσκετε λόγο να το αποκτήσετε, σεβαστό και από την πλευρά μας.

Αλλά μη ¨κρεμασταρώνετε" δήθεν την μπαταρία γιατί νιώθετε ότι είναι πολλά τα 450€.

Όλα τα παραπάνω, χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ.

 

 

Ακριβως αυτα και απο μενα..! 



#37   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 16/02/2016 - 16:25

Ναι το έχει ο αδερφός μου το space gray με το μαύρο λουράκι το 42αρι. Άμα το κοιτάω μόνο κρατάει μέχρι 1,5 ημέρες!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Και εγω το εχω απο την μερα που κυκλοφόρησε και μου κρατει άνετα την μερε πολυ χρήση. Δεν το κοιτάω απλά. Τελευταία το φοράω και όλο το βράδυ και το φορτιζω το πρωί μέχρι να ετοιμαστώ να φύγω για το γραφείο. Η μπαταρία του ειναι μια χαρά. Δεν αποτελεί λόγο για να μην το αγοράσει κάποιος.

#38   montzOlee

montzOlee

    iPH Member

  • 338 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:montzOlee

Δημοσίευση 16/02/2016 - 17:01

Λίγο off topic αλλά σε αυτή την τιμή που το βρήκα πιστεύω ότι πρέπει να μοιραστώ με σας γιατί εγώ σε αυτή την τιμή θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο.
Έχετε άποψη απο το site ? αξίζει έτσι ?

https://www.deals365...megali-prosfora

Τελευταία επεξεργασία από: montzOlee, 16/02/2016 - 17:01


#39   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/02/2016 - 17:15

Λίγο off topic αλλά σε αυτή την τιμή που το βρήκα πιστεύω ότι πρέπει να μοιραστώ με σας γιατί εγώ σε αυτή την τιμή θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο.
Έχετε άποψη απο το site ? αξίζει έτσι ?

https://www.deals365...megali-prosfora

Από εκεί το πήρα πέρυσι τον Ιούνιο, το παρέλαβα τον Αύγουστο. Στην αρχή αμφέβαλα για την αξιοπιστία του site αλλά με διέψευσαν. Επαγγελματίες με Φούλ ενημέρωση καθώς έπεσα στην περίοδο τον capital controls και είχαν γίνει πολύ δύσκολες οι εισαγωγές. Το πείρα όμως και φυσικά μετά από τόσο καιρό είμαι κατα ενθουσιασμένος. Η τιμή του; Φυσικά πολύ ποιο φθηνό από το Tag Heuer που φορούσα μέχρι τότε. Ποιο είναι ποιο όμορφο και ποιο χρηστικό μη ρωτάτε. Το AW είναι το καλύτερο που είχα μέχρι τώρα και φυσικά όταν βγει το 2 θα το αγοράσω με κλειστά μάτια.


Sent from my iPad using Tapatalk

#40   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/02/2016 - 17:37

Λίγο off topic αλλά σε αυτή την τιμή που το βρήκα πιστεύω ότι πρέπει να μοιραστώ με σας γιατί εγώ σε αυτή την τιμή θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο.
Έχετε άποψη απο το site ? αξίζει έτσι ?

https://www.deals365...megali-prosfora

αξιζει προχωρα στην αγορα.το πηρε και ενας φιλος μου και δεν εχει κανενα θεμα.



#41   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 16/02/2016 - 17:40

Λίγο off topic αλλά σε αυτή την τιμή που το βρήκα πιστεύω ότι πρέπει να μοιραστώ με σας γιατί εγώ σε αυτή την τιμή θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο.
Έχετε άποψη απο το site ? αξίζει έτσι ?

https://www.deals365...megali-prosfora

 

αφοβα


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#42   montzOlee

montzOlee

    iPH Member

  • 338 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:montzOlee

Δημοσίευση 16/02/2016 - 18:18

Από εκεί το πήρα πέρυσι τον Ιούνιο, το παρέλαβα τον Αύγουστο. Στην αρχή αμφέβαλα για την αξιοπιστία του site αλλά με διέψευσαν. Επαγγελματίες με Φούλ ενημέρωση καθώς έπεσα στην περίοδο τον capital controls και είχαν γίνει πολύ δύσκολες οι εισαγωγές. Το πείρα όμως και φυσικά μετά από τόσο καιρό είμαι κατα ενθουσιασμένος. Η τιμή του; Φυσικά πολύ ποιο φθηνό από το Tag Heuer που φορούσα μέχρι τότε. Ποιο είναι ποιο όμορφο και ποιο χρηστικό μη ρωτάτε. Το AW είναι το καλύτερο που είχα μέχρι τώρα και φυσικά όταν βγει το 2 θα το αγοράσω με κλειστά μάτια.
Sent from my iPad using Tapatalk


Κ εγώ έκανα την παραγγελία χθες , σήμερα είναι στην πόλη μου ( επαρχία ) αλλά προέκυψε δουλειά κ έτσι θα το πάρω αύριο.
Όντως πλ γρήγοροι κ αξιόπιστοι μου φαίνονται και μένα .ευχαριστω για την απάντηση σου
..

αξιζει προχωρα στην αγορα.το πηρε και ενας φιλος μου και δεν εχει κανενα θεμα.


Χαίρομαι γιατί αρχικά είχα τους ενδοιασμούς μου αλλά ελπίζω κ εύχομαι να διαψευστώ .. Αύριο θα δείξει ;)
Ευχαριστώ για την απάντηση.

αφοβα

Σ ευχαριστω πολύ για την απάντηση .. Ανυπομονώ πολύ αύριο να το παραλάβω και να το λειτουργήσω στην γυμναστική κτλ..!

#43   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 16/02/2016 - 22:15

Λίγο off topic αλλά σε αυτή την τιμή που το βρήκα πιστεύω ότι πρέπει να μοιραστώ με σας γιατί εγώ σε αυτή την τιμή θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο.
Έχετε άποψη απο το site ? αξίζει έτσι ?

https://www.deals365...megali-prosfora


Πήγα και το πήρα σημερα απο εκεί. Μιας και δεν ήθελα να περιμένω να μου το στείλουν πήγα από τα γραφεία τους.

Αψογοι επαγγελματίες και με εξυπηρέτησαν μεσα σε 10 λεπτά.

Κανενα παράπονο. Η συσκευή σφραγισμένη και η τιμή πολύ καλή!

P.S. Με τα χρήματα που γλύτωσα πήρα ενα εξτρα λουράκι σιλικόνης.
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#44   montzOlee

montzOlee

    iPH Member

  • 338 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:montzOlee

Δημοσίευση 16/02/2016 - 23:13

Πήγα και το πήρα σημερα απο εκεί. Μιας και δεν ήθελα να περιμένω να μου το στείλουν πήγα από τα γραφεία τους.

Αψογοι επαγγελματίες και με εξυπηρέτησαν μεσα σε 10 λεπτά.

Κανενα παράπονο. Η συσκευή σφραγισμένη και η τιμή πολύ καλή!

P.S. Με τα χρήματα που γλύτωσα πήρα ενα εξτρα λουράκι σιλικόνης.

αληθεια ? χαιρομαι γιατι ολο και περισσοτεροι μουλενε οτι το καταστημα ειναι πολυ καλο ! οποτε αυριο θα το χαρω χωρις καμια αμφιβολια..

να σας ρωτησω και να σε ρωτησω και σενα προσωπικα Πανο, πηρες αποδειξη εκεινη την στιγμη? εμενα μου ζητησαν email για να μου την στειλουν εκει κ να την λαβω ψηφιακα !

Δευτερον , το παρον μαγαζι συνδεεται με ενα αλλο εν ονοματι emarket η καπως ετσι ? γνωριζεις κατι τετοιο?



#45   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 16/02/2016 - 23:13

Πήγα και το πήρα σημερα απο εκεί. Μιας και δεν ήθελα να περιμένω να μου το στείλουν πήγα από τα γραφεία τους.

Αψογοι επαγγελματίες και με εξυπηρέτησαν μεσα σε 10 λεπτά.

Κανενα παράπονο. Η συσκευή σφραγισμένη και η τιμή πολύ καλή!

P.S. Με τα χρήματα που γλύτωσα πήρα ενα εξτρα λουράκι σιλικόνης.

Μα αφού εσύ είχες?

Ή πήγες για το 42άρι?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες